InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Sziasztok!

VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!


VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!


VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!


Bemutató

Bemutatnám nektek az InfoArmy-t! Ez egy több mint fél éve indult cég információ szerző iroda. Globálisan cég adatokat gyújt egy adott sablon alapján, amit te kell kitölts a cégekről, ami a várakozójukban van. Amikor beregisztrálsz Primary Researcher-ként kezdesz (PR) vagyis elődleges kutató. Egy új report vagyis jelentés készítéséhez választanod kell egy adott céget, ami neked szimpatikus, ha mondjuk a számítástechnika iránt van érdeklődésed akkor olyan céget keresel és arról készítesz jelentést, szóval itt mindenki olyanról írhat, amit szeret is! De nekem pl. ez könnyen elszállt mikor megtudtam a fizetési rendszerüket! :clap:

Fizetési rendszerük

Először is, ahogy mondtam egy adott sablon alapján adatokat kell gyűjts a cégről, hogy mi a neve, mikor lett alapítva, weboldal cím, 1 kép a web mostani kinézeteléről, alkalmazottak száma, költségvetések, finanszírozás, statisztikai linkek stb.
Ez így elsőre nehéznek hangzik de ha ügyesen dolgozol 2 maximum 4 óra alatt végzel 1 jelentéssel!
Most legyen szó a fizetésről! Októberben 20$ volt 1 jelentés, amit instant megkaptál is szintén instant kikérhettél paypalra de kb. november elejin a felére húzták ezt DE most jön a java, ez csak bónusz! 8) Az igazi fizetés havonta kapod és 2.16$ x ahány reportod van! Ez nem hangzik soknak de 50 reportot elkészíteni nem telik többe, mint pár hét és elmondom, hogy is működik ez. Tehát tegyük fel van nekünk 50 reportunk azaz havi 108$ keresünk, minden harmadik hónap 5.-re fel kell újítanunk a reportjainkat és ez azért könnyű, mert egyszerre kell az egészet és nem különböző időpontokba ráadásul csak az új híreket kell hozzáadnunk és még egy két pici apróságot így akár 5-15 perc alatt felújítható egy jelentés! Mondjuk azt lelkesek vagyunk és naponta kijavítunk 10 reportot így 5 nap alatt megvolt a javítás és így újra 3 hónapig be vagyunk biztosítva munkamentesen! :lol: (természetesen a pénzt azt minden hónapban kapjuk) Újítási időszak Január, Április, Július, Október, ezen időszakok 5.-ig kell felújítanunk!

Kollaborációs folyamat

Most jöjjön az, hogy történik a kollaborálás: Minden újonnan létrehozott jelentéshez becsatlakozik egy SR vagyis egy Senior Researcher, ez felülbírálja, amit dolgoztál és nem kell megijedni ugyanis ha valamit rosszul csináltál akkor nem kapsz levonást sőt még a jelentésedet se törli hanem megmondja, hogy ezt javítsd ki, mert nem jó, ha valami kedvest kapsz el akkor még olyan is van, hogy meg is keresi helyetted és te csak vígan bemásolod majd complete task és kész! :D Ez azért szükséges, mert ugye boldog boldogtalan jelentését nem fogadhatják el főleg ha az információk is teljesen rosszak. Ezeket a reportokat ők árulják amúgy, ha jól szűrtem le akkor havi 99$-t kérnek ezekért de ez nem biztos, na meg ha elérik 10.000 reportot akkor bevezetik a végtelen idejű report eladást és ezek azt jelenti, hogy nincs időhöz kötve a reportod hanem aki vagy más cég ha megveszi akkor örök tulajdonosa lesz ezek sokkal többet érnek és ha netán eladják a reportod akkor bőséges lóvét kapsz belőle! :clap: Tegyük fel 100 az eladott végtelen reportjuk 1 hónapra, ebből a 100-ból mondjuk 5 a te reportod és ezzel 400$-t kapsz tőlük vagyis a 40%-át. Pontosan ezt még nemtudom, hogy kell kiszámolni na meg nem egy WC papír cégről kell írj, ahhoz, hogy el is tudják adni. :D

:!: Ha egy report kész akkor azt mindig tessék legenerálni az othernél! Generate report preview! :!:

Rangok és fokozatok

Több rang van, vannak a sima rangok, mint például a közlegény te is így kezdesz, azután a tizedes, őrmester s így tovább egész fel az 5 csillagos tábornokig! Ez tulajdonképpen csak elismerésül szolgál de vannak rendes rangok is:
Primary Researcher - a te kezdeti fokozatod
Inspector - ehhez tesztet kell náluk elvégezz, ezzel a ranggal pedig új cégeket adhatsz hozzá az adatbázisukhoz, hogy mások leírást készíthessenek róla vagy akár te is készíthetsz róluk bár ez se biztos!
CIRP - azaz Certified InfoArmy Research Professional vagyis ez már a profibb PR-ek körébe tartozik, ehhez is tesz kell és egyéb követelmények.
Senior Researcher - a legmagasabb rang, ezzel már mások leírásait is felülbírálatod, ezzel a melóval pedig 5$ bónusz + 1.88$ havi x ahány reportod van!
A sima rangokat pedig a reportjaid publikálásával tudod növelni, minden report +1 rang! Összesen 17 rang van!
Vannak olyan emberek, akik már több ezer dollárokat kerestek vele azt hiszem 4-5 ezer volt a legmagasabb de alig fél éve indult el ezt újra hangsúlyozom!

Képek a rendszerről

Most jöjjön pár kép:
Kép
Kép
Kép
A képeken az egyik kész reportom szerepel, amint látjátok csak Ápr. 6. kell felújítanom. Az SR-ről annyit, hogy van a rendes amerikai SR csapat és van indiai SR csapat.
Nem kell megijedni az ilyen költségvetés meg finanszírozási dolgoktól ugyanis keresel egy infót arról, hogy a cégnek mennyi pénze lehetett mondjuk 2012-ben vagy 2011-ben és a többi már csak kitaláció :D vagyis pl. mondjuk volt 5 millió dollár a költségvetésük 2012-ben és akkor 2011-ben 4.5m, 2010-ben 4.0m, 2009-ben 3.6m, 2008 3.1m, összevissza irkálod a számokat csak azok persze ne irreálisak legyenek meg legyen kicsi-nagy változás mértékkel! Ezt 10 évre visszamenőleg kell megcsinálni így! Egyébként az oldal mindenhez segítséget nyújt, hogy ezt meg azt, hol keresd vagy hogy ide mit kell írj tulajdonképpen, a képen is látható ott jobb oldalt a szemüveges csajszi az úgy nevezett Army Girl.
Ha befejeztél egy reportot akkor "Submit for review" azaz kiadod, hogy megnézhesse egy SR és ha ketten kollaboráltok és mindent elfogad akkor már csak "Publish" vagyis publikálod!

Hátrányok

Sajnos mint mindenhol itt is vannak hátulütők, mondjuk ez helyzetfüggő de a legnagyobb probléma az, hogy sok idő amíg becsatlakozik egy SR, ez lehet akár 1 nap a reportod kollaborálási kérelme után vagy akár hetek is lehetnek! :(
Nekem eddig 7 reportom van 2 teljesen kész, 2-höz még nem csatlakozott SR, 3 kb 80%-os a kollaborálás és már csak publikálni kellene de nem, mivel egy csomó időt kell várni míg megint megnézik és kijavítják... :argue:
Van amikor már másnap megnézik mit javítottál ki és el is fogadják így 1-2 max 3 nap és meg is van a reportod, tegyük fel ha most 5 reportal volt ekkora szerencséd, akkor 2-3 nap alatt meg is van az 50$ de ez a mostani helyzetben nagyon nagyon ritka! Sajnos az a baj, hogy nekik is nagy a várakozó, a reportokra, amit meg kell nézzenek meg van pár lusta SR is éppen ezért néha a supportot kell értesíteni! Az india SR-ek a lustábbak, nekem az első reportomat egy amerikai javította így ténylegesen 2-3 nap alatt megvolt a 10$!

Elvileg valami folyamat felgyorsítási újítást ígértek január végire, amivel az egész folyamat ellenőrzés rendkívül felgyorsul de kiderül mit alkotnak!

A "Prúfok"!

Jöjjenek az úgy nevezett prúfok azaz a bizonyítékok! :D

Kép
Kép
Kép
Kép

Remélhetőleg holnap sikerül végre 2 új reportot publikálnom!

Regisztráció

Végül pedig regisztrálni a honlapra itt tudtok: http://www.infoarmy.com/ de ha szeretnétek segíteni nekem akkor ezen a linken regisztráljatok és dolgozzatok: https://www.infoarmy.com/ref/xalyy
Egyébként ha alám regiztek akkor ellátlak benneteket pár kezdeti tippel köztük olyanokkal is, hogy:
-Hogy gyorsítsuk fel a kutatási folyamatot a munka idő felére csökkentésével vagy akár még ennél nagyobb csökkentéssel is!
-Hogy gyorsítsuk fel a kollaborációs folyamatot, hogy tényleg rövid idő alatt publikálni tudd a reportod!
És még pár jó tipp!



VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!


VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!


VÉGE, LENT OLVASD EL A KOMMENTET!
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára xalyy 2013.02.01. 15:55-kor.
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: morc1 »

Szia!
Nagyon ígéretes a dolog és érdekelne is :good: :clap: , de milyen szinten kell hozzá az angolt ismerni. :oops:
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Szia! Ez attól függ :) legfőképp jó szövegértés kell a kutatásokhoz de egy alap megteszi szerintem!
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Fizetnek unverified paypalre is?
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

FZolee írta:Fizetnek unverified paypalre is?
Igen :)
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: morc1 »

xalyy írta:Szia! Ez attól függ :) legfőképp jó szövegértés kell a kutatásokhoz de egy alap megteszi szerintem!
Hát akkor google fordítóval nem érdemes neki kezdenem :( , pedig szívesen kipróbáltam volna, :rofl:
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

morc1 írta:
xalyy írta:Szia! Ez attól függ :) legfőképp jó szövegértés kell a kutatásokhoz de egy alap megteszi szerintem!
Hát akkor google fordítóval nem érdemes neki kezdenem :( , pedig szívesen kipróbáltam volna, :rofl:
Sajnos ez ilyen :( Muszáj megtanulj angolul! :good:
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Köszi szépen,hogy megosztottad velünk ezt a lehetőséget.Be is regisztráltam a linkeden és már neki is estem a melónak.
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

kingdeath írta:Köszi szépen,hogy megosztottad velünk ezt a lehetőséget.Be is regisztráltam a linkeden és már neki is estem a melónak.
Oké! Annyit még hozzátennék a reportokat mindig generáljátok le a végin ott az othernél mert hanem nem fogják látni az SR-ek!
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Új 50$-os fizetés!
netbiz25
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.01.14. 18:37
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: netbiz25 »

Szia!

Én is regisztráltam a linkedre! El tudnál látni hasznos tanácsokkal?

Előre is köszönöm!

Üdv,

netbiz25
hopic1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.01.27. 15:08
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: hopic1 »

Hali!

Regisztrálok én is linkedre(: Kérhetek tanácsokat?

Elérhetőségem: hopic1@freemail.hu

Köszi!
netbiz25
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.01.14. 18:37
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: netbiz25 »

Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy egyelőre nem tudom elkezdeni a munkát, mert a nyitólapon azt írja, hogy nincsenek feldolgozásra váró cégek.
A keresőben kiválasztott céggel pedig nem enged addig dolgozni, amíg az előző feladatot el nem végzem. Ha jól értelmeztem a rendszer működését, akkor csak az új belépőknél okoz ez gondot, a már rendszerben lévők szerintem nem.

Ti is így jártatok, mint én vagy tudtok dolgozni???

Üdv,

netbiz25
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Olvasd el a fórumot s megtudod :)
30. Nem lehet reportot írni ugyanis a folyamat felgyorsításán dolgoznak
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Hát ilyen nincs emberek... Vége... Bejelentették, hogy nem megy és nincs mit tovább kinlódni vele... Több volt nekik a kiadás mint a bevétel és hát a "Nagy Update-re" amit több százan vagy több ezren vártak ide baszarintottak egy ilyet, hogy leállítják. Legalább az első évnegyed végéig még miért nem hagyták, hogy mennyen. Végre egy működő módszer amivel nem centeket lehet keresni és elég rövid idő alatt és vége nincs többé. Elképesztő... Komolyan olyan ideges vagyok nem tudom, hogy mi magyarok közül mennyien kerestek ezzel és mennyit de azok is most kimondhatatlanul dühösek lehetnek és vagyunk.
Egy utolsó bónuszként elküldték a havi fizetést + minden reportér egy 5 dollár köszönet bónuszt ezzel még nyertem 88$-t, összesen pedig 200$ rajtuk, de komolyan elhajítanám a francba most ezt a 88$-t csak tudjam, hogy még működni fog tovább és lehet rajta keresni.
Hát emberek nagyon szomorú vagyok, arra vagyok kíváncsi, hogy azzal a 17 millió dollár támogatással mit fognak most csinálni? Szétosztják maguk között és boldogan élnek míg meg nem halnak vagy visszafizetik vagy mi? Mert tudtom szerint elzsebelni biztos illegális lenne vagy ha nem akkor ezek szerint az internetes cégek bármit megtehetnek de mindegy.
Remek, akkor újra nekiállhatunk keresni a sok 100 kuka módszer között aztán hátha találunk még...
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Hát én még csak most kezdtem (volna) az InfoArmy-t, ezért én ezt úgy fogom fel, hogy durván 2 óra munkával szereztem 5,66 dollárt. :) Persze jobb lett volna, ha tovább működik az oldal, de én már az elején is kételkedtem a hosszútávú fenntarthatóságban.
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Ja, 2 óra kellett neked 1 reportra ? :D de amúgy a bónuszt is meg kellett kapjad akkor na de mindegy erről már nincs mit beszélni esetleg ha valaki kap még pont ilyesfajta oldalt akkor megoszthatná velünk!
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: InfoArmy - pénzkeresés könnyű munkával!

Hozzászólás Szerző: FZolee »

1,66 dollárt és +4 dollár bónuszt kaptam :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég