HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csari írta:
ottorsstack írta:
nagyonkezdo írta:bocs
és én is már lassan 9 órája várom a pénzem...és még mindig csak várom.. és szterintem nemis fogom elkapni.. :?
Szia!

Van már valami?
van,szval pending withdrawalom eltünt,mintha megkaptam volna,csak épp libertyre nem érkezett semmi...most irtam support ticketet,majd meglátjuk mi lesz belőle.. libertyről ne fektessetek bele sztem.. de ahogy látom ap-vel nincs gond.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csoroparaszt írta:ez most csak szerencse?

Kép
ugylátszik csak a liberty problémás náluk :?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Igen, azt írták, hogy a libertyvel gondjuk van, de elvileg 18-tól működnie kellene manuálisan. Meglátjuk. Ajánlották a díjmentes átváltást és kikérést libertyről bankszámlára, de szerintem az nagyon sokáig tartana, így nem próbálkoztam. Néhány óra múlva ki tudom kérni LR-re, megpróbálom. Több is veszett Mohácsnál...
nagyonkezdo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.09.11. 20:54
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: nagyonkezdo »

én buktam a hourlyinfastcomon :cry: , mohó voltam...ez az ára :roll:
azért nektek szorítok :!: ;)
tudja vki? ha AP-re kértem ki pénzt, akkor időközben hozzáadhatom a LR-t?
a pawnshopfund nem akarja engedni :?:
köszi
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

nagyonkezdo írta:én buktam a hourlyinfastcomon :cry: , mohó voltam...ez az ára :roll:
azért nektek szorítok :!: ;)
tudja vki? ha AP-re kértem ki pénzt, akkor időközben hozzáadhatom a LR-t?
a pawnshopfund nem akarja engedni :?:
köszi
Nem, külön kezelik a különböző számlákról betett pénzt, és annyiszor indul újra a napok száma, ahányszor betetted.
Talán az Oilstructure kivétel ez alól, de ott is csak egy számláról tehetsz be. Ebben nem tudok sokat segíteni.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

eurasian nem válaszol a support ticketre :? az rcb 500on található perfect inv-től tegnap kikértem a pénzem,tudjátok az 53% daily...igenám,meg is kaptam a kesht,csak nincs principal back,szval ugy jön ki mintha 3% daily lenne. indays-on tegnap reggel óta nem volt kifizetés..én se kaptam még meg...ha nem fizet 44cent lesz a veszteség az oldalon. nagyonkezdő ne legyél mohó :)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

ottorsstack írta:
van,szval pending withdrawalom eltünt,mintha megkaptam volna,csak épp libertyre nem érkezett semmi...most irtam support ticketet,majd meglátjuk mi lesz belőle.. libertyről ne fektessetek bele sztem.. de ahogy látom ap-vel nincs gond.
Szia! Érkezett libertyre valami? Én is kikértem tegnap, írták, hogy elküdték, de semmi nincs a számlámon. Support ticketre reagáltak?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Bocsi, nem láttam az előző hsz-t!
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csari írta:Bocsi, nem láttam az előző hsz-t!
:D
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csari írta:
ottorsstack írta:
van,szval pending withdrawalom eltünt,mintha megkaptam volna,csak épp libertyre nem érkezett semmi...most irtam support ticketet,majd meglátjuk mi lesz belőle.. libertyről ne fektessetek bele sztem.. de ahogy látom ap-vel nincs gond.
Szia! Érkezett libertyre valami? Én is kikértem tegnap, írták, hogy elküdték, de semmi nincs a számlámon. Support ticketre reagáltak?
irj nekik te is :D
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Fogok.

Még egy kérdés: Hogy a rákban kell használni a gs-monitort? Látom mindenütt, hogy 250% rcb-t ad, de még azt sem tudom kiválasztani, hogyan adjam a listámhoz, holott találtam egy régóta fizető oldalt náluk, ami elfogadja az AP számlát és 5 dolcsival lehet indítani....
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csari írta:Fogok.

Még egy kérdés: Hogy a rákban kell használni a gs-monitort? Látom mindenütt, hogy 250% rcb-t ad, de még azt sem tudom kiválasztani, hogyan adjam a listámhoz, holott találtam egy régóta fizető oldalt náluk, ami elfogadja az AP számlát és 5 dolcsival lehet indítani....
fogalmam sincs...én még soha nem használtam :) nálunk ugynézem a forld,és indays is scam listán van...pedig forld nekem tegnap 1órán belül fizetett... melyik az a hyip amibe fektetni akarsz?
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

csari írta:Fogok.

Még egy kérdés: Hogy a rákban kell használni a gs-monitort? Látom mindenütt, hogy 250% rcb-t ad, de még azt sem tudom kiválasztani, hogyan adjam a listámhoz, holott találtam egy régóta fizető oldalt náluk, ami elfogadja az AP számlát és 5 dolcsival lehet indítani....
A bejelentkezési ablak fölött van egy GSMonitor banner katt arra a megnyíló listából katt a piros alapon fehér szövegre amiből több is van itt már egyértelműen látszanak az ajánlatok. Regisztrálj ahova tetszik aztán Add to My HYIPs ennyi.
RCB kikérés meny a saját számládra ott válaszd a YourHyipst itt már látod is a refback linket töltsd ki az adatokat ha az első kikérésed (The 1st deposit in this HYIP?) akkor yes a fölötte lévő szövegből erre is választ kapsz ha tudsz angolul könnyű dolgod van. Utána kapsz emailt a kikérésről plusz majd az utalásról is.

Tuti hogy ennél jobban is le lehetett volna írni, hajrá. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csoroparaszt 2010.09.21. 15:26-kor.
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

csari írta:Unitetrade.com
Az oldal tényleg régóta fizet állítólag http://www.gyorshozam.com/?page_id=964 itt bővebb infót is találsz róla
nagyonkezdo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.09.11. 20:54
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: nagyonkezdo »

nagyonkezdő ne legyél mohó

Ok, :D ,
nekem is volt amit kifizettek, tagnap esteés ma reggel, de még nem jött át LR-re.
A unitetrader pedig nekem a múlt héten fizetett, pontosan, rendben csak egy hetet kell rá várni( 7nap futamidő) :)
nagyonkezdo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.09.11. 20:54
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: nagyonkezdo »

ottorsstack írta:
csari írta:
ottorsstack írta:
van,szval pending withdrawalom eltünt,mintha megkaptam volna,csak épp libertyre nem érkezett semmi...most irtam support ticketet,majd meglátjuk mi lesz belőle.. libertyről ne fektessetek bele sztem.. de ahogy látom ap-vel nincs gond.
Szia! Érkezett libertyre valami? Én is kikértem tegnap, írták, hogy elküdték, de semmi nincs a számlámon. Support ticketre reagáltak?
irj nekik te is :D
Most akkor a libertynél lehet a gond? :roll:
látom többen vagyunk egy cipőben :roll:
nagyonkezdo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.09.11. 20:54
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: nagyonkezdo »

asszem itt a kövi, ahol beragad a pénzem :cry: hourly cash
most akkor hova érdemes betenni????
ki tudja :?: :?:
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

nagyonkezdo írta:asszem itt a kövi, ahol beragad a pénzem :cry: hourly cash
most akkor hova érdemes betenni????
ki tudja :?: :?:
financial-ante.com, oilstructure, gobtrading eddig fizet... :D de hogy meddig...az jó kérdés. :? ebben a hobbiban a reménykedésen mulik minden..ha jól tudsz reménykedni akk nem leszel veszteséges :D 8-) én az vok..ugyhogy nem reménykedek elég jól :(
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

Ez is olyan, mint a forex. Nem lehetsz benne okos és nyerő, mert nem a nyerő oldalon állsz.
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Szerintetek a nagyobb monitor oldalak nincsenek beavatva hogy egy oldal meddig tejel? Sőt még az se lenne meglepetés ha ők alapítanák az éppen scammé vált oldalt. Sőt még szerintem az rcb is azért nagy üzlet mert pl. ha a liberynél van számlájuk és az adott hyip oldalra 20000$ forgalma van akkor ha a hyip oldal liberty számlája a monitor alatt van akkor még ezért is beszedik a lét.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

ugylátom forld,és indays is eltünnek a süllyesztőbe.. indays 3 napja pending,és ahogy elnézem csak a monitoroknak fizet..forld 2napja pending..és nála is hasonló a helyzet :?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Oilstructure

Néhány napig még hozzáteszem a napi kamatot a tőkémhez, ezzel elérem azt az összeget (23,18), ami után minden nap nettó $0,5 kerül a LR számlámra és onnantól ketyeg amíg fizetnek... Remélem van még bennük sok-sok hónap... ;)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

bogyozotyo írta:Oilstructure

Néhány napig még hozzáteszem a napi kamatot a tőkémhez, ezzel elérem azt az összeget (23,18), ami után minden nap nettó $0,5 kerül a LR számlámra és onnantól ketyeg amíg fizetnek... Remélem van még bennük sok-sok hónap... ;)
Melyik szinten állsz most? És mennyit tettél be kezdetben?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

csari írta: Melyik szinten állsz most? És mennyit tettél be kezdetben?
Your current stage "C"
√ 2,2% daily, principal withdrawable with 60% fee

Első letét: 2010-07-01 - $1.39 - ezt hizlalgattam egy ideig, visszaforgattam a kamatot, aztán tettem még hozzá.
Második letét: 2010-07-15 - $10.23 - aztán így is hizlaltam $13-ig, utána mindennap, később 3 naponta kivettem a napi kamatot, amíg nyereségessé vált.
Aztán megint elkezdtem a hizlalást és tettem még bele $1.93-t 3 napja. Most még pár napig hizlalom és jöhetnek a nettó napi $0.5 kamatok amíg csak tart...
Bár ha letelik a 300 nap és díjmentesen vehetek ki tőkét és még mindig stabil lesz a program lehet, hogy forgatok még egyet az addig megkeresett dolcsikon.

Hacsak el nem adom a LR dolcsikat Alertpay-ért. ;)
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta:
csari írta: Melyik szinten állsz most? És mennyit tettél be kezdetben?
Your current stage "C"
√ 2,2% daily, principal withdrawable with 60% fee

Első letét: 2010-07-01 - $1.39 - ezt hizlalgattam egy ideig, visszaforgattam a kamatot, aztán tettem még hozzá.
Második letét: 2010-07-15 - $10.23 - aztán így is hizlaltam $13-ig, utána mindennap, később 3 naponta kivettem a napi kamatot, amíg nyereségessé vált.
Aztán megint elkezdtem a hizlalást és tettem még bele $1.93-t 3 napja. Most még pár napig hizlalom és jöhetnek a nettó napi $0.5 kamatok amíg csak tart...
Bár ha letelik a 300 nap és díjmentesen vehetek ki tőkét és még mindig stabil lesz a program lehet, hogy forgatok még egyet az addig megkeresett dolcsikon.

Hacsak el nem adom a LR dolcsikat Alertpay-ért. ;)
hát ha én azt megélem h leteljen a 300nap akk minden nap kikérem,és visszateszem,h kapjam az rcb-t...de már megint buktam 10 dolcsit..maradt 4...ebből se lesz már bugatti veyron :lol: :D
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csari »

bogyozotyo írta:

Hacsak el nem adom a LR dolcsikat Alertpay-ért. ;)
Vevő lennék valamennyire...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

csari írta:
bogyozotyo írta:

Hacsak el nem adom a LR dolcsikat Alertpay-ért. ;)
Vevő lennék valamennyire...
Az erre vonatkozó fórum topic (Pénzváltás): http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=43&t=390

Sajna most nem tudok segíteni, de egy hónap múlva lesz több, mint $15 LR amit el tudok adni... ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég