HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

Ha be akarsz fektetni egy adott oldalra és megnézed a monitorozókat, már csak az Rcb miatt is, akkor a nagy banner hirdetések mellett vagy alatt láthatsz ilyet:
2-3% daily for 5 days.2.2-4.2% daily 10 days,2.5%-5.5% daily 20 days
Expires: 10-08-30 :arrow: hirdetési hely lejárata: 2010.08.30
Állítólag ezeket kell figyelni, többet is meg kell nézni, mert sajnos néhány oldalon ez nem láthato, meg több helyen több dátum van.
4-5 dátumból lehet következtetni nindegyiken pár napot eltér.
Ezen az oldalon már nem hirdetik: http://www.hyipparty.com/
Viszont tényleg fizeti az RCB-t .
Lianar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.06. 14:43
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Lianar »

Üdv Mindenkinek!

Korábban már esett szó a Gutschein-alarmról. Van még néhány nagyon hasonló TELJESEN INGYENES befektetési program, amihez mindenkinek érdemes csatlakozni:

income4free.org

legitimincome.org

forex4free.biz

Közös bennük, hogy a regisztrálást követő néhány nap múlva 20-2.000 $ közötti összeget utalnak a számládra, amit a megadott programokba kell befektetned és ezeknek a hozadékából fogsz majd idővel részesedni.
A kockázat tényleg "0", veszteni valója senkinek nincs (legfeljebb az, hogy kimarad belőle).
Egy próbát megér. Nem?

Ha még nem tettétek volna csatlakozhattok az augusztus 31. után induló weboldal tesztelő programhoz. Érdekessége, hogy nem kell feltétlenül direkt refeket szerezned, a később csatlakozók után automatikusan jutalékot kapsz. Minél előbb belépsz, annál többet. (Én már úgy 1.000 $ körül járok...)

Végül, ha szerettek cikkeket olvasni (angolul) és azokat egy gombnyomással értékelni, akkor ne hagyjátok ki a Readbudot. Napi 1 dolcsit össze lehet kattingatni vele, a refek után pedig 5 $-t kapsz. 50 $ után fizet PayPalra.

További szép estét.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: A leggyorsabbaknak 3 cent ajándékba 1 óra múlva LR-re! :!:

Hour Quick

Most indult és nem is lesz hosszú életű, de $0.05-ből $0.08-at tudsz csinálni 1 órás lekötéssel! Többet nem érdemes betenni, mert túl gáz...

- Regisztráció után a számlád fel lesz töltve $0.03-ra, de nem lehet kivenni, csak ha teszel be...
- Minimum lekötés: $0.05 - 102% 1 órára, instant kifizetés, már amíg fizet...

Hour Quick

:arrow: A bizonyíték!
Kép
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

Hello
Kérdezném az érintettektől mi lett a FinalEarn-be fektetett pénzzel?
Kifizetett mindenkit?
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

tarrorsi írta:Hello
Kérdezném az érintettektől mi lett a FinalEarn-be fektetett pénzzel?
Kifizetett mindenkit?
nekem bent maradt 11,5 dolcsim :evil: szval nem fizet :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

tarrorsi írta:Hello
Kérdezném az érintettektől mi lett a FinalEarn-be fektetett pénzzel?
Kifizetett mindenkit?

Írtam az adminnak az oldalon keresztül és az AP emilcímére is, persze semmi hatás. Ezután az AP-nek küldtem egy support ticketet, amiben leírták, hogy lépjek kapcsolatba az eladóval és próbáljuk meg rendezni, ha ez nem segít akkor újabb support ticket a Transaction Dispute kategóriába, ezt ma küldtem el, a megfelelő adatok megadása és ezután max 30 napon belül jelentkeznek, hogy mi lett a vizsgálatuk eredménye, tehát ha szerencsém van, 1 hónapon belül visszakapom azt a 13,77 dodót ami bent rekedt...

LR-nél erre nincs lehetőség, amit elküldtél azt elküldted... :( Nem véletlen, hogy a LR a fő netes buxa a HYIP oldalaknál...
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo hogy kell ezt a visszakérős ticketet irni ap-n? mert az engem is érdekelne. :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta:bogyozotyo hogy kell ezt a visszakérős ticketet irni ap-n? mert az engem is érdekelne. :)
AP megnyitod, érdemes belépned és az átutalás részleteit kéznél tartani.
Az oldalon alul van egy Contact gomb, arra katt és az oldalon amire jutsz jobb alul lesz a zöld Email felirat alatt, hogy Send us a support ticket. Katt.
Következő oldalon kiválasztod a Transaction Dispute lehetőséget, legutolsó a felsorolásban és Next.
Na ezen az oldalon kérik be az adatokat. AP neved, emilcímed, egyenlegből, vagy kártyával fizettél, áru v szolgáltatás, az eladó emilcíme, amire fizettél su.finalearn@gmail.com, a finalearn webcíme, a fizetésed tranzakció referencia száma, aztán jelöld és pipáld a három yes-t,
és most írhatod le a sztoridat... tárgy mező pl: May I get my money back?
Üzenet mezőbe pedig a konkrét történetet...
aztán katt submit
Kapsz egy emailt a support ticket sikeres elküldéséről, ezt tartsd meg mert ebben lesz egy azonosító szám amire szükség lesz az esetleges további levelezéskor.
Ezután jöhet a várakozás max 30 napig, amíg kivizsgálják és válaszolnak... Remélhetőleg egyidejűleg utalnak is ;)
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

és te hogy irtad le a történetet? tudnál irni pár mondatot? eléggé hadilábon állok az angollal... :)
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

oilstructure-n Principal balance-n van az összeg akkor már kamatozik?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta:és te hogy irtad le a történetet? tudnál irni pár mondatot? eléggé hadilábon állok az angollal... :)
Hááát van az a pénz... :lol:
Majd elküldöm pm-ben, csak nincs elmentve, újra le kell pötyögnöm...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta:oilstructure-n Principal balance-n van az összeg akkor már kamatozik?
Akkor igen, amit hoz azt a Profit balance-n írják jóvá és onnan lehet kikérni a Withdraw funds gombbal. Még nem kamatozott? Vagy még csak most kezdted?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Hour Quick be is fejezte a kifizetést, monitor ikonok és a monitors oldal meg is szűnt... Na így lett volna igazam a Final Earn esetében is... :(
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: :arrow: :arrow: HYIP/Autosurf/Forex Monitor ami akkor is ad pénzt ha nem fektetsz be semmit! :!: :!: :!:

A Life's Dream 90%-át visszaosztja a befolyt jövedelmének a regisztrált tagok nagy örömére!
Egyetlen fillért sem kell költened, elég ha aktív tagja vagy a közösségnek, minél aktívabb, annál többet kapsz tőlük!
Van többféle lehetőség a pénzed gyarapítására, aktív részvétel a fórumban, játékok, az oldal népszerűsítése, hirdetők szerzése jutalékért, stb. (Még lekattintható hirdetés is van!)

Csak ajánlani tudom, ezen nem veszíthetsz! ;)
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta:
ottorsstack írta:oilstructure-n Principal balance-n van az összeg akkor már kamatozik?
Akkor igen, amit hoz azt a Profit balance-n írják jóvá és onnan lehet kikérni a Withdraw funds gombbal. Még nem kamatozott? Vagy még csak most kezdted?
még most kezdem,mert eddig liberty-n nem volt pénzem. neked mennyi jött eddig vissza az oldalon?
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

bogyozotyo írta:
ottorsstack írta:és te hogy irtad le a történetet? tudnál irni pár mondatot? eléggé hadilábon állok az angollal... :)
Hááát van az a pénz... :lol:
Majd elküldöm pm-ben, csak nincs elmentve, újra le kell pötyögnöm...
:D ok..kösz szépen,ha visszakapom kapsz tőlem 2 dolcsit ;)
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

bogyozotyo írta:
ottorsstack írta:és te hogy irtad le a történetet? tudnál irni pár mondatot? eléggé hadilábon állok az angollal... :)
Hááát van az a pénz... :lol:
Majd elküldöm pm-ben, csak nincs elmentve, újra le kell pötyögnöm...
Nagyon megköszönném, ha nekem is elküldenéd, hátha egyszer szükségem lesz rá.
Lianar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.06. 14:43
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Lianar »

Üdv Mindenkinek!

Újabb két ingyenes lehetőség:

forexbotpro.com

interworldwide.com

50 ill. 100 dollárt kapsz azonnal, amit befektethetsz.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack: kb. a fele már visszajött, nem számoltam pontosan...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Lianar írta:Üdv Mindenkinek!

Újabb két ingyenes lehetőség:

forexbotpro.com

interworldwide.com

50 ill. 100 dollárt kapsz azonnal, amit befektethetsz.
ForexBotPro részemről törölve, mert azt akarják, hogy a LR és az account hitelesítéséhez fizessek be 1 dolcsit, amit, majd az első pénzkivételkor visszaadnak...
Ha megnézed a statisztikát 14437 aktív felhasználó van. Ebből ha a fele befizet 1 dollárt máris nyertek több mint 7200-at. :roll:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

bogyozotyo írta::arrow: :arrow: :arrow: HYIP/Autosurf/Forex Monitor ami akkor is ad pénzt ha nem fektetsz be semmit! :!: :!: :!:

A Life's Dream 90%-át visszaosztja a befolyt jövedelmének a regisztrált tagok nagy örömére!
Egyetlen fillért sem kell költened, elég ha aktív tagja vagy a közösségnek, minél aktívabb, annál többet kapsz tőlük!
Van többféle lehetőség a pénzed gyarapítására, aktív részvétel a fórumban, játékok, az oldal népszerűsítése, hirdetők szerzése jutalékért, stb. (Még lekattintható hirdetés is van!)

Csak ajánlani tudom, ezen nem veszíthetsz! ;)
Legfrissebb hírek:
- a kattintós hirdetés mindennap hoz $0.005
- a jackpot játékon most egy 4 jegyű számot kell megtippelni 0000 és 9999 között, nyeremény ma $10.95 és minden nappal picit emelkedik. (Segítség: a Hints alatti link feliratra kattintva megtalálod azokat a számokat amiket eddig tippeltek. A ctrl+f billentyű kombináció bead a böngészőben egy keresőablakot, és így meg tudod nézni, hogy a tippedet játszotta-e már valaki, ha nem akkor hajrá!)
- a lottery ad napi havi és bónusz sorsoláson való részvételi lehetőséget, csak egy kattintás és máris a kalapban a neved. (ma nyertem $0.1-t :D)
- a one click earning lényege, egy adott pénzösszeg oszlik szét a tagok között, minél többen kattintanak rá, hogy kérik, sajna annál kisebb lesz az összeg... (Tehát ezt nem tőlem tudjátok! ;) )
- a promotion contest lényege: minél több látogatót és új regisztrált tagot hozol az oldalnak annál nagyobb esély van az első 5 helyezett közé kerülni, amit némi pénzdíjjal jutalmaznak!
- a sell banners arról szól, hogy ha az oldalnak szerzel banner hirdetőt, akkor részesedést kapsz az árból. Egyhetes banner hirdetésből 10%, a hónapos banner hirdetésből 15%-ot, ami már nem rossz pénz. A legolcsóbb hirdetés $20, a legdrágább $110.
- buy shares: $0.1-ért vehetsz részvényt, persze az egyenlegedből. Kiválaszthatod az allocate funkcióval, hogy milyen területeről kapj hozamot a részvényeid után. Választhatod a hyip/autosurf kategóriát, ami a legnagyobb hozamú, de a legkockázatosabb, a forex trading, kisebb hozam kisebb kockázat mellett és a valódi befektetési alapok, amik minimális rizikó mellett adnak nyilván csak pici hozamot. De jobb ma egy veréb...

Kifizetés: min. $2 Paypal-ra és LR-re.

Ismekedjetek vele, ajánlom mindenkinek! Life's Dream
Lianar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.06. 14:43
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Lianar »

Üdv Mindenkinek!

Két HYIP befektetés, akik már fizettek nekem:

xinvestgroup.com

orientinvestment.com

Íme:
Kép
Mind a kettőt egy John Smith (ál)nevű úriember(?) működteti, ezért szerepel ez a név a kifizetésnél.

Egy-egy dollárt fektettem be mindkettőbe és két hét után ennyit hozott.
Saját felelősségére bárki kipróbálhatja.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Az orientinvestment már hónapok óta nem fizette ki a kikért pénzemet és nem is válaszolnak semmilyen megkeresésre... :evil: A múltkoriban küldtek ki egy hírlevelet, ekkor újra írtam nekik, de semmi... :x A legtöbb monitornál is SCAM listások... Szóval csak óvatosan... :!:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:arrow: Hour Quick ajándék centek újra! :!:

Benéztem és az egyenlegemen ismét volt pár cent, amit ki is kértem és meg is kaptam, pedig már majdnem el is felejtettem ezt a scam oldalt...
Úgy tűnik, hogy hasonló sok ilyen kategóriás oldalhoz és csak az $1 alatti összegeket küldi ki a rendszerük, a többit csak látszólag...

Aki múltkor benne volt annak érdemes benézni, hátha talál valamit! :lol:
Kép
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

bogyozotyo írta::arrow: Hour Quick ajándék centek újra! :!:

Benéztem és az egyenlegemen ismét volt pár cent, amit ki is kértem és meg is kaptam, pedig már majdnem el is felejtettem ezt a scam oldalt...
Úgy tűnik, hogy hasonló sok ilyen kategóriás oldalhoz és csak az $1 alatti összegeket küldi ki a rendszerük, a többit csak látszólag...

Aki múltkor benne volt annak érdemes benézni, hátha talál valamit! :lol:
Kép
ez nem meglepő én még a kezdő centeket se kértem ki. töltöttem fel 2$-t óránként 4 centet hoz napi kb.10 szer lekötöm este meg kiveszem!
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

helo. manzinvest-el vigyázzatok,mert nekem már 3 napja pending withdraw van,és nem nagyon akarják kifizetni :(
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Manzinvest már scam listás a több monitornál is, vagy egy hete :shock:
Van pár monitor akiket fizetnek a látszat fenntartása miatt...

HYIP programok ellenőrzéséhez erősen ajánlott az alábbi oldal használata, beírod a webcímet, pl: manzinvest.com és megnézed mit mutatnak a monitorok.
http://www.allhyipmonitors.com/

ajánlom még a gsmonitort mert ők is eléggé odafigyelnek és pikk-pakk scam listára teszik az oldalakat, ha gáz van körülöttük. A bal oldalsávban a latest scam-et kell nézegetni. Illetve a full scamlist legalul. Illetve rá is kereshetsz az adott oldalra. Ha monitorozzák akkor megtalálod.
http://gsmonitor.org/
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

nahááát... :shock: :shock: akk megint cumi :twisted: nincs szerencsém ezekkel a hyip-ekkel :cry:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Hát ezzel sokan vannak így... Én épp azon gondolkodom egy ideje, hogy hyip monitor oldalt indítok, mert akkor nem a saját pénzemet viszem a vásárra és ami hozamot produkál egy-egy program az már tiszta haszon. ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

SeatRonacs
Kicsit hisztizni kellett érte support ticket-ben, de reggelre megjött:
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég