nplexmedia - Fizetett - Leírással - Frissítve: 13.11.19.

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

nplexmedia - Fizetett - Leírással - Frissítve: 13.11.19.

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Helló mindenki!

Egy újabb oldalt szeretnék Nektek bemutatni!

bit.ly/17wBIVn

A lényege hogy hirdetéseket kell kitenni a saját oldalatokra, és csak a megjelenítésekkel is már lehet pénzt keresni nem kell hogy kattintgassanak.

Payout Rates:
Kép

Amire nekünk szükségünk lesz az a "banners" és a "full page" de erről majd később...

Itt a link az oldalhoz : bit.ly/17wBIVn

Minden alád regelt aktív ref után kapsz 1$-t :) ahogy néztem többet nem lehet, tehát itt nem % alapján működik a dolog hanem fix jutalék :)

Aki alám regel annak pm-ben elküldök egy saját készítésű leírást, + hogyan legyen beállítva a jingling ugyanis működik jingling-el a kereset ezen az oldalon is :)

A leírást most fogom készíteni szóval délután lesz majd teljes mértékben készen :) addig nyugalommal várjon aki alám regel :)

itt pedig a kifizetés: nagyjából 2 hétig ment 1-2 linkel a jingling, teszteltem hogy egyáltalán működik e....
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname474 2013.11.09. 14:01-kor.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: csari »

Szia!

Megtennéd, hogy nem csak az alád regelőknek adsz tippeket, hanem ide is kiteszed? Talán úgy könnyebb lenne eldönteni, hogy szeretnénk-e regelni és tovább foglalkozni az oldallal. Köszi
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Azt hogy hogyan keressen vele csak az alám regelőkkel osztom meg :) nem bonyolult, de ezzel is megköszönve hogy alám regeltek...

ja és küldjön PM-et aki alám regelt!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Regelt alám 1 emberke de nem kaptam meg az 1$ it :?
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

hawaiigery írta:Regelt alám 1 emberke de nem kaptam meg az 1$ it :?
aktív felhasználónak kell lennie hogy megkapd ha minden igaz :)

4. What do I have the right with a sponsorship?
You will earn $ 1 for each referred person, but he will be paid only for active users.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Amit még nem írtam bele mert elfelejtettem!

Van olyan reklám amire várni kell hogy elfogadják az oldal adminjai!!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

noname474 írta:Amit még nem írtam bele mert elfelejtettem!

Van olyan reklám amire várni kell hogy elfogadják az oldal adminjai!!
aha..
Írtam a supportnak a ref üggyel.
Azt irta 4$ kell elérni a refnek hogy kapj 1$ it
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

hawaiigery írta:
noname474 írta:Amit még nem írtam bele mert elfelejtettem!

Van olyan reklám amire várni kell hogy elfogadják az oldal adminjai!!
aha..
Írtam a supportnak a ref üggyel.
Azt irta 4$ kell elérni a refnek hogy kapj 1$ it
Hát igen :D aktívnak kell lennie, de nekem nagyjából 2 hét volt a 4$, aki ügyesebb , gyorsabb, több jingling-el csinálja hamarabb eléri :)
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Bocsánat az off-ért, de valaki akinek van egy kis ideje el tudja nekem mondani, hogy tulajdonképpen mi az a jingling, és hogyan lehet vele pénzt keresni? PM-ben várom a leírást és az esetleges reflinket :) Köszi
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mivel csak PM-ben küldesz leírást az oldalról javasolni fogom a moderátornak,hogy ebbe a topikba szabadon betehesse mindeki a saját reflinkjét, ha további infót ad az oldalról. Azt hiszem ez így korrekt.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

xenosz2 írta:Mivel csak PM-ben küldesz leírást az oldalról javasolni fogom a moderátornak,hogy ebbe a topikba szabadon betehesse mindeki a saját reflinkjét, ha további infót ad az oldalról. Azt hiszem ez így korrekt.
Szerintem nem korrekt, mivel én posztoltam és az hogy alám regel a legkisebb dolog a világon, és azért kapni leírást elég tisztességes dolog úgy vélem... :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: nadint »

noname474 írta:
xenosz2 írta:Mivel csak PM-ben küldesz leírást az oldalról javasolni fogom a moderátornak,hogy ebbe a topikba szabadon betehesse mindeki a saját reflinkjét, ha további infót ad az oldalról. Azt hiszem ez így korrekt.
Szerintem nem korrekt, mivel én posztoltam és az hogy alám regel a legkisebb dolog a világon, és azért kapni leírást elég tisztességes dolog úgy vélem... :)

Ez elég furcsa érvelés !

Itt ilyen dilemma még fel sem merült.
Mindenki azzal a szándékkal osztott meg velünk információkat, hogy refeket gyűjtsön. Az senkinek nem írható elő, hogy kihez regisztráljon.
Ha valakinek eladó egy üzlet, akkor tegyen meg mindent azért, hogy vegyék is.
Ha ezt a feltételt nem fogadod el, akkor az elég sajnálatos dolog.

Bátorkodom idézni neked a Fórum Szabályzat alábbi passzusát :

"Olyan topikot nem lehet nyitni, amiből nem derül ki a lényege, hanem külső oldalra viszi el
az olvasót, csak blogot, weboldalt esetleg emailcímet, vagy Skype elérhetőséget, stb ad meg."

Ez a pont nem pontosan a te esetedre irányulóan került a szabályok közé, de lényegében ugyanarról szól.

Arra kérlek, hogy álláspontodat vizsgáld felül !

Bízzál meg az írásaidat olvasókban és nyíltan, szemtől szembe győzd meg őket arról, nekik kizárólag rád van szükségük és
akkor mindenki nyert!

Osztom Csarinak azon véleményét, hogy a mindenki számára elérhető leírás alapján dönthesse el : akar regisztrálni az
ajánlatodra, vagy sem.

Érdeklődéssel várjuk döntésedet !
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Döntésemen semmit sem fogok változtatni... én megteszem hogy vegyék hisz felajánlok leírást érte :D eddig már jópár oldalt linkeltem !leírással! most először volt az hogy a leírásért cserébe kértem hogy legyenek a refjeim :) a fórum szabály szerintem meg pont nem illik ide mivel rendesen az oldalra irányít át a link, aki akar az majd magától rájön a dolgokra :D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: nadint »

noname474 írta:Döntésemen semmit sem fogok változtatni... én megteszem hogy vegyék hisz felajánlok leírást érte :D eddig már jópár oldalt linkeltem !leírással! most először volt az hogy a leírásért cserébe kértem hogy legyenek a refjeim :) a fórum szabály szerintem meg pont nem illik ide mivel rendesen az oldalra irányít át a link, aki akar az majd magától rájön a dolgokra :D
Lehet a dolgot így is értelmezni, de úgy is, hogy te a saját privát szférádba irányítod az érdeklődőt a valódi és fontos információkért és ez az, ami nem mindegy !

Itt egyetlen oldal leírásában sincs benne az, hogy az elolvasás után a téma indítójához regisztráljanak, kötelezően !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

noname474 írta:Döntésemen semmit sem fogok változtatni... én megteszem hogy vegyék hisz felajánlok leírást érte :D eddig már jópár oldalt linkeltem !leírással! most először volt az hogy a leírásért cserébe kértem hogy legyenek a refjeim :) a fórum szabály szerintem meg pont nem illik ide mivel rendesen az oldalra irányít át a link, aki akar az majd magától rájön a dolgokra :D

Én megértem a szándékod és bizonyos fokig akkceptálható is, VISZONT, amit tiszteletben kéne tartanod,hogy ez egy olyan fórum,ahol nyílvánosan segítünk egymásnak mindenféle KÖTELEZŐ viszontszolgáltás nélkül. Ezért javasoltam azt amit,ami sztem teljesen korrekt. Aki vágyik a tudásszomjra az regisztráljon hozzád,és keressen meg PM.ben,aki meg nem akar az kitehesse a reflinkjét és így talán mások is ingyen és bérmentve hozzájutnak további infóhoz. Még az is lehet,hogy senki nem akar. Engem csak az zavar,hogy nyíltan csinálod. No és lefoglalod mások elől a témát is.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Én sem azt mondtam hogy kötelező alám regelni, csak aki alám regel annak segítek egy saját készítésű pdf-es leírással :) bárki egyszerűen meg tudja csinálni a lépéseket amit leírtam benne, csak rá kell hogy jöjjön mit és hogy kell, de tessék, hogy ne mondjátok rám hogy ilyen önző kö**ög vagyok, itt a pdf leírással később ki lesz egészítve egy 2.pdf-el is... szóval ha lehet ref-eket mellőzzük a topikból, és mivel én találtam és én nyitottam hadd ne legyen már az hogy "foglalom" mások elől :D

Link
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: nadint »

A közösség nevében mondom : Köszönöm !

:clap: :clap: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönjük,és ne haragudj,de szeretném és remélem mások is így gondolják,hogyha ez az oldal egyfajta közösség lenne,ahol meg is osztják az információt egymás közt a fehasználók. Úgy vettem észre érdemes a fórumot használni ref szerzésre. De ez csak,akkor működik,ha van információ is. Ha senki nem oszt ,csak vinni akar (természetesen ez nem rád vonatkozik) akkor egy idő után aki oszt annak is elmegy a kedve. Viszont ha egyre többen gondolják úgy,hogy friss infókat osztanak meg azzal ők is jól járnak. Nem hiszek a titkolózásban. Lehet most jön 10 refed,de legközelebb már nem fog. Ha leírod amit tudsz azt később is el tudják olvasni és regisztrálni fognak sztem.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

na elöljáróban annyit a 2. pdf-ből hogy az Interstitial Ads rész lesz benne, ha véletlen valaki szeretne előre próbálkozni nyugodtan tegye meg :)
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Full leírás az alám regelőknek :

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Kész a 2. pdf... elnézést a késlekedésért de legalább kész lett :D mindjárt 6$-nál járok vele...

Link:http://www.mediafire.com/download/x1tv3 ... dd8/2..pdf
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Leírással - Frissítve: 13.11.19.

Hozzászólás Szerző: noname474 »

nem tudom ki hogy áll, de aki alám regelt még nem nagyon érte el a 4$-t ahogy látom... én mindjárt 10$-nál járok szóval a metódusom működik rendesen :)
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Leírással - Frissítve: 13.11.19.

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Én ma próbálom ki :) Te már kaptál fizut tőlük?
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: nplexmedia - Fizetett - Leírással - Frissítve: 13.11.19.

Hozzászólás Szerző: noname474 »

PuTa írta:Én ma próbálom ki :) Te már kaptál fizut tőlük?
igen, ott van az első hsz-emben :) az saját fizu :D mármint én kaptam :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég