SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Screenshot_3.png
Screenshot_3.png (10.15 KiB) Megtekintve 5895 alkalommal
http://www.sportsplays.com/toscanaa13.html
Sportfogadó társaim figyelem!! :)
És persze PTC-s társaim is mert lehet ez a lehetőség érdekel majd titeket is :)
Ma regisztráltam erre az igen csak érdekes, összetett és egyben kicsit bonyolult "sportfogadó" oldalra . :D
Először is azzal kezdeném hogy, még csak ma regisztráltam és még el is kellett mennem itthonról jó pár órára... szóval én is csak tesztelem és nézegetem a lehetőségeket:) Rengeteg minden van az oldalon amivel lehet pénzt keresni... tehát mindenre én sem jöttem még rá, de majd ahogy minél többet tudok úgy frissítem a topicot :)
Ha minden igaz akkor az oldal már 2009 januárja óta működik!!! Több ezer kifizetést fizetett ki és azt írták hogy sosem volt még elmaradt kifizetésük (persze írni sok mindent lehet, de majd ha megkapom a kifizetést akkor 100%os az oldal)
De az biztos, hogy az oldal 1$ regisztrációs bónuszt ad (első regisztrációkor) :good: .
Sőt!! Ha igaz az információm 0.5$-t adnak minden nap sportfogadásra, amit minden nap fel kell tenned egy eseményre (de ezt akárhányszor veszíted el, mindig azonnal visszakapod mint kezdőtőkét). Ez nem annyira sok pénz a sportfogadásban (főleg a min kikéréshez viszonyítva...), de jó tippekkel el lehet érni a minimum kifizetést és ki tudod venni a pénzt.


Ez az oldal nem csak egy szokványos sportfogadással, hanem több érdekes és összetett funkcióval rendelkező oldal, és több féleképpen tudunk pénzt keresni. 3 féle számlával rendelkezünk, Balance, Bónusz és videó on.
A GET CASH menüpont alatt katt a Ways To Get cash, itt láthatjuk, hogy több féleképpen gyűjthetjük a jövedelmünket.
1, Make Pick: a megszokott módon fogadsz a sportesemények kimenetelére.
2, View Forum: Minden nap ha beírsz a fórumba (angolul) akkor kapunk 0.02$ a bónusz egyenlegünkbe.
3, View Cash Accelerator: itt videók megtekintésével (Virool, Supersonic videók stb...) kereshetünk 0.01$-kat. Illetve a jól ismert Offersekkel még többet, 10-en centeket (Matomy, Personal Fly. stb...) Ezt az összeget szintén a bónusz egyenlegbe kapjuk. (Azt ne kérdezzétek mi köze a videóknak és az Offersnek a Sportfogadáshoz :DD )
A Trivia menüpont alatt feladatokat dobálhat be a rendszer. Mert regisztráltam egy oldalra... és cserébe 1$ kaptam a bónusz egyenlegemre :good:
4, Reffer Friends: Refferáltak után is kapunk pénzt. Azt nem találtam hogy mennyit én nem is szereztem még egyet sem... talán majd ez után az ismertető után... :roll: Ezért nem tudok erről nyilatkozni egyenlőre.
5, Daily Contest: itt rengeteg sportfogadási feladatot láthatunk, amit ha teljesítünk különböző jutalmakat kaphatunk... 2$-tól egészen 200$ akár (persze vannak benne olyan feladatok ahol rengetegszer kell fogadni, vagy épp nagyon magas összeggel). De erről sem nagyon tudok még nyilatkozni.

További keresetek:
Ezeken a kereseteken kívül, a főoldalon vagy a sportfogadás részen (PLAY), jobb oldalt időről időre dobál be a rendszer videókat (ezek általában játékok reklámjai, nem fókusz kötelesek, szóval nyugodtan kattintgathatsz más oldalt mellette...igazából csak az a lényeg hogy lemenjen és meg hallgasd) Ehhez csak ON módba kell állítani az Earn Cash From Videó ablakot (jobb oldalt) 5 db videó megnézése után 0.01$ összegű bónuszt kapunk a Video On egyenlegünkre (0.002$ egy videó). Én pár órája regisztráltam, de már 0.046$ kerestem csak ebből :)


Az oldalon lehetőség lenne Upgradelni is :D (ilyet sem láttam életemben sportfogadással foglalkozó oldalon)
De Azt olvasom, hogy MO-ról jelenleg ez a funkció nem működik.

Továbbá van egy aktivítás rész is még az oldalon ( Views rank ), vagyis hogy,minél többet fogadsz annál több bónusz pénzt kapsz és feljebb kerülsz...
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (54.1 KiB) Megtekintve 5895 alkalommal
Azt hogy hova fizet ki az oldal azt sajnos még nem találtam meg (számlára, vagy esetleg E-bankokra is vagy talán Skrillre) de ha megtudom írni fogom.
Viszont ha jól értettem, akkor a bónusz egyenlegünket nem kérhetjük ki... viszont abból tudunk fogadásokat tenni. Ami elég nagy valószínűséggel a rendes számlánkra megy (ezt is letesztelem holnap)
Viszont öröm az ürömben... van itt 2 dolog...
Az egyik a kifizetési minimum 200$!!!!
Ez első hangzásra igen soknak tűnik és kicsit nevetségesen hangzik, de ha megnézem hogy pár óra alatt az 1$ reg bónusszal, az 1$ feladattal, a videókkal, és 2 db 1.5 odds-os fogadással már 5$ felett vagyok... akkor talán még sem olyan lehetetlen :)
A másik, hogy a nyereményszorzók nem a megszokott 1.25, 2.7 odds formában vannak, hanem az amerikai vezióban.
Pl: +260, -120,... Ez lehet pár embert nem zavar, de nekem át kell állnom erre és nem egy nap lesz az is biztos :)
itt minél inkább Plusszban van a nyereményszorzó annál inkább úgy gondolja, hogy kisebb az esélyed a nyerésre így annál többet fizet, s minél inkább mínuszban van a szám annál inkább úgy gondolja, hogy tutira az az esélyes, így annál kevesebbet is fizet


Nem állítom, hogy 100% hogy fizetni fog az oldal (hisz látjuk sorra jönnek-mennek a PTC oldalak is pillanatok alatt, és lassan már azt sem lehet elhinni amit kérdeznek az Adminok (tisztelet a kivételnek) nem még amit kiírnak az oldalra), de rengeteg bizonylatot láttam, fórum van rengeteg aktív tag ír be (már csak a bónusz miatt is) és igazából egy sportfogadó oldal tud fizető képes lenni még ha nem is annyira ismert vagy világhírű mint a Bet :) Sztem egy próbát mindenképpen megér... hisz ingyen van az egész semmit nem kell befizetnünk és ha szerencsések vagyunk mind sportfogadásban mind az oldallal kapcsolatban talán még meg is lehet az a 200$.

Ha kipróbálnéd az oldalt akkor kérlek itt csatlakozz :)
http://www.sportsplays.com/toscanaa13.html
Screenshot_1.png
Köszönöm!
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ment egy reg. Érdekes az a 200 $...

"When the cash-out is approved we will send payment via PayPal, Dwolla or Debit-Card deposit (via SquareCash). Processing fees apply.
Remember, Full Access members receive a 1 to 1 cash-out ratio as long as they were Full Access 30 days prior to reaching $100 total balance. Limited Access members receive a 0.5 to 1 cash-out ratio."
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Vagyok én is, de én nem látom hogy kapnék 0,5$ minden nap fogadásra.

Amúgy (No we do not offer Skrill. We offer Paypal, Dwolla and SquareCash.)

Tehát paypalra fizetne elvileg.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm hogy megosztottátok ezt az infót :)
Tényleg kerestem a fórumban is hova fizet (bankszámlát találtam) de Paypalt vagy más E-bankot nem de hát annyi fórum Topic van és hozzá szólás hogy nem láttam meg :)
Hoztam pár infót :)
Szóval először is a videó egyenleg minden nap, este (vagyis reggelre) átkerül a bónusz egyenlegre.
A bónusz egyenlegből ugye említettem hogy lehet fogadni, és valószínű hogy ha nyertes fogadást teszel az a fő egyenlegre kerül a pénz... nos ez így van ahogy gondoltam. Viszont ha a bónusz egyenleggel fogadunk akkor csak is a tiszta profit íródik jóvá a fő egyenlegen. tehát fogadsz 1$ bónusszal 1.20 oddra akkor 20 cent a tiszta nyereség és csak a 20 centet kapod meg míg az 1$ "elvész"!!
Szóval itt érdemes vagy sok bónusz pontot gyűjteni és azután fogadni (hogy minnél több legyen a nyereséged) vagy pedig kisebb tétekkel nagy odd-t megfogadni min 2 de jobb 2 felettiket :).
Reggel meló előtt feljöttem kattintgatni... addig ment az oldal és jöttek a szokásos videók. 1 óra alatt 14 videó jött (mert párosával adja legtöbbször) ami majd 0.03$-t jelent. De mikor kezdtem az oldalt sztem biztos volt hogy jóval többet adott csak akkor még nem figyeltem pontosan mennyit.
Eddig szinte csak teniszre fogadtam tesztelés miatt, mert mostanában sokat dolgoztam és nem volt időm foci csapatokat figyelni illetve a meccsek is este fele lettek volna, nem mellesleg alig alig van értelmes meccs szóval maradtam a biztosabb de kisebb oddsú tenisz meccseknél amik már reggel 11kor kezdődnek.
Megtettem 3.-4. fogadásomat is reggel és ez az üzenet jelent meg az accomban...
You have played 3 day(s) in a row. 4 more days & earn $0.70 bonus!
Szóval ha fogadok 1 héten át minden nap akkor 0.70$ bónusz kapok :) .
Egyébként az is tetszik az oldalban hogy látom hogy ki mennyiszer fogadott illetve hány nyertes vagy vesztes tippje volt :D
(Patrasz eddig király vagy :roll: )

Szóval ebből is látszik hogy rengeteg pénzkereseti lehetőség van az oldalon, és sztem még sok mindenre nem is jöttem rá még... csak ugye az a kifizu min magas kicsit. :D
De ha ügyesek vagyunk akkor lehet belőle valami talán :)
Egyébként a bónusz 0.5$ naponta én sem kaptam még egyszer sem... bár az is igaz hogy csak nyertes tippjeim voltak, és egy vesztes de azt meg bónuszból fogadtam. Szóval lehet vesztes tipp után kapjuk vagy lehet ez a lehetőség már nem is él.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos a 0,5$-ról. Tegnap nem nyertem, volt egy push-om (tét vissza) és egy bukom. Viszont így már felajánlotta a 0,5$-t de az oldal által meghatározott meccsre lehet csak rakni (MLB-baseball volt ma nekem), ha veszítek akkor visszaadja a 0,5$-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2015.06.11. 08:29-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

köszi az infót :)
Szóval akkor ha jól értem van a 0.5$ vissza tét, csak meghatározott fogadásra? Mondjuk ha buksz és mindig vissza kapod akkor ez sem olyan rossz... Viszont az összes pénzt feltetted és ez után kaptad a bónuszt?
A Pusht láttam a fiókodba, de nem nagyon tudom hogy ez mit takart/takar :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem tetem fel az összest. A push annyi hogy visszajár a tét a fogadásnál, ha csak két kimenetelre fogadsz akkor van ilyen.
Spanyol meccsre raktam 2 overt és pont 2 gól lett. (ha 2,5 over lett volna akkor bukó de így nem).

Viszont nem előlegezi meg a pénzt, tehát a fő egyenlegbe lenni kell zsének.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ahha értem. Amúgy én is néztem a Spanyol meccset de inkább a Chicagót választottam mert nyerési kényszerben volt :)
Ma próbaként regisztráltam 3 ingyenes versenyre... napi foci fogadásra, napi tenisz fogadásra és még valamire... elméletileg ha a 10 közt leszek nyerek vmennyi pénzt. Nem lehet sokat nyerni... de nem is ez a lényeg hanem hogy ad-e bónuszt, hova adja azt melyik számlára illetve hogy hogy is működik az egész :)
Fogadni mindenképpen fogok ma teniszre és focira is így hátha még nyerhetek is + pénzt :) És nem mellesleg ezekre a feliratkozás ingyenes szóval veszteni nem tudok vele:)

Igazából nem lenne rossz ez az oldal és a rendszer sem. Csak hát nehéz elkezdeni... ugye 0.50$ fogadásokkal elég sok idő mire elérsz egy akkora tőkét, hogy biztonságosan tudj olyan összeggel fogadni amivel már több $ nyerhetsz nem pedig centeket. Az all in -zéssel hamar el lehetne érni egy jó kis összeget... de hát az meg necces (lásd tegnap én hogy benyaltam egyik kedvenc teniszezőm F. Lopez meccsét pedig 98%ban biztos voltam h nyer)
Bár igazából minden online sportfogadás oldalon (ha csak nem fizetsz be nagyobb tőkét) nehéz elindulni :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sikeresen lenulláztam az egyenlegem :D
Nevetséges eredmények voltak ma a tenisz világában... :angry: 4 olyan teniszező is kikapott ma akik jóval esélyesebbek voltak :DD Na sebaj... ebből legalább megtudtam hogy él a fél $-s bónusz... hisz megkaptam ;)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

sankoran írta: Remember, Full Access members receive a 1 to 1 cash-out ratio as long as they were Full Access 30 days prior to reaching $100 total balance. Limited Access members receive a 0.5 to 1 cash-out ratio."
sankoran által idézett szövegnek mi a lényege? ki a full access member és ki a limited? mert ha limited vagy azt írja felét kapod a pénzednek ha kifizetést kérsz. ha jól értem.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: sankoran »

http://www.sportsplays.com/full-access.html

https://www.sportsplays.com/purchase.html

Sajnos nem igazán találtam egyértelmű leírást. Lényegében igen, tehát 100$t összeszedsz, befizetsz a full access-re, akkor 200$ lesz a 100$ból, és kiveheted. Ez nekem így elég gyanús.

Túl sok a bónusz, kapásból videók nézésével + egyéb bónusz forgatásával is eléred a kifizetési határt. És 10 $-ért vásárolva full access-t kiveheted.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sajnos én sem találtam erre vonatkozó konkrét infót patrasz, főleg hogy angolul sem tudok 100%san :unsure:
Sankoran lehet gyanús az oldal és más oldalakhoz képest valóban rengeteg a bónusz is.
De azt ne felejtsük el hogy ez egy elsősorban sportfogadó oldal majd 350.000 taggal !!!
Igazából ha megnézed az összes ilyen oldalt a piacon (bet365, bwin unibet és csak a legnagyobbakat említettem) mindig ők nyernek havi szinten millió dolláros!!! bevételt tesznek zsebre :) Szóval igazából adhatnak bármekkora bónuszt ők nyernek hosszú távon! Ha csak a 350.000 tag 10%-a tölt fel valódi pénzt... az már szép kis összeg az oldalnak. Nem beszélve arról hogy azért a 200$ min kifizetés (se véletlen) azért ez elég sok pénz és nem 1-2 nap mire elérhető. Éppen ezért ebből a sok tagból sztem nagyon kevés tag éri el a kifizetést mert el megy a kedve a felénél.
Van élő Chat. Eléggé aktív is. De panaszt egyszer sem láttam kifizetésre.
Sztem próbálkozni lehet és kell is mert ingyen dobálja az oldal a 0.50$ bónuszt minden vesztes fogadás után :D
Elég ha egyszer megindulunk 10$ig pl... onnan már lehet játszani nagyobb téttel jó stratégiával.
Nem mondom hogy könnyen el lehet érni a kifizetést. De veszteni nem veszíthetsz :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát tegnap se haladtam sokra. 3ból 1lett jó+a 0,5$ visszaadták. Az a baj hogy elég szűkös a fogadási ajánlat.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Pedig jó kis oldal lehetne... mert még a Mennyei bajnokságra is lehetne fogadni (NB1) pedig az ritka...
Csak hát ugye mindenhol vége mindennek :(
Amúgy tegnap -5 $ ba voltam :D Egy kis szerencsém sem volt...
Kikapott Seppi aki a világ ranglistán a 45 egy 502.!!!! helyen rangsoróltól de úgy hogy Seppi mintha pályán nem lett volna. :D
Aztán kikapott Bautista mondjuk Mahut azért nem rossz főleg füvön...
Aztán Sousa (vr 44.) Marchenkótól aki bőven a világranglista 100 feletti játékos :D
Végűl All int mondtam egy 3-as tenisz meccsre 2 be jött... Erre Diyas (vr 32. hely) kapott ki úgy egy 130. helyezettől hogy 5-0 ra is ment Diyas és volt vagy 6 meccs labdája aztán persze hogy lesérült és szinte "feladta" a meccset :DD
A tegnapi nap csoda volt ennyi meglepit rég láttam... :DD
Na se baj új nap új bónusz. ma azért jó meccsek lesznek teniszbe is nem mellesleg ma és hétvégén E.U selejtező + indúl a Coppa America is ;-) hajrá!!!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Még valamivel lehet keresni!! :DD
Ha jól figyeltem meg minden egyes fogadással kapunk a bónusz egyenlegre 0.01$-t.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért 200$-ig eljutni 1$-ról az kemény. Kombi meg nincs, ez nagy hiba.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Én azt is furcsálom, hogy összegbefizetés mint olyan nincs, csak full access vásárlás. Tehát mondjuk 20 $-t felrakna valaki, és akkor azzal játszhatna, és vagy bukja, vagy gyarapítja. Ugye más sportfogadás oldalon feltöltesz egy összeget, és azzal játszol, ill. ha deposit bónusz van, akkor azt is pörgetheted.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azért 200$-ig eljutni 1$-ról az kemény. Kombi meg nincs, ez nagy hiba.
Hát nem egyszerű igen :)
Viszont veszteni nem tudunk... hisz bármikor vissza kaphatjuk a 0.50$-t. Én úgy vagyok vele... hogy az első 20-30$ ig nehéz eljutni... onnantól már tétet emelve gyorsabban mehet a dolog. :)
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ez szép és jó, de tétet emelve is csak 10$ után (full access vásárlását követően) tudsz. Ami ugye csak a full accesre vonatkozik, tehát azt nem tudod forgatni. Mire elérsz 100$-t, addig min. 5-6x befizeted a 10$t, ha szerencsés vagy. Ha nem, akkor többször.

Egy licitálós oldalt tudnék felhozni példaként. Pl. pár ezer forintért megszerzel egy több tízezres/százezres cuccot. Viszont minden licit (bid) pénzbe is kerül, így valószínűsíthető, hogy míg megnyered pár ezerért, addig beletolsz pár tízezret/százezret.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez szép és jó, de tétet emelve is csak 10$ után (full access vásárlását követően) tudsz. Ami ugye csak a full accesre vonatkozik, tehát azt nem tudod forgatni. Mire elérsz 100$-t, addig min. 5-6x befizeted a 10$t, ha szerencsés vagy. Ha nem, akkor többször.
Ezt nem igazán értem...
Mi az hogy tétet emelve 10$ után csak tagsággal tudok? Ezt hol olvastad? (lehet elsiklottam ez felett)
Egyébként ilyennel nem találkoztam még, bár az is igaz... hogy eddig talán 2$ volt a legnagyobb tét amivel fogadtam.
Illetve a bónusz pénzt is simán feltudtam tenni eddig mindig... egy baj van... hogy a kombinált fogadást nem nagyon akarja elfogadni. 150+ oddsot ír de hiába kombinálok össze bármilyen 2-3 meccset sehogy nem jó neki. Na ehhez tényleg kell a tagság. De sima Single fogadásnál semmi gond elfogadja a bónusz összeget is. Ma is már 2szer fogadtam a bónusz pénzemmel... Egyébként letelt a 7 napom (minden nap fogadtam) meg is kaptam a 0.71$ külön bónuszt is:))
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na na én rájöttem hogy lehet kombit fogadni végre. tegnap 2/2 be is jött. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Grt :)
Nekem továbbra sincs szerencsém... :DD (mondjuk ez nem meglepő már nekem).
Sorozatos tenisz sérülések, szett "elszállása" 2 hálón megpattanó labda miatt (egymás után) stb... :D
Tegnap meg 5 csapatot tettem... 4 be is jött de a Kolumbia meccsen csak egy gól lett... nem tudom mit csinált falcao, Bacca vagy sanchez és sorolhatnám a Kolónál... :clap:
Na se baj a bónusz még mindig minden egyes elvesztett fogadás után szinte azonnal jóváírják :!: :clap:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na elértem 13$-ig végre. Most kellene meghajtani. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Grt :-D
Nekem nem igazan ment a szeker :DD
Mivel singlbe vagy 2-3 meccsel nem ment es mindig vissza kapom a fel $ t ha vesztek... ezert most 5-6-7 meccset teszek fel naponta 3* 1000-5000 oddsert :DD Na hat ezekbol is szokas szerint 1 max 2 meccs megy el :cry: :DD
De egyszer akadnia kellene. Egyebkent erdemes mindenkinek minden nap fogadnia... Mert ha 6 napon keresztul fogadsz megszakitas nelkul... Akkor +70 centet kapsz bonuszkent :) En 2 nap mulva kapom a 3. 70 centemet.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja én kenem, 5-6 fogadás kell a következő szintig.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha, 9,99$-ig lehet max tétet rakni ezzel a tagsággal. 10$ feletti tétnél már a tagság kell.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na elértem 27$-ig, már rögtön ki kellet töltenem a személyes adatokat pontosabban. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na akkor alakulsz :-)
Nagy nehezen n is elertem 5$ fole... Es elindult wimbledon is ami maga a kanaan :PP
Persze ugyan akko veszelyes is lehet... De remelem keves meglepi lesz iden :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Tegnapelőtt visszaestem 10$-ra, de 4 tenisz kombóval megint 26$-nál vagyok. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: SportsPlays -Sportfogadás és még több:))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lattam patrasz a kombidat amikor a 4. Szettbe bBaghdatis mar 4-0ra ment lattam h ujra 20$ felett vagy.
En is 2* tettem tennisz kombot de en megszenvedtem azert vele :D
De Sheppers 0-2rol nyert 3-2re raadasul tie breakbe a 3. Szettbe. Este meg Safi riogatott 0-1 hatranya miatt :D
De en is nyertem vegre egy keveset ma folyt kov :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég