AllArePaid.Com

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Az AllArePaid egy egyvonalas money cycler oldal (annyira friss, hogy csak 6 órája fut még PRE LAUNCH-ban!), ami azt jelenti, hogy csak egymás után libasorban lehet elhelyezkedni a rendszerben. És most még jó esély van az elsők között komolyat szakítani!
Amikor 3 új tag lép be mögéd a befizetett pénzed dupláját kapod vissza!
Különböző névértéken futó vonalakat indítanak: 25, 50, 100, 200 és 400 dolláros vonalak indulnak.
Lehetőség van több pozíció megvásárlására, akár egy vonalon is, vagy akár az összesen is, attól függően, ki mennyit tud és mer kockáztatni.

Garancia itt nincs semmire, de most még a legleslegelején nagyon jók az esélyek! Én egy $25-s pozíciót vettem, remélem sikerül többször is kivennem ezt az összeget. Szerintem a Power2Share-hez hasonlóan, itt is 2-3 hét alatt kifutja magát a rendszer, utána már csak csöpögnek majd a befektetők, de ne legyen igazam... :shock:

Addig viszont remélem keresek vele $100-t. ;) Az általuk ajánlott taktikát követve, amikor a 25-ből 50 lesz, azonnal beváltom egy pozícióra az 50-es vonalon és ha az is kiforgott kiveszem és már itt se vagyok... Akik mohó sapienst játszanak, valószínűleg nagyon pofára esnek a végén... :(

Van ref jutalék is, 30% minden általunk toborzott és befizető emberke után! Tehát, ha nem akarsz bele pénzt tenni, toborozz pár kuncsaftot és máris lesz mit kivenned, vagy befektetned. :D

Minimum kifizetés: $50.

Regisztráció ITT!

Bátraké a szerencse! :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2010.11.05. 00:13-kor.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Az induláskor ki fog törni az őrület! Az én pozícióm volt az 1826. a rendszerben és máris 1966-nél jár! Szinte minden frissítésre újabb 5-6-al nő a megvásárolt pozíciók száma! Pár óra múlva iszonyat pörgés lesz itt! Remélem ebből most tényleg jól jövök ki! ;)

És már 2021 pozíció!!! :o
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Már 2699 megvásárolt pozíció! Ez nagyon nagy buli lesz!!!
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Lassan elérjük a 3000 pozíciót, hamarosan kezdődik a tánc... 8-)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

3759 pozíció, nem semmi... :o
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

4079 pozinál tartunk, fokozódik az őrület... :shock: Már csak azt lenne jó tudni mikor rajtolnak végre éleseben... :?: A CubieClix adminja a szponzorom, érdeklődtem is nála, de még nem válaszolt... :?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Leültem kicsit matekozni a rendszerrel kapcsolatban és arra jutottam, hogy akik még csak ezután akarnak beszállni azoknak már nem ajánlatos a $25-os vonalba venni pozíciót, ha gyorsan akarnak duplázni, sőt már az 50-es vonalat sem ajánlom...

Nézzük meg a számokat: ahhoz, hogy a vonalon állók egyet előrelépjenek három új pozíciónak kell elkelni. Tehát a sorban elöl álló akkor dupláz és száll ki, amikor mögötte 3 pozi elkel (összesen 4), a második akkor száll ki amikor újabb 3 pozi elkelt (az 7), a harmadiknak már 10 és így tovább...

A képlet tehát: a pozíció sorszáma a vonalon (nP) * 3 +1 = duplázás-kiszállás

Nézzük meg az én esetemet, feltételezve, hogy a befektetők 75%-a a $25 vonallal kezd, ami szerintem nagyjából fedi a valóságot.
Az én pozim az 1826. a rendszerben (sajnos azt nem lehet pontosan tudni, hogy a 25-ös vonalon hányadik...) ezek szerint a vonalamon kb. 1370. vagyok. Ahhoz duplázzak kell 4111 eladott pozi a 25-ös vonalon. Ha a 75%-os eloszlással számolok, akkor az összes eladott pozik számának kb. 5481-nek kell lenni. Most tartunk 4271-nél . Ha növekedés ilyen tempóban folytatódik, holnap-holnapután kész leszek. :D

Nézzük mi a szitu, ha valaki most száll be: legyen 4272. az összesítettben. A 25-ön (75%) kb. 3204. Tehát: 9613-nál (csak a 25-ön) száll ki, ami összetettben 12 817 eladott pozíciót jelent...

Nézzük meg a 100-as vonalat. Legyen az összes pozi 25%-a. Aki most száll be 4272. az összetettben. A vonalán 1068. Tehát: 3205-nél dupláz...

Az arányok nyilván változnak majd, hiszen aki duplázott a 25-n megy tovább az 50-re, aztán egy jó része a 100-ra, a bátrabbak még tovább.

Leghamarabb azok nyernek sokat, akik még most jó gyorsan bevásárolják magukat a magasabb összegű vonalakba.

Ha most szállnék be, akkor már csak a 200-as vonalon vennék 1 pozit és a duplázás után cashout és viszlát! ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Végre tettek fel egy táblázatot, amiben az aktív poziciók száma látható az egyes vonalakon. Ezek szerint kicsit tévedtem az arányokat illetően, a 25-ös sor a pozik 60%-t teszik ki. Ha most ezzel számolom újra az előzőt, akkor: kb 1096. vagyok a 25-s soron, kiszállok amikor a soromon 3289-en lesznek, ami kb. 5481 összesen eladott pozinál lesz.

Most 4356 pozinál járunk, tehát még úgy jó 1100 pozinak kell elkelni, hogy végre sorra kerüljek...

Viszont a 200 és 400-as vonalon alig vannak még, így aki most gyorsan befészkeli oda magát, az kb. 1 héten belül nagyot szakít! ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Így néznek ki most a különböző sorok (csak az aktív, még nem duplázott pozíciók):
Kép
A pozicíóm jelenleg kb. 330. hely környékén van a $25-ös sorban, tehát közeleg az időm! :D
Viszont látható, hogy a $200 és $400 vonalon még nagyon jól lehet haladni, mert az óvatos duhajok a $25 - $50 - $100 vonalakról majd csak a következő hetekben duplázzák fel magukat a magasabb vonalakba, az okosok meg tárt karokkal és bebiztosított pozíciókkal várják őket... :lol:

Ezen az oldalon lehet bankkártyáról is fizetni, már mint AP-en keresztül, persze.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: Bréking nyúz!!!! AllArePaid Autopilot sor!!!

Új programot indítottak pár órája és nagyon pörög!!! Gyorsan beszálltam, ez tuti móka lesz!!! ;)
A lényeg, hogy 3 db $12.5 pozicióval lehet beszállni ebbe az automatizált programba.
Amikor kipörögnek a pozícióid automatikusan vissza is kerülnek a sor végére és jóváírnak $37.5-t az egyenlegeden! A következő ciklus után újra és újra... :D
Ez azért nagyon jó így, mert amikor ismét a sor végére kerülsz, azonnal ki is száll 1 pozició a sor elejéről, tehát majdnem önfenntartó lesz a folyamat, persze csak akkor ha jönnek újak, ill. akik kipörögtek azok újra visszaforgatják a profitot egy újabb 3-as csomagba!

Cselekedjetek amíg nem lesz túl hosszú a sor!!! Katt ide!
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Amióta beszálltam az Autopilot sorba pár órája, már több mint 150 3-as csomagot vettek meg, tehát a pozícióim ennyit léptek előrébb! :D :D :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Bővítették a statisztikai táblázatot, végre látszik az is, hogy mennyi pozi pörgött ki a rendszerből.
Kép
Már csak kb. 450 pozi kell a $25-ös sorban és léphetek fel az $50-re. :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Végre leltem egy bátor jelentkezőt a $25 sorba! Sikeres duplázást kívánok neki! ;) Aztán persze egyre feljebb, végállomás a $400 soron duplázás! :D

Az automatikus vonalon már 207 3-as csomag van mögöttem, ez tuti hamarabb fog kipörögni mint a 25-ös sor ;)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Kaptál már innen pénzt :?: Érdemes elkezdeni :?:
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Még nem kaptam, a $25 vonalon még kb. százam vannak előttem, az automata vonalon nemtom hogy állok, de az mondjuk gyorsabban halad... Szerintem erről hamarabb kapok jóváírást, a $25 vonal kicsit belassult, amióta rányitották az automatikust... :(
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: csari »

Még mindig semmi?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: AllArePaid.Com

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Karácsonyra meglesz :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég