Linkbucks + Hitleap segítség

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Linkbucks + Hitleap segítség

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!
Körülbelül másfél napig elég jól ment egy pénzkereső módszerem, mely a következőkből állt:
Hitleap-ba linkbucks-os linkeket raktam, és fél nap alatt 0,12 $ jött be összesen 2 linkből.
Azonban másnap dél körül egy üzenet ugrott fel:
"Your account has been limited due to a violation of our terms of use."
Írtam nekik egy e-mailt, hogy ezt miért kaptam, és a következő válasz érkezett:
"Over 34/4 of your traffic comes from proxies
Only 1.5% of visitors are skipping the ad, so essentially 98.5% of visitors aren't proceeding to the content. If you're publishing content and your visitors are not viewing the content, it shows that the traffic is not organic.
Mouse movement rate is only 2.3%...
On the same token, campaign load rate is nearly 100% which just isn't possible when comparing the other stats.
We are unable to accept the traffic as a result and must ask you to discontinue use."
Persze persze, én igazán megértem őket is, de a kérdésem az lenne, hogy nincs valami módszer, hogy megkerüljem úgymond őket, és folytathassam a bizniszem? :D :D
A válaszokat előre is köszönöm! :) :)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Linkbucks + Hitleap segítség

Hozzászólás Szerző: any »

Hát élősőzőr is ne olyannal próbáld amiről tudni régóta a piacon vannak mivel ezek jó anti cheat rendszerrel vannak felszerelkezve a csalók ellen(Adfly,Linkbucks,Shorte.st..stb) Kisebb újonnan indult url rövidítő oldalakkal szokták ezt eljátszani (adfoc.us,adyou.me,binbucks,,stb) ahol még örülnek azért mert valaki regisztrált :lol: Régebben én is kerestem a megoldást (valahol még most is :oops: ) Sőt Ismertem olyat akit kifizettek (és csak a 2. kifizetés előtt töröltek) Hát nem tudom megérnie azért nyitva tartom a szemem hátha... rengeteg idő fel van halmozva Hitleap-on
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 3 vendég