Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos hát én is kikértem tegnap egy szép kerek összeget.
Kíváncsian várom, hogy mikor érkezik meg vagy egyáltalán megérkezik-e (általában 3 nap alatt fizettek)
Én bizakodó vagyok, mivel panasz nem nagyon volt a kifizetésekre itt a fórumon. Illetve ha logikusan belegondolok... mért szervezne az oldal ilyen versenyt, hogyha nem fizetne majd ki :?
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Gratula a 2. helyezéshez. A nyeremény összegét is kikérted?
Én is bizakodó vagyok, micike nem töltögetne ingyen. Viszont az is benne van a pakliban, hogy semmit sem tudunk csinálni ha nem fizetnek ki, még elérhetőségük sincs, és a versenynek köszönhetően jó nagy adatbázisuk lett, talán elég is nekik és eltűnnek. Szerdán kiderül.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát nem hiszem hogy így lenne. Ha megcsinálták a versenyt, és ezek után nem fizetnének ki... akkor az "internetes munka" pályafutásom alatt ez lenne a leggusztustalanabb oldal és dolog :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

ÓÓÓóó Ide nézz mit találtam most, hogy beléptem az oldalra... :innocent:

Kép

Tegnap késő este kértem ki... ez gyors kifizu volt :clap:
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Gratula!!! Ebben benne van a nyeremény is vagy ez csak a "fizetség"?
Én is megnéztem gyorsan és nekem is megérkezett!! Most még kikérem a maradék 320 Ft-ot is, amire tegnap rábeszéltél hogy töltögessek.
A sok bosszúság, kommunikáció hiánya stb. mellett meg kell vallani, igazán gyorsan és pontosan fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez csak a sima pontok :)
Elsőre nem igazán esett le, hogy megkaptam e a versenyben a 20€-t... mert ha jól látom pontokba kaptuk, és hát nem nagyon követtem este hogy emnnyi pontom van, hisz 600 bejegyzést írtam be :D . De este a kikérésem után kb 5600 ftom maradt benn + ez a 10-es kifizetés. Most megnézve minden pontomat... 22.500 Ftom van. Szóval igen, hozzá adták a 6E X ft vagyis a 20€ bónuszt is :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

És ami a legjobban meglepett, az a Paypal levonás. 10.000 ftnál 500 ft csípett le a PAypal :o
Míg PTC oldalaknál 1-2$-nál vagyis 3-600 ftnál von le 100 ftkat :D Érdekes :?
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Én Skrill-re kértem, az ingyenes és az átvezetés a bankszámlára alkalmanként, összegtől függetlenül 1,8euró, az is jó 500 Ft.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem is van Skrill. Gondolkodtam rajta én is, mert azt még a Bet365 is elfogadja :DD
De maradtam a Paynél, mert sztem ennek a 10.000 ftnak az lesz a sorsa hogy vhova be fogom forgatni. A kérdés hogy hova forgassam... :?
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Pillants csak a heti toplistára! Elkezdték magyart jóváhagyni hogy 5. legyen.
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

És láss csodát, Real87 elkezdett feltalálni, és 5.lett! :D :no:
Erre most meg nézem,hogy magyart írják az 5.helyre :D
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Mondom, magyar talán ha csütörtökön került föl a listára, mégpedig egyből úgy, hogy 1 jóváhagyott, 300 akármennyi jóváhagyásra váró bejegyzéssel. A véghajrában csak a jóváhagyásra várója gyarapodott, még 30-án is az utolsó volt és ma behozták az 5. helyre.
Volt már olyan valakinek, hogy zárolták a hirdetését valami hiba miatt, amit aztán kijavított, elmentette a módosítást és jóváhagyták a bejegyzést? Nekem örökké újra kell írnom, mert a módosítottakat nem nézik. Baromi bosszantó, főleg, ha ők nézték el és eleve jó volt a bejegyzés.
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Azért vicces amit csináltak!
Kifizették nekem az 5.helyezettnek járó díjat, erre most veszik be szegény magyar bejegyzéseit?
Eddig miért nem ment nekik?
Még csak rá sem néztek a bejegyzéseire.
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

A kezdőlapon magyart hozták ki 5. helyezettnek. Te nem vagy a listán.
Én láttam, hogy ő ott parkol az alján és azért szálltam ki, mert 100-zal előttem járt és gondoltam hogy valami turpisság lesz.

1. hely: micike 2.219 bejegyzéssel (15.000 forint)
2. hely: toscanaa13 1.615 bejegyzéssel (6.000 forint)
3. hely: Slack89 1.528 bejegyzéssel (4.500 forint)
4. hely: Fules79 879 bejegyzéssel (3.000 forint)
5. hely: magyar 431 bejegyzéssel (1.500 forint)
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Figyelitek, hogy a nyertesek listája alatt a következő nyereményjátékról írnak?
Lassan már szinte minden fent lesz, miket lehet még bevinni?
Bordélyházakat nem engednek. :D :no:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Helló.
Hát magyar helyzet nekem is kicsit érdekes, de ugyan akkor még sem!
Lehet nem figyelte az oldalt sokáig és csak az utolsó 4 napban jött rá hogy hoppá itt verseny van... 2-3 nap alatt rengeteg bejegyzést írt be, de sztem az lehetett amit mondtam neked Onedin... hogy ebből rengeteget nem fogadtak el, így nem nött a pontja ( mivel egy adott címre csak egy!! céget lehet bejegyezni, még akkor is ha mással foglalkozik mint Pl MC, MC Cafe, MC Drive ez 3 külön dolog igazából... de egy cég egy címmel ugye bár:) és ebből is rengeteget írt be magyar ha jól láttam)
Én uccsi nap kb 700 bejegyzést toltam be 5 óra alatt kb ebben sem látok meglepőt.
Ami talán nekem fura... hogy mindenki bejegyzését elbírálták időben... De neki még másnap délután is álltak a bejegyzései :)
Na ezt az egyet nem tudtam mire venni... :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Amúgy nem figyeltem még a kövi versenyt... de én sztem kihagyom :D
Azért van meló vele... nem is kevés, ez nem egy PTC ahol napi 10- esetleg 20 kattintás van (igaz nem is 0.06$ keresel).
Én pl a 700-800 bejegyzésemnél már azt hittem leesek a székről :D ennyit kattintgatni másolni ráadásul úgy hogy nem írhastz el még egy betűt sem mert már nem fogadja el a cég nevét...
Szóval rengeteg meló van vele... ráadásul ugye erre rátesz a verseny hogy a másikat megelőzd. :D
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

És egyre nehezebb olyan üzletet találni, amelyik még nincs fönn.
Mert különben oké, hogy leesel a székről, de napi 500 bejegyzés az 5 ezer forint. x30 nap már jó kis fizu. És talán csak du csináltad.
Ja, különben Te törted a legtöbb borsot az orrom alá, bármit kitaláltam, Te rögzítetted. Lehet, hogy csuklottál kicsit?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát sokat agyaltam én is... mivel az oldal már régóta ment OTP, Meki élelmiszer üzletláncok áruházak stb... kilőve. olyanokon gondolkodtam amiből rengeteg van, még is tudtam hogy senki nem írta még be... sokszor a duplikátumot sem ellenőriztem le mert meggyőződésem volt hogy jót írok :D
Nem csuklottam... :roll: :DD
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Beléptem az oldalra. Én nem látok új versenyt... csak a régit illetve a köszöntést hogy köszönik mindenki munkáját nem gondolták volna h ennyira aktívak leszünk Bla-Bla.
Viszont az jól esett, hogy "szinte külön" megemlítenek még ha árnyaltan is :roll: a második helyemmel és az utolsó napommal :D
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Én is megemlítelek. Nagyon ügyes voltál és gratula!!!

Az is érdekes, hogy Real87 azt írta, hogy kifizették neki az 5. helyezésért járó díjat, de a táblázat szerint magyart hozták ki 5 helyezettnek.
Viszont nekem ismét válaszolt Borbála a reklamációmra, mondván hogy átnézik a bejegyzéseket és tőle megkérdeztem mi is a magyar-helyzet. Ha válaszol, megírom.
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Ha alacsony a vérnyomásom, mindig fellátogatok a nyitvatartás24 oldalra. Most azzal szívatnak, hogy nem fogadják el a honlapról átmásolt címeket, pl. Petőfi utca, Széchenyi tér, Szemere utca stb., mert nincs írva a keresztnév. Csakhogy a honlapon is csak ennyi szerepel! Rákerestem és látom, hogy másnak ugyanazon a településen egy másik üzlet bejegyzésénél elfogadták a Petőfi utcát stb. csak nálam nem.
Persze nem válaszolnak semmire. Kész rémálom.
Ellátogattam a német oldalukra, ott persze nem így működik és 50%-kal többet fizetnek egy bejegyzésért. 100 Ft itt, 0.5 euró ott.
Jóval sz***** színvonal és kevesebbet is fizetnek ugyanannyi munkáért. Pont, ahogy lennie kell. Nem is tudom mit gondoltam?!
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Onedin írta:Ha alacsony a vérnyomásom, mindig fellátogatok a nyitvatartás24 oldalra. Most azzal szívatnak, hogy nem fogadják el a honlapról átmásolt címeket, pl. Petőfi utca, Széchenyi tér, Szemere utca stb., mert nincs írva a keresztnév. Csakhogy a honlapon is csak ennyi szerepel! Rákerestem és látom, hogy másnak ugyanazon a településen egy másik üzlet bejegyzésénél elfogadták a Petőfi utcát stb. csak nálam nem.
Persze nem válaszolnak semmire. Kész rémálom.
Ellátogattam a német oldalukra, ott persze nem így működik és 50%-kal többet fizetnek egy bejegyzésért. 100 Ft itt, 0.5 euró ott.
Jóval szarabb színvonal és kevesebbet is fizetnek ugyanannyi munkáért. Pont, ahogy lennie kell. Nem is tudom mit gondoltam?!
Ha egyfolytában nyavalyogsz mindenért az oldalról, akkor mijja tö..ömért foglalkozol vele? Hagyd ott a francba! Én 100 %-ban meg vagyok elégedve velük, korrektül fizetnek akár már másnap jóváhagyás után. Ha meg látod, és tudod hogy elutasítják ha nem írod oda a Petőfi után a Sándort, hát miért nem írod oda ezentúl? Mennyi idő még 6 karaktert odab..szni utána??? Ha egy újjal gépelsz, akkor is 1,4 másodperc kb..... Vagy menj át a német oldalra..... melyik más ptc, vagy lehúzós oldal fizet legalább ennyit? Dolgozni kell vele persze. Olyan oldal nincs, ahová beregisztrálsz, hátradőlsz, és óránként jön a lóvé...... azaz van, amit én is csinálok, és a nyitvatartásról szereztem hozzá a kezdőtőkét, de ez az én titkom marad..... :clap:
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Teljesen igazad van. Azért maradtam eddig, mert mindig küldenek egy levelet (2-3 naponta), melyben azt írják, hogy átnézik a hirdetést és a módosításom, vagy a felülvizsgálatuk után jóváhagyják és én meg elhiszem. Amikor pedig mégsem, megint írok, megint megnyugtatnak és megint semmi sem.
Az ötleteddel annyi a bajom, hogy nem úgy csináltam, hogy rögzítek egy bejegyzést, megvárom amíg jóváhagyják és utána rögzítem a következőt. Ha így csinálnám, működne a javaslatod és legközelebb begépelném a Sándort, még akkor is, ha másnak nem kell. Sajnos és olyan balga voltam, hogy berögzítettem egyszerre közel 100 hirdetést. Pár óra elteltével kezdték el jóvá hagyni, akkor derült ki. És mivel a zároltat hiába módosítod, nem hagyják jóvá, így újra kell gépelni az összeset.
Nem a gépeléssel, vagy a munkával van bajom amire céloztál, hanem pusztán ezekkel. Ha hibásan rögzítem, utasítsanak el, ez nem gond.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos ne vitázzatok. Mindkettőtöknek igaza van részben, de ugyan akkor mégsem!!!

Onedin:
Én most vertem be 150 bejegyzést... és már a 3/4-t el is fogadták (ma gyorsan átnézik úgy látszik) ebből a kb 100ból durván 5-10 amit nem fogadtak el. Van olyan hogy minden jó mégsem fogadják... lehet rendszer hiba, vagy ők nézték el. Mindegy nekem amíg 150ből csak 10-20 rossz.

Mumus70:
Nem igazán értem a hangnemed, senki nem sír, a véleményét mondta el Onedin. És abban igaza van, hogyha nekem komoly bajom lenne... pl nem fizetne, akkor hogy érném el őket mikor 1.5 hete nem válaszoltak a levelemre? Kb sehogy nem lehetne utolérni őket...
Egyébként meg nem az a baj, hogy oda írja-e a Sándort vagy sem. Nem mindig Petőfi Sándor utca a Petőfi Sándor utca :DD
Magyarul... Én Bem utcába lakok. De nem Bem Józsefbe, ha azt írnám be hogy Bem József akkor elvileg ez rossz bejegyzés lenne... hisz simán csak Bem utca! Rengeteg cégnél csak annyit írnak hogy Petőfi u, aztán ez lehet Petőfi Sándor vagy simán Petőfi. Ugyan ez az út és utcával...
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Megint megpróbáltam a Petőfit. Mivel én ctrl c - ctrl v-vel csinálom, mindig azt írom, ami az oldalon van és ez volt. Szóval Petőfi. Erre zárolták és a megjegyzés rovatba betette a google map-et, amin ha kikeresed, ez esetben tényleg ott a Sándor is a Petőfi után!
Volt egy bejegyzésem ahol az üzletnek a honlapon el volt írva az irányítószáma. Ott lakom, ezért tudtam. Javítottam és zárolták téves ir. szám miatt.
Egyszer a ctrl c ctrl v a jó, akkor is ha rossz, máskor felül kell bírálni az üzlet honlapját.

A pénz nekem is mindig megérkezik. Mivel ilyen rossz a kommunikációjuk, nincs elérhetőségük stb., nagy bizalmam nincs feléjük és minden nap kikérem a pénzt. Minden nap ki is fizetik, van úgy, hogy aznap meg is érkezik. Másnap legkésőbb.
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Mivel én vagyok a legbénább és úgy látszik mindenki elégedett a jóváhagyásokkal, a segítségeteket kérem. Van egy üzlet, ami 2 havonta változó nyitva tartással működik. Én fogtam magam és 6 bejegyzést készítettem, a megjegyzés rovatba beírtam a szezon első és utolsó napját. Zárolták, úgyhogy elolvastam a szabályt, láttam hogy a név mögé kell írni és zárójelet is kell használni. Újraírtam az összeset, hiszen módosítani nem lehet, de megint zárolták és ezt írták a megjegyzés rovatba: "Ok: Elutasítva; Nem elfogadható. Hat különböző nyitvatartási időt eddig sem, meg ezek után sem kellene bejegyezni még ebben a kivételes esetben sem."
Olyat már elfogadtak, ahol 2 különböző nyt. volt, mondjuk nyári-téli, de ezeknél 2 havonta van más és más. Egy bejegyzésnek sem tudom beírni az eltérő nyt-ok miatt.
Írjak be 2-t, azaz 4 hónapot az évből? Vagy az ilyen felejtős.
Elfogadtak autószalonokat is úgy, hogy az egyik raktár, a másik új autó értékesítés, a harmadik régi, a negyedik szerviz volt, ezzel most mi a gond?
Köszönöm előre is!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ebben nem tudok segíteni.
A legegyszerűbb ha kihagyod úgy ahogy van az egészet. Én már rengeteg üzletet hagytam ki mert vagy nem volt nyitva tartás feltüntetve vagy vmi más hiányzott. Pedig jó kis cég hálózat lett volna. Ilyenkor nincs értelme szenvedni vele, van rengeteg másik cég ;)
Viszont olyan kérdésem lenne hogy te be tudsz jelentkezni? Nekem betölt az oldal, és ahogy bejelentkeznék azt írja hogy az oldal nem elérhető :o
De ugyan akkor az eredmények.comra se tudok felmenni, illetve ez a fórum is néha néha nem töltődik be.
Valószínű hogy a netemmel van vmi gebasz, de azért megkérdezem, hogy te betudsz-e lépni?
Onedin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.03.15. 22:18
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Onedin »

Én be tudok jelentkezni, sőt, már kifizetést is kértem. Átnézték a régi hirdetéseimet amiket lusta voltam újra gépelni mert amúgy is helyesek voltak, és utólag jóváhagyták! 27 hirdetést! Gyorsan kértem is a kifizetést.
Szóval szerintem a neteddel van valami. Biztos a vihar valahol leszakított valamit amit nem kellett volna.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Biztos, mert a bejegyzésem után már kb sehova nem bírtam fellépni még a google sem töltött be -.-
Kikapcsoltam a gépet netet mindent... most minden jó.
Megyek is szemezgetni a mai meccsek közül :DD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég