Ez nem kacsamese!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Ez nem kacsamese!!!

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Üdvözlöm!


Szeretne egy jó csapat tagja lenni?

­Csatlakozzon hozzánk egy Magyarországon először induló új oldalhoz, amin belül munkalehetőség, és passzív jövedelem található. Nincs kikérési limit, minden hónapba fizet.

Az oldalt egy külföldön élő honfitársunk készítette egy nagy cég felkérésére. Kikötése csak az volt a cég felé, hogy először a magyarok profitáljanak belőle.

Kérem, olvassa el az oldal ajánlatát, regisztráljon és építsük együtt az üzletet.
http://www.facbayeuro.com/index.php?m=155556

Ha további kérdése, van írjon a fórumba, én szívesen válaszolok.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára erzsibet50 2012.04.07. 20:13-kor.
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: Másokba csalódtál, bennünk nem fogsz!!!!

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Miről van szó , Valami konkrétum
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: Másokba csalódtál, bennünk nem fogsz!!!!

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Üdvözlöm!


Szeretne egy jó csapat tagja lenni?

­Csatlakozzon hozzánk egy Magyarországon először induló új oldalhoz, amin belül munkalehetőség, és passzív jövedelem található. Nincs kikérési limit, minden hónapba fizet.

Az oldalt egy külföldön élő honfitársunk készítette egy nagy cég felkérésére. Kikötése csak az volt a cég felé, hogy először a magyarok profitáljanak belőle.

Kérem, olvassa el az oldal ajánlatát, regisztráljon és építsük együtt az üzletet.
http://www.facbayeuro.com/index.php?m=155556

Ha további kérdése, van írjon a fórumba, én szívesen válaszolok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erzsibet50 2012.04.07. 20:14-kor.
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: Másokba csalódtál, bennünk nem fogsz!!!!

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

Ez az egész olyan hogy beteszel pénzt és elköltheted reklámokra de viszont pénzt ugy tudsz keresni hogy viszel magaddal embereket akik után jutalékot kapsz és azt a pénzt szintén elköltheted reklámokra vagy kiveheted (gondolom én bár ezt én nem látom hogy ilyen lehetőség is lenne).
Az első szövegben van hogy ez nem piramis játék.
Valószínűleg nem vagyok nagy szakértő ebben de véletlen nem ez a piramis játék lényege hogy szervezzél be embereket akik után kapsz pénzt?
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: Másokba csalódtál, bennünk nem fogsz!!!!

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Nem ez a lényege az egésznek. A minden hónapba befizetett tagdíjból 7,5 eurót visszaoszt a cég öt szint mélységig. Amit a reklámokra és aukciókra ajándékba ad annak semmi köze a tagdíjhoz meg a fizetéshez. A fizetés minden hónapba egyszer van. Nem hinném ,hogy van olyan pilótajáték ahol ennyit visszaosztanak vagy ennyi ajándékot adnak ,hogy népszerűsítsük az oldalt . EZ NEM PILÓTAJÁTÉK!!! Remélem világossá tettem néhány dolgot..
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Másokba csalódtál, bennünk nem fogsz!!!!

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

meg a club Asteria is tök jó lépjünk be stb és fizessünk érdemes


azóta arról se lehet hallani de a pénzünk ott van bent
és látjuk a balance oké de mivel már sokan nem utalják a havidíjat hiszen nem érdemes
mert eddig se jött ki onnan semmi bíztató

és más sok dologban a magyar már befürödhetett
talán lehet neki az ilyentől félnivalója
fő a biztonság
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég