Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Tudom még nem túl régi vagyok az oldalon. De kicsit jobban utána néztem a dolgoknak.
Tehát érdeklődnék, Ha pl csinálok egy olyant mint a Casho volt régen, hogy telepíteni kell appokat, azért kaptatok pontokat amit ki tudtatok kérni btc és paypal formában. Lenne rá igény ha csinálnék egyet? Rendes fizetéssel. Tehát nem átverésként. Viszont ha lenne rá igény és elindítsuk, akkor egyenlőre valószínűleg csak paypal fizetés lesz. (jobbnak tartom) könnyebb váltogatni a pontokat pl dollárba mint ezekbe a 0.000xyba :D.

Tehát az érdekelne, lenne rá igény? Ha igen kb erről az oldalról mekkora? Szerver lenne hozzá, mert az jelenleg is van 8 magos :D 1gbps neten.
Tehát a domainért kellene max külön fizetnem. Azért érdekel, mert ha megtudom oldani, hogy azok a "cégek" vagy minek nevezzem kifizetnek. Akkor én is fizetnélek titeket rendesen. persze úgy, hogy azért valamennyire nekem is megérje. Tehát nem ígérek elsőnek meggazdagodást belőle.

Illetve a másik.: Weboldalaknál kattintásra való fizetés, mint pl az google ads meg még sok másfajta. Ilyenre is gondoltam :)

Mit szóltok hozzá?
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Engem érdekelne biztos, de csak akkor ha van is mit csinálni folyamatosan. Nagyon nem szeretem azokat ami csak naponta ad talán 1 programot amit fel lehet rakni, meg talán egy video nézés mellé és annyi.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, na ez jó ötlet! :)
Építő jellegű kritikák érdekelnek. Még nem tudom mikor lesz kész. De ha látom, hogy beválna tényleg használnák. Akkor hamarabb bele kezdenék ill. többet foglalkoznék vele. Mert ha érdekli az embereket az csak jó :).
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: any »

Őszinte leszek én irtózok az ilyenektől miért szemetelném tele minden felesleges kémprogrammal a gépemet, telefonomat pár dollárért? Ez lehet erős volt és üldözési mániásnak tűnik e miatt, de ha jobban belegondolsz aki ért hozzá annak nem lehetetlen.. legtöbb ilyen alkalmazás további alkalmazást akar letölteni rosszabb esetben rá se kérdezz automatikusan telepíti. :bad:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Kedves Any! Semmi gond, örülök minden véleménynek! Bár a miénk automatikusan semmit sem telepítene.:)
A másik, meg persze nem muszáj ezzel élni.
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: Androidos app - mindenféleképpen nézz be?!

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Én ezekre egy régi telefont használok és nem érdekel mi történik vele. Ha nagyon kicsinálná akkor meg gyári állapot vissza és annyi :)
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég