Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
kssn86
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.02.21. 17:57
Kapcsolat:

Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: kssn86 »

Sziasztok!

Olyan embereket keresek, akiknek van egy kis felesleges pénzük, amit nem félnek elveszíteni :)

Jómagam immár 2 éve tradelek életvitelszerűen. Pár hónapja "árulok" forex előrejelzéseket némi jutalékért cserébe, ill. mások forex számláit kezelem, némileg nagyobb jutalékért cserébe.

A héten elkezdtem egy demo számlával játszani, amolyan promóciós célzattal (mivel az éles számlámat nem szeretném az interneten mutogatni, de azon is ugyanezeket a pozíciókat veszem fel, szóval a lényegen nem változtat):

Kép

(A számla BIT-ben van. 1 bitcoin = 1 000 000 BIT)

A Te számládat is meg tudom duplázni, akár egy hét alatt, persze extrém kockázattal :) (Normál számlakezelés mellett a valós számlámon kb. 10%-ot hoztam a héten.) A bevétel csak attól függ, mennyire jól tűröd a kockázatot.

Az én fizetségem kizárólag százalékos jutalék, semmilyen fix díjat nem kell fizetned, ergo csak akkor kapok pénzt, ha Te is. Ugyanakkor, mivel a Te pénzedről van szó, így a KOCKÁZAT A TIÉD!
Ennek észben tartása mellett, akit érdekel a dolog, keressen privátban.

Ha közérdekű kérdésed, észrevételed van, írd ide.
(A "tőzsdén-a-kisember-úgysem-tud-pénzt-csinálni"-féle megmondóemberek, véleménytrollok kíméljenek!)

Szerk.:
Ezen a linken folyamatosan követhetitek a számlám alakulását. Az oldal a számla megnyitása óta minden adatot automatikusan lekér közvetlenül a kereskedési felületről, nem lehet manipulálni sem.
Van rajta mindenféle: a %-os profit/veszteség napra/hétre/hónapra lebontva; találati arány; 'History' alatt a lezárt pozícók; és még egy rakás más statisztika.

http://www.myfxbook.com/members/Tercier ... mo/1867885
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kssn86 2016.11.21. 11:41-kor.
co1987
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.03.09. 09:07
Kapcsolat:

Re: Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: co1987 »

Szia,

Lenne egy pár szakmai kérdésem. Írod hogy már két éve kereskedsz, akkor biztos vezetsz kereskedési naplót, amiből minden kiderül.
Egy pár statisztikai adatra lenne szükségem, hogy gondolkozzak rajta:
- találati arány
- PayoffRatio
- hozam értéke nem %-ban, hanem R értékben

Válaszodat előre is köszönöm
Üdv. Gábor
kssn86
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.02.21. 17:57
Kapcsolat:

Re: Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: kssn86 »

co1987 írta:Szia,

Lenne egy pár szakmai kérdésem. Írod hogy már két éve kereskedsz, akkor biztos vezetsz kereskedési naplót, amiből minden kiderül.
Egy pár statisztikai adatra lenne szükségem, hogy gondolkozzak rajta:
- találati arány
- PayoffRatio
- hozam értéke nem %-ban, hanem R értékben

Válaszodat előre is köszönöm
Üdv. Gábor
Üdv,

A találati arányom hektikus, 40-60% között váltakozik. Mondanék fix számot, de tényleg nagy a szórás. Szeptemberben 53% volt, októberben 58%. Idén eddig 44% volt a legrosszabb.
A találati aránynak egyébként sincs nagy jelentősége, lehet valaki 90%-kal is veszteséges (és van is ilyen), de éppúgy lehet 30%-os aránnyal is nyereséges rendszert fenntartani.

Payoff ratio: havi bontásban 1,8 és 2,4 között. Ezen a héten 2,27.

R érték alatt, ha a risk/reward arányt érted, az ugyanaz, mint a payoff ratio.

Edit:
Azt nem írtam, h habár 2 éve kereskedek, naplót csak idén februárban kezdtem el vezetni (érdekes módon szintén február óta vagyok folyamatosan nyereséges :D ). Szóval a fenti számok február óta értendőek.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Én bináris opciókkal kereskedem,kizárólag napi lejárattal, és nagyképűen hangzik, ha azt mondom, hogy 2 hete 100 %-os vagyok? :D Akit érdekel, én tök ingyen adok tippeket, jutalék nélkül, mert nekem meg elég bőven amit én keresek egyedül.... :D
kssn86
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.02.21. 17:57
Kapcsolat:

Re: Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: kssn86 »

Beregisztráltam a számlát a myfxbook-ra, itt real time tudjátok követni az alakulását.
http://www.myfxbook.com/members/Tercier ... mo/1867885

Csak egyelőre még nem akar frissülni...

A mostani hét elég vacak volt, 12 nyerő pozícióra jutott 14 vesztes. Viszont a múlt héttel ellentétben immár normális pénzkezeléssel még így is sikerült erős 2%-ot hoznom a számlán ezen a héten: pénteki záráskor 104 033 450.44 BIT-en állt az egyenleg.
kssn86
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.02.21. 17:57
Kapcsolat:

Re: Forex szignálok és/vagy számlakezelés

Hozzászólás Szerző: kssn86 »

Na, a linket javítottam, hozzáadtam a nyitó hozzászóláshoz, most már frissül rendszeresen.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég