Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

Itt most egy pozícionálásról van szó !!!


Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz. Több komoly üzlettársam is tegnap éjjel megkínálta ezt a lehetőséget nekem.

Ebből te is kaphatsz egy pár száz vagy akár 9.765,50 Eurót is.

Ez nagyon jó mivel senkinek sem fog semmibe sem kerülni 100% ingyenes.
Itt egy úgynevezett marketinges "AMI Cod"-ról van szó ami neked is a csillagokba tudja emelni a te mostani üzletedet

Az első napon 1200 érdeklődő regisztrált. Augusztus 10.-én már meg lesz az első kifizetés is, méghozzá erre bizonyítékokat is tesznek fel az oldalra, amit egyik-másik közülünk elküld a cégnek mint Screenshot.
20 Euró lesz a minimum kifizetési összeg, hogy hova, írni fogja a Webirodába.

Szinte hihetetlen hogy egy cég előre kifizeti a jutalékokat és még senki sem fizetett egy centet sem sehova.
Ez az egész ingyenes és ezer és ezer új nemzetközi kapcsolatot kapsz a te mostani üzletedhez.
A Weboldal az Angol, Spanyol és Orosz nyelvre lesz hamarosan lefordítva.

Ezt a lehetőséget én sem hagyom ki. Folytatom az eddigi munkámat, de nekem is mint neked szükségem van új üzleti kapcsolatokra, nem lenne rossz ha Augusztus 10.-én egy pár száz vagy pár ezer Euró is pluszba bejönne.

Regisztrálj te is itt és bővitsd a nemzetközi üzleti kapcsolataid:

Saját linkem: http://pearlyk8.ami-code.com
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

Ma estig aki regisztrál ingyenesen és behoz 5 érdeklődőt, bekerül az induló mátrixba, Estig van időd, hogy elfoglalj egy jó pozíciót! Itt regisztrálj, ne felejtsd ingyen van: http://pearlyk8.ami-code.com
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: szabol »

németül nem értek az a baj
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

fordító programmal meg tudod nézni az oldalt
http://pearlyk8.ami-code.com
Anmelden login, itt regisztrálsz
Vorname: keresztnév
Nachname: vezetéknév
Benutzername: felhasználóneved
e-mail címed 2x
AGBs kipipálni
Anmelden
Ezután kapsz egy emailt, abban a linkre kattintva aktiválod magad
Belépsz az irodádba és megváltoztatod az emailben kapott jelszót, így bármikor könnyedén be tudsz lépni
Ha belépsz a webirodádba, azonnal meg is tudod változtatni a jelszót a Service&More menüponton belül a Meine Daten-re kattintva: Beírod az új jelszavadat 2x, rákattintasz a Password ändern gombra és már kész is.

A saját ajánló linkedet a regisztrációkor kiküldött levélben találod, arra tudnak hozzád regisztrálni
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

AMI-Code-egy új pénzkereseti lehetőség. Előregisztráció.

600.000 tagig előregisztráció, utána ez a szakasz befejeződik. A cégnek lesz fizetős része, rendelni lehet szolgáltatásokat. Aki előregisztrációt kihasználja, marad ingyenes tagnak, és profitálhat azzal, hogy időben lépett be, ráadásul pénzt kereshet.

Egy számítógépről és egy háztartásból egy regisztráció engedélyezett. Első nap , július 27-én 1200 regisztráló. Első kifizetések augusztus 10-én. Minden pénteken a mátrix láthatóvá válik és frissítik.

Azonnal kapsz egy saját ingyenes honlapot. Aki előregisztrál minden új információt azonnal megkap.

Regisztrálj ingyen, 5x7-es mátrixot építsd ki gyorsan, mert fejenként 10 centet kapsz.

Itt regisztrálhatsz ingyen:

http://pearlyk8.ami-code.com


Keress 9765 eurót csupán az alád regisztrálókból!!!!




1-fázis:
Cél 600.000 tag beregisztrálása. 429.000 euró kifizetése a tagoknak. Van spill-over.

2.fázis:
4 rendezvény a világon egyazon napon: Moszkva, New York, Madrid és Berlinben.

3.fázis:
Egy héttel a rendezvény után és a 600.000 tag elérése után az előregisztráció befejeződik, konkrét kifizetés és marketingterv véglegesítése.

4-fázis:
A médiában is nyilvános lesz, ismert mindenki számára. Hivatalos start.

Az előregisztrációs fázisban te már pénzt keresel. A regisztráció és tagság ingyenes. Percenként regisztrálnak be a világ minden részéről.

Későbbiekben bővítik a honlapot más nyelvekkel is.
Avatar
Lester03
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.08. 17:48
Tartózkodási hely: Zala megye
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: Lester03 »

Regisztrálj az alábbi linken, hogy részese lehess egy marketinges cég ajánlatának.

http://lester03.ami-code.com
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: csari »

Kaptam tőlük egy levelet, hogy már van négy emberem, és kell egy ötödik tag, akit behozok, így jogosulttá válok 45 euro-ra. Más is járt így? Foglalkozik ezzel valaki?
Avatar
Lester03
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.08. 17:48
Tartózkodási hely: Zala megye
Kapcsolat:

Re: Ami-code. Egy Marketinges cég 429.000 Eurót ajándékoz.

Hozzászólás Szerző: Lester03 »

csari írta:Kaptam tőlük egy levelet, hogy már van négy emberem, és kell egy ötödik tag, akit behozok, így jogosulttá válok 45 euro-ra. Más is járt így? Foglalkozik ezzel valaki?
Szia!

Válaszolva a kérdésedre, erősen kétlem, hogy valaha is ebből pénzt fogunk kapni. Én alattam 6 ember van regisztrálva, de eddig egy euro centet sem láttam belőle, hol ott azt írták ha az 5 ember össze jön akkor Őket matrixba teszi a rendszer és utánuk kapok 0.5 euro-t.
Tehát emberenként 10 euro centet. 25 ember után 2.5 eurot, és így tovább, amíg el nem éri az ember a 9765 eurot.
Ebből annyi valósult meg, hogy berakott a 6 alám regisztráltból 5 embert matrixba de egy centet sem adott értük, viszont kaptam én is levelet mondhatnám napi szinten és csak azt ismételgették benne, hogy jogosult vagyok én is 45 euro-ra de ezt csak akkor kaphatom meg ha aktív taggá válok ez pedig úgy megy, hogy nyitok egy online számlát de azt nem írja, hogy hol vagy milyen online számlát. Ezen elhelyezek 100 euro-t és akkor aktív taggá válok, ha jól értettem. Küldtek egy videó linket is hozzá, hogy miről is szól ez az egész, de őszintén megmondva nem foglalkoztam vele, és a német tudásom sem olyan szinten van. Szóval ettől túl sok mindent már nem várok.

A linket felteszem ide, hátha valaki kihámoz ebből valamit.

http://amicode.the-binary-code.com/vide ... &fp=wdvj3b
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég