Cashproducer

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Csak írtam nekik, hogy sasolják már meg hol kéne lennem a listán... És sűrű bocsánat kérés közepette a helyemre kerültem. Új admint tanítottak be és elnézett valamit... :lol:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A legfrissebb létszám határszámok! Érdemes gyorsan nekifutni a magasabb összegű soroknak!
Kép
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

ha jól értelmezem ez csak akkor fizet ha 40 ember beáll és akkor kifizet 1-et ?
kovpeter30
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010.07.02. 21:56
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: kovpeter30 »

Én tegnap befizettem a 3$-ra fentvolt a nevem is a depositnál azt irja aktiv ma is de a nevem ma mar nincs a listán!Hogy is van ez?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

kovpeter30 írta:Én tegnap befizettem a 3$-ra fentvolt a nevem is a depositnál azt irja aktiv ma is de a nevem ma mar nincs a listán!Hogy is van ez?
Írj a cashproducer@weboldala.net címre, engem is helyretettek.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

nyoklet írta:ha jól értelmezem ez csak akkor fizet ha 40 ember beáll és akkor kifizet 1-et ?
Jelenleg a fentebb látható határszámok vannak érvényben, de az admin célja, hogy a rendszer felpörgése után 60-64-re emelje a határszámot, amivel egyébként minden rendben, ha a résztvevők a helyes taktikát követik, tehát kifizetés után visszaállnak a sor végére és csak a hasznot teszik zsebre, aztán ha újra kifutnak akkor ismét vissza és a haszonból már tud venni pozit a magasabb sorokban...

Én most egyébként élnék a lehetőséggel, hogy vegyek legalább 1 pozit a drágább 15-ös határszámú csoportokban, amíg tart a bevezető akció. Így voltam az $5 sorral is. Második voltam és mögém még elég volt 15 pozi...
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Mi az hogy Kecsónét várják a pénztárnál, menyen kevergetni a pörköltet! :lol: Már bocsánat! :twisted:

Ezt én úgy nem értem ahogy van ennek úgy kéne pörögni mint a ringlispil vagy hogy írják!

:idea: Ha (ezzel nem kezdünk mondatot) nekem valaki megírja hogy kell működtetni ezt a pénz küldő fogadó rendszert akkor akár nekem is küldhetnétek ugyanebben a rendszerben pénz akármelyik számlára! :mrgreen:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

csoroparaszt írta:Mi az hogy Kecsónét várják a pénztárnál, menyen kevergetni a pörköltet! :lol: Már bocsánat! :twisted:

Ezt én úgy nem értem ahogy van ennek úgy kéne pörögni mint a ringlispil vagy hogy írják!

:idea: Ha (ezzel nem kezdünk mondatot) nekem valaki megírja hogy kell működtetni ezt a pénz küldő fogadó rendszert akkor akár nekem is küldhetnétek ugyanebben a rendszerben pénz akármelyik számlára! :mrgreen:
:lol: Kecsóné :lol: tökig lehet iq-val... Beteszi, aztán meg nem jön érte... :?
Fog is ez a rendszer pörögni, csak össze kell verbuválni a kezdő csapatot... Aztán ha mennek a kifizetések, annak híre megy és jönnek a többiek is... Remélem... :mrgreen:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csari »

Nagy kérdés: Amíg Kecsóné előkerül, addig áll a sor?
torpilla
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.07.08. 10:56
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: torpilla »

csari írta:Nagy kérdés: Amíg Kecsóné előkerül, addig áll a sor?
Szerintem nem, csak azért hagyták elöl, hogy ha előkerül nehogy reklamáljon.... Bár a befizetését ha megkeresik az AP fiókjukban, akkor oda el tudnák küldeni a pénzét... :lol:
kovpeter30
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010.07.02. 21:56
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: kovpeter30 »

Estére visszakerültem a sorba máris vannak 3an mögöttem akkor most meg 27 vagy 37 ember kell?Mert fórumon 30at irtak az adminok.
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

elég gáz ez a rendszer h 30 után ad 1 kifizetést nem ? Cashflowboton meg minden 2 után. Vagy csak én értem félre a rendszert ?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

nyoklet írta:elég gáz ez a rendszer h 30 után ad 1 kifizetést nem ? Cashflowboton meg minden 2 után. Vagy csak én értem félre a rendszert ?
Jól látod, nem érted... :P Ez nem úgy működik, mint a duplázósok. Az első bejegyzésemet elolvastad rendesen? Próbáltam érthetően írni, de a lényeg, hogy az eredeti tervek szerint, ha beindul az oldal rendesen 64 pozi kell az élen álló mögé, hogy megkapja a kifizetést. Ez inkább inkább a profitsharing oldalakra hasonlít, de csak hasonlít. Itt ha a 64 fős megvan az első mögött és a kifizetés után újra visszáll a sor végére, akkor tolja a sort előrébb, tehát 65 fő képes körforgásban tartani a rendszert. Persze ekkor elfogyna a pénz a közös kalapból, tehát szükség van az új tagok toborzására is, hogy mindig legyen utánpótlás a kifizetésekre... De nem nyúlnak úgy a sorok mint a duplázósoknál...
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csari »

Fiúk, lányok!
Betettem megint 5 dolcsit, kíváncsi vagyok, mozdul-e a sor?
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Valaki nem mentette le délelőtt a listát, mert én reggel még úgy láttam hogy a 3$-os sorban 14 név van előttem most meg15. :o
maxklub
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.11.10. 12:29
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: maxklub »

5 dolcsira megjött a 12 dolcsi, most raktam az 5-ösbe, és a 8-asba is 1-1 pozit, kíváncsi vagyok, ez is meglesz -e 4-5 nap alatt :)
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

egy 5 dolcsissal bepróbálkozom én is
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Végre megindult az $5 sor! :D
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

bakker még mindíg nem jelent meg az accomban sehol sem h bent vagyok
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Egy infó forrás nem publikus! A tulajdonos csak szabadidejében foglalkozik a fejlesztéssel teljes manuális a dolog tehát ha te valamit elérsz az még abban a pillanatban nem jelenik meg csak ha ő úgy akarja. Szerintem ezzel magyarázható az oldal lassúsága.
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

csoroparaszt írta:Egy infó forrás nem publikus! A tulajdonos csak szabadidejében foglalkozik a fejlesztéssel teljes manuális a dolog tehát ha te valamit elérsz az még abban a pillanatban nem jelenik meg csak ha ő úgy akarja. Szerintem ezzel magyarázható az oldal lassúsága.
hát akkor ez sem tartozik a legjobb ötleteim közé h ide befizette :S
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

ez így nagyon tré 1 nap alatt nem lett jóváírva és még a levelemre sem válaszoltak semmit
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Sajnálom a dolgot, pedig egész jónak tűnt az oldal, nekem egész gyorsan válaszoltak is, amikor írtam, korrigálták is a hibákat, 2-szer is... Remélem azért működni fog... :(
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Közben 2 helyet előrébb is léptünk, most néztem. Fog ez menni... :D
nyoklet
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.07.05. 17:27
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: nyoklet »

bogyozotyo írta:Közben 2 helyet előrébb is léptünk, most néztem. Fog ez menni... :D
nah végre nekem is jóváírták mostanra. Most jön az a rész h várunk :D
maxklub
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.11.10. 12:29
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: maxklub »

Én bízok az oldalban, eddig is megjött a pénz. Az 5 és a 8-as sorba is tettem, meg is jelent, ma reggel pedig még tettem az 5 dolcsis sorba is. Ha mindannyian bízunk benne, és tisztességesen vissza pakolunk (legalább a profitot!!!), akkor előrébb jutunk :)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csari »

Szerintetek érdemes lenne megvenni a reflinket? Mondjuk közzé lehetne tenni valamelyik sűrűn látogatott oldalon, ahol én nem vagyok regelve, de ez nem is számít. Szóval? Mit gondoltok? Fizetne? Megérné?

Úgy tudom, van köztünk, akinek van fizetős reflinkje valamelyik oldalra. Minket, mint reffeket leszámítva, megérte megvenni?
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Szerintem annyi új ember már nem tudnál szerválni amennyi visszahozná az árát + aki most berak pénz az a unokájára jövőjére gondol! :lol:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én regiztem a cashproducer új oldalára, be is fizettem a 3 dollárt. A Péter elég durva hangnembe beszél már az emberekkel a ning fórumon.
Én is reklamáltam, mert nem lett aktív a befizetésem, azóta hozzám nem is rakott embert. Ő manuálisan osztotta el az embereket azok között, akik még idejében regiztek, én is az első 10 regiző között voltam. Egy ember alatt három ember lehet és így tovább.
Ha van 3 ember alattam, akkor kapok 8 dollárt, de ahhoz hogy megkapjam a 8 dolcsit, minden nap be kell fizetni a napi díjat, 4.46 dollár körüli összeget, nem emlékszem pontosan. De viszont ha az alattam elhelyezkedő ember nem fizet, tőlem vonja le a nemfizető díját.
Szerintem hagyom veszni a 3 dolcsimat, én nem fizetek ebbe az oldalba egy centet sem.
Akit érdekel a cashproducer új oldala, itt megnézheti:
http://www.cpfm.weboldala.net
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Cashproducer

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Jó hír! Mozdult a $5 sor, már 16. helyen vagyok! Hamarosan érik a második kifizetés! ;)

Ez a cpfm oldal úgy nem tetszik, ahogy van... (magánvélemény)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég