Forex firm X, avagy prelaunchX

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Forex firm X, avagy prelaunchX

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Sziasztok, egyelőre még ez is egy prelaunch azaz indulás előtti fázisban lévő dolog.

Az oldal nagyon egyszerű, regisztráció adnak 100 dollárt, és minden meghívott után havonta fizetnek 10 dollárt (ez a reklám)

a vlóság ez:
Monthly Commissions
Forex Firm X have agreed to pay you a recurring monthly commission of US$10 per month for every PLX user in your unlocked social circles who creates a forex trading account and maintains an active trading balance with Forex Firm X after their official launch.
magyarul kb azt jelenti, hogy minden olyan tag után fizetnek havi 10 dollárt aki az indulás után csinál magának egy active kereskedői számlát.

Ez alapján én arra következtetek, hogy ez a kapott 100 dollár csak egy demó számla, arra jó, hogy lássuk, hogy mik a hozamok.
Igyekeztem korrekt lenni, és nem félre vezetni senkit, aki gondolja regisztráljon és figyelgesse, hogy a 100 dollárból mi lesz, aztán az indulás után saját belátása szerint rakjon bele pénzt, vagy ne rakjon
Aki regisztrál annak megköszönöm, hogy az én linkemen teszi.

http://prelaunchx.com/x/camaropeti
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: Forex firm X, avagy prelaunchX

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Megnéztem 2 hét után, hogy mi történt a számlával, és elég jó eredményeket hozott. Mostanra az egyenlegem 185 dolcsi. Szerintem mindenképp érdemes odafigyelni erre az oldalra is, főleg majd az indulást követően, mert elég jól produkál. Elméletileg demó számlán csinálnak valós kereskedést, úgyhogy elvileg az indulás után is lehet ilyen összegekre számítani.
Gondoljátok át.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Forex firm X, avagy prelaunchX

Hozzászólás Szerző: lotux »

Forex alapú deviza kereskedés.2 hónapja léptem be 100$ induló bonus-al most 306$ tart a számlám.Szerintem egy próbát megér mivel semmibe nem kerül.Tehát ingyen el lehet kezdeni.Végleges regisztráció ősszel várható amikor a bonus számlán lévő pénzünk jóvá íródik a valódi számlánkon.

Link: http://prelaunchx.com/x/lotux
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: Forex firm X, avagy prelaunchX

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Nekem 1404 virtuális dollárom van.Kíváncsi vagyok augusztusban elindul -e és mennyit kapunk a forex induláshoz valójában.Aki próbáklozni szeretne regizzen,e-mail cím elég egyenlőre.

http://prelaunchx.com/x/bariba9

Bariba
Enigma
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2012.06.22. 12:50
Kapcsolat:

Re: Forex firm X, avagy prelaunchX

Hozzászólás Szerző: Enigma »

Pár napja kérte a lakcímemet. Gyanús volt, de megadtam.
Azóta nem tudok belépni...
"Error: This account has been closed."
(129 emberem volt az első öt szinten, 428 a második ötön...)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 5 vendég