Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Ebben a percben nézem az e-mail-em ,hogy az Opulentia egyik percről a másikra lelépett.
Bár levelükben azt írják,hogy visszafizetik a zsét,én ezt erősen kétlem.
Egyszerűen tiszta ideg vagyok,nem kis pénzről van szó,több mint 100$-omról.
Segítsetek,mit csináljak.
2011.07.29-én fizettem be 100$-t.Egy hétre kötöttem le,08.05-én le is járt ,de visszafektettem még 1 hétre.Közben persze jöttek refjutalékok,de azokat is mind-mind visszaforgattam.
125$-t forgattam vissza 6-án,ez ugye az ami a 100$ befektetésemből jött,meg még pluszba 4.05$-t befektettem egy hétre,ez a refjutalékokból jött.
Bárhogy számolom,13-án amikor lejárt volna,összesen 57,26$ jutalékom lett volna 2 hét alatt a befektetésből,plusz a refjutalékokból.
Tisztában vagyok vele,hogy erre az összegre nem kell számítanom,viszont azt a 100$-t nem lenne rossz visszakapni,sőt..
Segítsetek kérélek.
Ap tranzakcióm csak a 100$ befektetéséről van,azóta AP-n keresztül se ki-se be nem ment pénz,szóval az AP látja,hogy pénzt onnan nem vettem ki.
Várom válaszotokat,Peti!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Együtt érzek veled, nekem is hasonló összegem "úszott el"...Kérlek olvasd el a Hosszútávú befektetési lehetőségek cím alatt a tegnapi fórum hozzászólásokat. Ott sok segítséget találsz.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili írta:Együtt érzek veled, nekem is hasonló összegem "úszott el"...Kérlek olvasd el a Hosszútávú befektetési lehetőségek cím alatt a tegnapi fórum hozzászólásokat. Ott sok segítséget találsz.
Köszi szépen,máris olvasom..
A legrosszabb a dologban egyébként az,hogy,ha lehet így fogalmazni, nekem itt a netes dolgokba egy fillérem sincs benne igazából..Én tavaly nyáron elkezdtem ptc-zni,s onnan van/volt pénzem ,amiből tudtam befektetni,s így értem el ezt az összeget..Gondolhatod milyen érzés az,hogy volt,hogy napi 5-6 órát kattintgattam 2-3 forintokért,nagy nehezen összeszedtem ezt az összeget,erre meg elúszott..
Na mindegy,még van 30$-om befektetve a Primfixbe,az ma jár le,36$ lesz belőle.
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Ezt a levelet küldte az Alertpay!

Hello,

Thank you for contacting AlertPay. My name is Justin am happy to assist you.

If you have paid for a good or service that was not provided to you, you may file a transaction dispute.

Before filing a dispute, please contact the seller and attempt to resolve the issue as most disputes can be resolved with proper communication.

To contact the seller, you can locate their email address in your transaction "Activity". Their email address should appear as where the payment was sent. Some sellers might also provide you with their phone number.

If you are unable to resolve the dispute in this manner and there is no co-operation on the seller’s behalf, you can file a claim in AlertPay's Help Desk. Please note that you may only dispute a transaction up to 30 days after the date of the transaction.

You may initiate your dispute by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ and sending us a support ticket. Select "Transaction Dispute" from the ticket categories and be sure to include the following information:

• Full name:
• Email address you used for disputed transaction:
• Seller/recipient email:
• Seller website URL:
• Reference Number(s) for disputed transaction(s):

Please include the reason for the dispute, a detailed explanation of the issue and any proof that might influence the outcome of the dispute (screen shots, tracking numbers, etc.) and we will do our best to mediate the situation.

NOTE: Please do not reply to this email directly as your dispute must be initiated by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ .

Thank you for choosing AlertPay. If you have any additional questions, feel free to check out our helpful Frequently Asked Questions at http://helpdesk.alertpay.com

Kind regards,

Justin
AlertPay Account Security
514-748-5774
www.alertpay.com

Mit kezdjek vele? Újra írjam le a problémát?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az a baj, hogy nem transaction dispute-ot küldtél. Csináld újra, és azt küldj!

Az admin vagy egy mod igazán kiszedhetné az AlertPay topicból a hibás leírást, mert ezzel a módszerrel senki nem fogja visszakapni a pénzét.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szerkesztettem.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Admin írta:Szerkesztettem.
Minden fórumozó nevében köszönöm!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Sziasztok.

Éppen emiatt jöttem. :)
Ugyanis az Opulentia azt ígérte a "búcsúlevelében" hogy visszaküldi a pénzt, így vártam...
Ma írtam nekik, hogy ugyan mi lesz, kell e disputolnom vagy küldik maguktól, de a levelemre csak a Mail Delivery System válaszolt, így én magam is a dispute mellett döntöttem. A szövegezés elég egyszerü volt...

I got this email from the seller at 08/09/2011:

Dear *********,

Unfortunately, I must inform you that we are forced to close Opulentia.

Refunds are already being processed and you will get your refund as soon as possible.

Thank you.

Best regards,
Daniel Beletzky
CEO at Opulentia

Today I try to contact, but I got this return message:

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

support@opulentia.ch
Unrouteable address

I try to login the seller site, but that is gone...
So I'm afraid, that the seller will not be refund my money.

Best regards
********
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Most néztem, már az AP accja is limitálva van....

Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Közben tegnap én is elküldtem egy dispute-t,az azonnali választ követően fél nappal kaptam egy levelet az AP-től,hogy köszönik,hogy benyújtottam a ticet-et,s kivizsgálják az ügyet,mivel többen jelezték feléjük a problémát,ja meg,hogy minden tőlük telhetőt megtesznek..
Hát nézzük a jó oldalát,legalább válaszoltak,kezdek pozitívan gondolkozni,bááár....
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Annyira nem kell pozitívan gondolkodni. A HUSM bedőlése óta minden héten kapom az AP-től azt a sablon levelet, hogy még idő kell nekik a kivizsgáláshoz, és legyek türelmes. Mivel 1 üggyel 1 hónapig foglalkoznak, szerintem hamarosan megírják, hogy nem tudták visszaszerezni a pénzem.

Ezt abból gondolom, hogy azoktól a cégektől, akiknek volt pénz az AP számlájukon pár óra altt visszakaptam a pénzem a dispute elküldése után. Akkor mért tartana más helyzetben ez hetekig??? Hát azért mert nincs pénz, és próbálják utolérni a céget. De az a cég már a habokban van, nem fogják őket megtalálni.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szerintem is O. ügyben gáz van, tuti, hogy már a levél elküldésük előtt leszívták a számlájukat. ennél pofátlanabb, mocskosabb lelépés nincs is. :(
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ja értem...Hát **********,ha most ezt elbuknám..márpedig... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.08.11. 17:29-kor.
Ok: Kérlek ne káromkodj a fórumon! Olvasd el a Fórum Szabályzatot!
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Opulentia ügyben van-e már valami fejlemény valakinél ? Én még nem kaptam újabb e-mailt . Lehet, hogy elbúcsúzhatunk a pénzünktől? :unsure:
Állítólag a Hyipfund Recover segít visszaszerezni a pénzt. Ismeri valaki ?

http://www.hyipfundrecover.com/index.htm
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

convert69 írta:Opulentia ügyben van-e már valami fejlemény valakinél ? Én még nem kaptam újabb e-mailt . Lehet, hogy elbúcsúzhatunk a pénzünktől? :unsure:
Állítólag a Hyipfund Recover segít visszaszerezni a pénzt. Ismeri valaki ?

http://www.hyipfundrecover.com/index.htm
Én sem hallottam még fejleményt és nem kaptam újabb e-mailt az Alertpay-től. Szerintem nem érik utól a céget és azért van parlagon a téma náluk is. Keresztet vethetünk a pénzünkre, ha lenullázták a számlájukat, mielőtt bezárták az oldalt és ez nagyon valószínű a történtek után.

Néztem a hyipfundrecover céget. 35$-t kell előre befizetni a dispute-hoz, ami tán visszajár, ha nem tudnak érdemben intézni semmit.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Valaki régebben azt írta rájuk, hogy scam cég... A mai világban még ez is megeshet.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Még senki sem kapott visszajelzést az Alert Pay-től Opulentia ügyben ? Már fogytán a türelem , vagy jobban járunk, ha elbúcsúzunk végleg a pénzünktől ......
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

convert69 írta:Még senki sem kapott visszajelzést az Alert Pay-től Opulentia ügyben ? Már fogytán a türelem , vagy jobban járunk, ha elbúcsúzunk végleg a pénzünktől ......
Sajnos még mindig semmi,de bármilyen rosszul is hangzik,én már letettem arról a pénzről,pedig 100$-om bánja..
Úgy értesültem,hogy mielőtt csődöt jelentettek volna,azelőtt kiutaltak minden pénzt AP-ról bankszámlára,így már a pénzünk utolérhetetlen..
De azt nem értem,hogy miért telik az AP-nek több hónapba ennek a kiderítése,mikor pár gombnyomás lenne..
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: szabol »

mert ap-nek több millió felhasználója lehet mindenkinek más kínja van, több ezer hyipes lehet és meg kell vizsgálni
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én amúgy el is döntöttem, hogy alapból arra építek mindig, hogy az ap nem fogja visszaszerezni a lóvémat.
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

sleepingevil írta:Annyira nem kell pozitívan gondolkodni. A HUSM bedőlése óta minden héten kapom az AP-től azt a sablon levelet, hogy még idő kell nekik a kivizsgáláshoz, és legyek türelmes. Mivel 1 üggyel 1 hónapig foglalkoznak, szerintem hamarosan megírják, hogy nem tudták visszaszerezni a pénzem.

Ezt abból gondolom, hogy azoktól a cégektől, akiknek volt pénz az AP számlájukon pár óra altt visszakaptam a pénzem a dispute elküldése után. Akkor mért tartana más helyzetben ez hetekig??? Hát azért mert nincs pénz, és próbálják utolérni a céget. De az a cég már a habokban van, nem fogják őket megtalálni.
Te nem kaptad meg a HUSM-ba szorult pénzedet?
Nekem azt már rég kifizették 100%-osan
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Én írtam az AlertPay-nek a HUSM és az Opulentia miatt is, és mindettőre azt írták vissza, hogy nyogodjak el, még vizsgálódnak. Nem hiszem, hogy bármit viszont látok ezekből a pénzekből.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

sleepingevil írta:Én írtam az AlertPay-nek a HUSM és az Opulentia miatt is, és mindettőre azt írták vissza, hogy nyogodjak el, még vizsgálódnak. Nem hiszem, hogy bármit viszont látok ezekből a pénzekből.
mikor csináltad a HUSM dispute-ot?
én július 24-én és aug 11-én számlámon volt a teljes összeg
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Nagyon jó hír!
Visszakaptam 40$-t!
Most írt az AP,hogy 40%-ot tudnak visszaadni..És,hogy érezzem magam szerencsésnek,mert nem mindenkinek utalják vissza!
Kicsit furcsállom,hogy hova lett a többi 60$,vagy akkor miért csak 40-et utaltak vissza,de nagyon megörültem ennek,mivel már letettem arról a pénzről!!!
Remélem nektek is sikerülni fog!!!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Petya0426 írta:Sziasztok!
Nagyon jó hír!
Visszakaptam 40$-t!
Most írt az AP,hogy 40%-ot tudnak visszaadni..És,hogy érezzem magam szerencsésnek,mert nem mindenkinek utalják vissza!
Kicsit furcsállom,hogy hova lett a többi 60$,vagy akkor miért csak 40-et utaltak vissza,de nagyon megörültem ennek,mivel már letettem arról a pénzről!!!
Remélem nektek is sikerülni fog!!!
Tyű a mindenit! Nagyon örülök, ezek szerint valamit sikerült intéznie az Alertpay-nek. Szívből gratulálok Neked!!! :clap:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili írta:
Petya0426 írta:Sziasztok!
Nagyon jó hír!
Visszakaptam 40$-t!
Most írt az AP,hogy 40%-ot tudnak visszaadni..És,hogy érezzem magam szerencsésnek,mert nem mindenkinek utalják vissza!
Kicsit furcsállom,hogy hova lett a többi 60$,vagy akkor miért csak 40-et utaltak vissza,de nagyon megörültem ennek,mivel már letettem arról a pénzről!!!
Remélem nektek is sikerülni fog!!!
Tyű a mindenit! Nagyon örülök, ezek szerint valamit sikerült intéznie az Alertpay-nek. Szívből gratulálok Neked!!! :clap:
Köszönöm szépen! Hát még én,mennyire örülök! :) Több mint 1 hónap után ,de sikerült legalább azt a 40$-t visszaszerezni! :)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Vissza is utalták már a számládra vagy csak levelet kaptál?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili írta:Vissza is utalták már a számládra vagy csak levelet kaptál?
Vissza is utalták az a 40$-t :)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Hát, ez így tényleg szuper! Érezd magad nagyon, de nagyon szerencsésnek!!! :) Ez szinte már talált pénz, mert szerintem mindenki letett az Opulentia visszatérítésről, azok után, ahogyan lelépett a cégvezetés.

Azért meg kell jegyeznem az AP most nagyot nőtt a szememben... :)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Opulentia!Segítsetek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Hát, ez így tényleg szuper! Érezd magad nagyon, de nagyon szerencsésnek!!! :) Ez szinte már talált pénz, mert szerintem mindenki letett az Opulentia visszatérítésről, azok után, ahogyan lelépett a cégvezetés.

Azért meg kell jegyeznem az AP most nagyot nőtt a szememben... :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég