Keress pénzt a Buxabaráttal.

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Buxa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.23. 21:54
Kapcsolat:

Keress pénzt a Buxabaráttal.

Hozzászólás Szerző: Buxa »

Magyarországon elsőként van egy olyan kuponoldal ahol pénzt is tudok keresni, nem csak költeni azt? Ez nagyon érdekesen hangzik, nem gondol? Most leírom hogyan is működik ez az egész a Buxabarát hirdetésével! Akik szerencsésebbek közé tartoznak, már van egy jó kis weblapjuk és nem bánják, ha a Buxabarát banner is látható lesz rajta. Ezt mind érted de, mindebből hogy lesz pénzed? Úgy, hogy az oldalad utáni átkattintásokért fizet neked a Buxabarát, mégpedig egy minimum összeget meghatározva, amit oldalán publikusan meg is oszt a látogatóval! Tehát a határ akár a csillagos ég is lehet! Persze ezt én sem tudom, de benne van a lehetőség. Szerintem a kifizetés is teljesen korrekt! Ahogy eléred a nettó 10.000 forintot már kérheted is az utalást! Tehát, ha van egy erős oldalad, ahova napi több ezer látogató jár, pár nap alatt kereshetsz 0 forint befektetéssel maximum pár perces munkával rengeteg pénzt! Sőőt… Ha több értékes portálod is van, akkor ez az összeg annyival növekedik, amennyi az összes látogatóid átkattintásából eredően kiszámol a motor! Hát nem szuper? Tudsz még egy ilyen business-t mondani? Szerintem nem. Ráadásul a bannerek méretét is te tudod meghatározni, annak érdekében, hogy honlapod arculatához teljes mértékben igazodjon a www.buxabarat.hu „pénzkeresője”. Szóval rugalmas is a Buxabarát csapata! Most már csak egy kérdés merülhet fel benned. Mégpedig az: Hogyan tudod ellenőrizni, mennyi látogatód nézte meg a Buxapbarátot is? Hát, a jó hír az, hogy ennek az oldalnak saját számlálója van, amihez te bármikor hozzáférhetsz és ellenőrizheted mekkora eredményt hozott –a mondjuk ki - befektetés nélküli üzlet neked. Tehát nincs vesztenivalód bátran belevághatsz! Ezzel a megoldással és partneri kapcsolattal csak pozitív eredményt érhetsz el és nem kell semmi mást tenned csak kitenni a hirdetést és onnantól az oldalad mindent elvégez helyetted! Egy valami azért van. Ahhoz, hogy mindezt véghez tudjad vinni, regisztrálnod, kell a Buxabarát oldalán és meg kell csinálnod a programkódot, majd, ezután ahogy tetszik, olyan ütemben nézed meg, hogy halad a talán egyetlen minden befektetés nélküli üzleted. Én nem vagyok egy programozó zseni és még csak honlapom sincs, de ismerőseimnek, akik ilyennel foglalkoznak, biztos ajánlani fogom! Tedd te is ezt, ha nincs érdekeltséget az internet világában, hidd el barátaid harapnak majd erre a ritka lehetőségre!

http://buxabarat.hu/partner/program/mod ... szo_azo=11
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 4 vendég