Megatypers

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nos megjött az első kifizetésem.picit csalódtam,de nem lényeg metr nem veszett el. kb volt 4dolcsim kifizetés előtt jóval mégis csak ennyit kaptam...de végülis a többi megmaradt a profilban szóval nem vészett el :) de legalább kifizetett! már ez is csoda a mai netes melok között :)

Kép

szerintem itt annyiról van szó,hogy konkrétan van egy időpont (de nem az 5óra!!)hanem jóval hamarabb még a kifizetések elkezdése előtt amikor rögzíti a rendszer ,hogy mennyi az egyenleged...onnastól kezdve te még hiába tolsz rá vasárnap este pl....azt már csak a következőnél kapod..gondolom én..mert egyébként elvileg fizet fullra mindent...
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

patric22 írta:MEGVAN A MEGOLDÁS AZOK SZÁMÁRA AKIKET VÉGLEGESEN KIRÚGNAK! PRÓBÁLTAM! HA KIRÚGTAK VÉGLEGESEN SZÓVAL A NAGY PIROS BETŰS FIGYELMESZTETÉS JÖN BE,AKKOR 2 DOLGOT TEHETSZ: HA VÁLTOZÓ IP CÍMED VAN,AKKOR INDÍTSD ÚJRA A NETED ÉS KÉSZ...HA PEDIG AZONOS IP CÍMES NETED VAN,AKKOR KÉRJ MEG VALAKIT,HOGY LÉPJEN BE AZUTÁN MÁR HA TE BELÉPSZ,AKKOR NEKED IS JÓ LESZ. MINDENESETRE A CSELEKVÉSEK KÖZÖTT VÁRJATOK 5-10 PERCET. NEKEM TOTÁL ÍGY BEJÖTT A DOLOG.!

SZERINTEM MINT AHOGY ÉN IS,SOKAN MÁSOK IS AZT GONDOLTÁK,HOGY A PROFILT NÉZIK DE NEM...AZ IP CÍMET NÉZIK.ENNYI.

JÓ PAJASZTOSAN ÍRTAM LE EZÉRT SORRY! : )



JA ÉS MÉG 1 JAVASLAT! HA CSINÁLJÁTOK EZT A MELOT,AKKOR SEMMI MÁS NE LEGYEN MEGNYITVA. SOKKAL LASSÚBB AZ EGÉSZ...VOLT MÁR ÉN IS,HOGY 15-20AT KELLETT,HOGY FRISSÍTSEK IDEGILEG KO. ZÁRJATOK BE MINDENT.ALAPBÓL IS ELÉG LASSÚ NE TEGYÜK MÉG LASSÚBBÁ... : )))
Kipróbáltam a fent leírtakat eredmény nélkül, azaz továbbra sem tudom használni az oldalt. Másnak esetleg sikerült.
Egyéb ötlet?
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Így tényleg nem működik.... ilyen alapon olyan jó kis rafinált progik is szóba jöhetnének, mint pl HideMyIP és hasonlók....
Szerintem nem is Ip cím hanem e-mail szerint bannol, lehet próbálkozni új reggel, másik e-mail címmel, amit persze társitunk PP számlához, hiszen arra fizet....
Holnap kiderül..... :)
rekall
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.15. 22:58
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: rekall »

ervenyes kodok regisztraciohoz:
24LL
24LN
24LO
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gabryela írta:Így tényleg nem működik.... ilyen alapon olyan jó kis rafinált progik is szóba jöhetnének, mint pl HideMyIP és hasonlók....
Szerintem nem is Ip cím hanem e-mail szerint bannol, lehet próbálkozni új reggel, másik e-mail címmel, amit persze társitunk PP számlához, hiszen arra fizet....
Holnap kiderül..... :)

Figyu én nem regeltem újra,1 email címmel regeltem és azon dobtak ki végleg....gondolkoztam mit próbálhatnék meg,hisz online szerveres játékoknál is nem felhasználónevet néznek,meg stb hanem IP címet és az alapján bannolnak...próbálkoztam ismétlem próbálkoztam, és sikerült. Ennyi. Sajnálom,hogy másoknak nem jött be ha tudok más megoldást akkor szólok feltétlen. Egyébként én is várom a 2ik kifizetésem ma,vagy holnap megkell jönnie. Amint megjött,jön a screenshot! : )
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

patric22 írta:
gabryela írta:Így tényleg nem működik.... ilyen alapon olyan jó kis rafinált progik is szóba jöhetnének, mint pl HideMyIP és hasonlók....
Szerintem nem is Ip cím hanem e-mail szerint bannol, lehet próbálkozni új reggel, másik e-mail címmel, amit persze társitunk PP számlához, hiszen arra fizet....
Holnap kiderül..... :)

Figyu én nem regeltem újra,1 email címmel regeltem és azon dobtak ki végleg....gondolkoztam mit próbálhatnék meg,hisz online szerveres játékoknál is nem felhasználónevet néznek,meg stb hanem IP címet és az alapján bannolnak...próbálkoztam ismétlem próbálkoztam, és sikerült. Ennyi. Sajnálom,hogy másoknak nem jött be ha tudok más megoldást akkor szólok feltétlen. Egyébként én is várom a 2ik kifizetésem ma,vagy holnap megkell jönnie. Amint megjött,jön a screenshot! : )
Köszönöm a választ. Mindenképp érdekesen működik ez a kitiltás dolog náluk, eleve jó stattal, ami kevés hibát jelent, viszont volt hogy csak pörög-pörög a frissités gomb, kódot nem ad, aztán kidobja az ablakot hirtelen, hogy inaktivitás miatt ki vagy ruuugva :) majd ha ez többször is megtörtént, már egyáltalán nem enged dolgozni, és idő múlásával egyszer csak véglegesen fel is függeszti a fiókot, ugyanakkor support meg azt írta automatikus válaszban, hogy a kitiltás nem végleges.....
Mindenesetre én ProTypers-en csináltam lassan két hete reget.... múlt hétfőn nem történt semmi kifizetés ügyben, bár addigra túl voltam 3 dolcsin, de gondolom nem volt meg zárásig, most pedig ott tartok, hogy belső egyenlegből levonta, és jelzi a kifizetést, de még nem érkezett meg, ja és maradt is rajta több mint 4 dolcsi..... háát, meglátjuk mi lesz :) ha kifizet, én is jelezni fogom itt.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Még van türelmem...minden hétfőn fizet délután 5 órakkoor ami nálunk este 11óra ha jól számolom...múlthéten is az volt,hogy egésznap hétfőn nem volt meg a lové de keddre már igen...reméljük most sem csalódunk! : )

az viszont tény és való,hogy nagyon gáz a szerverük. és akkor még minket bannolnak az ő hibájuk miatt...pf :D
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Közben megérkezett a pénz, ugyhogy mostmár biztosan mondhatom, másik e-mail ProT. oldalról regelve, (természetesen nem elfelejtni PP-vel összekötni!) működik!

Hogy meddig, azt nem tudom, mert változatlanul kedve szerint hajigál kifelé.... :roll: :)
de ha még valakinek van kedve próbálkozni, esetleg újrapróbálkozni, hajráááá :D

http://www.protypers.com/?id=1QFG

Kép

Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gabryela írta:Közben megérkezett a pénz, ugyhogy mostmár biztosan mondhatom, másik e-mail ProT. oldalról regelve, (természetesen nem elfelejtni PP-vel összekötni!) működik!

Hogy meddig, azt nem tudom, mert változatlanul kedve szerint hajigál kifelé.... :roll: :)
de ha még valakinek van kedve próbálkozni, esetleg újrapróbálkozni, hajráááá :D

http://www.protypers.com/?id=1QFG

Kép

Kép
Érdekes,múlthéten kedden már rajta volt reggelre a pénz...most meg semmi nem jött...remélem nemcsak 1x volt kedvük fizetni...de türelmes vagyok még :good: :roll: :innocent: :D ja és több mint 3dolcsi volt már hétvégén tehát símán benne voltam...ha ma sem jön meg,akkor szenyo huzás volt részükről de nem idegeskedek.

Egyébként 1-2 info...szerver idő szerint vasárnap éjfélkor van egyenleg zárás. az utalások pedig hétfőn és kedden történnek...(min.max nap) ha nem történik meg az átutalás,akkor a következő fizunál utalják a bent maradt lovét...állítólag. Remélem ígyis lesz!
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

patric22 írta:
Érdekes,múlthéten kedden már rajta volt reggelre a pénz...most meg semmi nem jött...remélem nemcsak 1x volt kedvük fizetni...de türelmes vagyok még :good: :roll: :innocent: :D ja és több mint 3dolcsi volt már hétvégén tehát símán benne voltam...ha ma sem jön meg,akkor szenyo huzás volt részükről de nem idegeskedek.

Egyébként 1-2 info...szerver idő szerint vasárnap éjfélkor van egyenleg zárás. az utalások pedig hétfőn és kedden történnek...(min.max nap) ha nem történik meg az átutalás,akkor a következő fizunál utalják a bent maradt lovét...állítólag. Remélem ígyis lesz!

Szerintem nem vasárnap zárja az egyenleget, hanem valahol csütörtök környékén, legalábbis nekem így jött ki, ezért nem kaptam múlt héten kifizut, és ugyanezért maradt benn most is pénz, vagyis annyi pénz ami kb azóta jöhetett össze. Nagyon remélem meg fogod kapni Te is, ha máskor nem, jövő hét elején, hiszen látható itt visszaolvasva is, bár előszeretettel tilt ki embereket érdekes alapokon, a kifizetésekkel eddig még olyan szinten sem volt gond velük, hogy akit kitiltott ám addigra elérte a minimum összeget ne küldte volna neki a pénzt.
Igaz, mint azt sosem, így itt sem tudhatjuk meddig tart ez a fajta a kis pénzkeresés.... :)
netike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.24. 09:07
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: netike »

Egy kis segítségre lenne szükségem, most regisztráltam a megatypers oldalra.
De a következő bejelentkezésnél a következőt írta ki:

"Warning, you have been kicked for inactivity, or submitting a captcha too slowly. Please click SOLVE CAPTCHAS in the menu to re-start working. Multiple kickouts will result in an eventual ban."

Mit csináljak, hogy működjön??
Köszönöm ha valaki tud segíteni előre is!
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: csari »

netike írta:Egy kis segítségre lenne szükségem, most regisztráltam a megatypers oldalra.
De a következő bejelentkezésnél a következőt írta ki:

"Warning, you have been kicked for inactivity, or submitting a captcha too slowly. Please click SOLVE CAPTCHAS in the menu to re-start working. Multiple kickouts will result in an eventual ban."

Mit csináljak, hogy működjön??
Köszönöm ha valaki tud segíteni előre is!
Kattint a menüben a SOLVE CAPTCHAS gombra. :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

NEKEM 1X VOLT EGY KIFIZETÉSEM 2 HÉTTEL EZELŐTT. MÚLTHÉTEN ÉRTHETETLEN OKOK MIATT NEM KAPTAM MEG,DE MÁS IGEN. AZTÁN DOLGOZTAM RÁ MÉG EGY KICSIT,MOST 4 DOLLÁRT VÁRTAM VOLNA,ÉS ISMÉT NEM KAPTAM MEG .AZ EGYENLEG MÁR TÖBB MINT 3DOLCSI 2 HETE. SZÓVAL,VIGYÁZZATOK VELE.
admiss
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.25. 18:47
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: admiss »

Hello,
Meg tudja nekem mondani vki, hogy miként lehet paypal-ról pl otp-s számlaszámra juttatni pénzt?
Köszi
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Kifizetésem:
Kép

Paypal-ról és a többi helyről is a Withdraw résznél tudod a pénzt kikérni. Ott meg kell adnod, hogy milyen módon és mennyit és kikérés.



Érvényes regisztrációs kód: RTK
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Egy kérdésem lenne. Engem kibannoltak már egy jó ideje megatypers-ről, de az egyenlegem folyamatosan nő (gondolom a referálok miatt). Jelenleg 2.5248$ az egyenlegem. Vajon kifizetnek, ha elérem a 3$-t? :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nemhinném...és szerintem engem is ezrt nem fizetnek már ki 2 hete...tudok dolgozni is,és az egyenlegem is már több mint 4 dolcsi...de kifizetés aaaz nem jön..szerintem 1 megoldás marad. (HA CSAK NEM ÁLLT BE LASSAN A SCAM SORBA) új regisztráció...
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Sziasztok, látom sajna itt is vannak problémák...
Nekem MegaT régi regem ugyanúgy áll, dolgozni sem enged
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feerke 2012.05.01. 21:48-kor.
Ok: Kérlek maradj a témánál! Ez nem Protypers topic.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Jójó, bocsi, csak állítólag a kettő, mármint MegaT és ProT ugyanaz, a kifizetések is egy címről jönnek.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Ki hogy hívja, ahogy tetszik :) mert tényleg mindkét belépési oldalról számlánk, adataink, statisztikánk, kifizetésünk, meghívó kód, minden-minden ugyanaz.... a lényeg, ismét fizetett!

Kép
Nikoletta24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:17
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Nikoletta24 »

Sziasztok!

Nekem az a problémám van hogy nem fizet ki PayPal számlára. Nektek fizet PayPal-ra? Ha nem akkor milyenre tudok váltani, amire fizet?
Előre is köszi a válaszokat.
Bettulinoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:44
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Bettulinoo »

Szia!

Nekem is ugyanez van: már 2 hete nem fizet ki, pedig megvan a limit. Az első 3 kifizetésemnél sose fizették ki a teljes összeget, mindig csak ilyen ~3,5 $ körülit. Nem is értem, próbáltam írni nekik, de küldtek valami levelet és nem tudtam rájönni, hogy lehetne velük kapcsolatba lépni...Egyébként ki se vagyok bannolva, szóval érdekes...
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Valami zavar van náluk az biztos, mert az egyenleg napok óta nem stimmel, de itt az enyém, nézzétek meg:
Kép
Kép
ami még érdekes, két nappal ezelőtt épp forditva mutatta, és mindig van olyan összeg ami eleve lehetetlen, a másik meg olyan mintha több hete nem vonta volna le amit kifizetett, viszont nálam mindez ilyen zavaros volt egész héten, ennek ellenére csináltam, és most is küldte a pénzt PayPal.ra (sosem annyit amennyi épp kifizetéskor aktuális, mert napokkal előbb lezárja)
Kép
Számlát változtatni meg ugy tudom utólag nem enged, megoldás lehet ahogy korábban irtam, próbálkozni uj reg.
Nikoletta24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:17
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Nikoletta24 »

Valamiért nem küldi át a pénzt a PayPal számlámra és nem tudom hogy mit tegyek. Amúgy már kb 3-4-szer kaptam én is ilyen Zombie Software dolgot az e-mailemre de nem tudom mi ez.
Bettulinoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:44
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Bettulinoo »

Ez az üzenet, ha megkapod a pénzt, jön egy email a paypaltól az email címedre, meg elvileg látod a megatypers kifizetésnél is. Ha kaptál ilyet (fennt a képen) akkor kifizettek.

gabryela:
Okés, hogy zavar van, de látod téged kifizettek, engem megint nem pedig hát "egy helyen lakunk" és nálam minden rendben is volt, 2 hete kb ugyanúgy áll a számlám, szal tuti megvolt a minimum amikor lezárták. Nah mindegy, ez van.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Nikoletta24, csatlakozom az előttem szólóhoz :) ha e-mailt kaptál PP-tól róla, akkor kellett kifizut kapnod!
de prividre is válaszoltam...
Bettulinoo, sajnos én sem értem, valami gubanc mindig van, először a kitiltasok, most meg kinek fizet kinek nem, és a supportnak is hiába irkáltunk már szerintem többen is.
Nálam tényleg csak uj reg lett megoldás, ami mint látod, egyenlőre működik, vagyis ugy-ahogy összevisszaságban, az meg a jövő zenéje engem is jövő héten is kifizet-e.... :)
Nikoletta24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:17
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Nikoletta24 »

Akkor meg miért nincs a PayPal számlámon egy árva fitying sem? Ha küldik ezt a Zombi Software-s üzit akkor automatikusan kapom a pénzt a PayPal számlámra vagy valamit még csinálni kell hogy megkapjam?
Nemrég letiltották a gépelésemet az oldalon, de írtam nekik üzit, és újra tudok gépelni. Nem lehet, hogy a számlám még le van tiltva, azért nem kapom meg a pénzt PayPal-ra?
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: feerke »

Ha ez az első kifizetésed paypalra akkor el kell fogadni. Amíg nem fogadod el addig a PP egyenleged 0 lesz.
Nikoletta24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:17
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Nikoletta24 »

Rákattintottam a kapott e-mailban erre már kb3-4 nappal ezelőtt: Claim Your Money Now
Be is léptem a PayPal számlámra, de még a mai napig nem kaptam meg az üziben ígért pénzt:(
Nikoletta24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.08. 12:17
Kapcsolat:

Re: Megatypers

Hozzászólás Szerző: Nikoletta24 »

Most újra megpróbáltam és azt hiszem sikerült:))))
Végre megkaptam a pénzt:))))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 6 vendég