5000 HUF bónusz /Nem szükséges befizetés/

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

5000 HUF bónusz /Nem szükséges befizetés/

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Sziasztok,

A regisztrációs linkre kattintva meglátod az "5000 Ft bónusz nincs szükség letétre!" gombot, arra kattintva, behoz egy új oldalt, ahol leírja részletesen mit, hogyan kell csinálni ahhoz, hogy megkapd a bónuszt. Magyar nyelvű oldal, (ha nem magyarul jön be, akkor a jobb felső sarokba áttudod állítani) szóval nem lesznek problémák ezzel szerintem, de ha mégis akkor itt tudtok nyugodtan segítséget kérni. Ja és tőzsdés oldalról van szó, szóval lehet kereskedni devizapárokkal, részvényekkel, olajjal, facebook-kal, stbstb
Regisztráció: http://www.plus500.com/?id=70601&pl=2

Üdv: Szilo
pietro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.04.04. 14:35
Kapcsolat:

Re: 5000 HUF bónusz /Nem szükséges befizetés/

Hozzászólás Szerző: pietro »

Kamunak nem kamu, hiszen jelen vannak a sportéletben is(az Atletico Madrid nevű focicsapat mezszponzora). Azt nem tudom, hogy mennyi esély van arra, hogy a kezdőbónusszal valamennyi pénzt is keressünk. Várom a tapasztalatokat.
Safineni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.03.18. 11:20
Kapcsolat:

Re: 5000 HUF bónusz /Nem szükséges befizetés/

Hozzászólás Szerző: Safineni »

Látom még mindig kérdés, hogy fizet-e az oldal. Máshol olvastam, hogy igen, na majd kiderül. Sikeresen játszadoztam a kezdőbónusszal, és élesíteni fogom a regisztrációt, majd leírom a tapasztalataimat, remélem fizetni fog.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 5000 HUF bónusz /Nem szükséges befizetés/

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ez egy forex oldal,ha jól sejtem (brókercég másképpen) így nem is ő fizet,hanem a hozzáférést adja a tözsdei,deviza stb piacra,ha jól sejtem. ezáltal nem is lehet recept,hogy kell pénzt keresni. még sosem volt olyan módszer,és nem is lesz,ami garantált sikert nyújt ezeken a piacokon. jótanács.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 5 vendég