Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
maria56
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2015.11.05. 10:57
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra, + 20€ kezdőbónusz

Hozzászólás Szerző: maria56 »

Sziasztok! Hát már nem is tudom, azt hiszem ugy novemberben regiztem, de most már mindegy, nekem nem volt olyan szerencsém hogy a kikért pénzt fizethessem be, sajnos. :( Köszönöm szépen a segítségeteket. :)
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra, + 20€ kezdőbónusz

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én az utolsó Pillanatban tudtam kikérni az ajándék 20 eurót bankszámlára, semmi befizetés nem kellett hozzá és azt toltam vissza. MOst beállítottam az oldalt hogy automatikusan kezdje újra és a profitot csapja hozzá a következő körhöz.
A Bankszámlás kifizu nem kamu. A tranzakcióról tettem fel én is képet. MOst az oldal saját 20 eurója forog immáron 40-ként. 10 hónap volt mire megduplázódott.

Az meg hogy ki hogy csinálja szerintem lényegtelen. Nem vagyunk egyformák és nem vagyunk ugyanabban a cipőben. Most én is Más PTC oldalból tolok majd bele így a saját pénzem nem bánja.

A kifizetéshez az űrlapot én is 3x rontottam el, de a végére sikerült kikérni és visszafizetni is. :)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra, + 20€ kezdőbónusz

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Remeljuk a legjobbakat ;) Had forogjon a penz :)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok jó hírek a céggel kapcsolatban.
http://net-jobs-money.com/recyclix-hire ... more-18099


Számomra ez a legjobb és legbiztosabb befektetés mostanság.
Hajrá mindenkinek:

https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Ezt a hírt olvastam . De azért jobb így , hogy magyarra le lett fordítva, mert legalább mindenki értelmezni tudja .

Röviden tömören . Ezt a hírt vártam kedves kollégák kollegínák :)
Remélem is ,hogy a pénzem jó helyen van :) had forogjon csak a tőke :)

Sok sikert Donsavesz , ez a többieknek is szól akiket nem tudom , hogy regisztráltak e vagy sem .
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Újabb 26€ landolt a számlámon bitcoinban instant :good:

Továbbra is csak ajánlani tudom az oldalt.
Regisztrálni és szétnézni itt tudtok:
https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Ez nagyszerű hír Donsavesz. Várjuk tőled a további híreket fejleményeket továbbra is . Köszönöm a tájékoztatást :)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

2 nap és újabb kifizetéshez érkezek :clap:

Köszönöm, ha hozzám regisztrálsz:
https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Sziasztok. Kivehetem akkor is a bónusz 20 eurót, ha már újrakezdtem többször a folyamatot?
Amúgy nem éri meg jobban elmenni a Darálékig, aztán eladni, újrahasznosítani?
Mert 2 hét +0.2 eur/kg ott, granulátumnál meg 5 hét összesen +0.4 eur/kg.
Azaz, míg amott 0.1 eur/kg van hetente, granulátumig tartó folyamat esetén 0.08 eur/kg.
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Illetve a pénzt kibírom venni, ha nekem nincs bankszámlám, csak a bátyámnak, és az ő számlájára kérjük ki a pénzt, de az én nevem van megadva? :/
Nem akarom, hogy töröljék a fiókomat, ezért be kéne fizetni, de ha be el is fogadják, lehet ki már nem fizetnének a név miatt..
SOS
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

urlshort írta:Illetve a pénzt kibírom venni, ha nekem nincs bankszámlám, csak a bátyámnak, és az ő számlájára kérjük ki a pénzt, de az én nevem van megadva? :/
Nem akarom, hogy töröljék a fiókomat, ezért be kéne fizetni, de ha be el is fogadják, lehet ki már nem fizetnének a név miatt..
SOS
Szia.
Azt írják az oldalon, hogy befizetésre/kifizetésre is csak saját számlát használj(paypal, banki utalás, bitcoin), mert ha nem akkor ideiglenesen vagy véglegesen felfüggesztik a fiókodat.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

urlshort írta:Sziasztok. Kivehetem akkor is a bónusz 20 eurót, ha már újrakezdtem többször a folyamatot?
Amúgy nem éri meg jobban elmenni a Darálékig, aztán eladni, újrahasznosítani?
Mert 2 hét +0.2 eur/kg ott, granulátumnál meg 5 hét összesen +0.4 eur/kg.
Azaz, míg amott 0.1 eur/kg van hetente, granulátumig tartó folyamat esetén 0.08 eur/kg.
Idézet a Recyclix oldaláról:

JÖVEDELEM A RECYCLIX SEGÍTSÉGÉVEL

Biztosítunk egy online kalkulátort, hogy demonstráljuk vele, hogyan is lehet jövedelemhez jutni a Recyclix segítségével.

Felhívjuk figyelmedet, hogy ha csak a saját 20 euródat használod és nem teszel hozzá saját forrást, jó pár ciklusra lesz szükséged, hogy elég profithoz juss ahhoz, hogy pénzt tudj kivenni, hiszen a minimum 20 euró.

Ha viszont van például 100 eurónyi (500 kg) hulladékod, három hét múlva 200 eurónyi aprított anyagod lesz, mivel az aprított anyag eladási ára 0.4/kg.

Ha az Újrahasznosítás opcióra kattintasz, a hulladék vásárlási mennyiségének 6%-át kapod (az eredeti 100 eurót) az irányelveknek megfelelően, ez pedig 6 eurós profit.

Újabb két hét után 300 eurónyi granulátumod lesz (500 kgy x 0.6/kg).

Az Újrakezdés opcióra kattintasz és a granulátum és az aprított anyag eladási árának különbségének 8%-át kapod. Ebben az esetben ez a 100 euró 8%-a (300-200). Ez 8 eurós profitot jelent.

Tehát ha újra és újra visszaforgatod a pénzt, anélkül, hogy azonnal eladnád a terméket, 6 és 8 eurós profitra számíthatsz. A teljes nyereség 14 euró 5 hetes ciklusonként.

A teljes újrahasznosítási ciklusok száma nincs korlátozva. Ha szeretnéd az összegyűlt profitot folyószámládra átutalni, kérünk, hogy kattints az ÚJRAHASZNOSÍT gombra a ciklus befejezése után. Ezután a folyamat újraindul ugyanakkora mennyiségű hulladékkal, mint amennyivel eredetileg indultál.

Másrészt viszont, ha eladod a terméket, megkapod a 25% részét az eladási árnak. Nem kapod meg a terméked teljes értékét, mert a nyereség megoszlik közted (mint befektető), köztünk és más partnerek között, hogy fedezhessük a cég rezsijét és más termelési költségeit.

Tehát a 300 eurónyi granulátumból 75 euró kerül kifizetésre, amikor eladod. Szintén megkapod a 6 eurót, amit a három hetes ciklus végén kerestél. Viszont nem fogod megkapni a 8 eurót a végső két hét után, mert az csak azoknak jár, akik továbbfolytatják az újrahasznosítást. Összefoglalva tehát 81 eurót kapsz, ha eladsz mindent, ami kevesebb, mint amivel eredetileg indítottál, vagyis a 100 euró. Ez sajnos így van.

Ezért javasoljuk tehát, hogy csak akkor add el a terméket és vedd ki a pénzed, ha előzőleg már megnövelted a nyereségi részesedésedet azáltal, hogy eszköz részvényt is vásároltál. Így a nyereség rád eső része legalább 33% és az eladás már tényleg haszonnal jár. Viszont csak akkor vehetsz eszköz részvényt, ha legalább 5.000 kg hulladékod van. Ha ennél kevesebb van, csak akkor jársz jól, ha újra és újra hasznosítod és csak a 6% és a 8% profitot veszed ki.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Újabb jó hír, hogy instant küldte ismét a btc számlámra a 24 €-s kikérésemet :good: :clap:

Köszönöm, ha hozzám regisztrálsz:
https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Szuper vagy donsavesz :) csak így tovább, én még gyűjtögetek :)
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Szóval így akk megszívtam? Nem lesz ki/befizetési lehetőség...? :(
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Penzes témában nem jó csalni urlshort... szóval szerintem észre fogják venni.
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Nem akartam csalni, csak azt hittem, nem név függő. Ki a fene olvassa el azt a hosszú feltételeket, stb....? :(
Delcanto
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015.09.22. 16:01
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: Delcanto »

1. kifizetésem 3 nap alatt megérkezett bankszámlára. :) Viszont a konverziós díj csöppet sok volt, eredetileg paypalra kértem volna ki, de valamiért nem fogadta el. Utánanéztem a Recyclix oldalán, annyit találtam, hogy a paypal számlának verified-nek kell lennie, és alkalmas kell, hogy legyen euró fogadására is. A számlám verified, és mivel korábban kértem ki marketagenttől (euróban fizetnek), ezért azt gondolom, euró fogadással sem lehet probléma. Tudnátok segíteni, szerintetek mi lehet a hiba? Mostanában kértetek ki paypalra?

(Mondjuk Btc-re is kikérhető, ebben Donsavesznek van tapasztalata. :) Btc-vel némi fenntartásom, hogy túl nagyok az árfolyamváltozásai...)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Delcanto írta:1. kifizetésem 3 nap alatt megérkezett bankszámlára. :) Viszont a konverziós díj csöppet sok volt, eredetileg paypalra kértem volna ki, de valamiért nem fogadta el. Utánanéztem a Recyclix oldalán, annyit találtam, hogy a paypal számlának verified-nek kell lennie, és alkalmas kell, hogy legyen euró fogadására is. A számlám verified, és mivel korábban kértem ki marketagenttől (euróban fizetnek), ezért azt gondolom, euró fogadással sem lehet probléma. Tudnátok segíteni, szerintetek mi lehet a hiba? Mostanában kértetek ki paypalra?

(Mondjuk Btc-re is kikérhető, ebben Donsavesznek van tapasztalata. :) Btc-vel némi fenntartásom, hogy túl nagyok az árfolyamváltozásai...)
Gratula a kifizetésedhez Delcanto :clap:
Azt nem tudom, hogy miért nem tudtál paypalra kikérni.

Én, ahogy írod is btc-ben kérem ki Uphold számlára és ott például a bankszámlára valoha lehívás ingyenes :D

itt tudtok regisztrálni és körülnézni:
https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a

Szép estét mindenkinek.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Delcano leirod mennyit kaptal bankszamladra % osan a kikerd osszeghez kepest ? Jo lenne tudni .
Delcanto
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015.09.22. 16:01
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: Delcanto »

tuxuska írta:Delcano leirod mennyit kaptal bankszamladra % osan a kikerd osszeghez kepest ? Jo lenne tudni .
A teljes összeg 70%-át megkaptam. 2000 Ft volt a konverziós díj. :( :? Ez most így tanulópénz volt... Eleve paypalra akartam, mert onnan a bankszámlára utalás ingyenes. Azt viszont nem tudtam, hogy Upholdról is az. Legközelebbi fizetést akkor oda kérem ki.
Delcanto
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015.09.22. 16:01
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: Delcanto »

donsavesz írta:
Delcanto írta:1. kifizetésem 3 nap alatt megérkezett bankszámlára. :) Viszont a konverziós díj csöppet sok volt, eredetileg paypalra kértem volna ki, de valamiért nem fogadta el. Utánanéztem a Recyclix oldalán, annyit találtam, hogy a paypal számlának verified-nek kell lennie, és alkalmas kell, hogy legyen euró fogadására is. A számlám verified, és mivel korábban kértem ki marketagenttől (euróban fizetnek), ezért azt gondolom, euró fogadással sem lehet probléma. Tudnátok segíteni, szerintetek mi lehet a hiba? Mostanában kértetek ki paypalra?

(Mondjuk Btc-re is kikérhető, ebben Donsavesznek van tapasztalata. :) Btc-vel némi fenntartásom, hogy túl nagyok az árfolyamváltozásai...)
Gratula a kifizetésedhez Delcanto :clap:
Azt nem tudom, hogy miért nem tudtál paypalra kikérni.

Én, ahogy írod is btc-ben kérem ki Uphold számlára és ott például a bankszámlára valoha lehívás ingyenes :D

itt tudtok regisztrálni és körülnézni:
https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a

Szép estét mindenkinek.
Köszi Donsavesz :)
Az Upholdot annyira nem ismerem, úgyhogy amikor köv. kifizuhoz érkezem, majd segítségét kérnék priviben (nem szeretném szétoffolni ezt a topikot), ha elakadok.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Az nem semmi 30%-át leveszi. Ha kérhetem donsavesz, magyarázd el nekünk a bitcoin és uphold dolgát. Mert inkább úgy csinálom én is ahogy te, mert nem szeretnék ilyen sokakat bukni a kikérés miatt.

Segítesz nekünk ?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem tudom, nekem az Unicredit csak 500ft konverziós díjat vont le amikor kikértem számlára.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ha 2000 levett az erstes volt szerintem, legalább is ott annyi kb. Mondjuk meg kellett volna nézni hogy bejövő deviza utalásnál mennyit szed le a bank.

Gránitnál pl semmit! :)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Tegnapi kikérésem is instant érkezett :clap:
Delcanto
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015.09.22. 16:01
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: Delcanto »

patrasz írta:Ha 2000 levett az erstes volt szerintem, legalább is ott annyi kb. Mondjuk meg kellett volna nézni hogy bejövő deviza utalásnál mennyit szed le a bank.

Gránitnál pl semmit! :)
Ebben igazad van Patrasz, elmulasztottam megnézni, mennyit szed le a bank deviza átutalásnál. Egyébként Axánál van a számlám.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Akkor Axa és erste egykutya.
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Pár nap múlva lejár az ingyenes tagságom, és nem tudom még kivenni a pénzt, mivel mindig újra fektettem... Jelenleg is megy a folyamat... Ki fognak tiltani akkor? :(
kaloz24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.02.07. 14:13
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: kaloz24 »

igen kitiltanak ha nem fizetsz be minimum 20 dolcsit tapasztalatból beszelek mert engem kitiltott
igaz újra regizhetek ugyan azokkal az adatokkal csak más email cimmel
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég