Magas Youtube pénzszerzés!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Szóval nemtudom hova írjam ezt...
Egy jó ideje Youtube-on keresek...(Nem kis összeget)
És egy új youtube network indításán gondolkozom ami elfogadna TE-ek ből (De jól fogalmaztam meg... :D Szóval TrafficExchanger-ekből) érkező megketintéseket!
Természetesen megosztanám ezeket az oldalakat veletek illetve tutorialokat készítenék hogyan használhatjátok őket stb.
Mint tudjátok (vagy nem ezért leírom). Ahogy elkezdesz keresni, azt a pénzt te 2 hónap mulva fogod a kezedbe kapni. Havi fizetés van de mindig a két hónappal azelőtti keresetedből!
Ez lehet hogy durván hangzik de nem gyenge PTC oldalakról van szó stb. Komoly lehetőség és pénz ütheti azoknak a markát akinek van némi bele ölni valója... (Venni 1-2 VPS't elég olcsók max 1-2 ezer ftból szép kis összegeket lehet csinállni! Hozzátenném e nélkül is persze! De aki nagyot akar...)
Továbbá ha valaki beszálna mint társam x összeggel részesülhet bizonyos %-ban a nyeresgből.
Mint tudjátok minden Yt Network (Hálózat ha nagyon magyarok akarunk lenni) 40%-ot csíp le . Ergó ha keresel 100$-t 60$ a tiéd lessz belőle (lehet hogy elsőre sok vagy rossznak tűnik de elhiheted hamar jön az a 100$! )
Szóval érdekelne lenne-e itt erre igény?!
Egy normális pénzkeresetre nem holmi penikre...
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Ohh elfelejtettem megírni hogy természetesen kifizetés mindig PayPal-on keresztül!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szerintem mindenkit érdekelne, jó helyen jársz! :good:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Nem 5ft beindítani a dolgot de tudom hogy sok magyar tengődik a pénzekereséssel ... Így szerintem mindenkinek megérné..És még mielőtt valaki félre értené nem én veszem el azt a 40%-ot!!! Nem én vágom zsebre! :)
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Admin írta:Szerintem mindenkit érdekelne, jó helyen jársz! :good:
Át tudnád tenni ezt a témát valahova ahol jól láthatja mindenki? :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jó helyen van. Itt jól látja mindenki. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Remélem! :)
Akit érdekel jelezze! :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na érdekes dolog lehet ez ha több ember összeáll és porlasztja a költséget.
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

patrasz írta:Na érdekes dolog lehet ez ha több ember összeáll és porlasztja a költséget.
Nemigazán értem mire gondolsz.
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Ha esetleg arra gondolsz hogy a "Staff tagok" többen vannak egyébként ez előírt szabály ha SubNetwork-ot akarsz létrehozni valahol... És igen általánosságban megosztják a profitot ami nemsok...Namár most segítségem van bőven mivel a Freedom nevű Yt Network egyik SubNetworkje melett indulna ez az új Network magyarok számára... Így a partner ( a youtube csatorna tulajdonosa) a keresetének 60%-át tartja meg a maradék 40% úgy osztódik el hogy 15% a magyar network-é 12.5% a Freedom-é és 12.5% a társ SubNetwork-é.Viszont ezt az egészet elindítani nem 5ft...Így ha valakinek van kedve illetve tőke és szeretne beszálni hajlandó vagyok a 15%-ból x összegben részesíteni...
Mááárha van erre az egészre kereset itt...
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Ebből egy kukkot sem értek, túl sok az english szó! Mit is kell csinálni pontosan? (magyarul?)
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

mumus70 írta:Ebből egy kukkot sem értek, túl sok az english szó! Mit is kell csinálni pontosan? (magyarul?)
Ez gond mert azért egy kis angol tudás végülis kellene...
A lényeg hogy nyitsz egy youtube csatornát.Azt csatlakoztatod az általam készített youtube hálózathoz.Futtatsz programokat saját gépeden vagy veszel VPS-t remélem a VPS nyilvánvaló hogy mi...A programok segítségével megtekintést szerzel a videóidra amely bevételt jelent neked.Minnél több videó,megtekintés van nyilván annál több a bevételed.Röviden tömören ennyi volna.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: janototh »

Jó ötletnek hangzik, azonban számos ilyen "subpartner"ről tudok. 60%-os profittal a freedom alatt.
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

janototh írta:Jó ötletnek hangzik, azonban számos ilyen "subpartner"ről tudok. 60%-os profittal a freedom alatt.
Az lehet de egyiksem fog neked fizetni faketraffic-ra... Megpróbálhatod te magad is akár ...Küldj bármilyen megtekintést a vidóidra...Garantált hogy nemleszel kifizetve VAGY még ez előtt bannolják a csatornád vagy jobb esetben cska a vidóid de akk sme leszel kifizetve...Szóval igen én olyan ajánlatot teszek itt ahol nemkel azzal szenvedned hogy eredeti valós megtekintések legyenek a videóidon...Ami persze nem könnyű ....Volt már szerencsém kisebb csatornával hogy kikerült reddit főoldalra és lett 4mill megtekintésem...De nagyrésze nemlett fizetett sajnos szóval szívtam is miatta a fogam...
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: janototh »

Metaton írta:
janototh írta:Jó ötletnek hangzik, azonban számos ilyen "subpartner"ről tudok. 60%-os profittal a freedom alatt.
Az lehet de egyiksem fog neked fizetni faketraffic-ra... Megpróbálhatod te magad is akár ...Küldj bármilyen megtekintést a vidóidra...Garantált hogy nemleszel kifizetve VAGY még ez előtt bannolják a csatornád vagy jobb esetben cska a vidóid de akk sme leszel kifizetve...Szóval igen én olyan ajánlatot teszek itt ahol nemkel azzal szenvedned hogy eredeti valós megtekintések legyenek a videóidon...Ami persze nem könnyű ....Volt már szerencsém kisebb csatornával hogy kikerült reddit főoldalra és lett 4mill megtekintésem...De nagyrésze nemlett fizetett sajnos szóval szívtam is miatta a fogam...
Ez direkt olyan freedom partner amely fizet a bottolt megtekintésekért is elvileg.
Sajnos nincs elég content a csatornámon hogy kipróbáljam, azonban van 3 VPS-em.
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Kétlem hogy ilyen lenne...Rajtam kívül igeencsak kevesen tudják ezt.Dee ha tudsz ilyet miértnem osztottad meg akkor eddig az emberekkel itt?! Vagy máshol.Plussz felraksz gyors 1-2 vidit ... Kipróbálod és 2 hónap mulva kiderül kifizetnek-e vagy sem...Márha eljutsz odáig hogy 2 hónap és nem bann vagy egyéb még előttevagy ha elis jutsz odáig neme scam... :D Dee sok sikert hozzá azért :) :D
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Engem egy dolog érdekelne, hogy mivel működhet ez. Tehát melyik traffic exchange-el. Hitleap? Csak mert van kb most ~15 vps-em, ( adok is el, akit érdekel nézze meg a topicom ára: 1$ :D ) és fut rajtuk Hitleap.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Pont a Freedom az amelyik nem fizet/feizetett fake trafficért! :!:
Furcsállom hogy ilyen kevés volt itt az érdeklödő... :o

2011 körül abbahagytam a netes pénzkeresést mivel az összes oldal: PTC, surfbar, fájlfeltöltésm, mind mind behalt és elment a kedvem az egésztől..... :bad:
Jó megszívtam mivel 2013-2016 ig bezárólag virágzott a [youtube- partnerprogram - autosurf ] pénzkeresés :!:
Méghozzá nem is kicsit, havi 100$- több 1000$ /hó :!: Láttam 6000$ os Paypal bizonylatot is!
Mivel autosurf fan vagyok, nem kicsit fáj a szívem hogy lemaradtam róla! :cry: :cry: :cry:
Végre valami amivel az autosurffal nagyot lehet szakítani, erre lamaradok ról... :cry:
Mára szinte teljesen behalt az ipar, a youtube bannol szinte az összes autosurfra, nem éri meg már az égész... :bad:
Tehát a lehető legjövedelmezőbb időszakra hagytam abba a netes pénzkeresést! :clap:
Full leírást hoztam volna a fórumra Nektek! Dehát ilyen a szerencsém, ez van...
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Magas Youtube pénzszerzés!!!

Hozzászólás Szerző: janototh »

Több fórumon is próbálják kifejleszteni a megfelelő "exhcange" oldalt (custom refferer, időzítés, adblock blocker [ugye csak ha van hirdetés akkor éri meg a hirdetőnek], stb.), azonban elég kevés sikerrel. A legtöbb kapja a patch-t, vagy a tiltást a trafficra. Legálisan jobban megérné vele hosszabb távon (én is kiszedtem régebben 80 dolcsi körül Fullscreen partnershipp-el).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég