Perfectholidayplan.com - pár perce működik!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Perfectholidayplan.com - pár perce működik!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

MÉG SZINTE ÜRES A SOR!!! PÁR PERCE JÖTT AZ EMAIL!!! :o

Még tesztfázisban vannak, csak egyetlen $5 sor működik és még szinte üres! Kiváló lehetőség a gyorsan reagálóknak! ;)

A Perfect Holiday Plan rendszere az allarepaid-hez hasonló, tehát 3 új pozíció esetén dupláz az első, de itt a pozi azonnal, automatikusan ugrik is vissza a sor végére! Így aki rögtön most beszáll az akár többször is kipöröghet napokon belül!

Nincs admin díj és ingyen van a ref link, ezért kell 3 új pozi a duplázáshoz. Ref jutalék 2 szintű, 15-15%.

Még nincs kártyás fizetés, de napokon belül beállítják azt is. Viszont ha valaki rögtön indulna annak tudok segíteni! Van AP fiókom ami elfogad kártyás fizetést, sajna díjat von le, mert Pro fiók, a maradékot küldöm vissza.

Aki jót akar magának azonnal induljon! Regizz ITT! ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Perfectholidayplan.com - pár perce működik!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ma megnyitották a $10 és $25 sorokat is.
Kép

A működésük ugyanaz, mint az első $5 sornál, tehát 3 új pozi után lép egyet a sor fentebb és a kifutott pozi azonnal megy vissza a sor végére!

Íme a legfrissebb statisztika a sorok állásáról:
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Perfectholidayplan.com - pár perce működik!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Az $5 sorban az 1571. pozit kaptam és ha jól számoltam már csak kb.260 pozi vár előttem, ami lényegesen kevesebb, mint amikor 2 napja elindultam, remélem gyorsan kipörög. ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Semrush [Bot] valamint 2 vendég