2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Az oldal fizet, nemrég kértem ki webmoney-ra és meg is jött egy fél percen belül. :clap:
lenny35
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017.03.06. 12:08
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: lenny35 »

Sziasztok.
Még új vagyok köztetek. Én is regisztráltam erre az oldalra "niccis"-től. Csinálgatom is. A múlt héten ki is gyűlt az 1$ és tényleg gyorsan meg is kaptam. A gondom az, hogy mindig begyűjtöm a suspendeket elég gyorsan. Hát sajnos biztos sokat hibázok. Úgy látom, hogy pontosan egy hét alatt tűnnek el. Elég lassan. Azt nem tudnátok-e megmondani, hogy hány ilyen suspendet lehet begyűjteni anélkül, hogy végleg kidobna az oldal. Én csak kettőt merek, mert annyival még nincs gond, de így nagyon lassan haladok. Nem merek többel kísérletezni, de ha van tapasztalatotok suspended ügyben, akkor azt szívesen venném.
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

nekem volt mikor 4-et kaptam egymás után, de adok egy jó tanácsot: ne gépelj túl gyorsan be egyet sem mert az idő végtelen. ha lenyomsz egy billentyűt akkor az idő visszatöltődik. úgy szoktam hogyha elfogyna az időm lenyomok gyorsan egy karaktert utána backspace és máris mintha előlről kezdenéd.
lenny35
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017.03.06. 12:08
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: lenny35 »

Köszönöm a jó tanácsot. Még akkor csak merek kicsit többet próbálkozni. Az időt én is szoktam húzni, arra közben rájöttem.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: any »

Ebben vajon mi lehet nekik a biznisz? :? Mi után jön nekik a bevétel ami után nekünk tud pénzt fizetni? Valamikor regisztráltam nem tudom épp ide vagy valami hasonló captcha kód kitöltés után fizető oldalra, mondjuk kifizetésig nem jutottam el. Lényeg ahol voltam ott nem volt semmi reklám se banner se semmi letisztult felület hirdetések nélkül csak én és a captcha :lol: Ötlet?
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát jó lenne, tudni, hogy fizet-e még :D
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: janototh »

any írta:Ebben vajon mi lehet nekik a biznisz? :? Mi után jön nekik a bevétel ami után nekünk tud pénzt fizetni? Valamikor regisztráltam nem tudom épp ide vagy valami hasonló captcha kód kitöltés után fizető oldalra, mondjuk kifizetésig nem jutottam el. Lényeg ahol voltam ott nem volt semmi reklám se banner se semmi letisztult felület hirdetések nélkül csak én és a captcha :lol: Ötlet?
raptor666 írta:Hát jó lenne, tudni, hogy fizet-e még :D
Biztosan fizet :)
Az ilyen szolgáltatások a "botokra" épülnek. Mivel a captchákat nem képes robot megoldani, ezért készültek az ilyen oldalak.
Ők elkérnek 1000 megoldásért 2-5 dollárt, nektek odaadnak 0.2-0.5 dollárt 1000 helyes megoldásért.
Hol van nekik a biznisz?
A köztes "haszon". Nem is kell nekik hirdetés, napi 100.000 megoldásnál, legalább 180 dollár a bevételük.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: Biztosan fizet :)
Az ilyen szolgáltatások a "botokra" épülnek. Mivel a captchákat nem képes robot megoldani, ezért készültek az ilyen oldalak.
Ők elkérnek 1000 megoldásért 2-5 dollárt, nektek odaadnak 0.2-0.5 dollárt 1000 helyes megoldásért.
Hol van nekik a biznisz?
A köztes "haszon". Nem is kell nekik hirdetés, napi 100.000 megoldásnál, legalább 180 dollár a bevételük.
Én is erre gondoltam csak nem voltam benne biztos, köszi a választ :good:
Kép
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Fizet még Paypalra?
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: 2captcha-FIZETŐ OLDAL!BIZONYLATTAL!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Ah, nem fizet PayPalra. Kérem frissíteni az első posztot.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég