Pocket Dice

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Pocket Dice

Hozzászólás Szerző: janototh »

Sziasztok!
Egy konkrét friss húst hoztam a bitcoin szeretőinek. Van 2 kockánk, amit minden egyes alkalommal a tét megadása, valamint a határok beállitása után eldobunk. Amennyiben nyerünk, a megadott szorzóval megszorozzák az alap tétünket, és visszakapjuk nyereséggel azt. Továbbá refferal rendszer is rendelkezésünkre áll, azonban ez csak a meghivottunk befizetését követő összeget számolja el számunkra.
Ingyen 1000 satoshi-t tudunk igényelni 10 percenként, a minimum kifizetési limit: 0.1mBTC
Regisztráció: http://bit.ly/1whizy4

Kérdésekre szivesen válaszolok.
Üdv.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Pocket Dice

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

janototh írta:Sziasztok!
Egy konkrét friss húst hoztam a bitcoin szeretőinek. Van 2 kockánk, amit minden egyes alkalommal a tét megadása, valamint a határok beállitása után eldobunk. Amennyiben nyerünk, a megadott szorzóval megszorozzák az alap tétünket, és visszakapjuk nyereséggel azt. Továbbá refferal rendszer is rendelkezésünkre áll, azonban ez csak a meghivottunk befizetését követő összeget számolja el számunkra.
Ingyen 1000 satoshi-t tudunk igényelni 10 percenként, a minimum kifizetési limit: 0.1mBTC
Regisztráció: http://bit.ly/1whizy4

Kérdésekre szivesen válaszolok.
Üdv.
Ahogy nézem, jóval többen nyernek mint amennyien veszítenek.
Ilyennel sok próbát láttam már, bár nem BitCoinról volt szó, a lényeg ugyanaz.
Volt ilyen szerencsekerékre, fej vagy írás, stb..
Bukta volt mind, mert mint azt itti is láthatjuk, minuszba viszik a játékosok az oldalt.

Szerk: Kipróbáltam. Annyiban más, hogy HA veszítesz, nagyobbat buksz, mint amennyit egy-egy lehetőséggel nyerni lehet. Nagy mázli kell ahhoz, hogy komolyabb mennyiséget nyerj. TALÁN fenntartható.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Pocket Dice

Hozzászólás Szerző: janototh »

FRU5T írta:
janototh írta:Sziasztok!
Egy konkrét friss húst hoztam a bitcoin szeretőinek. Van 2 kockánk, amit minden egyes alkalommal a tét megadása, valamint a határok beállitása után eldobunk. Amennyiben nyerünk, a megadott szorzóval megszorozzák az alap tétünket, és visszakapjuk nyereséggel azt. Továbbá refferal rendszer is rendelkezésünkre áll, azonban ez csak a meghivottunk befizetését követő összeget számolja el számunkra.
Ingyen 1000 satoshi-t tudunk igényelni 10 percenként, a minimum kifizetési limit: 0.1mBTC
Regisztráció: http://bit.ly/1whizy4

Kérdésekre szivesen válaszolok.
Üdv.
Ahogy nézem, jóval többen nyernek mint amennyien veszítenek.
Ilyennel sok próbát láttam már, bár nem BitCoinról volt szó, a lényeg ugyanaz.
Volt ilyen szerencsekerékre, fej vagy írás, stb..
Bukta volt mind, mert mint azt itti is láthatjuk, minuszba viszik a játékosok az oldalt.

Szerk: Kipróbáltam. Annyiban más, hogy HA veszítesz, nagyobbat buksz, mint amennyit egy-egy lehetőséggel nyerni lehet. Nagy mázli kell ahhoz, hogy komolyabb mennyiséget nyerj. TALÁN fenntartható.
Az alapelve hasonló mint Primedice-nak. A szerencsejáték azaz Gambling BTC-vel csak saját felelősségre ajánlott. Az oldalak általában biztonságosak, valamint a hash-t is meg lehet tekinteni a dobás után.
A veszitéssel kapcsolatban...
Minden oldal igy működik. Van egy adott szorzó, ha bejön a feltétel, beszorozza vele. A szerver random, esély sincs kiszámitani, csak ha bug van rajta. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég