G2A - Ebay kapcsolata MÓDSZER

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Hapetit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.05.24. 21:42
Kapcsolat:

G2A - Ebay kapcsolata MÓDSZER

Hozzászólás Szerző: Hapetit »

Sziasztok!

Én egy teljesen új pénzkeresési módszert akarok nektek bemutatni, amivel pénzt tudtok keresni. Egyszerű módszer.
A dolog lényege, hogy digitális kulcsokkal kell kereskedni, amivel profitot tudtok termelni. Ezt kicsiben el lehet kezdeni.
Rengetegen keresnek elérhetőbb áron steam-es, uplay-es kulcsokat. Mi ezt használjuk ki.
Sokan nem ismerik a következő oldalt, innen fogunk vásárolni.

Ha tetszik amit leírtam akkor kérlek itt regisztrálj:

https://www.g2a.com/r/user-55fa6d2db9fa4

Egy rendkívül megbízható és a legolcsóbb oldal. Innen nyugodtan vásárolhattok. Vegyünk először egy 5000 FT értékű kulcsot példának okáért.
Paypal használható, de bankkártyával is lehet fizetni biztonságosan. Pár perc múlva rögtön látható lesz a kulcs!

A következő oldal lesz a célpont, ahol a célközönségünk van: Ebay

http://www.ebay.com/

Gondolom mindenki jól ismeri!
A megvett kulcsot tegyük fel eladásra kínálva, de előtte megnéztük ebay-en és 7000 FT-ért árulják(ha kicsi árréssel tudjuk továbbadni, akkor más játékban gondoljunk).
Mi mondjuk 6500 FT-ért tesszük fel.
Ez azt jelenti, hogy egyetlen kulcs eladásával 1500 FT-t kerestünk! :good:
Minél több sikeres eladásunk van, annál jobban és könnyebben fogjuk tudni továbbadni!

Kellemes kereskedést! :D
Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.03.21. 07:42
Kapcsolat:

Re: G2A - Ebay kapcsolata MÓDSZER

Hozzászólás Szerző: Anonymusx »

Ha jól emlékszem az ebay elég sokat elkér az eladás után, ami miatt inkább veszteséges lesz, ráadásul én régebben adtam el így játékot és kitíltottak, mert csak hivatalos személyek adhatnak el kulcsokat, vagy valami ilyesmi, ez volt egy pár éve..
Hapetit
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.05.24. 21:42
Kapcsolat:

Re: G2A - Ebay kapcsolata MÓDSZER

Hozzászólás Szerző: Hapetit »

A mai napig látok magánszemélyeket az ebay-en eladni kulcsokat és nincsenek letiltva. Ha túl sokat kérne el az ebay, akkor sokaknak nem érné meg. Rengeteg online piac van, ha valakinek az ebay nem szimpatikus, akkor nyugodtan lehet keresni másikat, ez nem megkötött.
Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.03.21. 07:42
Kapcsolat:

Re: G2A - Ebay kapcsolata MÓDSZER

Hozzászólás Szerző: Anonymusx »

Valaki próbálta ezt?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég