HitLeap látogatás eladó

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Egész sok percem összegyűlt a HitLeap oldalon. :)
Azt szeretném kérdezni, hogy lenne-e igény HitLeap látogatottságra?
100 látogatás / 25 Ft
Fizetni PayPal-on vagy Skrill-en keresztül lehetne.
Szóval, van-e érdeklődő? :)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Hello ! Miert is jo ha pl vennek toled 20 ezer latogatast ? Nem ertem ezt a hitleapet , de erdekelne engem ! Udv
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Szia!
Igazából ezt neked kell tudni. Sokan youtube videók nézettségének növelésére használják, vagy weboldal nézettségének növelésére.
Látogatókat küld az általad megadott oldalra, itt jönnék én a képbe, beírom az általad kért oldal címét, és beállítom, hogy mennyi látogatást kapjon.
Röviden ennyi, ha nem volt világos, kérdezz bátran. :)
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: singular »

Sajnos már egyre kevesebb helyen lehet használni, mert egyre többen szűrik a HitLeap-ről érkező forgalmat. Aki tud olyan lehetőséget, amivel még kifizetődik, az ne tartsa magába! Nekem is van valami 250 ezer percem naponta (kb 1 millió 15 másodperces látogatásnak felel meg), de én magam szeretném felhasználni.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: any »

Likesplanet.com elfogad Hitleap hiteket, sőt még külön biztat is rá.. az így szerzet pontokból érdemes job-okat készíteni, ha okosan használod sikerülhet kis pénzre váltani.. de egyébként felesleges futtatni a Hitleapot :XD:
Kép
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: punnmass »

any írta:Likesplanet.com elfogad Hitleap hiteket, sőt még külön biztat is rá.. az így szerzet pontokból érdemes job-okat készíteni, ha okosan használod sikerülhet kis pénzre váltani.. de egyébként felesleges futtatni a Hitleapot :XD:
Annyira felesleges hogy én havi kb 80-90e ft-ot kiszedek belőle :PP :lol: Bár nem ilyen likesplanet stb-ből. És nem 1-2 gépen fut. :D
A lényeg hogy lehet még vele okosba keresni.
Viszont a jelenlegi hitleap ár ilyen 0.3$ / 10.000 minuteban megy. "100 látogatás / 25 Ft"-ért senkinek nem éri meg.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

punnmass írta:
any írta:Likesplanet.com elfogad Hitleap hiteket, sőt még külön biztat is rá.. az így szerzet pontokból érdemes job-okat készíteni, ha okosan használod sikerülhet kis pénzre váltani.. de egyébként felesleges futtatni a Hitleapot :XD:
Annyira felesleges hogy én havi kb 80-90e ft-ot kiszedek belőle :PP :lol: Bár nem ilyen likesplanet stb-ből. És nem 1-2 gépen fut. :D
A lényeg hogy lehet még vele okosba keresni.
Viszont a jelenlegi hitleap ár ilyen 0.3$ / 10.000 minuteban megy. "100 látogatás / 25 Ft"-ért senkinek nem éri meg.

Az hetente elég jó pénz azért szerintem :D
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: any »

Rendben vannak olyan dolgok amik csak addig működnek még kevesen tudják, csinálják.. de azért valaki elpletykálhatná nekem :lol: :PP
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

any írta:Rendben vannak olyan dolgok amik csak addig működnek még kevesen tudják, csinálják.. de azért valaki elpletykálhatná nekem :lol: :PP
Na jah :D
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: HitLeap látogatás eladó

Hozzászólás Szerző: punnmass »

any írta:Rendben vannak olyan dolgok amik csak addig működnek még kevesen tudják, csinálják.. de azért valaki elpletykálhatná nekem :lol: :PP
Ilyenekkel én már nem foglalkozom. :P Egyszerűen csak sok vps-t futtatok és több accountot használok hirdető oldalakhoz. MAGIC :DD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég