Új fix pénzekereseti lehetőség

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Kedves fórumozók!

Pár perce regisztráltam csupán és nem tagadom azért, hogy ajánljak nektek egy lehetőséget, illetve közösen átformáljuk valami jóra és működőképesre.

Nekem van egy blogom, amin vannak különböző hirdetések. Arra gondoltam mi lenne ha páran összeállnánk és segítenétek nekem pár kattintással, én pedig nektek ezért cserébe odaadnám az ebből származó bevételem felét. Ha 10-en kattintgatnátok, akkor tíz felé osztanám a befolyt pénzt.

Napi 1-2 kattintás menne max, mert után letiltanak örökre ezek a rendszerek és akkor nyilván egyikünk se jár jól, de ez is hozhatna egy kis plusz pénzt.

Persze ez csak egy ötlet volt részemről. Ha van nektek is valami javaslatotok, szívesen veszem. Gondoltam hátha tudna ez működőképes lenni.

Akit érdekel írhat ide, illetve PM-ben is nekem.

Adminok: Ha esetleg nem fér meg szerintetek ez a topic itt, nyugodtan töröljétek.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Hali!

Szerintem egyszerűbb lenne egy Ad-Exchange groupot csinálni, ahol mindenki leklikkel mindenkinek minden reklámot, így mindenkinek lesz pénze, és nemkell szétosztogatni.
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Üdv!
Az Ad-Exchange jó ötlet! Ha felvázolnád, hogy miket kéne tudnia ennek az ad-exchanger scriptnek, akkor ha lesz időm, megpróbálom megcsinálni. Ha más is ért a PHP, JS, CSS, HTML, AJAX programozáshoz, kérem vegye fel velem és clawlancerrel a kapcsolatot, és megpróbálnánk összehozni. Én nyaralás közben 2 hét alatt lehet összedobnám. De most egy HYIP manager scripten dolgozom. 8)
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Én is elgondolkodtam egy ilyenen, de eddig nem találtam olyan embert aki ezt megtudta volna csinálni. Én ilyen szinten nem értek sajnos hozzá. Golo nagyon király lenne ha megtudnád csinálni. ;)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Legyen minél egyszerűbb, ugyanis elég neki annyit tudnia, hogy csak azt számolja, hogy hány reklámot klikkeltél le, és neked is annyit leklikkelnek (1:1).
Egyelőre arra még nincs ötletem, hogy hogyan ellenőrizhető, hogy valaki egy iframeben lévő hirdetésre rákattintott-e. Sajnos azéret teszi a Google is iframebe a hirdetést, mert nem szeretné, hogy PTC oldalakat gyártsanak belőle.
Vagyis bizalmi alapon mehetne, pl. printscreent kell küldeni mind a 3 lekattintott hirdetésről, lenne egy Admin, aki független, és ő ellenőrzi, hogy valóban megtörtént-e a kattintás. Ha a felhasználók fogadnák el printscreen alapján a reklámjaikra jövő kattokat, nagy valószínűséggel csalnának egy idő után azzal, hogy hiába kattintott neki más, ő bunkó módon nem fogadja el.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sajnos nekem is hosszabb idő kéne az elkészítéséhez. Sajnos nekem sem sok szabadidőm van. :(
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Hm... érdekes az ötlet az a gond hogy itt egy nagy bizalmas csoportot kellene csinálni, és itt a Bizalmon van a hangsúly mert amúgy nem fog sajnos működni! Amúgy engem is érdekelne! :)
Kép
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Igen, bizalmi alapon tudna működne ez a dolog, de talán a weblaptulajdonosok lennének annyira lojálisak egymással, hogy tényleg lekattintanák és nem vinnék túlzásba a kidobás, letiltás miatt. A nagy cégeknek igazából ez teljesen mindegy és nyilván az reklámoz ilyen helyeken, például amire én gondoltam ott. Kávégyártók, autómárkák, bankok. Az átkattintási arány szörnyű. A google rendszerét én igazából erre nem is használnám, mert nagyon figyelik ezeket, esetleg egy-két katt... de a többi kisebb cégnek a rendszerét használnám én legalábbis.

Az egy-egy dolog tetszik. Nem tudom én sem, hogy hogy figyelik, odáig nem terjed ki a tudásom. De egy-két oldalon ez úgy szokott lenni, hogy rákattint valaki például a hirdetésre és akkor eltűnik és megkapja a pontot. Talán ez itt is működőképes lenne, nem?
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Üdv!
Ahhoz hogy "eltűnjön", tudnom kell, hogy rákattintott-e. De mivel a hirdetés egy iframebe van, azaz olyan mintha másik böngészőben nyitnád meg körübelül, nem megoldható, hogy a Google szerveréről jövő reklámot és scriptekkel ellenőrizzem.
Ha csak simán úgy lenne, mint a PTC oldalakon, hogy a mi oldalunk forráskódjába van beillesztve direktben a reklám, akkor ezzel az egy sorral el tudom tüntetni: :)
document.getElementById('reklamID').style.display = "none";
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Amég nincs oldal, lehetne azt is csinálni, hogy mindenki kiírja ide az oldala címét, ahol klikkelni kell a reklámot, és mindenki küldi mailben a printscreent a megnyitott reklámról. És utána visszaklikkelsz, küldöd Te is a printscreent, stb. :)

PS: Ki tud jobban fizető CPC rendszert az AdSensenél?
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Én most kipróbáltam az affiliate.hu-t. Nagyon gyatra az eredmény, de ezzel a módszerrel amit itt boncolgatunk jól tudna működne. Jó kis kampányok vannak. Kattintás alapúból is van, illetve regisztráció, eladás alapú hirdetésük is van. Az előbbi kettő lenne nekünk szuper.

Én benne vagyok, de inkább privátban küldeném el a linket. Lehet én vagyok parás, de egy másik fórumon olvastam, hogy be lehet így bukni a fiókot. De nem tudom, hogy ez legenda-e. :) Ha valakit esetleg érdekel, akkor nekem dobhatja az oldalát és kapja vissza a printscreent és az oldalam linkjét!

Golo, ehhez én nem nagyon értek. Azt tudom, hogy külső oldalon nem lehet a kattintást mérni, csak a saját oldalon belül kihelyezett reklámok átklikkelését. De a printscreen szerintem tökéletesen megfelel.

Szóval ha valaki szeretne kattcserét velem privátban megtalál.
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Golo írta:Üdv!
Ahhoz hogy "eltűnjön", tudnom kell, hogy rákattintott-e. De mivel a hirdetés egy iframebe van, azaz olyan mintha másik böngészőben nyitnád meg körübelül, nem megoldható, hogy a Google szerveréről jövő reklámot és scriptekkel ellenőrizzem.
Ha csak simán úgy lenne, mint a PTC oldalakon, hogy a mi oldalunk forráskódjába van beillesztve direktben a reklám, akkor ezzel az egy sorral el tudom tüntetni: :)
document.getElementById('reklamID').style.display = "none";
Azt egyébként lehet? Hogy ha én kimásolom a reklámszolgáltatóktól a cél urlt, tehát nem az általuk megadott embed kódot akkor is számol vagy azt csalásnak érzékeli? Tehát ha a bannerjükből másolom ki a kódot, majd beraknánk például a leendő oldalra a képet és a linket és úgy lehetne átkattintani akkor azt engedélyezi vagy csak az ott megadott oldalról mehet a kattintás?
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Szerintem csalásnak ugyanis abba a linkbe szerepel az id-d is... és a google látja hogy külső oldalról nyomják a hirdetésed ami nekik nem fog tetszeni :S
Kép
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

bestfmc írta:Szerintem csalásnak ugyanis abba a linkbe szerepel az id-d is... és a google látja hogy külső oldalról nyomják a hirdetésed ami nekik nem fog tetszeni :S
Sejtettem... az eredeti koncepció marad akkor. Bár nem sok érdeklődő akadt eddig. Az ent.tyre nem merem betenni ezt, mert ott leharapják érte a fejem. :)

Senki nincs aki élne ezzel a lehetőséggel? Eddig még senki se írt privátban.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

webmania írta:
Golo írta:Üdv!
Ahhoz hogy "eltűnjön", tudnom kell, hogy rákattintott-e. De mivel a hirdetés egy iframebe van, azaz olyan mintha másik böngészőben nyitnád meg körübelül, nem megoldható, hogy a Google szerveréről jövő reklámot és scriptekkel ellenőrizzem.
Ha csak simán úgy lenne, mint a PTC oldalakon, hogy a mi oldalunk forráskódjába van beillesztve direktben a reklám, akkor ezzel az egy sorral el tudom tüntetni: :)
document.getElementById('reklamID').style.display = "none";
Azt egyébként lehet? Hogy ha én kimásolom a reklámszolgáltatóktól a cél urlt, tehát nem az általuk megadott embed kódot akkor is számol vagy azt csalásnak érzékeli? Tehát ha a bannerjükből másolom ki a kódot, majd beraknánk például a leendő oldalra a képet és a linket és úgy lehetne átkattintani akkor azt engedélyezi vagy csak az ott megadott oldalról mehet a kattintás?
Nem lehet. Az iframbe egy javascript jön be, ami mindig más ID-jű reklámot tölt be. :(
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: detros »

Az ötlet nem rossz, de ilyen ahogy már írtátok csak bizalmi alapon működhet.
No de hogyan? Aki használt már PTC oldalakat találkozott refback oldalakkal is, itt ugye a kattintásokért százalékokat osztanak vissza a refback oldalak. A kattintásokat pedig maguk a felhasználók állíthatják be, amit aztán az admin tud ellenőrizni.

Hogy ez a ti esetekben hogyan lehetne használni ezt?
Az oldalon a hirdetés megtekintése(k) után beállítja, hogy hány fizetett hirdetésbe kattintott, majd ezt a hirdetés tulajdonosa vissza tudja követni a hirdetéseket közvetítő oldalon, legyen az a google, vagy bármi más.
Nyilván azt nem lehet ellenőrizni, hogy kitől mennyi kattintás jött, de az össz beállított kattintásnak meg kell egyezni, vagy kevesebbnek kell lennie, a hirdetést közvetítő oldal statisztikájában lévő kattintási számhoz képest, ellenkező esetben valaki többet állított be. Itt jön ugye a bizalmi rész...
A pontosabb statisztikához pl google-nél létre lehet hozni csatornákat, konkrétan oldalra, vagy külön hirdetésre is, utóbbi esetben a létrehozott oldalon leírhatja az oldalt hirdető, hogy melyik hirdetésre várja a kattintást, így megkönnyítve a mérést.
Ha minden stimmel, akkor a hirdetést feladó jóváhagyja a kattintásokat...röviden ennyi. :)

...remélem érthető volt amit leírtam... :D
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

Érthető volt és valóban csak bizalmi alapon működhetne, illetve képernyőfényképekkel! Esetleg egy facebook zárt csoportot létrehozhatnánk, de nem tudom lenne-e rá igény. Eddig nagyon úgy néz ki, hogy nem.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

Ja a facebookos jó lenne, de itt is lehetne az oldalon. CSinálnánk neki külön topikot, és abba mehetnek a printscreen képek.
A Googleben elvileg sajnos csak domain alapján lehet külön bontani a hirdetéseket. (Lehet nem jól tudom, javítsatok ki! :))
Vagyis a Googlenek egyesével el kellene sok-sok oldalt fogadnia. Hosszútávon kizárt hogy ez így menne.
Összekapcsolva a Google AdSense statisztikákat illetve a printscreen képeket, mindenki számon tudná tartani magának, hogy ki mennyit kattintott neki. És ez alapján Ő is visszakattint.
webmania
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.03. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: webmania »

A weboldalamra elkészítettem egy rendszert.

A történet úgy néz ki, hogy beregisztráltok, ezzel a rendszer jóváír 10 Forintot. Ezek után kattintások és regisztrációk után kereshettek pénzt.

hxxp://kulcslyuk.com/?p=1005 A részleteket itt találjátok. Jelszóval védett oldal! A jelszó: netbiznisz
(A két xx-et cseréljétek ki tt-re. Nem szeretném ha a google indexelné)

Mielőtt kitenném a PTC részlegbe szeretném itt, veletek tökéletesíteni. Sokat segítettetek eddig is, remélem, hogy ezután is így lesz és együtt tökéletesítjük a rendszert.

Legalább 20-30 egyéb kampány lesz a későbbiekben ha bejön a rendszer. Ehhez kérném a segítségeteket és a türelmeteket. Először csinálom ezt, tehát hibák, késések előfordulhatnak.

Köszönöm ha segítetek!

Adminok, megoldható lenne, hogy ez a topic csak regisztrált tagoknak legyen látható? Köszönöm!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új fix pénzekereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: Golo »

A google indexelest robots.txt ben tilthatod ki. nezz utana a neten mert tenyleg nem nehez.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég