Napi min. $1 IOS-en, akár napi $20 [AppTrailers]

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Napi min. $1 IOS-en, akár napi $20 [AppTrailers]

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Sziasztok!

Be szeretnék mutatni nektek egy IOS-es alkalmazást amivel napi min. $1-et lehet keresni, és a végtelenségig lehet ezt az összeget bővíteni. Ez az "AppTrailers"-nevű app, ami androidon egy kalap sz*r, (Bocs a kifejezésért) de IOS-en egy igazi isten!

Ezt a szöveget az egyik weboldalamról idézem:
Az AppTrailers IOS-es alkalmazással videók nézéséért kaphatunk pénzt. Nem is keveset, nekem a napi kb. 30 percnyi keresetem $1. Persze lehetne határok nélkül dolgozni vele, de ez tényleg “munka”. Na most a teendőnk annyi, hogy kiválasztunk egy tetszőleges videót, azt megnyitjuk, majd bezárjuk, és ezt annyiszor egy nap, amennyiszer lehet. Egy videóért elméletileg 5 pontot kapunk, ami $0.005, de a baj az, hogy a szerverek hibája miatt, örüljünk ha 10-ből 6-szor megadja az 5 pontot. Valamint ha jól számoltam egy nap ha elérünk kb. 600 pontot, már csak 3 pontot ad videónként. Én ezért maradok a napi min. $1 keresetnél, én lusta vagyok az ilyenekhez. A kifizetési minimum 500 pont azaz kemény $0.50, és a kifizetés INSTANT, azaz kb. 10 másodperc és máris a PayPal számlánkon a pénz.
kiválasztunk egy tetszőleges videót, azt megnyitjuk, majd bezárjuk
Javaslom, hogy keressünk rá a "like4like" szövegre az appon belüli keresőben, majd ott az első találatra nyomva (vagy nem tudom hanyadik, a lényeg, hogy egy másodperces legyen.), nyissuk meg a vidit ami jóesetben egy másodperces, és azt nyissuk meg majd várjuk meg amíg végig megy.
Ha az alkalmazás sokszor crash-el:
Ha végigmegy a videó, megjelenik egy szövegbuborék, bele van írva, hogy megkaptad az 5 pontot, arra a dobozra kattintsunk rá, így az bezáródik, és nem fog az app crash-elni.

Link: (AppTrailers)
https://itunes.apple.com/us/app/apptrai ... 89347?mt=8

Kép

Bármi kérdésetek van, írjatok. Sok sikert mindenkinek!
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Napi min. $1 IOS-en, akár napi $20 [AppTrailers]

Hozzászólás Szerző: wander »

Szia!
Én hétvége óta csinálom IOS-en, a pontokat megkapom viszont már volt 2 kikérésem is és egyiket sem kaptam meg!
3 napja egy 70 centes és fél órája egy $1.9-os, de egyiket sem kaptam meg. :? :angry: :argue:
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Napi min. $1 IOS-en, akár napi $20 [AppTrailers]

Hozzászólás Szerző: Beryl »

wander írta:Szia!
Én hétvége óta csinálom IOS-en, a pontokat megkapom viszont már volt 2 kikérésem is és egyiket sem kaptam meg!
3 napja egy 70 centes és fél órája egy $1.9-os, de egyiket sem kaptam meg. :? :angry: :argue:
Szia!

Jól adtad meg a PayPal címed? Valamint a PayPalod meg van erősítve (confirmed)? Nekem a kifizetés teljesen instant semmi gondom nem volt még vele.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
yukikun
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:28
Kapcsolat:

Re: Napi min. $1 IOS-en, akár napi $20 [AppTrailers]

Hozzászólás Szerző: yukikun »

Androidon tényleg egy vacak...Pár hete kipróbáltam, ilyen 5 pontokat dobál, de azt sem írta mindig jóvá.
Egy kicsit lehet off, de miben másabb az IOS-os verza? :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég