Yamire (NOV.10-én indult!!!)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Istioh
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.11.19. 04:11
Kapcsolat:

Yamire (NOV.10-én indult!!!)

Hozzászólás Szerző: Istioh »

A Yamire egy új hirdetős kattintós oldal ami november 10.-én indult.

JELENLEGI FELADAT: Az 1 perc alatt betöltődő weboldalt értékelni.

A felhasználók a napi feladatokért Bonolinket kapnak, amely alapján, hónap végén kiszámolják a
jutalékot. A Yamire a havi bevételeinek 50%-át osztja szét a tagok között. Minden hónap végén lesz
egy bono érték, ami a generált Bonoval megszorozva adja majd a jutalék mértékét.

Bonolink: a pontok, amit a felhasználók kapnak. Hó végén megszorozzák a Bono értékével és ezt
átváltják WebCoinra.

Webcoin: a cég pénze. 1 coin= 0,01$. Amikor jóváírják, kikérheted majd a rendelkezésre álló
kifizetési módon keresztül.

Hálózat: 10 mélységig, szinttől függő jutalék %-ok a hálózatod után, generált Bonolink-enként

Kép

Az első szint ingyenes, utána szintenként lesz egy kifizetési plafon érték (Bonolink felső határ) a
kifizetési jogosultságra. Szintlépésenként ez a plafon is nő.

Kvóták: Hó végén fogják alkalmazni a felhasználóknak. Ez a Webcoin és a Bonolink nyereségének
20%-25%-a amit royalty-ként fognak kifizetni a tagsági szinted szerint.
Ingyenes tag nem kaphat royalty kvótát a WebCoin után, de a Bonolink után igen.
A kvóta 100%-a szétosztásra kerül a felhasználók között.

Kiegészítő Bonuszok:

Globális Kiegészítő Bónusz: a vállalat nyereségének bizonyos %-a szétosztásra kerül az összes olyan
személy között, akik az első 30 napban 10 olyan direkt referáltat szereznek, akik közül mindegyiknek
megvan a 10 000 saját bono-ja.
Direct Bono: egy % minden nem ingyenes tag után
Maradék Bono: minden olyan direkt referált után, akivel rendelkezik egy tag a hálózatában minden
hónapban.
A nyereség szétosztása:

Kép

Regisztráció: http://yamire.com/?ref=istioh
Yamire
PaidVerts
Libertagia
White Pins Plus
A Recommending friend/Freundschaftswerbung sávnál kérlek írd be, hogy istioh@gmail.com
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég