Superpay.me-1 dollár minimum kifizetés!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
cashnet
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.02.14. 15:57
Kapcsolat:

Superpay.me-1 dollár minimum kifizetés!

Hozzászólás Szerző: cashnet »

Egy jó kis oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani!
http://www.superpay.me/welcome?ref=cashnet

A Superpay nem egy átlagos PTC oldal, mert nem csak PTC-k vannak rajta, hanem sok más Offer feladat is, mint pl. Crowdflower, vagy Virool videók.
A kifizetési minimum 1 dollár. Fizet PP-re, PZ-re, LR-re és Amazon ajándékutalványként is ki lehet kérni a pénzt. Az 5-ik kifizetés után az instant Paypal kifizetést is lehet használni. Addig marad a hagyományos PP, nekem 2 óra alatt megjött az első kifizetésem. A kifizetéskor nem von le semmit! Egyben megkapod a megkeresett összeget! Az első kifizetés előtt van egy telefonos ellenőrzés, de ettől nem kell tartani, mert csak egy robot hív fel, aki egy kódot diktál és azt kell beírni az oldalra.

Az oldal a Rewardingways adminjáé, aki eddig nagyon megbízhatónak tűnik, a Rewarding-ról már több kifizetést kaptam.

A napi kereset attól függ, hogy mennyi Offer feladatot végzel el. Az 1-2 dollár egyszerűen megkereshető. A Crowdflower taskok között sokszor vannak olyanok is, amelyek más oldalakon nincsenek, ezért érdemes vele foglalkozni.
A PTC-k száma kiszámíthatatlan, van amikor 6-7 db 1 centes van, de olyan is akad, amikor csak 1 db.

A reffek után 25%-ot fizet! Van reff verseny is az oldalon, akik a legtöbb aktív reffet gyűjtik össze, azok között 200 dollárt oszt szét az admin minden hónapban.

Az oldal másik nagy előnye, hogy az első kifizetés után, ha feltöltöd egy fórumra a kifizetési bizonylatot és ezt jelzed az Offer feladatoknál a megfelelő helyen, akkor fél dollárt kapsz! Ez csak az első kifizetésre érvényes, de megéri :)

Ha van kedvetek regisztráljatok: http://www.superpay.me/welcome?ref=cashnet
Nagyon megéri mert jó kis oldal! :)

Ha kérdésetek van, írjatok, segítek amiben tudok!

Az első kifizetési bizonylatom:
kifizetsebiz.JPG
kifizetsebiz.JPG (54.26 KiB) Megtekintve 3094 alkalommal
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: Superpay.me-1 dollár minimum kifizetés!

Hozzászólás Szerző: procky »

Valaki kapott már pénzt tőlük? Én megadtam a telszámomat, de nem hívnak fel, így nem tudom ellenőrizni az accomat, ezért aztán a pénzt sem tudom kikérni.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Superpay.me-1 dollár minimum kifizetés!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

2013-as az első és utolsó bejegyzés, ha közben nem történt semmi akkor halott oldal.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég