UINVEST- NEM HYIP

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

Sziasztok

Az Uinvest Ukrajna egyik vezető befektetési és finanszírozási társasága, amely online részvényvásárlást kínál belföldi és külföldi befektetők számára szerte a világon az interneten keresztül.

Az Uinvest társaságot 2006-ban alapította öt vállalkozó. A kezdeti erőfeszítéseiket óriási siker koronázta, 2010-ig több, mint 50 millió dolláros forgalmat értek el. Egyben elhatárolódnak a HYIP piactól, és valós befektetési lehetőségeket közvetítenek, mely projektek több éve működnek.


A vállalkozások javarészt Ukrajna területén találhatók, a térség dinamikus fejlődése az egyre nagyobb számú projekt megvalósulási rátája miatt. Egy üzletrész ára néhány 10 dollártól kezdődik, de találunk 6-700 dolláros részvényt is a jövedelmezőbbnél jövedelmezőbb projektek között pl. szálloda, borászat, lemezstúdió, benzinkút, stb.

A birtokunkban lévő részvények után havi 4-18% osztalékot fizetnek, ami reálisnak nevezhető egy ilyen fejlődő piac esetében, mint Ukrajna.

Az osztalék aktuális mértéke fel van tüntetve a vásárolt tulajdonrész ára mellett, melyet havonta fizetnek. Amikor már elkezd profitot termelni a befektetésünk, onnantól a cég levesz magának 10% jutalékot, ez az ő hasznuk az üzletben, mivel a kereskedési rendszer használata egyébként teljesen ingyenes. A részvények bármikor el is adhatók.

A piacra dobott részvények kínálata szinte naponta változik, mivel nagyon hamar elkapkodják a kelendőbb projektek "papírjait".

Az elfogadott be- és kifizetési lehetőségek:

közvetlen banki utalás,
Liberty Reserve,
Alertpay,
Paypal,
Csekkes befizetés,
Bankkártya



Fontos, hogy regisztrációkor valós adatokat kell megadnunk! A megvásárolt részvényekről postán küldenek hologrammal ellátott hivatalos tanúsítványt.

Regisztrációs lehetőség: https://uinvest.com.ua/?amigosid=96
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szabol 2011.08.01. 16:10-kor.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Szerinted érdemes részvényekbe fektetni? Nem hangzik rosszul. Kérdés: Ha mondjuk két-három hónap után úgy gondolom el akarom adni a részvényeim, kevesebbért tehetem, mint vettem? Az osztalék nem oly nagy, de ha megbízhatóak, akkor elvileg hosszabb távon érdemes részvénybe fektetni.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

Szia én azt mondom nagyon is érdemes részvényt venni hosszabb távon jobban megéri + ha sikerül drágábbat venni akkor annak az osztaléka is jobb, ha el akarod adni a részvényed nem feltétlenül kell kevesebbért minél kevesebb van 1 részvényből annál többet ér, tehát meglehet hogy a legkisebb részvénynél pl 3-4 $-al többért is eladhatod ha viszont sok van belőle valószínű hogy kicsit kevesebbet fog érni. van egy vip hotel asszem amég abból több ezer db volt 1500 dollár volt most hogy csak pár darab van belőle már 2100 $.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

szabol írta:Szia én azt mondom nagyon is érdemes részvényt venni hosszabb távon jobban megéri + ha sikerül drágábbat venni akkor annak az osztaléka is jobb, ha el akarod adni a részvényed nem feltétlenül kell kevesebbért minél kevesebb van 1 részvényből annál többet ér, tehát meglehet hogy a legkisebb részvénynél pl 3-4 $-al többért is eladhatod ha viszont sok van belőle valószínű hogy kicsit kevesebbet fog érni. van egy vip hotel asszem amég abból több ezer db volt 1500 dollár volt most hogy csak pár darab van belőle már 2100 $.
Köszi a választ Szabol! Kedves tőled. Tényleg lehet spekulálni és úgy gondolom elég megbízható ez az egész.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

jani írta:
Krisztina12 írta:
szabol írta:Szia én azt mondom nagyon is érdemes részvényt venni hosszabb távon jobban megéri + ha sikerül drágábbat venni akkor annak az osztaléka is jobb, ha el akarod adni a részvényed nem feltétlenül kell kevesebbért minél kevesebb van 1 részvényből annál többet ér, tehát meglehet hogy a legkisebb részvénynél pl 3-4 $-al többért is eladhatod ha viszont sok van belőle valószínű hogy kicsit kevesebbet fog érni. van egy vip hotel asszem amég abból több ezer db volt 1500 dollár volt most hogy csak pár darab van belőle már 2100 $.
Köszi a választ Szabol! Kedves tőled. Tényleg lehet spekulálni és úgy gondolom elég megbízható ez az egész.
Ok,ez mind szep es jo.De nem fog bekeverni az alert pay?
Szerintem esszerubb mas penzatutalo ceggel befektetni.
Szabo,te vettel itt valamit?Melyik a te reges linked?
A solidtrust pay-t jonak talalom,bankkartyaval rogton tehetek be penzt es rogton ra is jon,amit kikerek. :clap:
szia elvileg az alertnak nem kellene bekavarni hisz ez az oldal nem hyip, bár alertpay tehát ki tudja ... de biztosabb ha liberty reservéről fektetnik be , igen vettem itt egy borászatot asszem 45$ volt annó 1 hónapot megvártam szépen kifizetett 24 órán belül de kellett pénz és eladtam a részvényt ugyan annyit kaptam érte. bettem az EA-ba és visszagondolva inkább hagytam volna az Uinvestben. Az aláírásomban ott van a ref link azon regelhetsz vagy felül a leírásban a legalján regelhetsz alám :)
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Laci,és mennyi idő volt,mire megjött postán az a levél?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

50 napon belül postai úton hivatalos hologrammal ellátott tanusítványt, fényképes ismertető az adott projektről és egy levelet a társaság irányítójától.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
PoganyPtR
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.05.15. 16:40
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: PoganyPtR »

Vagy egy hete beregeltem én is, belépés után rám irt egy srác. Azt mondta nincs semmi részvény, hanem ez egy mátrix. Nem tudom, furcsállom is ezt a befektetést, mert nem találkoztam még ilyennel sehol.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

hát egyedülálló az biztos, furcsa én beszéltem olyanokkal akik benne vannak a témában és azt mondják a lehető legjobb hely, + akkor mi a fenének küldene ki bizonyltatot a részvényről stb?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

szabol írta:50 napon belül postai úton hivatalos hologrammal ellátott tanusítványt, fényképes ismertető az adott projektről és egy levelet a társaság irányítójától.
Ezt értem,hogy 50 napon belül,csak az lehet 2 hét is meg egy hónap is,ezért kérdeztem,hogy Neked mennyi idő alatt jött meg.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

na erre már nem emlékszem :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

szabol írta:na erre már nem emlékszem :D
Körülbelül sem?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

szabol írta:na erre már nem emlékszem :D
Körülbelül sem?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

Petya0426 írta:
szabol írta:na erre már nem emlékszem :D
Körülbelül sem?
körülbelül sem, de vannak ennek jelentősége ?:D de biztos nem hamarkodják el
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Végülis nem lényeg annyira,csak érdekelt volna,hogy mennyire gyorsak.
Tehát ha én veszek egy részvényt,de 2 hét múlva eladom,akkor arról is küldeni fognak?
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: eco »

PoganyPtR írta:Vagy egy hete beregeltem én is, belépés után rám irt egy srác. Azt mondta nincs semmi részvény, hanem ez egy mátrix. Nem tudom, furcsállom is ezt a befektetést, mert nem találkoztam még ilyennel sehol.
A havert is megkereste az a srác!Csak úgy ráírt!De állítólag az egy idióta!Nem tudom,mit gondoljak!Remélem tényleg idióta :) ,mert én már vettem két részvényt,2 hét van hátra az első havi osztalékomig!

A Certifikáttal nem szoktak sietni,eddig csak olyanról tudok,hogy a negyven valahányadik napon kapta meg a postástól az illető!Még nekem sem érkezett meg a két hét alatt!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

sziasztok megjelent egy új részvény Brickyard(téglagyár) ára most még 930$ 577 részvény van havi 160$-t hoz. ez 17%-a kb regi még mindig itt : https://uinvest.com.ua/?amigosid=96
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
acquaintance
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.08.09. 21:27
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: acquaintance »

Sziasztok!
Érdemes közvetlenül bankról utalni, gondolom, így nincs lecsípés.
Nekem a Quints-et ajánlották, hogy azon keresztül kell fizetni, de akkor megint kérdés, hogy akkor azon kell e fizetni. És azt se tudom, hogy kell-e Visa vagy Mastercard kártya, vagy jó a sima is..
mondini66
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.05.28. 11:16
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: mondini66 »

Sziasztok!

Van valaki közületek aki már vett is, adott is el részvényt??? Korrekt a cég, avagy még kérdőjeles?? A vételt még csak értem de az eladás? Arról is postáznak valamit?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

én már vettem és adtam is el. tulajdonképpen adsz egy ajánlatot amikor el akarod adni és ha valaki ugyan azt az ajánlatot megteszi vásárlási szempontból azonnal az uinvest számládra kerül a pénz. ha 1-2 $-al olcsóbban adod mint az aktiális simán elviszik. korrekt pár óra alatt fizetnek.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

kifizetési kép. azt nem tudom a régebbi 40 akárhány $-os kifizetést mért nem mutatja de mindegy az UINVEST 1 napon belül kifizet. ma kértem ki egy reffjutalékot.

Kép
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

mennyi hasznod volt ebből?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

mármint a reffekből?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nem, a részvényekből
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

mint mondtam 1 részvényt vettem csak itt de azt 1 hónap múlva eladtam mert kellett a pénz megkaptam a 30. nap után az igért hozamot aztán 1 nap alatt kifizetett a reff jutikat is fizeti 1 nap alatt teljesen jó cég igaz egy nagyobb berúházás egy értelmes részvény de megéri nagyon
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: szabol »

de egy barátom ő vett asszem 1500$ ért anno egy vip hotelt abból 345$ jön havonta és kb 4 hónapja vehette neki van pénze :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
nincsvalsag.hu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:00
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: nincsvalsag.hu »

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! Külön köszönet Lacinak, hogy témaindító hozzászólásként bemásolta a leírásomat. :clap:

Én több mint fél éve regisztráltam, és csak pozitív tapasztalataim vannak ezzel a befektetéssel kapcsolatban. Eddig több mint 20 részvényt vettem, van köztük VIP Hotel is. Az oldalon feltüntetett 345$-os havi osztalékból a 10%-os kezelési költség levonása után 310,5$-t kap meg a befektető.

Az elmúlt héten mindhárom processzorra (AlertPay, Liberty Reserve, PayPal) kértem kifizetést, és rendben meg is érkeztek (Igaz, a PayPal csúszott kicsit, viszont az volt a legnagyobb összeg és levonás nélkül megkaptam). :)

A tanúsítványt (certifikátot) eddig kb 10 részvény után kaptam meg, de a supportosok főnökének ígérete szerint a befektetők 90%-a meg fogja kapni még ebben a hónapban.

A legújabb részvény: Pipe Production Factory, ára: 415$, a havi hozam: pedig 64$.
5% extra profitot kapsz, ha az én reflinkemen regisztrálsz!
Kép
Avatar
nincsvalsag.hu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:00
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: nincsvalsag.hu »

Sziasztok!

Tegnap éjjel a Uinvest által bérelt szerverteremben adatvesztés történt, így jelenleg az augusztus 2.-i állapot érhető el, ennek következtében hibás adatok jelennek meg a felhasználók fiókjában. De jó hír, hogy van biztonsági mentés és jelenleg azon dolgoznak, hogy visszaállítsák a legfrissebb állapotot.

Bővebb infó a fórumon: https://uinvest.com.ua/forum/index.php?topic=361.0
5% extra profitot kapsz, ha az én reflinkemen regisztrálsz!
Kép
acquaintance
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.08.09. 21:27
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: acquaintance »

Akkor mondanék pár észrevételt a Uinvestről.

A Uinvest mint cég, nem ismert széles körben, legalábis az interneten nem találtam róluk olyan infókat, miszerint ők olyan elismert befektető cég lennének.
Másrészt ha olyan elismert és ezzel magától értetődően tőkeerős cég lennének, akkor nem kérnék el a magánbefektetők pénzét, hanem saját zsebből finanszíroznának, maximális haszonnal, vagy keresnének egy nagy befektetőt milliárdokkal, aki egy pillanat alatt kifizeti az összes szükséges befektetést.

Nem véletlenül nincsenek a neten olyan oldalak, ahol magánszemélyek vásárolhatnának tulajdonjogot ingatlanokra, vállalkozásokra. A Uinvest mondhatni egyedi ebben (még a Gloinvest.net-et hallottam, hogy ezzel foglalkozik), ezért is gyanús.

Megemlítendő még, hogy a hirdetett ingatlanoknál nem mutat pontos címet, pontos hotelnevet, hogy rákereshessen az ember. Valamint igen gyanús a havi 15-20% profit hotelekből... és ez még csak a mi nyereségünk lenne, tehát több profitot kellene adjon a hotel, mert a uinvest is leveszi a magáét belőle elviekben, már ha valós lenne a befektetés. Nem részletezik azt sem, mire használják fel a berakott pénzt: egy hotelnél gondolom új szobákat hoznak létre, vagy legalábbis felújítanak; leírhatnák mit vesznek belőle, mit festenek le, így tovább.

Az is megtörtént, hogy próbaképp elutaltam 50$-t banki átutalással. Sok napot kellett várni, mire eredmény lett, és megláttam a balance-t. Azt írta, 12$-om van. Ez is eléggé gyanús.


És még annyit említenék, hogy legalább 6-7 hónap, míg visszakapja az ember a befektetett pénzét ilyen hozamokkal (14% körül), és nem lehet tudni, meg lesz-e még akkor is a honlap...
Avatar
nincsvalsag.hu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:00
Kapcsolat:

Re: UINVEST- NEM HYIP

Hozzászólás Szerző: nincsvalsag.hu »

Talán azért nem ismert széles körben, nem amerikai nagyvállalat, és reklámozásra egyáltalán nem költenek, nincs is rá szükségük.
Egy befektetések közvetítésével foglalkozó cégnek miért kellene tőkeerősnek lennie, illetve miért kéne saját zsebből finanszírozniuk a részvényeket? A UInvest csak közvetít, a projektek az üzletük bizonyos részét (10-50%) a UInvesten keresztül részvényekre osztva értékesítik a kisbefektetőknek, akik ezután havi osztalékot kapnak, amiből 10% a UInvesté lesz.

A projektek leírásánál elolvashatod, hogy mire használják fel a kapott pénzt (ha tudsz angolul), illetve mennyi ideig.

Ugye ezt csak viccnek szántad, hogy képes voltál banki utalással elküldeni 50$-t? :)
5% extra profitot kapsz, ha az én reflinkemen regisztrálsz!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég