Tippmix tippek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sziasztok!

Eddig 10 általam is nagy téttel megfogadott tippemből 9 nyert.

(Írtam egy jó hosszú bevezetőt, csak sajnos a fórummotor volt olyan kedves, hogy mikor el akartam küldeni a posztot, kiléptetett, és elveszett az egész.... :unsure: kezdhetem előről :argue: )
Elegem lett abból, hogy rengeteg helyen pénzt kérnek a megbízható tippekért (akárcsak egy nemrég nyílt topicban reklámozott oldal). Ezen szeretnék változtatni. A célom az, hogy azokat a tippeket, amiket én pénzért megveszek, azokat itt Ti ingyen megkapjátok. (Magamnak egyébként is megveszem őket, ezért nekem nem kerül semmibe itt megosztani.) Szeretnék másoknak is segíteni, hogy nyereségesen jöjjenek ki a sportfogadásból. A tippeimből szelvényeket állítok össze, amit én is megfogadok. A saját szelvényeimről képeket is fogok ide kitenni, de amegjátszott tétemet kitakarom. Bízhattok a tippjeimben, elég nagy téttel rakok minden szelvényt. Nekem elsősorban a nem a sportfogadásból van jövedelmem, pénzügyi forrásaim (almost) kimeríthetetlenek, ezért nekem még veszteséggel is megérné a sportfogadás, de így legalább még izgalmasabb a szurkolás. :roll: Persze azért örülök, mikor nyerek. :)
Sajnos 100%-os tippeket senki sem tud adni, még én se, akármennyire is szeretném. Aki követte a VB eseményeit, az tudja, hogy a sportfogadás kiszámíthatatlan. Ha arra az eseményre és kimenetelre fogadtál, amire én, és veszítettél, sajnálom, de felelősséget nem vállalok. Engem ugyanúgy veszteség ért.
A túl kicsi és túl nagy oddsokkal érdemes vigyázni, mert előfordulhat, hogy nem azt tükrözik, hogy melyik a jobb illetve a rosszabb csapat vagy játékos, hanem arra is használhatják a fogadóirodák, hogy a "fogadási kedv"-et befolyásolják. Így elérhetik, hogy többen fogadjanak a gyengébbnek vélt csapatra.
Összefoglalva: itt fogok megosztani képeket a Tippmix szelvényeimről, és aki szeretné, az nyugodtan fogadhat a tippjeimre.
Akinek bármiféle kérdése lenne, vagy akár még nem ismerkedett meg a Tippmixxel, az nyugodtan kérdezhet. Igyekszem mindenkinek segíteni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2014.07.21. 00:33-kor.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

2014. 29. játékhét 1. forduló - szelvények, I.

Hozzászólás Szerző: Golo »

Itt vannak a szelvényeim.
1. http://95.85.20.41/tippmix/2014_29_1.jpg
Rakhatjátok nagy téttel, eléggé egyértelmű meccsek.

Raktam egy másik szelvényt is, kettővel több eseménnyel. Bátrabbaknak :) Ezt tegyétek feleannyival.
2. http://95.85.20.41/tippmix/2014_29_2.jpg

A képminőségért elnézést kérek, csak telefon volt kéznél.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megnézzük! Igen nekem is elegem lett már a küldj sms-t ennyi meg ennyi ft-ért tuti tippekkel. Ha a tippek 60-70% a bejön az már fasza!
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Dave »

Ment is a dupla bet365-ön. Izguljunk együtt! ;)
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

patrasz írta:Megnézzük! Igen nekem is elegem lett már a küldj sms-t ennyi meg ennyi ft-ért tuti tippekkel. Ha a tippek 60-70% a bejön az már fasza!
Dave írta:Ment is a dupla bet365-ön. Izguljunk együtt! ;)
Örülök, hogy velem tartotok. :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Golo írta:
patrasz írta:Megnézzük! Igen nekem is elegem lett már a küldj sms-t ennyi meg ennyi ft-ért tuti tippekkel. Ha a tippek 60-70% a bejön az már fasza!
Dave írta:Ment is a dupla bet365-ön. Izguljunk együtt! ;)
Örülök, hogy velem tartotok. :)
Megérte velem tartani, aki az első szelvényem megfogadta pl. 50k forinttal, az 115.100Ft-ot nyert ;) :clap:
Eredmények:
87 H (1-0)
115 H (2-0)
120 H (3-0)
122 V (0-1)

A másik szelvény eddig (4/6), a maradék két meccs holnap lesz. Sok szerencsét mindenkinek! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2014.07.15. 22:56-kor.
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Dave »

Golo írta:
Golo írta:
patrasz írta:Megnézzük! Igen nekem is elegem lett már a küldj sms-t ennyi meg ennyi ft-ért tuti tippekkel. Ha a tippek 60-70% a bejön az már fasza!
Dave írta:Ment is a dupla bet365-ön. Izguljunk együtt! ;)
Örülök, hogy velem tartotok. :)
Megérte velem tartani, aki az első szelvényem megfogadta pl. 50k forinttal, az 115.100Ft-ot nyert ;) :clap:
A másik szelvény eddig (4/6), a maradék két meccs holnap lesz. Sok szerencsét mindenkinek! :)
Köszi a tippet. Megérte megrakni. Igaz a Celtic meccsen kicsit izgultam de végül azis jött. :clap:
Kép
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Kösz, Golo az első már jött is :)

Próbaképp nyomtam rá pár százast, később rakosgatok majd többeket ha így folytatódik.

http://kopasite.net/up/k7x7mufci2jvkt5/teszt.PNG
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Dave írta: Köszi a tippet. Megérte megrakni. Igaz a Celtic meccsen kicsit izgultam de végül azis jött. :clap:
Zenth0r írta:Kösz, Golo az első már jött is :)

Próbaképp nyomtam rá pár százast, később rakosgatok majd többeket ha így folytatódik.

http://kopasite.net/up/k7x7mufci2jvkt5/teszt.PNG
Köszönöm!
Sok szerencsét a továbbiakban! ;)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fokozatosan be fogják zárni a külföldi online fogadókat azt olvasom.
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

A bet365 már megegyezett a hatósággal, az marad. De egyébként amit bezártak/nak azt is el lehet érni proxy-val.
Kép
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Mindig van kiskapu :) Am a bet-at-home-ot meg a betclic-et kapcsolták le tegnap.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Zenth0r írta:A bet365 már megegyezett a hatósággal, az marad. De egyébként amit bezártak/nak azt is el lehet érni proxy-val.
Proxyval csak óvatosan, mert ha nem SSL, akkor látja az internetszolgáltatód, hogy milyen oldalt nézel meg. Inkább használj VPN-t, mert az titkosított. :good:
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sajnos a másik szelvény elment. 0-0 döntetlen. A Malmö nagyon rossz formában van, de statisztikailag jelentős fölényben voltak. Négyszer többet lőttek kapura, és majdnem kétszer annyit volt náluk a labda, mint a Ventspilsnél. De a másik meccs 4-0 lett :)
Hozzáteszem, a profitipp.hu legalább két gólkülönbséges Malmö győzelmet várt! http://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/3 ... pmixtippek
Ma éjfélkor lesz új Tippmix ajánlat, majd meglátom, hogy mit lehet kihozni belőle.
Sajnálom az elbukott pézeket, az enyém is ment. De eddig 6/5 tippem nyert! :)
Nagyon halkan jegyzem meg, hogy a nemrégiben a fórumon hirdetett ÁlomTippMix.hu tippjei sem túl megbízhatók, ráadásul még fizetned is kell értük.
Mai tippjeik:
Nagy tétes: 154V 157H 170H 172H
FH: 12:45

Ebből a 157H és a 172H elment. Ez 50%os nyerési arány.
Oda is írják, hogy "Nagy tétes", hogy minél többet bukjatok!
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Helló! Mi is tippmixelünk és ha érdekel akkor keress meg minket! Fizetni nem kell mert azok csak csalók és minden statisztik a fent an az oldalon! Mi speciel egymással versengünk és mindenkinek napi 2 tippet kell addni 1.30 felett és 1,50 felett a csoport neve mesternégyes és be lehet szálni meg pénzdíj is van! Nem nagy de ezzel is ösztönzi a mestereket a jó tippre! az találati arányunk szezonba 90% volt salátaszezonba lement 70-80% körülre !
https://www.facebook.com/mester4s?ref=h ... e=bookmark
itt meglehet találni! ha csak azért csatlakoztok hogy megnézzétek ki mit tippel azért is megéri! Meg az oldalblokkolások miatt is szoktunk feltenni infókat!
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

tudok ám fogalmazni így késő este :D:D:D :no: :no: :no:
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

athos75 írta:Helló! Mi is tippmixelünk és ha érdekel akkor keress meg minket! Fizetni nem kell mert azok csak csalók és minden statisztik a fent an az oldalon! Mi speciel egymással versengünk és mindenkinek napi 2 tippet kell addni 1.30 felett és 1,50 felett a csoport neve mesternégyes és be lehet szálni meg pénzdíj is van! Nem nagy de ezzel is ösztönzi a mestereket a jó tippre! az találati arányunk szezonba 90% volt salátaszezonba lement 70-80% körülre !
https://www.facebook.com/mester4s?ref=h ... e=bookmark
itt meglehet találni! ha csak azért csatlakoztok hogy megnézzétek ki mit tippel azért is megéri! Meg az oldalblokkolások miatt is szoktunk feltenni infókat!
Szia!
Üdv a fórumon! :)
Köszi az infót, átnéztem a holnapi tippeket, én is hasonlóakban gondolkodom :)
Az a baj, hogy megbízható tippek nincsenek, pedig tőkém lenne rá bőven ;)
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Igen, sajnos nem sok használhatatlan tipp van! Ha nem látom ezt a fórumot akkor lényegében nem is írok, de nemsokára kezdődik a szezon és nem csak négyen fognak majd tippelni hanem többen és tényleg nagyon jó mindenki! Holtszezonba nagyon vegyes volt meg jöttek a hullámvölgyek is de azért még mindig azt mondom, hogy magasan a leg jobb és mi tényleg magunknak tippelünk meg azoknak akik követnek minket! Mivel mindenki azt a tippjét teszi be amit aznap a leg biztosabbnak tart! Nah meg nem beszélva arról, hogy ha szeretsz tippelni akkor a versenybe is be lehet szállni, mnden pénteken lehet kihívónak jelentkezni!
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: nadint »

athos75 írta:Igen, sajnos nem sok használhatatlan tipp van! Ha nem látom ezt a fórumot akkor lényegében nem is írok, de nemsokára kezdődik a szezon és nem csak négyen fognak majd tippelni hanem többen és tényleg nagyon jó mindenki! Holtszezonba nagyon vegyes volt meg jöttek a hullámvölgyek is de azért még mindig azt mondom, hogy magasan a leg jobb és mi tényleg magunknak tippelünk meg azoknak akik követnek minket! Mivel mindenki azt a tippjét teszi be amit aznap a leg biztosabbnak tart! Nah meg nem beszélva arról, hogy ha szeretsz tippelni akkor a versenybe is be lehet szállni, mnden pénteken lehet kihívónak jelentkezni!

Üdvözöllek téged és társaidat is Fórumunkon !
Sikeres tippelést kívánok nektek !

Legyetek mindennapos látogatóink !

:good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Golo mai tippek? Lesz egy rakat EL selejtező, bár azok veszélyesek. 3 magyar csapat , valószínű mind bukó lesz, sajnos.
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

1. tippsor!
Győr - IFK Göteborg x2 1,50 odds
Litex Lovetch - Diósgyőr H 1,66
HNK Rijeka - Fradi H 1,44 ( 2,10 oddsrol)
eredő odds 3,585 odds
a magyarokra én eztajánlottam!
2. tippsor

Győr - IFK Göteborg V 2,70 odds
Litex Lovetch - Diósgyőr AH -0,5 Litex H 1,70 odds
HNK Rijeka - Fradi AH Rijeka -1,5 H 2,25 odds
eredő odds : 10.3275
ez meg bátraknak csak! Beten 365 lehet így tenni!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pöpec, Köszi! Meg is dobom őket bet 365-ön! :D
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Lesz nekem is, csak még nem jutottam el a lottózóig. :)
Aki nem akar várni addig, amég kirakom a szelvényemről a képet, itt egy screenshot a tippjeimről: http://i.imgur.com/35uwLbc.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2014.07.17. 18:24-kor.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jó széthúztad, vasárnapi is van benne. nem kis tét :DD ;-))
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

patrasz írta:Jó széthúztad, vasárnapi is van benne. nem kis tét :DD ;-))
Azért tettem bele vasárnapit is, mert ebből az ajánlatból ezt a 4-et érzem csak igazán biztosnak. :) Huhh, elnézést, hogy a tét ottmaradt :unsure: Siettem, elfelejtettem kitakarni :D egyébként úgy csinálom, hogy 200k alatt legyen a nyeremény, mert azt a lottózóban kifizetik. :)
Azóta voltam a lottózóban, feladtam a mixet.
Itt is van a kép: http://95.85.20.41/tippmix/2014_29_3.jpg
Sok szerencsét mindenkinek, aki rakta. Egyedül a Rijeka - FTC-t érzem neccesnek, de szerintem simán jönni fog. Viszont nem számítok 2-3 nál több gólra. Elég sok helyen ajánlották, hogy a Rijekat rakjuk nagy téttel.
Az ÁlomTippMix.hu mai, fizetős tippjei: (Kiváncsian várjuk, hogy mennyi jön belőle :))
039H
047H
052H
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Az eseményt ki tudnád írni? Neten rakom őket és ebből nem sok minden derül ki :S
Kép
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: kikkan »

Köszönöm Golo a lehetőséget,kevesen vannak akik fizetős szolgáltatás után szerzett tippeket megosztanak másokkal.
Én a jégkorongban vagyok otthon 8)
http://kepfeltoltes.hu/view/140717/Bwin ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140717/Bwin ... es.hu_.jpg
Ha elkezdődik a szezon én is beszállok a tipp osztásba.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Zenth0r írta:Az eseményt ki tudnád írni? Neten rakom őket és ebből nem sok minden derül ki :S
Bocs, itt vannak:
039H CFR Cluj - Jagodina
047H Zulte Waregem - Zawisza Bydgoszcz
052H Rijeka - FTC

Most látom, hogy a Rijekara már csak 1.4-et adnak.. :? Tudnak valamit :)

Egyébként itt tudod megnézni: http://www.szerencsejatek.hu/tippmix-teljes-ajanlat
kikkan írta:Köszönöm Golo a lehetőséget,kevesen vannak akik fizetős szolgáltatás után szerzett tippeket megosztanak másokkal.
Én a jégkorongban vagyok otthon 8)
http://kepfeltoltes.hu/view/140717/Bwin ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140717/Bwin ... es.hu_.jpg
Ha elkezdődik a szezon én is beszállok a tipp osztásba.
Nincs mit! Ha már egyszer megvannak a tippek, miért nem osztanám meg? :)
Grat! Nekem 100 feletti odds sosem jönne be :D
Rijeka - FTC Vélemények?
Itt olvashattok elemzéseket:
http://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/3082_rokakoma
http://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/3 ... pmixtippek
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Rijeka szarrá veri ezt az FTC-t! (mondom mint Loki szurkoló, de hát a Debrecen is egy nagy fos sajnos)

Raktam Elfsborgot is,de otthon vesztésre áll egy azeri csapat ellen! Hej... :no:
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Énis loki szurkoló vagyok, és sajnos a következő körbe kifgunk esni! jó kis csapat lesz itt is úgylátom:D:D
Elfsborg :D:D ez is csak azt az örökbecsü igazságot erősíti, hogy az EL egy nagy lutri :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég