Swisshalley utazz és keress pénzt!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Utazz a lehető legolcsóbban, és részesedj a világ egyik legnagyobb piacából, a turizmusból!

Mostantól hozzáférhetsz a Föld 190 országában 196.000 szálloda ajánlataihoz, és jogosult lehetsz akár 70%-os kedvezményre is, amihez ismerőseid csak rajtad keresztül tudnak hozzáférni.

A világon egyedülálló módon összegyűjtöttük a legtöbb utazási ajánlatot, és ezeket a lehető legkedvezményesebb áron kínáljuk Neked, melyekhez tagsági díj ellenében hozzáférhetsz, és létrehozhatod a saját, nemzetközi üzletedet is.
Szeretsz utazni? Szeretnél mindig a legolcsóbban utazni? Szeretnéd gyorsan és kényelmesen megszervezni az utazásod?

Akkor ez az ajánlat biztosan tetszeni fog…

- 190 ország, 14.000 célállomás


- 196.000 szálloda ajánlata

- 200 légitársaság

- Akár 70%-os kedvezmények

- Autóbérlés és transzfer

- Azonnal frissülő, valós idejű árak

- Otthonról, kényelmesen történő foglalás, bankkártyával

Jól hangzik? Regisztrálj be, és élvezd a kedvezményeket akár életed végéig!

Regisztráció: http://www.swisshalley.com/?ref=bbcar
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: applebook »

Átverésnek tűnik...
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: bbcar »

applebook írta:Átverésnek tűnik...
Miből gondolod?

Szerintem nem. Átverés az a rohadék Elite volt amiből szerencsével pozítívan szálltam ki. Ugyanis ismerem akik csinálják. Hasonló szisztémában csinálják mint az emgoldex. A lényeg szervezz csapatot és sokat kereshetsz.
A másik hasonló, de lassúbb rendszerben 2 hónap alatt kerestem 3000€. Itt lehet 6000$-t keresni+jutalékokból még szép kis összeget.
Ez a rendszer gyorsabb, mint a másik amiben van/volt szerencsém.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Szia,

Meg tudok nézni valahol pár szálloda ajánlatot???
Az LGN is ilyen, ott van rá lehetőség.

Csaba
Kép
Kép
elekmisi33
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.03.29. 01:56
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: elekmisi33 »

Igen, meg tudsz! Regisztrálj be az oldalon ingyen. EGyébként én használom az oldalt, rendszeresen velük foglalok, amikor üzleti tárgyalásokra járok Bécsbe illetve Prágába. Eddig 200 ezret spóroltam velük! :)

Üdv Misi
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

elekmisi33 írta:Igen, meg tudsz! Regisztrálj be az oldalon ingyen. EGyébként én használom az oldalt, rendszeresen velük foglalok, amikor üzleti tárgyalásokra járok Bécsbe illetve Prágába. Eddig 200 ezret spóroltam velük! :)

Üdv Misi
Szia Misi,

Ez nem megint egy átverős MLM?
Nekem valaki azt mondta, hogy csak 500 dolcsiért tudok regisztrálni, és addig nem is tudok keresni.
Meg hogy nem adhatja oda a linkjét, amin keresni tudok, meg nem is mutathatja meg.
Itt kezdett gyanús lenni a dolog.

Az LGN-nél legalább volt / van olyan felület, ahol bárki kedvére kereshet.
Esetleg tudnál segíteni?
Engem utaztatási okokból csak egy célterület szállodái érdekelnek.
Ha priviben megadom a célterületet, le tudnád kérni nekem az ottani szállodák árait repjeggyel.
Nem lehet sok, ha jól gondolom.
Viszont számomra nagy segítség lenne.

Üdv: Csaba
Kép
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Figyu én tegnap egy személyes interjún voltam egy Hölgynél ezzel kapcsolatban. Nem vágok bele mert MLM...és rühellem az MLM-et. (sorry,saját vélemény) Ez sem lenne tipikus MLM ha nem kellene befizetni...de ha működik,akkor erre viszont azt mondom,hogy legalább egy értelmes és eladható MLM...nem úgy mint a többi amivel állandóan zaklatnak meg rád akarják sózni..

csaba08 írta:
elekmisi33 írta:Igen, meg tudsz! Regisztrálj be az oldalon ingyen. EGyébként én használom az oldalt, rendszeresen velük foglalok, amikor üzleti tárgyalásokra járok Bécsbe illetve Prágába. Eddig 200 ezret spóroltam velük! :)

Üdv Misi
Szia Misi,

Ez nem megint egy átverős MLM?
Nekem valaki azt mondta, hogy csak 500 dolcsiért tudok regisztrálni, és addig nem is tudok keresni.
Meg hogy nem adhatja oda a linkjét, amin keresni tudok, meg nem is mutathatja meg.
Itt kezdett gyanús lenni a dolog.

Az LGN-nél legalább volt / van olyan felület, ahol bárki kedvére kereshet.
Esetleg tudnál segíteni?
Engem utaztatási okokból csak egy célterület szállodái érdekelnek.
Ha priviben megadom a célterületet, le tudnád kérni nekem az ottani szállodák árait repjeggyel.
Nem lehet sok, ha jól gondolom.
Viszont számomra nagy segítség lenne.

Üdv: Csaba
josephporta
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.25. 10:17
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: josephporta »

Megveszel magadnak egy 7es poziciot..kb 750ezerért..mátrix igy mátrix ugy...meg már a repkednek a dollár ezrek..:Dkajli az egész..akkora összeget lehet keresni vele ha kicsuszol a nagymátrixbol..hogy utána már a családtagokat tolod be magad alá..és már 50ezer dollár..jézusom.Olyan keresztkérdéseket tettem fel a "szponzor jelöltemnek" köpni nyelni nem tudott..MLM..kamuuu.Valahol 3 ember okosan kitalálta ezt is..azt jönnek keletre lenyulni az embereket,mert itt még elhiszik azt,hogy munka nélkül,majd valaki milliokat lök az ölébe,,ez egy nagy kajli sajna
josephporta
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.25. 10:17
Kapcsolat:

Re: Swisshalley utazz és keress pénzt!

Hozzászólás Szerző: josephporta »

aki sokat utazik,annak megérné az utazás része...talán
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég