Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én 100al. A bónusz 20 euroval. Pont akkor forgott ki még 20ra mikor behozták a befizetős szabályt, kikértem visszaraktam onnantól 200kiló volt aztán hagytam had forgassa vissza magát és most kértem ki :)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Az tök jó ! Én is hasonlóképp vagyok, forgatok vissza feszt. Aztán meglátjuk mi lesz .
Joker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.09.22. 11:09
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Joker »

Azt hol olvastátok, hogy max 2 embert lehet meghívni? Ilyet én nem találtam. A többlépcsős bónusz rendszerből egy lépcsős lett (12%), az megvan, de arról nem találtam semmit, hogy csak 2 ember léphet be alám!
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Joker neked adok igazat
Joker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.09.22. 11:09
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Joker »

Hello! valaki leírná röviden, hogy a tűz miatti változások mit is jelentenek. Sajnos zéró angol tudásom miatt a netes fordítót használom, de abból nem értem, hogy mi a különbség a felhasználok 3 féle besorolásában.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

A mese arrol szol , hogy Juniusig nem fog teljes mertekben mukodni a termeles mivel a tuz erintette a szemet tarolot is , illetve a szekhelyet is az irodahazat .a 3 besorolas , azoknak szol akik hamarabb befektettek mint 14 Februar 2017 , es nekik mutatkozni fog a termeles lassulas a fiokban . Ugyanis leegett az egesz mindenseg . Ezeket a karokat , Junius -ra tudjaj helyre hozni kb . De szerintem ez nagy humbuk az egesz amit ok rendeztek meg :) hirtelen pont az a resz eg le :) hahaha , hagyjuk mar mese habbal ! Nem akarom oket rossznak gondolni , de sztem ez a helyzet . Ugyanis mindennap kitalalnak valami levelet az emberekhez irva sok hulyeseggel meg valtoztatassal ... nekem kezd buzleni az egesz . A masik dolog , hogy ezzel hogy leegett a gyar , lassitani tudjaj a folyamatokat , ugyanakkor fenntartani a remenyt az emberekben hogy stabil a ceg .. igy abbol hogy a. Iztosito kifizeti a karokat es meg meg is terul nekik plusz azzal hogy lassitva van a nyereseg az ugyfelekhez , azt erik el hogy szarasig keresik magukat , mert az ugyfelek kb ugyanugy fognak befizetni venni a szemetet .. mert hat ez nem a ceg hibaja volt az erdotuz ez mindenkivel megeshet nem a ceg a gyenge penzugyileg haha . Nagy szop a 'as 'ami most folyik mese habbal draga barataim . Sokkal kevesebbet kell kiadni most a cegnek penzt ugyfeleknek , mint amennyi majd be fog jonni nekik a befizetesek teren :) jooo taktika :) csak kar hogy tul atlatszo szamomra :) de hat nincs bizonyitekom semmire igy kis ember vagyok es nem tudok mit tenni mint beletorodni abba hogy ok nyertek megint haha
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mindenesetre én januárban kiszálltam innen teljesen. Jó döntés volt . :D
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Eladni szemetet meg mindig lehet :) ugy hogy lehet en is kiszallok :)

A mai naptol kezdve eladogatom a szemetemet :) nekem mostansag nagyon buzlik ez az egesz uzlet ... kezdve a mindennap van valami leveluk amiben valtoztatnak dolgokat feszt ...

Masik dolog , hogy Capacity adjustment ;) nem tudok hozzaferni a szemetemhez ......mert a termeles nagy resze leallt :) a mokas az hogy meg eladni sem tudom a szemetem nagyreszet ;) szoval jol befagyaztottak ezzel a modszerrel az emberek penzer ugymond haha :) Csalo ezek ! Csak ne bantottak volna emiatt a szep erdot es a termeszetet az onos erdekek miatt , elkepzelhetetlennek tartom azt hogt egy ilyen nagy vallalat biztonsagiborokkel felruhazva meg kamerakkal stb , hogy nem veszi eszre hogy egy hatalmas tuuuz vesz kozeledik fele hahaha es
Mert nem toluk indult az egesz tuz hanem hamarabb elkezdodott tavolabb ... aki arra fele lakik azok moatt mar reg lehetett volna tudni azt hogy jon a tuz :) de neeem ezek megvartak mig leeg a szemet telep is meg a fo epulet is had fizessen a biztosito jo sokat hogy megteruljon az ara , illetve jo urugy volt ez a lassitas , hogy az emberek penzet befagyasszak ugymond , mert torvenyesen mas eszkozokkel nem lehetett volna ezt megvalositani sem , csak igy hogy porog egetnek mindent hahaha es meg van az urugy ;) ez egy jol kidolgozott terv resze volt , es ugy mint a titanic story is ami biztositasi csalas volt ;) es nem az eredeti titanic sulyedt el hanem a testver hajoja amit titanicra alkoto elemekkel atepitettek es ugy elsullyesztettek ;) mi ilyen biztositasi csalasnak vagyunk az aldozatai kedves barataim a szemet teleppel ;)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Van olyan akinek engedi az ujrahasznositast ? Nekem csak az eladast engedi .
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem engedte a múltkor de már egy hete várom a kifizetést
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Multkor nekem is engedte ... de nem engedi nekem mar .
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Én meg két kifizetésre is várok, az elsőre másfél hónapja (egyszer már le is járt, visszatették az egyenlegre, majd újra kikértem). Már egy ideje scam-nak írják a fórumokon.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Kerdem en . Olvastatok a hireket ? Ott minden le van irva , mit miert tortent. Es mik varhatoak a jovoben .
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én elkönyvelem scamnek. A hírek meg olyanok hogy azt írnak amit akarnak úgy se tudsz normálisan utánajárni. Ilyen ez a netes pénzkeresés.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Skacok , most mi is van valojaban ? Ha irunk levelet nekik akkor karteritenek ? Mert csak millio szoveg van feszt es rizsaznak , de mar kezdem unni. Mik a lehetosegeink penzugyben ?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég