2harmadhaszon

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
gyps
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.07.29. 13:33
Kapcsolat:

Re: 2harmadhaszon

Hozzászólás Szerző: gyps »

Szia csorop.!
Köszönöm! Ez pozitív húzás volt.
Nincs harag.
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: 2harmadhaszon

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Én eddig se haragudtam senkire csak utólag a paypal-tól kiderült hogy nem én hibáztam! Amit egyesek még akkor se fogtak fel ha erre előre felhívtam a figyelmet és így még ennél a kevés befizetésnél is kb.80$ minuszban jöttem ki. Ha még egyszer újrakezdeném akkor csak egy feltétellel ha mindenki küldene egy levelet postán hogy mindennel egyetért és aláírja! :evil:

Ui. aki egy ilyen oldalra befizet és visszakér egy fillért is azt tiltsák ki az összes hasonló oldalról (kivéve ha ez nincs feltüntetve)!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: 2harmadhaszon

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

csoroparaszt írta:Én eddig se haragudtam senkire csak utólag a paypal-tól kiderült hogy nem én hibáztam! Amit egyesek még akkor se fogtak fel ha erre előre felhívtam a figyelmet és így még ennél a kevés befizetésnél is kb.80$ minuszban jöttem ki. Ha még egyszer újrakezdeném akkor csak egy feltétellel ha mindenki küldene egy levelet postán hogy mindennel egyetért és aláírja! :evil:

Ui. aki egy ilyen oldalra befizet és visszakér egy fillért is azt tiltsák ki az összes hasonló oldalról (kivéve ha ez nincs feltüntetve)!
Ja, még minket okolsz, hogy megbíztunk benned és befizettünk az általad hirdetett oldalba :?:

Akkor ezek szerint bárki készíthet ilyen oldalt, aztán meg - valamilyen indokra hivatkozva - nem fizet (büntetlenül) :?:
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég