Ouo.io Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Ouo.io Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Hozzászólás Szerző: any »

Sziasztok!

Körülbelül egy éve kezdtem el komolyabban utána nézni az interneten történő pénzkeresésnek, valamiért az url rövidítő cégekben láttam a pénz. Szerintem jó ötlet lenne kiemelni mint például a PTC oldalakat. Én magam több lehetőséget látok benne mivel ide nem szükséges több ezer ref.
illetve nem neked kell nézni a reklámokat.. és a legjobb az egészben annyit keresel amennyit akarsz. kis túlzással :good: Bele kell fektetni némi időt és rengetek energiát, és kreatívnak kell lenned amire jönnek a megtekintések, rengetek BECSÜLETES módszer van rá! Én úgy gondolom szépen lehet vele keresni.

Mi az a Ouo.io ? url rövidítő.. olyan mint a többi? Nem..! Fix a CPM 1,5 ami igen kimagasló a többihez képest ( linkbucks, adfly ...stb) Ami(k) elég keveset fizetnek a magyar megtekintésre illetve a "szegényebb" országokra..

Példa
Ouo.io 1000 megtekintés az 1.5 dollár az az 400 FT
Adfly 1000 megtekintés 0,3 dollár 80 FT

További nagy előny egy adott IP címről bármennyi megtekintést elszámol, most jön a feketeleves és a tapasztalatim.

A többi url rövidítő "céghez" képest itt a bejövő oldalon nincs 5 másodperc vissza számlálás hanem "Captcha" -t kell kitölteni ami egyes embereknek gondot okoz pedig pofon egyszerű a szokásos (Jelöld ki a képen látható Tigrist?!) majd ez után 3 másodperc elteltével a get linkre kattintva jön be az adott oldal. Eleinte vissza esett a megtekintés ,de már akkor több pénz hozott ez mint az adfly.. hiába van 2x több a kattintás, ha az nem ér semmit...

2016 December kezdtem használni több kifizetésem volt már. minimum 5 dollár kifizetés Paypal. minden hónap 15.-én és 30.-án automatikusan fizet levonás nélkül és másnap már paypal számlán a pénz!

Kép

Kép

Köszönöm, ha a ref linkemen keresztül regisztrálsz http://ouo.io/ref/qfqa3ITZ :good:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.03.28. 02:47-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Köszi! Én regisztráltam. Bár adfly-n van 0.5 $-om fogalmam sincs mit kezdjek vele xD
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:Köszi! Én regisztráltam. Bár adfly-n van 0.5 $-om fogalmam sincs mit kezdjek vele xD
Nézőpont kérdése kinek melyik fizet jobban.. Adfly-nál kicsit bonyolultabb ott nagyon fontos hogy külföldi látogatót szerezz.. Elég szép statisztikákat látni olyankor kicsit fáj a szívem 1000 megtekintésre más könnyedén kap 5+ dollár én meg 20,455 megtekintésre $3.85129 :cry: e miatt váltottam a magyar oldalaimat ouo.io -ra :good:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem azért mondta, magyar kattok után tényleg rosszul adja :D az adfly. Magyar kattok után ez jobb amit kihirdettél :)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Magyar látogató után a legtöbbet fizető url rövidítő!

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:Nem azért mondta, magyar kattok után tényleg rosszul adja :D az adfly. Magyar kattok után ez jobb amit kihirdettél :)
Sokkoló példa 43kcsak 8 dollár Oui-nál ez 64 dollár 2240HUF vs 18 000HUF ugye ugye :good:
Kép
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég