Online aukció

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Sziasztok!
Találtam egy oldalt ahol kedvező áron lehet venni háztartási eszközöket, és egyébb termékeket. Nekem jók a tapasztalataim azért merem ajánlani. Igaz ez nem kimondottan pénzkereső oldal, de lehet keresni vele egy kis plusszt :-) Lehet paypal utalásokra is licitálni, nekem már sikerült 4000ft os utalást nyernem ahogy kifizettem már utalták is. Amugy a 10forintért oldalról beszéltem. Ha gondoljátok probáljátok ki, és ha kérdésetek van szívesen válaszolok.
Oldal megnézése itt!!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Sanders »

már régóta akartam kérdezősködni az ilyen jellegű oldalakkal kapcsolatban
tényeg valós? tehát én értem, hogy adtál egy promót neki, de tényleg pár licittel lehet vásárolni? ergo olcsóbban megvenni valamit?!
az ok hogy az oldal készítőinek fut, mert a marketinget értem
de hogy a vásárlásnál tényleg töredékért lehet venni?
gondolok itt autobotok stb
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sanders!Igen,valóban az árú bolti értékének a töredékéért megtudod vásárolni.Viszont,véleményem szert,csak új aukciós oldalakon van esély arra,hogy nagyon minimál áron tudj megvenni termékeket,mivel,ha egy olyan oldalon licitálsz,ahol már több ezer tag van(pl. 10forintért),sokkal kisebb az esély arra,hogy Te fogod megnyerni a terméket.Ha sikerül megnyerned a terméket,akkor sem 10 forintért,vagy 100 forintért,hanem kb. a bolti ár feléért,háromnegyedéért.
Remélem lehet érteni :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Sanders »

én értem persze!
de ez akkor -én ugy látom- hogy az a müködés elve, hogy mindenki bidel majd egy idő után feladja?! és igy lecsökken a bidelők száma...
aztán közbe összesen kb 1000 bid elment :) a felhasználó meg nulla terméket nyert meg, és 20 bidet bukott
jó biznisz
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sanders írta:én értem persze!
de ez akkor -én ugy látom- hogy az a müködés elve, hogy mindenki bidel majd egy idő után feladja?! és igy lecsökken a bidelők száma...
aztán közbe összesen kb 1000 bid elment :) a felhasználó meg nulla terméket nyert meg, és 20 bidet bukott
jó biznisz

Addig voksol valaki egy termékre,ameddig el nem fogy a bid-e,vagy ha úgy gondolja,hogy a termék ára már túl sok lenne neki.
Az aukció addig tart,ameddig az utolsó licit nem érkezik meg..Amint valaki rálicitál,egyből x másodperccel tovább tart a licit..Ezért van az,hogy az van kiírva egy terméknél pl,h de. 10 órakor lesz vége,még is este 8kor még licitálnak rá.
ben3994
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:41

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: ben3994 »

nem is lehet telefonról bidet vásárolni :D
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Ezt ajándékba kapod ha megadod a tel számodat. Amugy kicsit vitatkoznék azzal hogy nem lehet nyerni. Én most nyertem meg egy 4000ft os paypal utalást+200bidet 230ft ért. Ha jó a stratégiád és jó időpontot fogsz ki, akkor lehet nyerni. Na jó azért kell hozzá egy kis szerencse is :-) Amugy én anno olvasgattam a blogját és elèg sok hassznos infót találtam ott. Na csak ennyit szerettem volna mondani. :-) Üdv
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ez igazából úgy éri meg szerintem,hogy mondjuk van 30ezer forint kezdő tőkéd,s abból veszel bid-et..S mondjuk kinézel magadnak egy 3D TV-t 290ezer forintért,s azt az 30ezer forint értékű BID-et automatikus licitre beállítod a TV-re..így ,ha nem vagy ott,akkor is megnyerheted,mert a robot licitál helyetted.
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Nem 30000ft ért vettem bideket nics nekem annyi pénzem erre :-) 4500ft ért vettem bideket mivel minden újonan regisztrált vehet akciósan 600 bidet. Ez csak egyszer lehet megvenni utána már csak rendes áron lehet. De nekem ez is elég :-) Ebböl már 2szer sikerült ilyen utalást nyernem. Amugy én is ilyen szkeptikus voltam az oldallal kapcsolatban. 2honapig figyeltem csak hogy is müködnek ott a dolgok mielött belevágtam volna. Most még csak bideket gyüjtögetek majd késöbb probálok meg egy tárgyaukciòt.
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Amugy én sajna nem tudok képet berakni a kifízetésről mivel mobilról netezem mert nincs gépem. De nézzétek meg ezt a fórumot http://penzkeresok.hu/showthread.php?tid=578 ide az egyik hozzászoló berakot egy kifízetési bizonylatot.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Sanders »

na igen épp ezaz...
veszel 30ért bideket, nade honnan tudod h valamit is eltudsz hozni???
tehát itt kezdődik a baj szerintem, hogy reménytelenség :(
szerintem többszázan licitálnak egy termékre+autolicitek is ugye
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Na ja ebben igazad van. De épp ezért kell stratégia és nem ész nélkül licitálgatni. Én mindig meghatározok egy határt hogy hány bidet szánok valamire. Én ugy gondoltam hogy megprobálom és egy kicsit befektetek, persze garancia nincs rá hogy nyer az ember de én azért belevágtam mert ugy gondoltam hogy ezt a pénzt nem cigire fogom elkölteni hannem erre. És ki tudja lehet hogy egyszer lesz majd innen egy tv-m :-) Vannak emberek akik havonta töbszörösét bedobálják a játékgépegbe pedig ott sincs garancia a nyerésre, és a lottorol még nem is beszéltem:-) Szóval ez sem rosszabb ezeknél. De amugy én nem akarok senkit sem rábeszélni semmire csak feldobtam egy lehetőséget és akinek tetszik majd a dolog kibrobálja.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Nekem az a véleményem, hogy csak az nyerhet, aki sokat költ rá. Én nem rég kaptam 100 BID-et ajándékba és semmit nem nyertem...az nyer, akinek sok BID-je van és használja a robotot. Szóval szerintem az egész csak pénzpocsékolás...
ben3994
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:41

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: ben3994 »

Regeltem én is kaptam 10 bidet. kiv leszek :D
ben3994
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:41

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: ben3994 »

Gratulálok :D
ben3994
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:41

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: ben3994 »

Gratulálok :D
crazyfox
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.19. 15:56
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: crazyfox »

Igen köszi :-) Amugy tegnap jó napom volt 2 aukciót is sikerült nyernem :-D
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Sanders »

mond már el lécci h csinálod :)
azt ne mond h kattintgatsz....
valami taktikád csak van
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Értem én, hogy 12 forint, ennél ugye túl sok bid se ment el érte, de egy húzósabb cuccnál... Persze aki időben felszedi a négy ropikat :D
HunLuke
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2011.08.08. 10:10
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: HunLuke »

kaptam ingyen 100BID-et.remek,csak nyerjek is vele valami szépet :)

tipp,mikor vannak kevesebben fent? :D


u.i.: már mindegy,elfogyott... nem nyertem 5000FT paypalt :(
<script src='http://ptp4ever.net/slide.js?pseudo=HunLuke' type="text/javascript"></script>
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: csari »

Engem érdekel, mert én eddig mindet elvesztettem :( Megírnád?
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: feerke »

Jöhet nekem is valami tipp mert így nem fogok nyerni soha....
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hozzám is jöhet! :)
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: monky »

Üdv mindenkinek !

Kaptam 100 bidet, tud valaki tanácsot, hogyan tudnám felhasználni okosan ?
Kép
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: Online aukció

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!

Nem tudom kinek hogyan működik az oldal de én is regisztráltam.Amikor nyertem először ellenőrzést végeztek igazolnom kellett hogy valóban én licitáltam.Ezért ha valaki regisztrál csak valós adatokat adjatok meg mert utánna nem tudod kivenni a nyereményedet.

Ezt a levelet kaptam.

Tisztelt Cím!

A szolgáltatásunk biztosága és az összes művelet helyessége érdekében, kérjük Önt, hogy küldje át számunkra a személyigazolvány és a lakcímkártya mindkét oldalának beszkennelt másolatát, hogy ellenőrizni tudjuk a rendszerünkben az Ön által megadott Felhasználói adatokat. Ez egy szabványos eljárás, mely lehetővé teszi a létrehozott Felhasználófiók hitelességének ellenőrzését és a Felhasználási feltételek szabály szerinti létrehozását.
Kérjük a kért adatokat a lehető leghamarabb megküldeni. A kért adatok megküldéséig a Felhasználófiók le lesz tiltva, a megnyert Aukciók ellenőrzése pedig nem lesz végrehajtva.


Az ellenőrzés után még megnézték hogy érvényes volt-e a licitem és utánna kaptam ezt az e-mailt.


Köszöntünk mary2008!

Gratulálunk a sikeres licitáláshoz és a 4000 Ft PayPal átutalás + 200 BID megvásárlásához!
A fizetés céljából kattints a . Mielőtt át leszel irányítva a fizetést intéző szolgáltatóhoz, megkérünk, hogy add vagy erősítsd meg a fizetéshez / számlához és a szállításhoz szükséges adatokat. Saját kényelmed érdekében ezeket az adatokat bevezetheted, ha rákattintasz a .
A fizetést az Aukció befejezésétől számított 7 napon belül kell végrehajtani, azaz 2012-03-09 14:02:07-ig.
A termék az adott összeg számlán való elismerést követő 14 napon belül lesz elküldve.
A termék átvétele után készíts egy fotót, írj pár mondatot a nyereményedről - ezért ajándék BIDeket kaphatsz az egyenlegedre!

Köszönjük és sok sikert kívánunk a következő árveréseken!



A linkeket kivettem.Tehát ebből kiderül hogy nem fizet azonnal.De amit megtehetsz átválthatod BIDEKRE.Ezt azonnal megteheted és nem kell fizetni sem.

Ha ésszel csinálod nyereséges lehetsz de előtte gondosan olvasd el a fórumot sokat tanulhatsz belőle.

Ha valakinek van kedve regisztrálni mert elnyerte a tetszését itt megteheti.Ha kérdésetek van és tudok szívesen válaszolok.

https://www.10forintert.hu/start/481421803/index.html
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég