Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Előre is bocsánat, hogy beleszólok, de szerintem nem Veletek van a gond, hanem azzal, hogy részletes, pontos leírást a rendszer használatáról szinte senki nem kapott. Az oldalon sem volt/és nincs egyértelműen feltüntetve, számszakilag levezetve a havi rendszer jutalék kiszámítása. Úgy érzem csak találgatunk/találgattunk. Csúnyán kifejezve: "vak vezet világtalant". Mert Ti is tudjátok, hiányos információk birtokában nem lehet jó döntést hozni, pontos ajánlást biztosítani a refferált tagoknak, hát még ha az információ áramlás időközben torzul is...

Globálisan feldobták, hogy havi 2000 $-t lehet vele keresni, úgy, hogy nem hozol be embert, mert az automata rotatort beállítva rakja alád az emberkéket a mátrixba.

Itt sok ezer, millió ember világszerte jól át lett verve, szerintem...és EZ NEM A TI HIBÁTOK, HANEM AZÉ, AKI EZT A RENDSZERT ELINDÍTOTTA!

Kérlek Benneteket, ne egymást hibáztassátok ezért...!!! Egyetlen felelős van ebben az dologban, akié az oldal és aki ebből a sok-sok indulási 50 $+ havi 10$ tagdíjból és évi 150$-okból hasznot húzott...

Még egyszer elnézést kérek, hogy beleszóltam a témában, pedig nincs benne érdekeltségem, de rossz nézni, hogy ennyire csalódottak, akik csatlakoztak ehhez a rendszerhez és egymást hibáztatjátok...
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

walters írta:
Krisztina12 írta:
jani írta:most beszelt a lanyom aNauderrel,es en alattam csak 12 ember van
ez a 5986 fo,aki most van paid-ként irva ,az semmit sem jelent.
Aztán hol a picsában van feltüntetve, hogy ki alatt hány fő van? Mert az nem látszik. Mondhatnak akármit, csalók. :angry:
Eddig mér vagy 25-ször le leírva, hogy a genealogy menüpontnál tudod megnézni a saját mátrixodat.
Ott megtudod nézni név szerint, hogy ki van alattad, valamint hogy melyik szinten (max. 14) pontosan hányan vannak alattad.
A 4$-okat (még az is kapott, aki alatt jelenleg nins ember), a powerline bónusz szerint fizették, a különbözetet pedig a mátrxodban alattad lévők után (emberenként 25 cent, azaz ahogy Jani írta 24,875 cent).
A powerline bónusz leírását a webirodába megtalálható.
Szia! Az világos, hogy a saját embereimet hol tudom megnézni, nem ez a gondom, hanem az, hogy a powerline 4 dollár miből jött össze? Az elvileg 16 ember, na de kik azok? Hol látszik? Vagy én vagyok vak, de akkor se látom. :angry:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Krisztike: ne mérgelődj! Az Neked árt! :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sweeney todd írta:
Johnny írta:De a spnzorotokat azért csesszétek le, beléptet benneteket és nem mondja el, hogy mi hogyan működik.
ez rád is vonatkozik?

"Ingyen beregizhetsz és 10 nap után meglátod mennyi az alád regiszrtrált ember, csodálkozni fogsz, mert az egész világról reginek. Hozzám 56 óra alatt 780 olyan ember regisztrált aki azonnal be is fizette. "

ezt írtad 09. 10-én. ne játszd az ártatlan, te is hülyítettél másokat, mikor még fogalmad sem volt a rendszerről.

"A fizetési terv szerint akkor is kereshetsz 2,047,5 $ / hónap ha nem hoztál be egy embert sem. "

ez is tőled való. te is félrevezettél mindenkit, te is sáros vagy, ne játszd az ártatlant, mert mindkét idézet tőled van és egyik sem felel meg a valóságnak!


Hm.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Karbula58 írta:Krisztike: ne mérgelődj! Az Neked árt! :)
Levikém! A saját tudatlanságomon mérgelődök. Hogy mi a picsából tevődik össze a 4 dolcsi. Persze ennek is örülök, csak mégsem értem a rendszer működését. :cry:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Krisztina12 írta:
Karbula58 írta:Krisztike: ne mérgelődj! Az Neked árt! :)
Levikém! A saját tudatlanságomon mérgelődök. Hogy mi a picsából tevődik össze a 4 dolcsi. Persze ennek is örülök, csak mégsem értem a rendszer működését. :cry:

Na akkor figyelj, hátha ez segít:
Kattints rá a MY EARNINGS menüpontra, és meglátod az elszámolást. Ott lesz egy olyan, hogy MONTHLY. Ez ugyebár a havi elszámolás, tehát a mátrix után járó pénz. Erre is kattanj rá, ott látsz egy felsorolást, és mindegyik mellett egy számot. Az első a Matrix Commissions, erre szerintem nem kaptál semmit, a második a Matching Bonuses, szerintem erre se kaptál, és a harmadik a Powerline, erre kaptál 4$-t.
Aki az első két kategóriára kapott jutalékot, azt is megnézheti, hogy miből állt össze az a pénz. Csak rá kell bökni az alattuk található Detailed View feliratra. Remélem tudtam segíteni. :)
Kriszti: hagyd abba a hajad kitépkedését, mert nem éri meg. Itt talán választ kapsz a kérdésedre.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Levi sweeney todd nem hozzám van regisztrálva, csak megjegyzem és nem ő fizette be hanem a sponzora. Csak ennyi akartam.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Johnny írta:Levi sweeney todd nem hozzám van regisztrálva, csak megjegyzem és nem ő fizette be hanem a sponzora. Csak ennyi akartam.
és ennek mi köze van ahhoz, hogy viszont te megtévesztetted az alád regisztrálókat (pl Walterst)?
közben előadod, hogy mindenki hívja tetemre a saját szponzorát, aki hülyeségeket állított. ilyen alapon az alád regisztrálók téged is kérdőre vonhatnak. vagy nem?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ne kezd már megint nézd vissza a fórumot ezt egyszer már lezártuk! Az alám regisztrálók megkapták folyamatosan az infókat!!! És ne ferdítsd el folyamatosan amit leírok a lecseszés nem tetemre hívás! Neked meg főleg nincs mit háborognod a sponzorod fizette be helyetted a pénzt.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Johnny írta:Levi sweeney todd nem hozzám van regisztrálva, csak megjegyzem és nem ő fizette be hanem a sponzora. Csak ennyi akartam.
Jaj Gyerekek! Nem kell itt szítani még tovább a feszkót. Persze meg kell érteni a rendszer működését, de így lenyugodva egy kicsit úgy gondolom, hogy nincs ezzel a programmal semmi gond. Aki dolgozik vele az nagyon sokat kereshet, aki meg nem az csak nagyon lassan juthat előre. Csak ezt kell megérteni, ha nem dolgozunk, akkor pénz sincs. :rofl:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

[quote="Johnny"]Az alám regisztrálók megkapták folyamatosan az infókat!!! [quote]

Walters pl nem ezt állította.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Hidd el minden infót megkapott tőlem és felvehetett volna skypon ha érdekli a dolog, egyedül ő háborog aki hozzám regisztrál, a többiek meg dolgoznak és napi kapcsolatban vagyunk. Neked is felajánlottam segítek ez még most is áll! Segítek szívesen! Sok sikert neked!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

[quote=]
"Johnny" Neked is felajánlottam segítek ez még most is áll! Segítek szívesen! Sok sikert neked![/quote]

köszönöm a felajánlást, csak nincs miben.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ezt most kaptam az én sponzoromtól. Felrakom nektek is.
Szia !

Gondolom Te is tegnap tapasztaltad hogy a Stiforp elszámolás megtörtént!
Megtörtént de sajnos nem igazán "estek " be a mi mátrixunkba emberek abból a hatalmas darabszámból amit a Company Momentum alatt látsz !
Sajnos az információ ( levél) amit kaptunk nem teljesen volt valós ! Ez köszönhető a fordító programnak is és a mi saját értelmezésünknek is!
Ennek is meg van az oka !
Csak logikusan kell gondolkodnunk.
Még pedig a fordítóval olvassuk ,akkor is azt írja hogy "már fizetett tagjai" !
Igen !
Nem azt írja hogy alánk kerül !
Valóban lehetünk csalódottak mert ezt az infót kaptátok (kaptam),sőt az ajánlóm is így kapta!
Ez nagyon szép lett volna, de itt jön be hogy logikusan kell gondolkodni és azonnal érthető hogy ez képtelenség lenne kifizetni!
Sőt !
Bárkinek az ajánlójának a regisztráltja befizetett azt is írta és az egy értelmű hogy nem kerülhet alánk hiszen azért más dolgozott meg!
Egyébként a marketing írja hogy mátrixba rendezi egy 2x14-be!
Ez igaz ! Mindenkinek van egy saját mátrixba,ez a mátrix viszont egy hatalmas mátrix része!
Abból a sok emberből kaphatunk mi is,de ez csak akkor igaz ha ajánló nélkül fizetett be valaki ( céghez) ,és ha az ajánlóinknak az új belépőinek már csak nálunk van hely!
Én úgy gondolom hogy ezt itt is többen tapasztaltátok .
Köszönet ezért azoknak akik intenzívebben foglalkoztak ezzel a lehetőséggel és felmérték azt is hogy ez egy hossz távú lehetőség ( H.J és V.G )
Köszönet azért is hogy nem lázadozik a csapat hogy nem ezt ígérték ( kivétel itt is van ) ha nem felfogták hogy tenni kell a pénzért.
Igen mindenki csalódott egy kicsit,de megértette hogy nem lehetett volna ezt így kivitelezni és sokáig fizetni.
Köszönet azért is hogy azt mondták hogy 2 ajánlást ha mindenki meghozza akkor nincs veszteség,viszont lesz egy stabil hosszú távú lehetőség, és a csapat valóban segíti egymást!
Igen csalódtak de többen jelezték hogy ugyan nem hoztak senkit, nem annyit kaptak amire számoltak a sok emberszám után de kaptak pénzt azok után akik alattuk vannak a mátrixba!
Ezt azoknak köszönjék meg akik aktívan odatetté magukat,és teszik most is és dolgoznak !
Ha nem értesz egyet velem azt is megértem,de sajnos nem tudunk mit tenni.
Én nem adom fel és továbbra is dolgozom vele, Te döntsd el hogy hozol ajánlást vagy feladod!
Pénzt így is fogsz vele keresni,csak lassabban !
Dönts belátásod szerint!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny írta:Levi sweeney todd nem hozzám van regisztrálva, csak megjegyzem és nem ő fizette be hanem a sponzora. Csak ennyi akartam.

Johnny: nem igazán értem, hogy ezzel mit akartál mondani, de talán nem is fontos.
Én is tudom, hogy sweeney nem hozzád regisztrált, sőt azt is tudom, hogy nem ő fizette a díjat be. Olvastam, mert párszor már meg lett írva itt a történet. Szóval nem tudom, hogy ezzel a két mondattal mi volt a szándékod. Mindegy.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Olvasom itt, hogy egymást hibáztatjátok az átlagosan 4.$-os jutalék miatt.
Mert hogy ha jól látom a többi oldalakon is, átlagosan ennyit kapott mindenki.
Én erre mindig azt mondom, senki sem tudja 100%-os biztonsággal, hogy hogyan is működik a rendszer.
De erre csak lehurrogást kaptam eddig, hogy akkor miért ajálgatom itt a reflinkjeimet?

Nos, úgy gondolom, hogy ez a rendszer is a Club Asteria-hoz hasonló dolog.
Leginkább a hálózatépítésen alapszik. Nos ott meg a 25.$ ref.jutalék nem kevés.
Ami meg pluszban jött most... annak örülni kell. Talán lesz ez még több is.
Csak végre pontosan kéne ismernünk az alkotók gondolatait, hogyan is képzelték el a rendszert.
Tanulság itt sokaknak: Nem szabad éves díjat kifizetni, mert csak ez lesz belőle... nagy kopp!

Azért, akinek nem ment el a kedve regisztráljon nyugodtan! Megköszönöm.
Csaba

Regisztrálni itt tudtok:

Kép


http://csaba08.STIFORPHU.com
http://csaba08.STIFORPTour.com
http://csaba08.STIFORPProfits.com
http://csaba08.STIFORPBuilder.com
http://csaba08.ShareSTIFORP.com
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Csabi: az volt itt a baj, hogy néhány felelőtlen toborzó ígért a belépőknek fűt-fát. Olyan dolgokat, amiket a Stiforp leírása nem tartalmazott. Ez okozta a csalódást sok embernek. Ha megnézed a neten található magyar Stiforp oldalakat, mindenhol az van, hogy az a bizonyos Company Momentumban található szám lesz a kifizetés alapja. Ilyet a Stiforp sehol nem írt. Azt is ígérgetik mindenhol, hogy semmit nem kell csinálni, mégis kapsz 2-3-4ezer dollárt. Valóban elérhető ez az összeg, de azt szintén nem közlik ezek az oldalak, hogy munka nélkül baromi lassan fog sikerülni. Ez egy MLM-rendszer. Az ilyen rendszerek lényege a tagtoborzás. Ha mindenki beléptet legalább 2 embert, és azok is beléptetnek legalább 2 embert, és így tovább, akkor pillanatok alatt elkezd feltöltődni a mátrix, és mindenki pénzt keres. Csak ennyit kell megérteni az MLM működéséből. Nem a Stiforp-ot kell szidni, mert ők betartották, amit ígértek. Azokat kell szidni, akik nem hívták fel a figyelmet arra, hogy munka nélkül csak nagyon kicsi jövedelem lesz, illetve nagyon lassan növekszik a mátrix és a jutalék. Meg azokat kell szidni, akik elhitették a belépőkkel, hogy a sok ezer PAID MEMBERS után kapnak jutalékot. Ezek a lelkiismeretlen "toborzóirodák" a felelősek a csalódásért.
De szerintem most sem késő!
Két út létezik. Mindenki eldöntheti, hogy melyiken szeretne menni.
1. Ülök és sajnálom magam, szidom a Stiforpot, a szponzoromat, az időjárást, vagy bármit, és elhitetem magammal, hogy át lettem vágva
2. Elhatározom, hogy pénzt akarok keresni. Megértem az MLM-rendszerek lényegét, azt is megértem, hogy némi munkával ebből rengeteg pénzt lehet kivenni, és elkezdek embereket beléptetni, akikkel szintén megértetem a működést.
Én már több MLM-rendszerben vettem részt. Soha nem kerestem velük egy fillért sem. Hogy miért? Mert mindig olyan hálózatokba léptem be, amik már évek óta működtek. Az viszont nem kedvez a belépőknek. Láttam, hogy az évek óta benne lévő emberek valóban rengeteget kerestek.
Mi abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a legelején léphettünk be egy induló MLM-be. Ezt az iszonyatosan kedvező helyzetet szerintem butaság nem kihasználni.
Mondok egy nagyon egyszerű példát:
Akarsz indítani egy vállalkozást. Megcsinálod a Kft-det, befizeted a törzstőkét, kibérelsz egy irodát vagy üzlethelyiséget, berendezed, vásárolsz árut, vagy a működéshez szükséges eszközöket, kifizeted a járulékokat, stb. Elköltöttél egy csomó pénzt, aztán leülsz a szépen berendezett irodádban, vagy üzletedben és csak nem akar jönni a bevétel. Most sokan itt tartanak. Befizették a tagdíjat, de a pénz nem jön.
Pedig csak annyit kéne csinálni, hogy összeállítasz egy névlistát, arra ráírsz minden nevet (mérlegelés nélkül), ami eszedbe jut (volt osztálytársak, szomszédok, munkatársak, hobbipartnerek, a gyerekem osztálytársainak a szülei, stb), és felhívod őket. És 5 mondatban elmondod, hogy most induló MLM-rendszerbe minimális tőkével be lehet lépni. Biztos vagyok benne, hogy pár nap alatt mindenki, ismétlem MINDENKI képes legalább 2-3 embert beléptetni. Ha mindazt, amit itt ebben a regényben leírtam továbbadjátok az alátok regisztrálóknak, garantálom hogy hosszú ideig mindenki sokat fog keresni.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Szia Levi,

Nekem tetszik az írásod, viszont szerintem lesznek páran, akiknek nem.
Viszont, akkor azt mondom, hogy a Stiforp szinte megegyezik a Club Asteria-val ilyen téren.
Sőt még nagyon sok céggel....
Az Asteria-ban is dolgozni kell (sajnos :D ). Ott is most sok a csalódott ember, de aki nem adta fel és megértette a lényegét, az most is keres vele.
Remélem lesz ez jobb is, most még biztos nem szállok ki a Stifort-ból sem.

Csináljuk!

Csabi
Kép
Kép
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Valaki nem tudja, hogy lehet kikérni a 4,25-s jutalékomat?
Be van állítva a My earnings-ben aTransfer Commissions to Credit Wallet-ben I would like to credit ALL of my earnings to my credit account és még sem érkezett meg.
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

jani írta:most teleonaltam az alertpayyel 30 percen keresztul,az earngr-os penzmiatt
jani
és mire jutottál az AP-vel az EG miatt, mert nekem sem fizették vissza még a pénzemet?
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Kinek, hány emberre mekkora kifizetés érkezett?
Érdemes-e toborozni az embereket, vagy kevesebb a juti mint a tagdíj?
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

jani írta:
tomcsy írta:
jani írta:most teleonaltam az alertpayyel 30 percen keresztul,az earngr-os penzmiatt
jani
és mire jutottál az AP-vel az EG miatt, mert nekem sem fizették vissza még a pénzemet?
Tomcsy!Had ne ide irjam az eg-s dolgokat,máshol cikkezem rola-szivesen válaszolok a kérdéseidre;s épp eléggé bánt ez a behuzos oldal[profits] visszafele(=veszteség). :unsure:
jani
csak azért bátorkodtam megkérdezni, mert ebben a részben írtad.
Szerettem volna tudni mi a helyzet, mivel nekem is ragadt az EG-ben pénzem.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: convert69 »

tomcsy írta:Valaki nem tudja, hogy lehet kikérni a 4,25-s jutalékomat?
Be van állítva a My earnings-ben aTransfer Commissions to Credit Wallet-ben I would like to credit ALL of my earnings to my credit account és még sem érkezett meg.
Nekem ugyanez a problémám. Nekem 4 $ jutalékom van. Beállítottam az Alert Pay számlámat, de nem kaptam meg. Már írtam nekik ez ügyben. Válaszoltak csak nem arra, amire kellett volna. Dolgozzak többet és akkor több lesz a jutalékom is . ... no comment...biztos igazuk van, de akkor mi a garancia arra, hogy a többet meg is kapom?

Ajánlanék nektek egy oldalt! Itt legalább nem kell befektetni.Hirdetők videofelvételeit nézhetjük fél percig, majd kitöltünk egy pár sorból álló kérdőivet.
Ezt naponta háromszor megtehetjük.
$ 2 és $ 15 a számla minden egyes kitöltött kérdőívért.

Minden behozott partnerért 9$-t kapunk, és a bevételükből 15% a mienk.

Kifizetés:Paypalra 500$-tól.


Garancia nélkül, de nincs mit veszíteni !
Reménykedjünk!
Én ma regiztem, végignéztem a videókat, kérdőív kitölt, és 19 $-t látok a fiókomban.
Paypal számla szükséges hozzá.
Ha valakit érdekel ez a lehetőség az alábbi linken tud regisztrálni:
http://MixReq.com?ref=1130412
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

STIFORP - A HATALMAS PROFIT

De hogyan érdemes csinálni?

Való igaz, a Stiforp-nál az is keres, annak is lesz bevétele, aki nem csatlakoztat másokat, de belegondoltál hogyan lehetséges ez?

A felső vonalad dolgozik, így Hozzád is kerülnek emberek, így részesülhetsz a mátrix jutalékból havonta egyetlen alkalommal.

Sokat szeretnél keresni Te is?
Igen?
Akkor ne várd ezt meg!
MIért ?

Mert ha mindenki 2 főt regisztrál sajátjaként, pillanatok alatt felépülhet a hálózat, tehát ha gyorsítani szeretnénk a folyamatot, ezt min. mindenkinek produkálnia kell(ene), arról nem is beszélve, hogy ez a minimális elvárás már jogosulttá tesz a többi jutalékforma elnyerésére is.


Még miért?
Mert a Company Momentum-ban felsorolt utánad befizetett tagok nem biztosíték arra hogy alád kerülnek!
Hiszen nekik is lehetnek ajánlói! SŐT !!
Aki meglátta ebben a lehetőséget egy hosszabb kereseti lehetőségre van módja,az meghívta az ismerőseit!
Tehát sokkal biztosabb ha mindenki elmondja ezt a hónapról-hónapra növekvő bevételi forrást az ismerőseinek.
Így a regisztrációra befizetett összeged is megtérül, a mátrixod gyorsabban megtelik,és a bevételed is folyamatosan növekszik!
Csapatban,összefogva ez teljesíthető ! Csak 2 ajánlás és már is Te is megtetted az alapokat ami mindenkinek JÓ !

DE:
Ha több főt csatlakoztatunk, akkor nem csak a hetente kifizetésre kerülő 25 dollárokkal szaporíthatjuk bevételeinket, hanem növekedhet a hálózat, mélységbe is több ember kerül, így hónapról-hónapra növekedni fog mindenkinek a mátrix jutaléka, matching bónusza.

Aki a kényelmesebb oldalt választja és nem csatlakoztat másokat, annál az eredmény sokkal lassabban fog megmutatkozni és csupán a mátrix jutalékra korlátozódik, de csoportjának fejlődéséhez, az egyre magasabb profithoz se járul hozzá, nem segít másokat.


CSAPATMUNKA !

ENNEK KELL(ENE) LENNIE!
SEGÍTS MAGADON - SEGÍTESZ MÁSOKAT IS!
ÍGY TE IS TÖBBET PROFITÁLSZ FOLYAMATOSAN A VÉGZETT MUNKÁD ALAPJÁN

14 mélységből kaphatjuk a jutalékokat - miért ne legyünk gyorsak benne?
A STIFORP MINDENKINEK TISZTESSÉGES BEVÉTELT PRODUKÁL - DE MUNKÁVAL!
KAPTÁL TE MÁR MUNKA NÉLKÜL JÖVEDELMET?

FOGJUNK ÖSSZE, EGYÜTT-EGYMÁSÉRT!
ÍGY TESZEL SZERT EGYRE MAGASABB BEVÉTELRE TE IS.
( egy már most is biztos,hogy nagyon pontos az elszámolás)
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Foglald le pozíciód már most, óriási a csatlakozási kedv minden percben újabb regisztrálók bukkannak fel és mindenki csak követhet Téged.
Regisztrálhatsz ingyenesen, ekkor is a később ébredők utánad következnek, de ha befizeted a kezdő összeget, azonnal regisztrációs linkhez jutsz és máris kezdheted a munkát!
Csupán 2 fő csatlakozása a feltétele annak, hogy mindenféle jutalékból részesülj, méghozzá 14 mélységből!!!
A közvetlen Hozzád csatlakozók után 25 dollár Start bónuszt fizetnek, továbbá mindenki csak utánad következhet akik után 2 dollárban részesülsz.
Mindössze 50 dollár egyszeri és havi 9,95 dollár a tagdíja.
:good:
Stiforp Master
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.10.11. 07:42
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Stiforp Master »

Sziasztok!

http://stiforp.hu
Az oldalam folyamatos feltöltés alatt...
Azért már sok hasznos infó fent van.
Itt is tudtok regisztrálni.

Itt nem nézem az üzeneteket. Az oldalon megtalálhatóak az elérhetőségeim...

Üdv, Zseraldin
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Ahhoz képest, hogy milyen sokan regisztráltak ebbe a rendszerbe, nem sok kifizetési bizonylatot látok itt.
Itt megint az termel nagy profitot, aki még az elején kezdte és sok refet sikerült begyűjtenie, magyarul aki a csúcson áll.
Kép
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Pedig fizetnek rendesen és rendszeresen. Én egyébként másról sem nagyon rakok fel fizetési bizonylatot, főleg nem ha nem 1-2 dollárról van szó.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég