Tippmix tippek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

athos75 írta:Énis loki szurkoló vagyok, és sajnos a következő körbe kifgunk esni! jó kis csapat lesz itt is úgylátom:D:D
Elfsborg :D:D ez is csak azt az örökbecsü igazságot erősíti, hogy az EL egy nagy lutri :D
patrasz írta:Rijeka szarrá veri ezt az FTC-t! (mondom mint Loki szurkoló, de hát a Debrecen is egy nagy fos sajnos)

Raktam Elfsborgot is,de otthon vesztésre áll egy azeri csapat ellen! Hej... :no:
Hát eddig Rijeka 10-et lőtt kapura, az FTC semennyit :D Ehhez képest 0-0. :oops:
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

hát a litex 13 lőtt kapura pontosabban kapu mellé a diósgyőr meg 4-5 a kapura és nyertek is! szép kis meglepetés :D:D
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

athos75 írta:hát a litex 13 lőtt kapura pontosabban kapu mellé a diósgyőr meg 4-5 a kapura és nyertek is! szép kis meglepetés :D:D
Vezet Rijeka!
11-est belőtték. :D
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Ma ezzel indulok harcba beten! ez már biztosabb mint az EL :D
Osztrák erste liga 18.30
Hartberg - Liefering 2,5 felett 1,67 odds
Austria Lustenau - FAC Wien 1,5 felett 1,20 odds
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát tegnap bukó volt, szokásos El káosz! Diósgyőr előtt le a kalappal.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

néhány eredményből világosan látszik miért nem lehet tippelésből megélni. ha lehetne fogadni hogy melyiknek lesz több kapura lövése,akkor legfeljebb :D
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: PuTa »

A DVTK-n ment a mix :(
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Igen a DVTK kibabrált velünk, de öröm az ürömben hogy elverték őket!
Azt, hogy sportfogadásból nem lehet megélni azért cáfolnám egy kicsit! Kétféle fogadó van, az egyik heti 2-3 játszik nagy pénzel és aki 200ft meg 2-3000Ft játszik meg. Ahogy szokták mondani kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci. És most a csodás szrt-t hagyjuk ki a képből! Fogadási lehetőségbe sokféle fogadást lehet tenni akár kimenetelre akár gólra vagy szögletr stb.ha heti egy meccset kiszedel a sok közül szezonba 2,5 gól felé és 1,50 felett oddsal 100ezres téttel akkor már van + 50 ropid és mindegy ki nyer ebben az esetben ugye és ha még hozzáteszem azt hogy +2 meccset kiszedel a kínálatból 1,5 gól felé ami 1,20-1,30 körül van akkor már megvan a heti 110ezer forint nyereményed ami havi 400 ropi. Szóval ha ebből valaki nem él meg akkor ne tegyen semmit! Tehát minnél kevesebb fogaás nagyobb pénzel annál kisseb az esélye a buktára!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

athos75 nyomtad a tippedet, remélem visszahozza a tegnapi bukót. :P
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

athos75 írta:Ma ezzel indulok harcba beten! ez már biztosabb mint az EL :D
Osztrák erste liga 18.30
Hartberg - Liefering 2,5 felett 1,67 odds
Austria Lustenau - FAC Wien 1,5 felett 1,20 odds
Sok szerencsét! ;-))
xenosz2 írta:néhány eredményből világosan látszik miért nem lehet tippelésből megélni. ha lehetne fogadni hogy melyiknek lesz több kapura lövése,akkor legfeljebb :D
athos75 írta:Igen a DVTK kibabrált velünk, de öröm az ürömben hogy elverték őket!
Azt, hogy sportfogadásból nem lehet megélni azért cáfolnám egy kicsit! Kétféle fogadó van, az egyik heti 2-3 játszik nagy pénzel és aki 200ft meg 2-3000Ft játszik meg. Ahogy szokták mondani kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci. És most a csodás szrt-t hagyjuk ki a képből! Fogadási lehetőségbe sokféle fogadást lehet tenni akár kimenetelre akár gólra vagy szögletr stb.ha heti egy meccset kiszedel a sok közül szezonba 2,5 gól felé és 1,50 felett oddsal 100ezres téttel akkor már van + 50 ropid és mindegy ki nyer ebben az esetben ugye és ha még hozzáteszem azt hogy +2 meccset kiszedel a kínálatból 1,5 gól felé ami 1,20-1,30 körül van akkor már megvan a heti 110ezer forint nyereményed ami havi 400 ropi. Szóval ha ebből valaki nem él meg akkor ne tegyen semmit! Tehát minnél kevesebb fogaás nagyobb pénzel annál kisseb az esélye a buktára!
Én nagy téttel rakom az alacsony oddsokat, ez így nyereséges. De elég sok elmegy. Tegnap ha a Rijeka nem kapta volna meg a 11-est, akkor nagyon valószínű lett volna a döntetlen... Én nem ebből élek, a sportfogadás csak szórakozás :) Nem szabad túlzásba vinni. Ésszerűen, csak annyi eseményt fogadj meg, amire nagyobb esély van, hogy bejön, minthogy elmegy. A kis tétes, nagy oddsos nyeremények az csak a szerencsén múlt, vagy az illető többet tudott, mint kellett volna :D
Hogy írjak mára is tippeket:
Az ÁlomTippMix.hu fizetős tippek:
074H Magyarország - Görögország (női vízilabda EB)
106H Dinamo Zagreb - Slaven Belupo (horvát bajnokság)

Az én szelvényemen a 106H van, a vízilabdát nem érzem 100%-nak.

Holnapra ezeket lenne érdemes megfontolni:
164H U19Portugália - U19Izrael
170V U19Bulgária - U19Németország
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

igten tettema tippet!
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Golo írta:
athos75 írta:Ma ezzel indulok harcba beten! ez már biztosabb mint az EL :D
Osztrák erste liga 18.30
Hartberg - Liefering 2,5 felett 1,67 odds
Austria Lustenau - FAC Wien 1,5 felett 1,20 odds
Sok szerencsét! ;-))
xenosz2 írta:néhány eredményből világosan látszik miért nem lehet tippelésből megélni. ha lehetne fogadni hogy melyiknek lesz több kapura lövése,akkor legfeljebb :D
athos75 írta:Igen a DVTK kibabrált velünk, de öröm az ürömben hogy elverték őket!
Azt, hogy sportfogadásból nem lehet megélni azért cáfolnám egy kicsit! Kétféle fogadó van, az egyik heti 2-3 játszik nagy pénzel és aki 200ft meg 2-3000Ft játszik meg. Ahogy szokták mondani kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci. És most a csodás szrt-t hagyjuk ki a képből! Fogadási lehetőségbe sokféle fogadást lehet tenni akár kimenetelre akár gólra vagy szögletr stb.ha heti egy meccset kiszedel a sok közül szezonba 2,5 gól felé és 1,50 felett oddsal 100ezres téttel akkor már van + 50 ropid és mindegy ki nyer ebben az esetben ugye és ha még hozzáteszem azt hogy +2 meccset kiszedel a kínálatból 1,5 gól felé ami 1,20-1,30 körül van akkor már megvan a heti 110ezer forint nyereményed ami havi 400 ropi. Szóval ha ebből valaki nem él meg akkor ne tegyen semmit! Tehát minnél kevesebb fogaás nagyobb pénzel annál kisseb az esélye a buktára!
Én nagy téttel rakom az alacsony oddsokat, ez így nyereséges. De elég sok elmegy. Tegnap ha a Rijeka nem kapta volna meg a 11-est, akkor nagyon valószínű lett volna a döntetlen... Én nem ebből élek, a sportfogadás csak szórakozás :) Nem szabad túlzásba vinni. Ésszerűen, csak annyi eseményt fogadj meg, amire nagyobb esély van, hogy bejön, minthogy elmegy. A kis tétes, nagy oddsos nyeremények az csak a szerencsén múlt, vagy az illető többet tudott, mint kellett volna :D
Hogy írjak mára is tippeket:
Az ÁlomTippMix.hu fizetős tippek:
074H Magyarország - Görögország (női vízilabda EB)
106H Dinamo Zagreb - Slaven Belupo (horvát bajnokság)

Az én szelvényemen a 106H van, a vízilabdát nem érzem 100%-nak.

Holnapra ezeket lenne érdemes megfontolni:
164H U19Portugália - U19Izrael
170V U19Bulgária - U19Németország

pont ezért fogadok gólokra mert nem számít a végeredmény, csakaz hogy legyen gól!Aki keres aztalál, mégpedig olyan bajnokságokat ahol fossák a gólokat pl. osztrák kettő, holland 1-2, spanyol 1-2, és még kínai, szingapúri, maláj ligák ahol rengeteg gól van, de van még több is ezekből heti 3 gólos fogadást lazán meg lehet csinálni! Nem sok meccsre kell tenni hanem egyre!
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

a bet365 fogadóknak szól, augusztustól a nav ezt az oldalt is blokkolja! http://www.szf.hu/Files/109_2014.pdf
viszont van megoldás www.sportgiochi365.com itt az új címük! és augusztustol ha lehet számlára ne utaljatok és skrillt használjatok! Van más megoldás is a blokkolás ellen, mert a chrom böngészőbe van egy HOLA nevezetü alkalmazás amivel más ország ip címével tudtok bejelentkezni így simán megy az oldal! Kipróbáltam direkt a már blokkolt oldalakon!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

athos75 írta:Igen a DVTK kibabrált velünk, de öröm az ürömben hogy elverték őket!
Azt, hogy sportfogadásból nem lehet megélni azért cáfolnám egy kicsit! Kétféle fogadó van, az egyik heti 2-3 játszik nagy pénzel és aki 200ft meg 2-3000Ft játszik meg. Ahogy szokták mondani kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci. És most a csodás szrt-t hagyjuk ki a képből! Fogadási lehetőségbe sokféle fogadást lehet tenni akár kimenetelre akár gólra vagy szögletr stb.ha heti egy meccset kiszedel a sok közül szezonba 2,5 gól felé és 1,50 felett oddsal 100ezres téttel akkor már van + 50 ropid és mindegy ki nyer ebben az esetben ugye és ha még hozzáteszem azt hogy +2 meccset kiszedel a kínálatból 1,5 gól felé ami 1,20-1,30 körül van akkor már megvan a heti 110ezer forint nyereményed ami havi 400 ropi. Szóval ha ebből valaki nem él meg akkor ne tegyen semmit! Tehát minnél kevesebb fogaás nagyobb pénzel annál kisseb az esélye a buktára!
Én elég sokat sportfogadtam focival. bet365-ön.még anno a tippmixszel. csak a saját tapasztalatom beszél :) mindig lesz olyan banánhéj,amin előbb-utóbb elcsúszol. próbáltam kis pénzzel,nagy pénzzel mindeféle valószínűsígszámítást bevetettem. volt hosszabb időszalom,amikor fél napot azzal foglalkoztam minden nap ezzel. gondosan kiválasztottam a meccseket,sőőőőt még meccs közben is figyeltem és akkor rakosgattam,miután látszott elvileg,hogy melyik játszik jobb formában. Azt kell mondjam a helyzetek mennyisége csak egy a sok sok tényező közül,amit figyelembe kéne venni és bármi közbejöhet: kiállítás pld Meccs közben is óriásit változhat a meccs képe.
Elég sokszor néztem is a mérközlseket és sokszor nem hittem a szememnek ,hogy a játékosok még passzolni se tudtak egymásnak úgy remegett a lábuk. Volt,hogy kiállítottak egyet az egyik csapatból vagy kettőt és még kapura se lőttek szinte az emberelőnyben levők. Sőt kontrából még a másik veszélyeztetett.
Arról nem is beszélek,hogy meccs kezdés előtt fogadni egyenlő a lutrival.

nemrég azt csináltam,amiről írtam is,hogy nagyon valószínű tippeket raktam kis pénzzel és a nyereséget visszaforgattam. Jöttek a tippek 10,20,30 szor előfordult,hogy pár százból csináltam több tízezret nagyobb kockáztatás nélkül. Jól is működött egy ideig,amíg jött egy meglepetés. Nagy számok törvénye. Vagy egyszerűen elbizod magad ,már nem tudod felmérni a reális esélyt és belefutsz egy hibába. ezzel a módszerrel volt,hogy 1-2 hónapig szinte mindent megnyertem. De valószínűtlenül nagy kötélidegek kellnek hozzá,hogy mindig meg tud állni,hogy ne rakj meg olyat,ami egy kicsivel is rizikósabb. és ehhez minden egyes fogadásánál,amit arra érdemesnek tartasz ki kell elemezned a veszélyeket. hazai pálya,sérülések,a meccs fontossága,kupa vagy bajnoki, az év melyik szakaszában van a meccs , idény eleji forma esélyesebb csapatoknál,vagy épp a sok új játékos összeszokásának hiánya stb stb

nagy pénzzel ugyanez. Hiába mondod,hogy nagy pénz kis esély az okésabb. Tulajdonképpen ugyanaz mintha kis pénzzel tennéd meg a nagyobb oddsot. a valószínűség ki fog jönni,csak épp nagyobb időre kivetítve. Később fogsz bukni,de biztosan.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Fél órát gondolkodtam, hogy mi alapján állítják be a fogadóirodák az oddsokat. Kell hogy legyen a műveletben egy konstans, ami a profitjukat garantálja. :)
Nem volt nehéz rájönni, hogy ha egy esemény összes megfogadható kimenetelének (2 vagy 3 kimenetel) a reciprokát összeadod, akkor az mindenképpen 1 fölött lesz. Ha ez nem így lenne, akkor lehetne garantáltan nyerni. A szerencsejáték zrt-nél a reciprokok összege 1.1-1.2 körül van. Online fogadóirodáknál általában 1.1 alatt, de mindenképpen 1 fölött. Ez a szám azt mutatja, hogy ahhoz, hogy garantáltan nyerj 1000 Ft-ot, 1000*1.2=1200Ft-ot kell feltenned az összes kimenetelre, azok között a reciprokokkal egyenesen arányosan szétosztva.
Remélem nem volt bonyolult :)
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

nézd én is marha rég fogadok és még a mai napig a beten! Ugye van a mi kis mesterbajnokságunk ahova napi két tippet kell betenni + van az én saját fogadásom! Én nem fogadok minden nap ( pontosabban igen) de amikor nagy téttel fogadok az heti egy, kett max három fogadás és soha nem végeredményre és pont a miatt amit leírtál. És nem beszélve arról hogy én élőben is szoktam fogadni, de csak kifejezetten gólra és akkor nézd meg akár most is bármeilyk bajnokságot! kevés olyan csapat lesz ahol nem volt gól egyáltalán a mérkőzésen!
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

Golo írta:Fél órát gondolkodtam, hogy mi alapján állítják be a fogadóirodák az oddsokat. Kell hogy legyen a műveletben egy konstans, ami a profitjukat garantálja. :)
Nem volt nehéz rájönni, hogy ha egy esemény összes megfogadható kimenetelének (2 vagy 3 kimenetel) a reciprokát összeadod, akkor az mindenképpen 1 fölött lesz. Ha ez nem így lenne, akkor lehetne garantáltan nyerni. A szerencsejáték zrt-nél a reciprokok összege 1.1-1.2 körül van. Online fogadóirodáknál általában 1.1 alatt, de mindenképpen 1 fölött. Ez a szám azt mutatja, hogy ahhoz, hogy garantáltan nyerj 1000 Ft-ot, 1000*1.2=1200Ft-ot kell feltenned az összes kimenetelre, azok között a reciprokokkal egyenesen arányosan szétosztva.
Remélem nem volt bonyolult :)

Kiégtem teljesen :D:D:D:D:D:D:D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

athos75 írta:... És nem beszélve arról hogy én élőben is szoktam fogadni, de csak kifejezetten gólra és akkor nézd meg akár most is bármeilyk bajnokságot! kevés olyan csapat lesz ahol nem volt gól egyáltalán a mérkőzésen!
Egyébként lehet,hogy meg lehet csinálni a biztos nyerést is. Én is gondolta rá,hogy csak a valóban tutira teszek,ha csak hetente vagy havonta is van ilyen. Ezzel két gond van. Nagyon sok ideig tart mire kifut,másik hogy ehhez erős önfegyelem is kell. Kivárni a megfelelő alkalmat. Akár a tőzsdén itt a legnagyobb ellensége a fogadónak saját maga. Csak a hideg fejjel gondolkozók tudnak eséllyel indulni,és ebből sztem nagyon kevés ember van.

Egyébként is nagyon szerettem,hogy sokféle fogadási lehetőség van egy meccsen belül is és én is előszeretettel használtam.
Amit említettél a gólok száma. nos a fogadóirodánál sem hülyék,így pld olyan bajnokságoknál,ahol szinte nincs 0-0 ott a legtöbb esetben én pld nem láttam olyat,hogy 0.5 gól feletti odds,hanem egyből 1.5 felett kezdődött.

Az élő fogadás amúgy azért is sokkal jobb,mert aki otthonosan mozog a fociban az ki tud szúrni nagy lehetőségeket ,mikor a fogadóiroda valami miatt aránytalanul jobb oddsokat ad meg. Bár mondjuk ez is lutri ,de volt olyan,hogy 1 perc volt hátra a meccsből és még 1.25 öket adott,hogy nem lesz gól pld
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

"Amit említettél a gólok száma. nos a fogadóirodánál sem hülyék,így pld olyan bajnokságoknál,ahol szinte nincs 0-0 ott a legtöbb esetben én pld nem láttam olyat,hogy 0.5 gól feletti odds,hanem egyből 1.5 felett kezdődött."
Tévedel! Nézd meg az európai bajnokságokat főleg a másodosztályt! első fi 0,5 felé mindenhol van! persze nem 1,50 oddsal kezdődik de azért nem is 1,10- oddsal a másik hogy ha valaki biztos abba hogy lesz gól az első félidőben akkor érdemes a 10 perces piacon fogadni főleg akkor ha nincs ideje arra várni hogy emelkedjen az odds 40 per elé megteszi az a tétet és akkor ha volt gyors gól akkor már nyert is! ha veszit akkor megint tesz duupla téttel a második félidőben 70-k perc elé ahol kb 2,00 odds körül lehet az odds de szerintem kissebb, már rég csináltam ilyet!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

athos75 írta:Ma ezzel indulok harcba beten! ez már biztosabb mint az EL :D
Osztrák erste liga 18.30
Hartberg - Liefering 2,5 felett 1,67 odds
Austria Lustenau - FAC Wien 1,5 felett 1,20 odds
Na gyerünk potyogjanak a gólok... :P
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

az austria elég lusta
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen ott 2 gól kellene a másikon már csak egy. háát...
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

messze még a vége, majd látjuk :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Franc ez már nem lesz meg..na majd holnap :(
athos75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.07.17. 00:21
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: athos75 »

jaja sajnos! holnap a salzburgot biztos hogy teszem !
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na majd írd ki ! A másik talán jó lesz (Magyar csajok nyertek 12-7-re, Dinamo meg már vezet), bár ezen 2x annyi tét volt.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

Itt vagyok újra :)

Tegnapi:
Az ÁlomTippMix.hu fizetős tippek:
074H Magyarország - Görögország (női vízilabda EB) NYERT!! 12-7
106H Dinamo Zagreb - Slaven Belupo (horvát bajnokság) NYERT!! 4-0
A Dinamo Zagreb győzelme egyértelmű volt. Ha holnap veri Monde a Sandest, akkor nyert a szelvényem. :) A mérkőzés 15:30tól lesz.

Mai:
Saját tippjeim:
164H U19Portugália - U19Izrael NYERT!! 3-0
170V U19Bulgária - U19Németország NYERT!! 0-3
Igaz, hogy ezeket nem raktam meg, de legalább jó megérzés volt. Nyert ezekkel valaki? :)
Ma a Salzburg-Rapid Wient akartam ajánlani, de nem voltam benne 100% biztos. Ehhez képest szépeket lehetett volna vele kaszálni :) Bet365 1.3 oddsot adott, a Tippmix is ugyanannyit. *(0-1) Hendikeppel 1.9 körül volt az odds.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én raktam mindent + a magyar-német vízilabdát, de sajnos beleraktam a Levszki Szófiát, na az meg beikszelt! ááá :argue:

Mára valami?
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: Golo »

patrasz írta:Én raktam mindent + a magyar-német vízilabdát, de sajnos beleraktam a Levszki Szófiát, na az meg beikszelt! ááá :argue:

Mára valami?
Ezeket ajánlom mára, ne egybe rakjátok! :)
http://i.imgur.com/TGdsIyP.png
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tippmix tippek

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Golo a nagy tétes szelvényed bejött szépen! Gratula! Ennyit azért én nem raknék mix-re soha, de látom bátraké a szerencse.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég