Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Sziasztok!

Ma egy igen egyszerű, és jövedelmező pénzszerzési lehetőséggel szeretnék kedveskedni nektek. Az egész lényege, hogy te weboldalakat nézel, cserébe neked is néznek, amiből pénzt csinálunk. Hogyan? Kezdjünk neki!

EDIT: Külön köszönet GOLO-nak a sok értékes információért!

-- [Első lépés:] --
Szükségünk lesz egy nézetség szerző oldalra (Traffic exchange). A Legjobb oldal az alábbi: http://hitleap.com/by/clawlancer
Regisztráljunk be, és lépjünk be, az első részét a munkának el is tudjuk kezdeni, mégpedig a Traffic Exchange gomb segítségével.
Amint rákattintottunk bejött egy oldal, bal oldalt látjuk, hogy mit kapunk, és hogyan. Jobb oldalt a DOWNLOAD gomb-al töltjük le a Hitleaper programot, amivel nagyobb Traffic-ra tehetünk szert.
(View websites with sound 10%) Itt nyomjunk rá az enable-ra, és + 10% Traffic jön be, Nem kötelező, de javasolt.
Amint lejött a program, csomagoljuk ki, indítsuk el, és lépjünk be az accountunkba. Start Traffic Exchange, és hajtsuk le, mehetünk tovább.

-- [Második lépés:] --
Szükségünk lesz egy link kicsinyítő oldalra (amiben reklámokat helyeznek el) ez fogja nekünka PÉNZÜNKET hozni. Két opció van
Linkbucks: http://www.linkbucks.com/referral/599361 (10$tól fizet, komolyabb oldal, ezért megbízhatóbb is)
Adhit: http://adhit.me/?r=273 !!ÁTMENETILEG NE HASZNÁLJUK!! (5$tól van kifizetés, panaszt még nemhallottam rá, és fizetett is eddig rendesen)
Az oldalak segítségével rövidítsünk kedvünkre 5 Linket, bármilyen odalt, akár sajátot is reklámozhatsz, amin már elhelyeztél reklámokat, hogy növeld a bevételed!!
Ha meg van az 5 link mehetünk tovább.

-- [Harmadik lépés:] --
Ha már a Hitleap programunk fut, és szeretnénk bármilyen oldalunknak, akár PTC, akár saját blog, vagy csak egy reklámokat tartalmazó weblapnak jó nézetsséget és ezzel pénzt csinálni, akkor a Hitleap oldalán a My Websites fülön, adjuk meg a weboldalunkat.
!!!! FONTOS !!!! Linkbucks és Adhit oldalakat ne rakjátok be ide, ameddig nem vagytok prémium felhasználók, mert kizárnak érte. Addig ameddig nem kerestük meg a premium pénzt használd más dolgokra.

-- [Negyedik lépés:] --
Segítségünkre vannak az Ázsiai barátaink, akik egy remek programot gyártottak a nézettségünk növelésére, amit használhatunk nyugodtan Linkbuckson és Adhit-en is egyaránt.
https://hotfile.com/dl/193205096/057015 ... 8.rar.html (jelszó 123456)
Nyomjunk rá a nagy sárga gombra felül, ami elindítja a letöltést.
Programot indítsuk el, és egy egy elég "kínai" program fog minket fogadni. Semmi probléma, egyszerű a beállítása.
Első dolgunk lesz, a linkek beillesztése (Van akinek 2 linket enged, van akinek 3-at, de van akinek 5öt, Még nem derítettem ki hogy mitől függ, de addig rakosgassuk, ameddig engedi^^)

Linket beilleszteni az alábbi gomb segítségével tudunk, Klikk, beillesztés, és enter
Kép



Ahoz hogy ne Ázsiai IPről jöjjön a traffic, azt itt tudjuk beállítani, FONTOS, mert az oldalak az ázsiai megtekintésekért nagyon keveset fizetnek.
Kép
Kép

És nincs más dolgunk, mint hagyni az alábbi programokat, fussanak maguknak:)
Ugye hogy nem is volt nehéz? Nekem az első 17 órában 1.2$ jött össze Linkbuckson, és + 1.5$ a blogomból. Ez egy hónapra leosztva szép summa a semmiért.
Aki teheti, az vegyen prémiumot Hitleapen, én is megtettem, ezzel MEGDUPLÁZVA a keresetemet.
Ha nem szeretnéd otthonról futtatni a dolgokat, vegyél egy olcsó VPS-t, de ezt csak hozzáértőknek ajánlom:)

-- [Linkek] --
http://hitleap.com/by/clawlancer
http://www.linkbucks.com/referral/595117
http://adhit.me/?r=273
https://hotfile.com/dl/193205096/057015 ... 8.rar.html (JINGLING MIRROR !!!!)
Ha bármi problémád van, itt megtalálsz, de remélem nem lesz ilyen:) Köszöntem a figyelmet!

-- [Frissítés 12/02/08] --
Figyelem! Átmenetileg, ameddig az Adhit.me, ről nem tudom kideríteni, hogy szűrik e a Jinglinget, használjátok a http://www.linkbucks.com/referral/595117 Linkbucks linkeket.

Aki szeretne egy kicsit gyorsabb trafficra szert tenni jinglingre, próbálja meg, hogy Beregisztrál Twitterre. Belépsz, és ki "tweet"eled a linkbuckos linkjeidet. Ezek után Jobb click, és a "t.co" linket rakd be a Jingling-be.
Kép

JINGLING FUTTATÁSA 2x EGY GÉPEN!
Szükségünk lesz egy http://www.brothersoft.com/download-san ... 60880.html programra. Letöltés, telepítés.
Miután feltelepítettük, Jobb click JingLing parancsikonra, "Izolált módu futtatás" , bal click, és utána rányomsz Default Boxra, és Okézd le. Sikerült, 2x Jinglingünk futtatása!

-- [Frissítés 13/02/08 #2] --
Aki szeretne BIZTOS trafficot és ezzel pénzt keresni ADHIT.me vagy Linkbucks segítségével ( Ez mindkettőre tuti hogy fizet, kipróbáltam, számolja) Az regisztráljon be ide: http://likenation.com/?ref=2696
Ennek az oldalnak a segítségével pontokat tudsz gyűjteni (Automatán böngészőből, vagy manuálisan) Napi 200+ Pontot ki lehet szedni, ami napi 100 !FIX! megtekintést produkál!

-- [Frissítés 13/03/24] --
Sok kérdésre Golo válaszolt nekünk amiért külön köszönet, és szeretném ide bemásolni a nagyon részletes megoldásait!

1. Átirányító oldal, hasonlóan működik mint ha premiumok lennénk HitLeapen:

Kód: Egész kijelölése

<html>
   <head>
      <title>Erről a kamu oldalról jön a forgalmam!</title>
   </head>
   <body>
      <a href="//ide jön a linkbuckos link">Please click here to visit my site.</a>
      <!-- Ha a LinkBucks Adminja megnézi, hogy honnan jön a traffic, csak ezt fogja látni, hogy van egy link, amire kattintva jut el a látogató a linkbucksra.
      És nem fogja a script őt automatikusan átirányítani, mert nem paraméterezi a scriptünket.
      Nem is tudja, hogy ennek a szimpla oldalnak lehet paramétereket adni, mert ha megnézi a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" értékét,
      amiből látja, hogy tőlünk jött a traffic, nem fogja látni benne, hogy mi paramétert adtunk át a scriptnek, mert ez egy két lépcsős átirányító script!
      Azaz, a HitLeapos látogató először GET-tel adja át az átirányítási parancsot a scriptnek,
      majd a script meghívja magát POSTDATA-n keresztül, mely már a linkbucksra irányítja a látogatót!
      A POSTDATA értékét a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" mezője már nem tartalmazza.
      Vagyis ő azt hiszi, hogy minden látogató az oldalunkon a linkre kattintva jutott a LinkBucksra.
      Mint már előbb említettem, Ő a forgalom forrásának ezt az oldalt fogja csak látni átirányítás nélkül!
      De mi a HitLeapba úgy tesszük be ezt a scriptet, hogy az "a" értéknek, melyet a $_GET tömbből olvasunk ki a HTTP fejlécből, adunk vmi értéket.
      Ekkor tudja a script, hogy át kell irányítania! -->
      
<?php
$getRedirect = $_GET["a"];
$postRedirect = $_POST["b"];
if($getRedirect) {
   if($getRedirect) {
?>
      <form action="index.php" method="post" id="posztosatiranyitas">
         <input type="hidden" name="b" value="a">
      </form>
      <script type="text/javascript">document.getElementById("posztosatiranyitas").submit();</script>
<?php
   }
} else {
   if($postRedirect) {
      if($postRedirect) {
?>
      <script type="text/javascript">window.location = "//ide jön a linkbuckos link";</script>
<?php
      }
   }
}
?>
   </body>
</html>
2. Segítség a használatához!

Kód: Egész kijelölése

Ebbe a kódba két helyre tedd be azt a linket, amelyre szeretnél anonim (pontosabban erről az oldalról) jövő forgalmat!
Keress egy jó webtárhely szolgáltatót! Mivel az ingyenesek nem olyan jók (legalábbis én nem ismerek olyat  , meg miért is érné meg valakiknek hogy ingyen biztosítsanak egy szolgáltatást. Manapság semmi sincs igyen: Az ingyenes tárhelyeknél kompromisszumot kell kötni. Lassú lesz, és teli lesz reklámmal, de cserébe ingyen van!   
A fizetős "shared" webtárhelyek pl. HostGator.com, Tarhely.eu stb. szintén nem alkalmasak ilyen úgynevezett API kategóriába sorolható feladatokra, mint például amit mi szeretnénk, a látogatók átirányítása. Ez azért van, mert az ilyen tevékenység folytatása megosztott szerveri környezetben "elszívja" mások elől az erőforrásokat, megszeged vele a "Fair Usage Policy"-t stb... majd kitiltanak, és kezdheted előről. Valószínűleg ugyanígy fogsz járni másik céggel is.
Ezért ajánlom, hogy bérelj VPS-t, (magam is azt árulok, de direkt nem fogom itt magam reklámozni, mert nem lennék fair  ) szerintem a legjobb konkurensek az Alvotech.de és a Staminus.net. Az Alvotech.de-nél már havi 3,9 euróért 1Gigabites VPS-t kapsz! De esetleg bérelhetsz dedikált szervert is. A Staminus.net-ről már halhattál, mert ők hostolják a HYIP-eknek legalább a 35%-át! Náluk havi $20-tól kapsz VPS-t. De természetesen tőlük is bérelhetsz dedikált szervert, de az már $100 körül van havonta, melyre Neked még nincs szükséged.  A szervereden neked kell gondoskodnod a webkiszolgáló, ftp. stb szoftverek telepítéséről, de ezekről sok tutorialt találsz a neten. (Ubuntu Servert ajánlom (én magam is azt használom), vagy a Debian Linux-ot, esetleg CentOS-t, de ahhoz erősebb rendszer kell!) Webkiszolgálónak a LigHTTPd tökéletes gyenge rendszereken, FTPd-nek pedig vsFTPd-t telepítsetek!
Esetleg aki otthoni szervert szeretne, az a szolgáltatójánál érdeklődjön, hogy nála engedélyezett-e a "Port Forwarding"! Otthoni szervernek Mac OS X Servert ajánlok, vagy az előbb említett linux-okat. A Windowst felejtsd el!  (Jó tanács hosszútávon!   )
Ha van szervered, akkor oda töltsd fel a scriptet pl. index.php néven! Ne felejtsd el engedélyezni az Apache vagy LigHTTPd kiszolgálón a FastCGI-t! Esetleg vehetsz neki domaint is!
Visszatérve a scriptre: A scriptet bárhogy módosíthatod, alakíthatod. Egy komplett weboldalt is csinálhatsz belőle! A HitLeap Traffic Exchangebe ezt az urlt tedd be: http://te.servered.ip.cime/?rg=yes (Az rg=yes-ből a "yes"-t bármire szabadon cserélheted, mert az if függvény csak a változónk meglété vizsgálja!)

Körübelül ennyit sikerült most leírni!  Ha még van kérdésed, akkor kérdezz, mert NEM TILOS!
3. Linux vs Hitleap Viewer

Kód: Egész kijelölése

Szia! Sajnos a HitLeap program CSAK Windowson fut. Nem tudom hogy most van-e VNC elérésed a VPS-re, mert ha van, akkor telepítsd a firefoxot! Itt egy tutorial! Ha VNC kiszolgálód sincs, akkor azt így telepítheted: CentOS VNC Server tutorial
A gépedre (Bármilyen rendszerű lehet!) tölts le egy VNC kliens programot! Ebben fogod nézni a VPS-ed képernyőképét távolról (akárhonnan a világon nézheted, olyan mint ha egy helyi PC-t használnál!  ).
Jelentkezz be VNC-n, indítsd el a Firefoxot, nyisd meg a hitleap.com-ot! Igaz így nem jár az 50% mellé a 20%-os bónusz a klienszoftver használatáért, de legalább 0-24-ben futatthatod a HitLeapet! Elvileg ha kilépsz a VNC kliensből a PCd-en, az asztali munkamenetet megtartja a CentOS, és ha újra belépsz VNC-n, akkor azt az állapotot látod, mint mikor bezártad! (Vagyis menni fog a Firefoxban a HitLeap!)

PS: Nem tudom hogy milyen erős VPS-ed van, de például egy KDE asztali környezetnek és a Firefox-nak legalább fél gigabájt RAM kell! (Nem beszélve a másik programokról, melyek a VPS-en futnak!)
Én azt ajánlom, hogy legalább 1GB "garantált" RAM-mal rendelkező VPS-re telepítsd az előbb leírtakat! Ha nincs ennyi RAM-od, akkor SWAPolni fog a linux a HDD-re, ami nagyon belassítja!
Még egy kérdés: Miért nem használsz pl. egy régi laptopot a HitLeap futtatására otthon? Már néhány (tíz)ezer forintért vehetsz egy gyengébb gépet ilyen célra. Sokkal jobban jársz! (Azon mehet minden egyéb: otthoni DLNA fáljszerver, torrent, webszerver stb...)     

Ja, jut eszembe, kéne nyitni egy ilyen témát, hogy például "Technikai segítség" vagy hasonló néven, és akkor az ilyesmi kérdéseket egy helyen lehetne gyűjteni! (Ezt eddig azért nem tettem meg, mert nem tudom, hogy ezt milyen kategóriájú témák közé nyissam. )
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára clawlancer 2013.04.23. 23:39-kor.
Kép
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Mennyi idő összeszedni a premiumot hitsleap-en? Jól hangzik amúgy.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

kuka11 írta:Mennyi idő összeszedni a premiumot hitsleap-en? Jól hangzik amúgy.
A 7$-os Premium (100% traffic) az nekem 4 nap volt, de ebbe benne volt egy PTC is, ami az aláírásomba van benne.
Örülök hogy tetszik:)
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Nekem nem fogadja el, ha a kínai programba linket akarok írni.
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Windows 2003-as VPS elég a feladatra?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Nekem nem fogadja el, ha a kínai programba linket akarok írni.
Egy képet küldj légyszíves.
Igen Windows server 2003 elég, nekem 2007-van bár, de az a lényeg, hogy kb 256 mb ram legyen azért benne.
Kép
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Nekem nem engedi letölteni a programot megáll miért? feltudnád tenni egy file megosztóra légyszi? :)Köszönöm!
Kép
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

clawlancer írta:
ignaczsanyi írta:Nekem nem fogadja el, ha a kínai programba linket akarok írni.
Egy képet küldj légyszíves.
Igen Windows server 2003 elég, nekem 2007-van bár, de az a lényeg, hogy kb 256 mb ram legyen azért benne.
Oké 512-es és pár ghz cpu is van de nem értem volt már 2 gigás vps em is de az amerikai vps-ek miért streamelik ilyen retek lassan fél órája a firefox letöltésin baszakodok, nincs valami megoldás? :argue: :argue: :argue: :argue:
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Lenne egy kis gond, ugy olvasom hogy az adhit.me-rol lemondhatunk ugyanis az admin felfedezte a jinglinges modszert es nem fizetnek tobbet a jinglingeseknek, ez igaz?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

xalyy írta:
clawlancer írta:
ignaczsanyi írta:Nekem nem fogadja el, ha a kínai programba linket akarok írni.
Egy képet küldj légyszíves.
Igen Windows server 2003 elég, nekem 2007-van bár, de az a lényeg, hogy kb 256 mb ram legyen azért benne.
Oké 512-es és pár ghz cpu is van de nem értem volt már 2 gigás vps em is de az amerikai vps-ek miért streamelik ilyen retek lassan fél órája a firefox letöltésin baszakodok, nincs valami megoldás? :argue: :argue: :argue: :argue:
Amerikai 512-es VPSem van, tökéletesen futnak rajta a programok botolás közbe.
Adhit-es dologról még nem hallottam, utánajárok.
Kép
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: xalyy »

A progik nekem is tokeletesen futnak de a VPS valaszideje nagyon lassu, maga a tavoli kapcsolat pedig jo netem van es a vps is 3-4 megaval tolt + most raktam ujra
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

xalyy írta:A progik nekem is tokeletesen futnak de a VPS valaszideje nagyon lassu, maga a tavoli kapcsolat pedig jo netem van es a vps is 3-4 megaval tolt + most raktam ujra
Lehet rossz a szolgáltatód, FRISSÍTVE A POSZT!
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Nektek nem vírusos a jingling?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Nektek nem vírusos a jingling?
Nem, Windows Defender, Malwarebytes antimalware kombó szerint nem az, csak a Nod, meg a hasonló lomok jelzik annak:S
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Na sikerült a jingling.....és mit jelent az a loading csík?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Na sikerült a jingling.....és mit jelent az a loading csík?
Az csak jelzi hogy mekkora trafficot generáltál eddig. (ez nem Unique, szóval lehet egy ipről több is, nem reaális adhit szempontból)
Kép
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Frissítve, új traffic exchange oldallal (http://likenation.com/?ref=2696)
Kép
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Hogy indítjátok el a programot ? én amit letöltöttem az egy rar file és kicsomagolásnál jelszót kér ?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

123456 a jelszó.
Kép
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

köszi

egyébként az miért van h a hitleapen premiumként elfogadja a linkbucks linket de standard tagként meg bannol érte ? szabályzatukba nem találtam h tiltaná a linkbucksos linket
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

diebeni írta:köszi

egyébként az miért van h a hitleapen premiumként elfogadja a linkbucks linket de standard tagként meg bannol érte ? szabályzatukba nem találtam h tiltaná a linkbucksos linket
Mivel Prémiumként Anonymous linkeket is küldhetsz, és támogattad őket, amiért ők is "támogatnak" téged. Valami ilyesmiről hallottam.
Kép
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Az adf.ly al müködik ez a jinglinges módszer ?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

diebeni írta:Az adf.ly al müködik ez a jinglinges módszer ?
Nem sajnos.
Kép
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

mi a helyzet az adhit.me vel ? :)
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

diebeni írta:mi a helyzet az adhit.me vel ? :)
Engem még nem zároltak, pedig aktívan használom , van akit igen. Nemlehet tudni hogy mi okozza a bannokat.
Kép
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Ha pl linkburcs-on 1 ip-ről több különböző lerövidített oldalt néz meg egy adott illető akkor azt csak egynek vagy linkenként megnézettnek számolja?
pitypang00
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.09.09. 13:23
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: pitypang00 »

ti miket szoktatok lerövidíteni?é a blogra miket szoktatok kitenni?
jingling-el én csak 0,20$ keresek
2008 óta fizet, napi akár 20-30cent is elérhető
Kép
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Gondom akadt! Ma ezzel fogadott a link bucks : " Your account has been limited due to a violation of our terms of use. What is limited?"

Mit csináljak? :/
Kép
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Tiltották az accountod robot használat miatt.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bestfmc írta:Gondom akadt! Ma ezzel fogadott a link bucks : " Your account has been limited due to a violation of our terms of use. What is limited?"

Mit csináljak? :/
Írj egy kedves levelet, hogy már pedig te soha, semmikor, általába leszedik a bannokat.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] valamint 5 vendég