Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
benno
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.11.10. 23:29
Kapcsolat:

Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: benno »

Sziasztok!

A nyitvatartas24.hu egy teljesen új oldal, amely most, 2014 novemberében indult el Magyarországon. Németországban már 2009 óta működik.
Az oldalra nyitvatartási időket lehet bejegyezni. Regisztrált felhasználóként az új bejegyzésekért díjazásban részesülsz, amelyet PayPalon keresztül fizetnek ki. Egy bejegyzéssel 10 Ft-ot kereshetsz. Napi bejegyzési limit nincs.
Az oldalon most még nincsenek bejegyzett nyitvatartási idők, így most az induláskor nagy áruházláncok beírásával gyorsan lehet pénzt keresni!

http://www.nyitvatartas24.hu/
tomibox51
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.07.26. 14:35
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: tomibox51 »

Kikérés követően pár órán belűl meg is jött.
Csatolmányok
Névtelen.png
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Nem számítottam rá, hogy ez tényleg fizet. Grat.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szép összeg, gratula! :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Monkeyboy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.11.07. 19:32
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Monkeyboy »

Nekem is fizetett kétszer.
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen csak aktiváló e-mail az istennek sem jön.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Koszonom Admin. .. baglyocska uzemmodban gyujtogetem... :)

Szia patrasz, ha még nem sikerult regisztrálnod, és szeretnél, szerintem irhatsz nekik, válaszolnak, de azt mondták a nem megbizhato email cimekkel pl citromail és társaival nem mukodik.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már írtam, válasz sem jött. (gmail-em van)
benno
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.11.10. 23:29
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: benno »

Kedves patrasz!

A nyitvatartas24.hu csapata nevében ezúton is elnézésedet kérem!
A beérkező emailekre mindig próbálunk válaszolni, de sajnos nem találom az üzenetet, amelyben jelezted nekünk, hogy nem kaptál aktiváló linket. Arra kérünk, hogy írj nekünk az info@nyitvatartas24.hu -ra egy új emailt és mi megpróbáljuk orvosolni a hibát!

Köszönettel:
A nyitvatartas24.hu csapata
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ezt hol olvastad? na mindegy köszi akkor írok nekik. :)
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Korrekt csapat, jóváhagyás után 1 nappal meg is jött az első kifizetésem! Csak a jóváhagyás döcögős (csak viccelek! :D Bárcsak minden ilyesmi oldal fizetne ahogy ők!) :D Külön jó pont, hogy Skrillre is utalnak, pedig az mindenhol mostohagyerek, viszont elfogadják a sportfogadási oldalak is, nem tudom miért mindenki a paypalt erőlteti, az átrakás onnan Skrillre, meg az egy tortúra.......
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Átrakás, az biztos.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aki csinálta vagy csinálja (ahogy látom elég kevesen vannak még) attól kérdezném hogy a időpontok jóváhagyása ilyen csiga lassú mindig? Kb 4 napja felvittem 70 db-ot és semmi nem történt eddig.
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Én úgy tapasztalom, hogy kb 6-8 nap alatt érnek egy adott bejegyzéshez, és mindig az összes 1 napon felvitt adatokat jóvá is hagyják. Ma kértem ki megint 300.- -at, hétfőre itt lesz, a nyakamat rá!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Itt is megjött az első skillre:

Kép
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Akkor tudnál is váltani nekem 5 dolcsit a paypalomról Skrillre! Most lebuktál! :D :D

Nekem is fizet folyamatosan, amikor kikérem, precizen! Jó kis cég ez! :clap:
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Sziasztok!

A tegnapi napon, este regisztráltam az oldalra. Az érdekelne engem, hogy valaki használja még az oldalt?
Fizet azóta is az oldal?
Nekem nagyon tetszik, egyetlen dolgot nem értettem csak, és az az,hogy tegnap este létrehoztam 9db bejegyzést, és még mindig jóváhagyásra vár.
Köszönöm szépen előre is a válaszotokat.
Szép napot mindenkinek!
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Az oldal becsületesen fizet! A jóváhagyás pár nap átfutással megy, ha minden nap csinálsz bejegyzéseket, akkor folyamatosan jóváhagyják, mert egy nap csak egy napi adagot néznek át, úgy vettem észre. De kikéred a pénzt, másnap megjön, legalábbis Skrillre.
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Nagyon szépen köszönöm az infót! :)
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Sziasztok!

Én feltöltöttem jó pár cég nyitva tartását, de a legtöbbet elutasítják, mondván, hibás nyitva tartás. Viszont a cégek saját honlapján az a nyitva tartás van, amit én is beírtam. Persze, 1-2x elírtam és igaz, de nagyon rosszak az arányok. Hogy konkrét legyek, 80%-át utasították el pedig én csak kb. 10%-ot rontottam. (Ezek után ők pedig 70%-ot!)
Persze a nekik küldött kérdésekre nem érkezik válasz már vagy 4 napja.
Ezek után inkább moderátorként dolgoznék, ők hibázhatnak és reagálniuk sem kell. Vagy ők elutasításonként kaphatnak pénzt?!

Hasonló tapasztalat valaki?
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Sziasztok!

Végképp nem ajánlom az oldalt, valami sumákság lehet ez is. Sem e-mailben, sem a honlapjukon keresztül nem lehet kommunikálni velük, egyébként azt sem tudni hogy kivel, mert Mo-i képviselet, iroda, telószám, semmi a világon nincs feltüntetve. A helyesen feltöltött nyitva tartások 80%-át zárolják, mondván hogy téves (NEM az!!) és persze nem is fizetnek a "tévesek" után.. A zárolt hirdetést hiába javítod, módosítod, az életben nem lesz többet aktív.
Én most újra hirdettem amiket visszadobtak és a megjegyzéshez írtam, hogy helyesek az adatok, kérem ellenőrizzék, na ezeket azért zárolták, mert téves a megjegyzés. Mi van?
Egyszerűen szörnyű. Városokat dobnak vissza, hogy nincs is olyan (?), parkot nem fogadnak el közterületként, ipari parkot pláne stb, stb. Akinek van fölösleges ideje, az kínlódjon velük vagy akinek alacsony a vérnyomása. Egyébként csak a nav-nak ajánlom.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Helló Onedin.
Igazából nem nagyon értem hogy mi is a bajod. Én a versenyben jelenleg a 3. vagyok. 1000 bejegyzéssel. Megpróbálom megcsípni a 2. helyet bár ahhoz ma 600 bejegyzést kellene összehoznom. Bár lenne rá "anyagom" mert pár nap az elején előre dolgoztam szóval csak gépelni kellene :D

A lényeg... az elején én is belefutottam -400 bejegyzésbe... (vhogy a dohányboltokat nem fogadja el a rendszer)
De azóta 1000 elfogadott !!! bejegyzést hoztam össze, és kb olyan 100-200-t amit nem fogadott el (én vagy az ő hibájukból)
Az igaz hogy néha néha van olyan amit jól írtam, jó honlappal rendelkezik, helyes nyitva tartással és mégsem fogadja el... de hogy ez 80% lenne ez nem igaz! Nekem kb 5%-a vagy annyi se.
Az igaz sajnos hogy nekem sem válaszoltak a levelemre.
Nekem a nagy kérdésem inkább az hogy majd fizet-e :) Ma véget ér a verseny. Kíváncsian várom majd a 15 € -t megkapom-e :D
Na és persze a többi pénzt is ami a pontokból gyűlt össze.
De többeknek fizetett... illetve micike is elég keményen tolta az elmúlt 2 hétben. Nem hiszem hogy csinálta volna ha nem fizetne.

U.I azért a helyedben a mai napot megnyomnám... kb 50 bejegyzéssel vagy lemaradva a 5. utolsó fizető helytől. Azt simán el tudod még csípni ;) Aztán majd kiderül hogy fizet-e.
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Hello Laci!

Köszönöm a biztatást, de kiszálltam és kértem a kifizetést. Valami sumákságot szimatolok. Ha megnézed az élő toplistát, magyar a 12. helyezett, de 400-at meghaladó bejegyzése van jóváhagyásra várva. Pár napja került föl a listára, elég gyakran figyelgettem a listát és egyszer még listán sem volt és kb. 1-2 óra alatt 300 bejegyzése lett hirtelen. Amit nem értek, hogy mindenki másét átnézik és szép sorban aktiválják, az ő bejegyzései jóváhagyásra várnak. Szerintem az utolsó pillanatban aktiválják majd, és ki tudja addigra mennyi lesz egyszerre.
Én most autószalonokat töltöttem föl, ajánlom Neked is, ugyanis a szerviz részlegnek szinte mindig más a nyitvatartási ideje a szalonhoz képest és máris 2-t töltöttél föl egy kis módosítással. Jól lehet haladni vele. Viszont sorra visszadobálták, hogy téves nyitva tartás. Visszaellenőriztem és nem az. Újra feltöltöttem és a megjegyzés rovatba beírtam, hogy helyesek a nyitvatartási idők, kérem a jóváhagyást. Ezeket ismét zárolták az alábbi szöveggel: téves megjegyzés. Itt durrant el az agyam.
Na most a zárolt hirdetéseket hiába módosítod, én vagy 2-3 hete javítottam jó párat, mert elírtam véletlenül és nem hagyják jóvá. Ezért újra gépelgettem őket. Baromi idegesítő.
Téged az nem zavar, hogy nincs egy elérhetőségük sem? Van a support e-mail cím, amire nem válaszolnak, de se egy cím, név, telefonszám, semmi a világon ahol kapcsolatba lehetne lépni velük.
Épp ezért írtam a megjegyzés rovatba az észrevételeimet, így viszont azért zároltak. Bezárult a kör.
Szerintem kifizetik, attól nem tartok, de majd szólok.
Addig is sok sikert a versenyben és figyeld magyart, nehogy meglepjen!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én jobbat tudok ;-)
Aminek 3-4!!! nyitva tartása van... és soknak mind a 4 ugyan az... szóval csak OK-ni kell ;)
Amúgy magyart én is figyeltem... az ő helyzete nekem is érdekes volt. De láttam korábban is a bejegyzéseit. De sztem vagy dohányboltot, vagy vmi olyan cég hálózatot tett fel.. amit nem fogadtak el, mert átnézték a bejegyzéseit de semmi pontot nem kapott...
Hát figyelj te tudod... de így álltok.
Szerintem ne hagyd... 60-70 bejegyzést össze szedsz simán 1 óra sem kell hozzá... főleg ha maradsz az autó szalonnál akkor a fele kell zgye :) És kapsz 5 €-t. Melyik PTC vel kapsz 1-2 órára 5 €-t?? :?
Akkor tudom ki írogatta még rajtam kívűl a szalonokat :? :D

5. real87 325 bejegyzés (43 jóváhagyás alatt)
6. Onedin 308 bejegyzés (0 jóváhagyás alatt)
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Magyarnak McCafe -i állnak sorba. Ha nyomsz egy duplikátum ellenőrzést és rákattintasz a jóváhagyásra várókra, a verziótörténetben kiírja a szerzőt. Mindjárt megkereslek Téged is és rájövök a turpisságodra!

Kezdesz föllelkesíteni, még a végén neki ugrok és lehagylak!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát nem titok...
Keresd meg nyugodtan... amit találtam tökéletes erre a pontszerzésre. Kár hogy csak 2-3 napja találtam rá akkor micit is elkaptam volna lehet :D
Hát lehet hogy akkor ez a bibi Magyarnál. Mert van egy olyan szabály... hogy ha egy cég, bolt 1 adott helyen van akkor is csak egyszer lehet beírni. Gondolom a mekit beírta de a MC cafe és MC drive is ugyan azon a számon szerepel általában. Szóval ha még ezeket is beírja a mekihez akkor elméletileg nem fogadhatják el...
De nem én vagyok a szerkesztő az oldalon, majd kiderül.
Áááá már "csak" kb 250-300 bejegyzést kellene írnom :D
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Akkor viszont el kéne utasítani és nem várna jóváhagyásra. Vodafone-t is ír.

Drukkolok hogy Slack ne kezdjen el írni!

Biztatásodra 3-at már írtam! Micsoda tempó! Persze ha real nekikezd, akkor vége. Vagy ha magyarnak aktiválják.

Sok sikert!
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Real elkezdte töltögetni, úgyhogy nekem elég ami van. Plusz 1500 Ft-ért amit vagy kifizetnek, vagy nem, nem cseszem el a napom. Ráadásul még ott van magyar, aki meglepetéseket tartogathat, ugyanis pékség, virágbolt, vodafone, mc cafe-k várnak nála jóváhagyásra és a nyakam rá hogy jóváhagyják neki. Az összesített toplistán második 5.500 bejegyzéssel, úgyhogy tudhat valamit, vagy bennfentes. Majd estefelé rákattintok kíváncsiságból hogy mi lett.

A másik témához még annyit, hogy az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy 2-3 hét után kaptam tőlük egy levelet 3 napja, amire rögtön válaszoltam és azóta is semmi. Valami Borbála írta alá, persze vezetéknév, elérhetőség, titulus vagy bármi nélkül. Íme:
"Először is hadd köszönjem meg munkáját, amivel hozzájárul a nyitvatartás.hu sikeréhez.

Elnézést kérek a megkésett válaszért. Sajnos ez az első levele, ami meg is érkezett hozzánk, ezért nem
tudtunk korábban válaszolni.

Kérem, küldje el a szóban forgó bejegyzések azonosítóját (öt jegyű szám, a Saját bejegyzéseim linkre kattintva találja meg), hogy azonnal ellenőrizhessem és jóváhagyassam őket.

Köszönöm megértését és türelmét.

Üdvözlettel,

Borbála
nyitvatartas24.hu"
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ne foglalkozz ezzel, csak írd őket ;) :D
Magyarnak 400 bejegyzése van. Sztem a MC Driv-kat el fogják vetni... szóval egyből 200 lesz. Reál még ha fel is talál és el kezd írni még őt is eltudod kapni, mert elég lassan irogat ahogy figyeltem.
Nálam annyiban msá... ha Slack feljön és látja h gáz van, ő van olyan gyors hogy lereagálja és akkor maradok 3. :)
De 2 napja nem jött fel... remélem most sem akar :DD
Köszi! Neked is;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Semrush [Bot] valamint 3 vendég