HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

bogyozotyo írta:Hát ezzel sokan vannak így... Én épp azon gondolkodom egy ideje, hogy hyip monitor oldalt indítok, mert akkor nem a saját pénzemet viszem a vásárra és ami hozamot produkál egy-egy program az már tiszta haszon. ;)
Erről a saját hyip montort indítok ötletről valami bővebbet kifejtenél :?: Hirtelen felindulásból írtad vagy utána is néztél hogy ez mivel jár (saját tőke,angol tudás,idő) :!:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

csoroparaszt írta: Erről a saját hyip montort indítok ötletről valami bővebbet kifejtenél :?: Hirtelen felindulásból írtad vagy utána is néztél hogy ez mivel jár (saját tőke,angol tudás,idő) :!:
Már elég régóta nézegetem a dolgot, nem igényel milliókat az elkezdése, inkább az a meló, hogy jó sok látogatót és feliratkozót szerezzen az ember, mert akkor sokkal előnyösebb pozicióból tárgyalhat a hyip oldalak adminjaival, ill. magasabb listázási és monitorozási díjat kérhet. A monitorozási díjat szokás vissza- befektetni (ha lejárt akkor újrabefektetni) az adott oldal valamely programjába. A listázási díj a monitor saját költségeire kell. Ettől néhány monitor (a feltörekvők, el is tekintenek és a hyip adminjától kapott pénzt teljes egészében visszarakják, ez esetben csak a hozamokból, kamatokból és a monitor oldal reklámfelületeiből jön a bevételük.) Nyilván nem hoz milliókat az elején, de kitartó fáradozással fel lehet fejleszteni, onnantól kezdve már jó bevételt termel.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: :arrow: :arrow: Final Earn hírek:

Az alábbi levelet kaptam AP-től.

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

Due to a number of complaints we have received in reference to this merchant our administration is currently looking into this. We will notify you once the matter has been resolved. Please allow 15-30 business days for this dispute to be resolved by our administration.

Please do not reply to this email until you receive further contact from us. By replying to this email will only result in further delays.

We thank you in advance for your patience.

A lényeg, hogy meglehetősen sok panaszos tett bejelentést, ezért eltart egy ideig mire rendezik, további 15-30 munkanap türelmet kérnek és azt, hogy aki már írt panaszt ne tegye újra, mert azzal csak lassítják az ügymenetet, majd ők jelentkeznek, ha van fejlemény.

Szóval, türelem dollárt terem...

Egyébként néztem, hogy még mindig működik az oldal és akár még befektetni is lehet, pl: LR-ről, szóval rendes csalóvá alakultak... :twisted:
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta::arrow: :arrow: :arrow: Final Earn hírek:

Az alábbi levelet kaptam AP-től.

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

Due to a number of complaints we have received in reference to this merchant our administration is currently looking into this. We will notify you once the matter has been resolved. Please allow 15-30 business days for this dispute to be resolved by our administration.

Please do not reply to this email until you receive further contact from us. By replying to this email will only result in further delays.

We thank you in advance for your patience.

A lényeg, hogy meglehetősen sok panaszos tett bejelentést, ezért eltart egy ideig mire rendezik, további 15-30 munkanap türelmet kérnek és azt, hogy aki már írt panaszt ne tegye újra, mert azzal csak lassítják az ügymenetet, majd ők jelentkeznek, ha van fejlemény.

Szóval, türelem dollárt terem...

Egyébként néztem, hogy még mindig működik az oldal és akár még befektetni is lehet, pl: LR-ről, szóval rendes csalóvá alakultak... :twisted:
én is kaptam ilyen levelet :) reménykedjünk :)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

HourQuick
csoroparaszt írta:
ez nem meglepő én még a kezdő centeket se kértem ki. töltöttem fel 2$-t óránként 4 centet hoz napi kb.10 szer lekötöm este meg kiveszem!
Szia!
Még mindig tudsz kivenni belőle? Ha igen, mennyi idő, mire "instant" megérkezik a pénz?

Ari
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Már ne is próbálkozz berakni pénzt nem fizet. Még este kivettem a nyereséget és reggel már láttam hogy a befizetés növekszik a kifizetés meg áll nem is raktam vissza a pénzt, mákom volt. :mrgreen:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

csoroparaszt írta:Már ne is próbálkozz berakni pénzt nem fizet. Még este kivettem a nyereséget és reggel már láttam hogy a befizetés növekszik a kifizetés meg áll nem is raktam vissza a pénzt, mákom volt. :mrgreen:
Bakker! Este nemvolt időm kivenni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Nálatok az RCB500 fogad el lekötéseket? Már két hete próbálkozok! :shock:
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csoroparaszt írta:Nálatok az RCB500 fogad el lekötéseket? Már két hete próbálkozok! :shock:
én tegnap kértem,de még waiting for check-van odairva.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Próbáljatok üzenni az adminnak, szokott online lenni yahoo messengeren is. Én a SeatRonacs és a PawnShop Fund óta nem kezdtem újabb programba.
- A PawnShop Fund eddig nagyon jó irányba halad, aktív az admin, nemrég Dragonara szerverre költöztek, 256 bites titkosítás, stb. Tegnap este is gombnyomásra fizettek szokás szerint és a következő pénzkivétellel már nyereséges leszek. :D
- A SeatRonacs esetében sajnos nem ilyen rózsás a helyzet, a második kifizetéshez már support ticket-et kellett küldenem és már a monitorok jelzései is a waiting, problem és not paid irányába haladnak... :( Gyanús, hogy itt elakad a folyamat 20% megtérülésnél... B...a meg! :evil:
- Az Oilstructure is lassan nyereségesbe fordul... ;)

:arrow: :arrow: :arrow: Csalók lovagolnak az Oilstructure sikerén: ma kaptam egy emilt, hogy a befektetők kérésére indítanak rövidtávú befektetési programot is, csak furcsállottam, hogy ehhez miért is kellene egy új regisztrációt csinálni egy gagyi utánzat oldalon, ráadásul más webcímen (olistructure.net)... ami se biztosítva, se rendesen megcsinálva...
Persze jött kicsit később egy emil az igazi oilstructure-től, hogy senki ne dőljön be ennek az olcsó csalásnak, főleg akkor veszélyes, ha valaki elég ostoba ahhoz, hogy ugyanazokkal az adatokkal regisztrál a csalókhoz, aztán majd csodálkozik, hogy lenyúlták az igazi számláját... :o
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

ottorsstack írta:
csoroparaszt írta:Nálatok az RCB500 fogad el lekötéseket? Már két hete próbálkozok! :shock:
én tegnap kértem,de még waiting for check-van odairva.
Én is egy hét alatt háromszor próbáltam kikérni az rcb-t, de egyszer sem adta ki
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Sziasztok!

Global Internet Forex Funds - giforexfunds.com

A neo alján hirdetik, tud róla valaki valamit?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Eddig nem sokat. Nincs az oldalnak Rate us, Ratings, Monitors része és nem is találtam olyan monitort aki figyelné őket... Olyan ez mint a ptc világban egy oldal, ahol nincs fórum...
Én jó távol maradnék tőle... Illetve maradok is...
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

bogyozotyo írta:Eddig nem sokat. Nincs az oldalnak Rate us, Ratings, Monitors része és nem is találtam olyan monitort aki figyelné őket... Olyan ez mint a ptc világban egy oldal, ahol nincs fórum...
Én jó távol maradnék tőle... Illetve maradok is...
Így gondoltam én is, de már inkább kérdezek is, mert a monitor oldalakon sem találtam.

Még valami: A PawnShop Funds engem nem enged be. Miért lehet?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Visszavonom, beengedett. Érdemes még vajon befektetni? Az RCB500-nál még mindig a 2.. helyen áll....
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

csari írta:Visszavonom, beengedett. Érdemes még vajon befektetni? Az RCB500-nál még mindig a 2.. helyen áll....
Na ember legyen a talpán aki erre válaszolni tud... :shock:
Talán elkezdek ingát használni, hátha... :lol:
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

na,én megkaptam az rcb500tól az rcb-t,tegnap előtt kértem,és ma kaptam meg :)
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

hello. ti is kaptatok mail.t oilstructuretol h lehet 1 day plant is csinálni? próbálta már vki?
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

ottorsstack írta:hello. ti is kaptatok mail.t oilstructuretol h lehet 1 day plant is csinálni? próbálta már vki?
Szerintem ilyen nincs. Ez én is olvastam abban az email-ben ami múltkor terjedt de az egy össznépi átverésnek készült! :lol:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

ottorsstack írta:hello. ti is kaptatok mail.t oilstructuretol h lehet 1 day plant is csinálni? próbálta már vki?
Hali!
Én egy olyat kaptam, amiben az oilstructure adminja leírja, hogy kamu levél van írva a nevükben. Na, ezt most szépen megfogalmaztam..... :oops:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Pár sorral fentebb már írtam erről, csalók csináltak egy gagyi "hasonmás" oldalt... Én nem mennék a közelükbe...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: :arrow: :arrow: Final Earn hírek!

Alertpay-ék válaszoltak és adtak is vissza a bukott pénzből, de csak 20% (nettó: 17,7%) sikeredett, sajna...
Mindegy, ez is több mint a semmi... :?
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

jaja..énis 20%-ot kaptam vissza kb. :( de legalább kaptunk vmennyit.. :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:D :D :D
:arrow: Pawnshop Fund NYERESÉGES! 102,3%
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:D :D :D
:arrow: :arrow: :arrow: Oilstructure NYERESÉGES!!! 102,6% a mai kifizetéssel!!!
Persze ebben benne van a refback is.

Mivel ezen már nem veszíthetek, most elkezdem a napi kamatokat betolni az alaptőkébe, csak azért, hogy kerek szám legyen, utána már naponta fogok kikérni amíg csak fizet... :D
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta::D :D :D
:arrow: :arrow: :arrow: Oilstructure NYERESÉGES!!! 102,6% a mai kifizetéssel!!!
Persze ebben benne van a refback is.

Mivel ezen már nem veszíthetek, most elkezdem a napi kamatokat betolni az alaptőkébe, csak azért, hogy kerek szám legyen, utána már naponta fogok kikérni amíg csak fizet... :D
grat! én holnap leszek 93 %os rajta. igaz,nekem csak 2 dolcsim van benne :) ha egyszer elérjük az E szintet,akkor akár minden nap kikérhetjük a principalt? mert akk rcb-vel nagyokat lehetne kaszálni :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta: grat! én holnap leszek 93 %os rajta. igaz,nekem csak 2 dolcsim van benne :) ha egyszer elérjük az E szintet,akkor akár minden nap kikérhetjük a principalt? mert akk rcb-vel nagyokat lehetne kaszálni :D
Igen, jó lenne, de szerintem pont akkorra be is fejezik földi pályafutásukat... De ne legyen igazam... ;)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Segítsetek! Az RCB-t hogyan, milyen sűrűn lehet/kell kikérni? Minden nap az aznapi deposit után?

Köszi a magyarázatot!
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csari írta:Segítsetek! Az RCB-t hogyan, milyen sűrűn lehet/kell kikérni? Minden nap az aznapi deposit után?

Köszi a magyarázatot!
amikor lekötöd,utána rögtön kéred is az rcb-t. ahányszor befektetsz annyiszor birod kérni,ha aznap nem birod,van amelyiknél irja h deposit dátuma,és akk odairod h melyik nap fektetted be. de legjobb még aznap..legalábbis én mindig ugy csinálom.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta:
ottorsstack írta: grat! én holnap leszek 93 %os rajta. igaz,nekem csak 2 dolcsim van benne :) ha egyszer elérjük az E szintet,akkor akár minden nap kikérhetjük a principalt? mert akk rcb-vel nagyokat lehetne kaszálni :D
Igen, jó lenne, de szerintem pont akkorra be is fejezik földi pályafutásukat... De ne legyen igazam... ;)
reménykedjünk h nem :D 250 dolcsira lenne napi 30 dolcsi :D 10nap 300...1 hónap 900 :o az nagy party lenne :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég