Klikkeljünk egymásnak

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Nem tudom, lehet-e ilyet itt kiírni, de gondoltam megpróbálom, veszíteni valóm nincs.
Szóval egy olyan ötletem támadt, hogy lenne-e esetleg arra igény, és ha igen, kit érdekelne egy olyan dolog, hogy egymásnak segítsünk linkek megtekintésében?
Az alapötlet: készítek egy egyszerű honlapot, ahol majd linkrövidítős, pénzkeresős linkeket tudunk megosztani egymással. Mindenki ahány linket kitesz, legalább annak mondjuk az 5-szörösét kell aznap lekattintania a többieké közül.
Természetesen hogy igazságos legyen, mindig más linkjét kattintsuk. Az alapötlet ez, de természetesen módosítások, ötletek jöhetnek.
Kérdés: ki az akit érdekelne egy ilyesmi téma?

Próba oldal, de már kezdhetjük:
www.klikkegymasnak.oldalunk.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára clickandgo13 2015.04.10. 19:21-kor.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Szia!
Szerintem egy remek ötlet csak óvatosan hogy ne vegyék úgy észre és nem lesz gáz! :)
Aztán későbbiekben lehetne rá kis programot is írni hogy a skip ad-ra rákattintson autómat és így nem kell semmit se csinálni mert a program nyitja zárja skipelné az oldalt! :)
Nekem tetszik az ötlet!
Hajrá!
Várom a fejleményeket!
Kellemes Húsvétot! :good:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sziasztok!
Nagyon ügyes gondolat! Bár én elvi okok miatt nem csinálom :P

Viszont,hogy ellenőrzöd,illetve,hogy tartatod be,hogy ha valaki felteszi a linkjét lekattolja az 5-öt naponta másnak? és hogy határozod meg,hogy melyik 5-öt kattolja le? Mert ugye lesz olyan,aki több kattot kap, valaki meg kevesebbet...
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Igazából ezen töröm az agyam én is :)
Ha valakinek van ötlete, megírhatná :) :$
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Mi lenne, ha mindenkinek lenne egy saját külön aloldala az adott honlapon vagy fórumon, ahova a linkjeit tölti, és ha valaki linkjét végigkttintotta, dob neki egy üzit, és cserébe megy vissza a klikk? :)
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

http://www.klikkegymasnak.oldalunk.hu/
Egy ilyesmihez mit szóltok?
Alakítani lehet :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Szóval akkor senkit sem érdekel? :S
STSTtomi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.04.25. 13:42
Kapcsolat:

Re: Klikkeljünk egymásnak

Hozzászólás Szerző: STSTtomi »

Ezzel az a baj, hogy kicsiben nem sok hasznot hoz, ha nagyban csinálod, akkor meg kiszúrja az adfly.
A másik gond, hogy az adfly vissza tudja követni, hogy honnan jönnek a kattintások, és mivel nyíltan hirdeted az oldalt, tudni fogja, hogy ez egy kattintás cserére épülő oldal és le fogja tiltani, mert ezt a szabályzatuk tiltja.
Ami szintén probléma, hogy egy ip-ről 24 órán belül maximum 5 linkért fizet, vagyis ha "A" feltölt 5 linket, "B" feltölt 5 linket, "C" feltölt 5 linket, akkor nem tudom mindenki kattintását viszonozni,, mert az adfly nem számolja el és ez a rendszer leggyengébb pontja, mert lesznek akik sok kattintást kapnak, lesznek akik keveset, így viszont azoknak nem éri meg kattintani, akik nem kapnak cserébe kattintást, ez így hosszútávon nem fenntartható.
Ami még ezen megoldás ellen szól, az az, hogy mi van ha az adfly nem fizet vagy bezár? Akkor az oldalad is bezár, vagyis az oldalad és a bevételed egy másik oldaltól függ.

Az ellenőrzést (hogy lekattintotta-e a felhaználó az 5 linket) meg lehet oldani azzal, hogy mindenki kap egy saját splash oldalt, ennek az url-jét rövidíti le, az oldalon lenne egy hitelesítő gomb, aminek a lekattintásával bizonyítaná a felhasználó, hogy járt az oldalon.

Hasonló oldalon én is gondolkodtam, de sokkal jobban kivitelezve, nagyobban, nagyobb haszonnal és nem függve más oldaltól.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég