Összedobjuk?

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: csari »

Sziasztok!

Az ötlet nem új, de nem gondoltuk tovább, így felvetem új témaként, reagáljatok rá.
Vagyunk itt minimum öten (bogyozotyo, hoparduc, csoroparaszt, Admin és én), akiket érdekel ez a "forgassuk meg és legyünk gazdagabbak" befektetési forma.

Mi lenne, ha mindenki bedobna 10 dolcsit, valaki betenné egy viszonylag új oldalba, ami még fizet, vagy egy stabil oldalba és ha kipörgött, levonva a díjakat, visszaosztanánk és örülnénk a haszonnak?

Együtt könnyebb jeligére....
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én benne lennék, de az a baj, hogy nem találsz megbízható oldalt.

Mint ahogyan egy másik topikban is írtam:

Ezt a beírást a ning fórumról másoltam ki:

"Na akkor, hogy leszálljunk egy kicsit a földre emberek; (a reményt nem kell elveszteni), az új duplázós oldalak infoit cashnet hírlevelére feliratkozottak kapják... Ő mondja meg hol az új oldal stb... 1 a gond; cashnet csapata: gotcash, moneyrotator, recipes4wealth, ckmiller, setmefree , meg persze maga cashnet is... (vannak még, csak ezek a jelentősebb alakok, akik mindenhol feltűnnek)... Egyszóval; lényegtelen, hogy cashnet vagy emberei csinálják ezeket az oldalakat, vagy egész nap a gép előtt görnyed és keres 1-1 újabb ilyet... Ő és emberei telipakolják ezt, pl. lásd most 50es... mondjuk bepakol 10 db 50-est...keres rajta kezelési költségeket levonva kb. 450-et később... TI CSAK AKKOR KAPJÁTOK MEG AZ EMAILT, HOGY MI AZ ÚJ OLDAL címe, mikor ők már telipakolták, ti/mi (én is benne vagyok 1-2 ilyenben), csak a bábok vagytok, hogy kipörgessétek őket... ezt kell felérni ésszel... Na most ezt nekünk fordítva kéne megcsinálni, 4-5 ilyen oldalt telepakolnánk és szólnánk (nem nekik, ők nem olyan hülyék h visszafelé csinálják), hogy hopp gyertek, új oldal, most még gyorsan kipörög... Ez az egész egy előre eltervezett csalássorozat...
Kép
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: csari »

A baj csak annyi, hogy új oldal indításához meg kevesen vagyunk. Bogyozotyo nagy matekos, szeret számolni, biztos meg tudja mondani, zárt körben mennyi ember kell, hogy tényleg forogjon a rendszer és ki tudjuk fizetni egymást. Lásd a magyar oldalt, a cashproducert, áll legalább 5 napja. Nincs új ember. Nem csak az a gond, hogy manuális a dolog, hanem ha nincs 3 új, akkor nem kapsz pénzt :(
maxklub
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.11.10. 12:29
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: maxklub »

Én úgy vagyok vele, hogy kis összegekkel bent vagyok a nagyon rizikós oldalakban, nagyokkal a RFT -ben (Relax Forex Trading) és Global Financial Expert-ben (mindkettőről nyitottam témát, nem ragozom. Utóbbi 2 profitjaiból kisebb összegeket teszek Pay As You Share, Dollar Monster, stb-be, és természetesen azokat is tisztességgel vissza forgatom.
A lényeg, hogy nagy pénzt nem kockáztatok a tipikus duplázókba.

Az RFT igaz, hogy 15 nap alatt hozott 190 %-ot, ami majdnem dupla, és a 20 naposban 260 %-ot hoz, szóval relatíve hosszabb idő alatt, de azt legalább látom, hogy haláll pontosan kifizetik 15 ill. 20 nap után. Nekem megér ennyit a várakozás.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: csari »

Ezek is rizikósak, én épp ilyeneken vesztettem mostanában majd 20 dolcsit. 100 napon túli volt mindegyik oldal élettartama, és mégis bebuktázott :(
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ki lesz számolva nemsokára! ;)
Egyenlőre még kivárom a különböző programokban most bentlévő pozikat, aztán megszakértjük a kérdést.
Hacsak addig el nem indul egy vadiúj, ami nem belterjes és nincsenek már eleve befészkelve a bennfentesek... :evil:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Mondjuk, ha már összedobásban gondolkodunk, inkább a dollarmonster $200 vagy $400 sorába kéne betolni, mivel azok a legrövidebbek közel és távol... És a nettó megtérülés is ezeknél a legmagasabb.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Összedobjuk?

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

bogyozotyo írta:Mondjuk, ha már összedobásban gondolkodunk, inkább a dollarmonster $200 vagy $400 sorába kéne betolni, mivel azok a legrövidebbek közel és távol... És a nettó megtérülés is ezeknél a legmagasabb.
Igazad van.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég