Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
elevator
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.08.19. 08:24
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: elevator »

Bónuszakció 200 Euró Extra Zsebpénzért! (2015.08.21-2015.08.31.) http://www.nyitvatartas24.hu/

Augusztus 21-én indítjuk „200 Euró Extra Zsebpénz” elnevezésű bónuszakciónkat. Mindenki, aki az akció időtartama alatt új nyitvatartási időket jegyez be, automatikusan részt vesz a versenyben, így a bejegyzések szokásos díjazásán felül további készpénzjutalomban részesülhet. A program augusztus 21-én (0 óra 1 perckor) kezdődik és augusztus 31-én (23 óra 59 perckor) zárul, vagyis bő 1 hétig tart. Az akciós időszak alatt minden új bejegyzést egy toplistán fogunk feltüntetni. Az akció végén a legtöbb nyitvatartási időt bejegyzők a következő díjakban részesülnek:

1. helyezett: 70 Euró
2. helyezett: 40 Euró
3. helyezett: 30 Euró
4. helyezett: 20 Euró
5. helyezett: 10 Euró
6. helyezett: 8 Euró
7. helyezett: 7 Euró
8. helyezett: 6 Euró
9. helyezett: 5 Euró
10. helyezett: 4 Euró

A részvétel pedig ennyire egyszerű:

• 1. Jelentkezz be vagy Regisztrálj.
• 2. Jegyezz be nyitvatartási időket.
• 3. És nyerj!

A regisztráció teljesen ingyenes és csupán egy felhasználónév valamint egy érvényes e-mail cím megadása szükséges hozzá. A nyitvatartási idők jelentésével az akció időtartamán kívül is kereshetsz pénzt, mégpedig minden bejegyzésért 500 pontot (azaz 10 forintot). A nyeremények 2015. szeptember 1-jén kerülnek majd jóváírásra, és a jóváírás pillanatától kifizethetőek. A kifizetések jelenleg PayPal-on vagy Skrill-en keresztül kérhetőek.
Fules79
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.29. 15:01
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Fules79 »

Szép volt ez a "verseny", bár szerintem ezek már előre eldöntött adatok. Micikét nem lehet leelőzni, magyart sosem számolják el. Real87 (az öcsém) a 3. mégis negyediknek lett elszámolva, pénzt meg még egyáltalán nem utaltak. Egyszóval csaló oldal lett ez is.
tomibox51
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.07.26. 14:35
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: tomibox51 »

nekem most írták jóvá.
tomibox51
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.07.26. 14:35
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: tomibox51 »

15 perce meg ki is fizették skillre. Az oldal még fizet!
Fules79
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.29. 15:01
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Fules79 »

Visszavonva, kifizették, csak türelmetlen voltam.
elevator
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.08.19. 08:24
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: elevator »

Új információ az oldalról:

"Megduplázzuk a jutalékot – keress még többet a nyitvatartas24-gyel!

2015. 10. 09.

A nyitvatartási időket rögzítő adatbázisunk, a nyitvatartas24 hatalmas népszerűségnek örvend. A szolgáltatást több, mint 5.000 magyar veszi igénybe nap mint nap. Hálás köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a sikereinkhez. Nagyon szép munkát végeztetek! Ma szeretnénk valamivel viszonozni a nagyszerű munkátokat: a bejegyzésekért járó jutalékot 1.000 pontra emeljük!

Mostantól, azonnali hatállyal 1.000 pontot kaptok minden egyes nyitvatartási idő bejegyzéséért. Ez kétszer annyi, mint korábban volt. Az 1.000 pont 20 Forintot ér, tehát minden új nyitva tartás bejegyzésével 20 forintot kerestek. A kifizetéseket Paypal-on és Skrill-en keresztül végezzük és garantáltan 3 munkanapon belül. Nálunk nincs alsó kifizetési határ, így már 10 forint kifizetését is kérhetitek.

A mai napig több, mint 50.000 nyitvatartási időt jegyeztetek be, ami annyit jelent, hogy eddig 500.000 forintot fizettünk ki nektek. Amint azt ti is tudjátok, még nagyon sok üzlet létezik és még nagyon sok pénzt kereshettek nálunk.

Várjuk az új bejegyzéseiteket!
A nyitvatartas24.hu csapata"
elevator
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.08.19. 08:24
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: elevator »

Új információ az oldalról:

"1.500 forint extra bónusz az új bejegyzőknek

2015. 10. 24.

A Nyitvatartas24 hatalmas sikernek örvend. Egyre több magyar használja szolgáltatásunkat, hogy informálódjon az üzletek nyitvatartási idejéről. Az elmúlt 30 napban több mint 220.000 felhasználó látogatta meg az oldalunkat. Természetesen szeretnénk fejleszteni a szolgáltatásunkat és ennek érdekében bővítenénk a nyitvatartási idők számát a jegyzékünkben. Ezért új bejegyzőket keresünk és 1.500 forint extra bónuszt kínálunk minden új felhasználónak aki legalább 50 bejegyzést elküld.

Íme, ez hogyan működik:

Regisztrálj ma és keress 1.500 forint extra bónuszt az első 50 bejegyzéseddel. Csak küldj egy e-mailt amint elküldted az első 50 bejegyzésedet. Vagy lépj velünk kapcsolatba az új facebook oldalunkon. https://www.facebook.com/nyitvatartas24?
Mi gyorsan leellenőrizzük a bejegyzéseidet és 1.500 forintot jóváírunk a számládra.

Bejegyzéseidért természetesen nem csak az extra bónusz jár, hanem a szokásos jutalék is. 20 forintot fizetünk minden egyes bejegyzésért. Tehát az 50 elküldött bejegyzésért 2.500 forintot fizetünk ki neked. A kifizetéseket PayPalon és Skrillen keresztül végezzük és garantáltan 3 munkanapon belül. A kifizetéseknek nálunk nincs alsó határa."
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Nekem törölték a regisztrációm másnapra, azt nem tudom miért.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

fizet még?
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

raptor666 írta:fizet még?
Ez engem is érdekelne. :)

Amúgy manapság maradt-e még annyi vállalkozás/üzlet nyitvatartás "feldolgozatlanul", hogy megérje még foglalkozni ezzel az oldallal? :D Elvégre nem mai oldal...
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

Kipróbáltam az oldalt. Ahogy elnézem már nem nagyon éri már meg ezzel az oldallal foglalkozni, már ha egyáltalán egy kis pénzt akar valaki keresni. Szinte már minden valamire való nyitvatartással rendelkező üzletet feldolgoztak, ebből adódóan nagyon nehéz olyan üzletet találni, ami még nincs fent a Nyitvatartas24-en. Esetleg a nagyon új üzletek még nincsenek feldolgozva, illetve azok, amelyek időközben eszméltek fel az interneten való jelenlét fontosságára, de azokat is eléggé hamar felkerülnek az oldalra.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Fizetni sztem fizet biztos fizet az oldal... de sztem az egész koncepció és ennek megoldása el lett ********va... És ahogy mondod már nem igen lehet találni nem beírt üzletet, céget...
Sztem vhogy kontrollálni, limitálni kellett volna a bejegyzéseket... Szigorúbb szabályokat hozni!!!! Mert így a vége fele kész vicc lett ez az egész oldal :D Mivel ahogy nézegettem már ott tart a dolog hogy nem is valós Web oldal linkeket tesznek fel egyes emberek az üzletekről... hanem csak egy Hivatalos Önkormányzati PDF linket másolgatnak be szépen, tömegesen, egymás után :D (amin 1 oldalon amugy található vagy 20 üzlet... és nagyobb városok 10-20-30-50 oldalas PDFel rendelkeznek). Ezzel van aki (ha jól számoltam) több !!! 100 ezer FTot keresett... míg más aki tényleg időt szánt erre, utána járt, lekereste és bemásolta egyesével az üzletek web helyeit... meg a csak ennek tized részét kereste :good: :good: :good:
Ez lehet csak nekem szúrja a szemem... de sztem nagyon uncorrect dolog :) De ha ez jó az oldalnak akkor hajrá :)
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

Szerintem kontrollálni, limitálni a bejegyzéseket szükségtelen, mert akkor bizonytalan, hogy megérné-e az adatgyűjtőknek használni az oldalt. Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem – így sok év után – érdemes lenne a Nyitvatartas24 oldalnak nyitnia külföldre, első körben a szomszédos országok felé. Gondolom sokan szívesen fölvinnék Ausztria, Horvátország, Szlovénia, Románia, Szlovákia, Szerbia és Ukrajna üzleteinek nyitvatartási idejét is. :) Ebben is lehet jó üzlet a Nyitvatartas24 fenntartója és felhasználói számára egyaránt. ;)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Jaaa hát igen :)
Aki több 1000 bejegyzést és több 100 E ftot keresett az oldallal (de láttam milliós kereseteket is ha jól számoltam) annak ez a rendszer tökéletes... és természetes hogy úgy látja felesleges a változtatás :) :D
Megmondom őszintén anno fél éve kb én is használtam az oldalt... be is írogattam jó párat... és nekem is csurrant cseppent is valami :)
De... bár sokkal jobban lehetett keresni (befektetés nélkül) mint akár ptcvel akár bármilyen más online "munkával"... de 5* idő igényesebb is volt... és a napi 12 óra meló után nem igazán maradt sem kapacitásom... sem idegrendszerem ehhez :)
Volt olyan hogy fél óra alatt csak 5-10 üzletet bírtam beírni.... mivel azért nem kevés idő kikeresni az ületek címét, webirodáját stb... ezt begépelni... de főleg azzal ment el rengeteg időm... hogy rengeteg üzlet már akkor foglalt volt, és be volt már írva magyarúl a keresgélésem és gépelésem felesleges volt. Én erre céloztam... és tartom nem fernek... hogy fél év elteltével sokan, a rutinosabb tagok... már nem is keresgetnek, nem is gépelnek... csak kimásolják (1helyről 30-50-100 üzletet) arról az önkormányzati PDF docsiról az egészet és nyomnak egy entert! :bad: :good:
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

Akinek van ideje annak pont jól jön ez az oldal. :) Legalábbis jól jönne, ha a magyarországi üzletek nagy része feldolgozatlan lenne. :D Így már kicsit túlontúl pepecselős munka ez az adatgyűjtést.

Napi 12 óra munka után nekem sem lenne kedvem ezt az adatgyűjtő munkát csinálni. Az önkormányzati doksis megoldás pedig... Még nem találtam olyan önkormányzatos fájlt, amin a nyitvatartással rendelkező üzletek legalább 80-90%-a ne lett volna már feldolgozva. :D

Épp ezét lenne jó, ha legalább a szomszédos országok üzleteinek a nyitvatartását is fel lehetne tölteni a Nyitvatartas24-re. :innocent: Elvégre a nyitvatartási idők bejegyzésekor meg lehet/kell adni az országot is. Ha csak 1 országról – ez esetben csak Magyarországról – lehet csak üzleteket feltölteni, akkor mi értelme van az adatfeltöltésnél minden esetben megadni az országot a felhasználónak? :roll: Ha meg már úgy meg kell adni az országot, akkor legyen már kibővítve néhány országgal eme listbox. :) Úgyis akarok az angol mellé tanulni második/harmadik nyelvet, legalább lenne hol/hogyan gyakoroljak. :lol:
(Horvátország népszerű turisztikai célpont a magyarországiak részéről. Ebből kiindulva hasznos lenne a horvátországi üzletek nyitvatartásáról is egy magyar nyelvű adatbázis. Legalábbis szerintem.)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

Időközben néztem, hogy van amerikai és német testvérprojektje a Nyitvatartas24-nek. Az amerikainak a főoldalán a legfrissebb bejegyzés 2016. május 10-i, míg a németnek 2017. október 18-ai.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Mötleycrüe
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.05.04. 12:00

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Mötleycrüe »

A német oldal teljes gőzzel üzemel, és nem kell fél napig szenvedni egy beíratlan címért, van munka dögivel szerencsére! 1 óra alatt megkeresek annyit mint a magyaron most már egy nap alatt! :D Megy az adatlapok karbantartása, brutál pénzekért! 1 nyitvatartás javítása + 1 email cím, faxszám pótlása majdnem 30 forint.... :D
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Verda »

Nekem a magyaron nagyon nem kellett keresgélni a nyitvatartási adatokat, időközben ugyanis találtam egy-két "adatbázist", amiből úgy-ahogy tudtam dolgozni (elég volt az adott szervezet (cég, intézmény, stb.) nevére+településre rákeresni a Google-ben az adatbázisban alapján, s meg is volt a weboldala). "Szerencsésebb" esetben óránként kereshettem 500-600 forintot is.

Az a gáz, hogy egyre gyakrabban visszautasítják mindenféle mondvacsinált okra hivatkozva a beküldött bejegyzéseket a Nyitvatartás24-en (például tiltott forrás [miközben több száz+ezer elfogadott bejegyzés létezik az adott forráson alapul, no comment], hibás nyitvatartási idő [miközben a szervezet weboldalán feltüntetett nyitvatartási idő lett begépelve, s miután újra be van küldve a bejegyzés a moderátor által helyesnek vélt nyitvatartási idővel, akkor ismét visszautasításra kerül hibás nyitvatartási időre hivatkozva], stb...).

Egyébként fizetnek rendesen:

Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Sziasztok! :)
Én is regisztráltam a német oldalra, de még nagyon lassan megy sajnos, mert google fordítón keresztül nézek mindent. A keresőszavakat is külön le kell fordítanom, nehogy hülyeségeket írjak. Észrevettem, hogy míg a magyaron elég a paypal email-t megadni, addig a német kéri a nevet és a címet is. Vajon mire kell nekik, amikor paypal-ra kérem ki a pénzt? Eljönnek Németországból meglátogatni? :D :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a német oldalon hogy találtok még olyan üzleteket, amiket nem dobnak vissza "Duplikat" miatt?
Eddig bármit próbáltam, nem fogadták el :(
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Szia clickandgo13! :) Elég nehéz a német nyitvatartáson is találni. Viszont még nagyobb az esélyed, ha google térképen megadsz egy várost, és hogy mit keresel, pl. autó szerelő, vagy egyéb. Aztán amiket kidob, megkeresed a honlapját és onnan másolod, mert míg a magyarnál elfogadják a google térképet, a német már nem. Elég macerás, de a semminél mégis több és jobb!
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Hm, tényleg nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy azt először gondoltam :D Egyszerűen csak javítgatom azokat a nyitvatartásokat, amelyek már nem aktuálisak :D Köszi a tippet ;)
Kb 1,5-2 óra alatt össze is jött 1,36 euró :D
Ki is kértem, kíváncsian várom, mikorra érkezik meg.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Ahol nagyon sok időkihagyás van, ott nem foglalkoztam épp vele :D

Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

cluckandgo13: Ez a magyar?
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Neem, ez a német :)
csak google fordító lefordítja az oldalt, azért van magyarul :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

jaa értem.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Ezt írja ki a profilomnál:
Achtung
Eine oder mehrere der von Dir gemeldeten Einträge bzw. Öffnungszeiten wurden abgelehnt, bitte schaue in meine Neueinträge bzw. Meine Vervollständigungen nach den Sperrgründen und korrigiere die Einträge wenn möglich. So stellst Du sicher, das alle Deine Einträge akzeptiert werden und du die Vergütung für die Einträge erhältst.

Úgy értelmezem, hogy vannak bejegyzéseim, amiket törölnöm/módosítanom kellene.
Hogyan tudok bejegyzést törölni? Addig nem is foglalkoznak az új nyitvatartásaimmal, amíg ennyi piros van :(
Próbáltam már mindenhogy, de csak ilyeneket könyvelt el a "Vervollständigungen" résznél :(

Kép

Nagyon köszönöm előre is!
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Sziasztok! :) clickandgo13 a profilodnál csak azt írja, hogy Figyelem, egy vagy több bejegyzésedet nem hagytuk jóvá, amit lehet javíthatsz! Ez a lényege! Nekem mindig ott van. Ne zavarjanak a pirosak, attól még nyugodtan küldd a bejegyzéseket! :) Viszont TE is légy "kedves" hozzám, áruld el, hogy csinálod, hogy ennyi javítást találsz! :)
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: Darkness »

clickandgo13 biztosan észrevetted már, hogy minden visszautasított bejegyzéseddel kapcsolatban küldenek emailt, amiben kifejtik, hogy miért utasították el. Szerintem azt is tudod, de ha nem akkor most már igen, hogy ha a sorszámra teszed az egeret, ott is látod, az elutasítás okát.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Nyitvatartas24 10Ft/bejegyzés

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Rendben, köszönöm szépen :)
Persze szívesen elmondom :) Van amikor több sikerül 1 óra alatt, van amikor sajnos csak 9-10 db :(
Igazából semmi ördöngőset nem csinálok, egyszerűen kilistáztatom pl münchen közelében a postákat, benzinkutakat, stb és egyesével megnyitom őket :)
ahol van weboldal ott megnyitom a weboldalt és megnézem hogy aktuális-e a nyitvatartás... ha igen, akkor ki is lépek és ugrok a kövire :) ha nem aktuális, természetesen ajándék 0,07 euró :) már javítom is ki :D
Nagjából ennyi. Egyszerre megnyitok 4-5 oldalt, és ahol nincs weboldal megadva már ugrom is át, és olyanokat hagyok csak meg, aminél meg van adva a weboldal :)
Remélem nagyjából érthető volt, de ha nem írj nyugodtan :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég