Popads.net - Pop-Under Ad Network

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Popads.net Profi PopUnder PPV azaz Pay Per View USA-ba több mint $6 / 1000 db reklám megjelenítés, az átlag $1.50 ami elég jó PPV megjelenítés alapú reklám lévén! Ami a legjobb hogy nem csak a "Gratulálok nyertél iPhone-t" típusú reklámokkal bombázza a jó népet! Szinvonalasabb barátibb hirdetések jelennek meg..

Mire lesz szükséged?
- Weboldalra vagy blogra legyen az Blog.hu, Blogspot, Wordpress...
- Forgalomra minél több legyen a lapletöltés (böngésszék az oldalad)

Hogy keresel pénzt a Popads-al?
- Hirdetés megjelenésért (bárhova kattint az oldalon a látogató reklám jelenik meg háttérben vagy felugró ablakban)

Előny
- Régebbi domin név legalább 3-4 éves
- Google Search Traffik

Regisztráció menete
Advertiser or Publisher-nél válaszd a Publisher-t ha pénz szeretnél keresni a weboldaladdal, ha hirdetni akkor a másikat (de ezt később meg tudod változtatni)

Miután ezzel megvagy a kezelőfélőléten találód magad, lényegretörő sőt készíthetsz egyedi statisztika jelentést is ha az alap nem tetszik

Oldalbeküldés menete válaszd ki "New Website"
Kép

Miután ezzel megvagy várnod kell, általában 24 órán belül a rendszer feldolgozza az adatokat majd pontozni fog.
- Minék magasabb értékelést kapsz az annál több pénz fog jelenteni..
- Minden hónapban? vagy hetente forgalomtól függően változhat az értékelés!
Ha már van "előélete" az oldalnak értem ez alatt nem új regisztrált domin névvel rendelkezel akkor az már + de akár aldominnal is elkezdhető!

Miután elfogadták az oldalt beállíthatód milyen hirdetési formákat engedélyezel.
Kép

Szíved joga mit engedélyezel és mit nem, neked kell tudni mi fér bele.. én azt javaslóm csak popundert pipáld ki ha rendelkezel megfelelő forgalommal. Ha közelít a napi 5-6 ezerhez a forgalom akkor érdemes lekorlátozni a hirdetések számát 1IP/AD
Kép

Erősen ajánlott az Anti Adblock használata, így akik használnak reklámblokkolót azok sem maradnak ki a "jóból" Ezért több pénz fizetnek neked.

<head> tag előtt legyen a generált kód HTML esetén
- Érdemes hetente cserélni kódot

Pénzkikérés
- Naponta kikérhető levonás nélkül. Ez verhetetlen a többi oldalhoz képest!
- $5 Paypal, Payza

Regisztráció
- https://www.popads.net/
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:05-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hali! Engem érdekelne? Tehát a megjelenítésre fizet ez? Nem arra, hogy rá kattintanak a hirdetésre? Mert csomó hirdető mint pl exoclick meg google ads. Csak kattra fizet?!
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:Hali! Engem érdekelne? Tehát a megjelenítésre fizet ez? Nem arra, hogy rá kattintanak a hirdetésre? Mert csomó hirdető mint pl exoclick meg google ads. Csak kattra fizet?!
Ez nem banner hirdetés nem kell átalakítani az egész oldalt hogy jó látható helyre kerüljön a hirdetés vagy épp zavaró helyre hogy mindenképp legyen kattintás, itt bárhova kattint a látogató reklám fog megjelenni.. képernyőn megjelenő különálló ablakban Popup felugró ablak vagy Popunder háttérben, ha csak az utóbbit engedélyezed fel sem tűnik az olvasóknak mennyi reklám nyílt meg a háttérben :lol:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát igen, de nekem valami csak látogatásért és nem kattintásért kellene. Mert akkor havonta legalább 3-4 dollárt termelnék. :D
Mert 8Db szerverem van. Aztán napi 800 kb a látogatása...:D
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:Hát igen, de nekem valami csak látogatásért és nem kattintásért kellene. Mert akkor havonta legalább 3-4 dollárt termelnék. :D
Mert 8Db szerverem van. Aztán napi 800 kb a látogatása...:D
Ha igazi látogatód van az biztos kattint is, tegyük fel kijelölöd azt amit most épp írtam, mit csináltál? lenyomtad a bal egérgombot ami kattintás, ha ezt az oldalamon tetted volna meg akkor már reklám jelent volna meg háttérben.. szóval biztos vagyok benne ha igazi látogatód van az minimum egy oldal meg fog nyitni vagy trükköt alkalmazol.. teljes képernyős üdvözlő üzenet " Üdvözöllek a weboldalon érezd jól magad" ahogy X-eli az üzenetet már kattintott :PP ha meg alapból clickbait tartalmad van ... Banner hirdetés helyett inkább tele pakolom az oldalt kiXelhető szövegbuborékokkal :lol:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát igen, de nekem szervereim vannak, ahol sok a játékos (látogató) ugyebár. De hát ott nem tud kattintani...XD a motd-ban nem lehet :/
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: A nagyok is ezt használják! PPV 100+ dollár 16x Fizetett

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:Hát igen, de nekem szervereim vannak, ahol sok a játékos (látogató) ugyebár. De hát ott nem tud kattintani...XD a motd-ban nem lehet :/
Kerestem ezt találtam http://motdstream.com/?! Videó elindításhoz is kattintani kell ,nem? :good:

Akkor nincs egyetlen egy kattintás sem ha például surf oldalon hirdeted legyen az auto vagy manual édes mindegy (csak nézi a visszaszámlálót mikor léphet végre tovább,ha meg auto akkor esély sincs a rá) ezért írtam az IGAZI látogató az kattint csak ez nem adfly nem linkre kell rányomni hanem elég hozzá az oldalt böngészni Minden bal vagy jobb click lenyomása után FIZET!
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

Kisebb változás történt jó értelemben, eddig 24 órán belül történt a kifizetés miután kikérted most szinte azonnal! Egyszerűen imádom őket :)
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $150+

Hozzászólás Szerző: any »

Törölt kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:05-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

5,31$-t hogyan érted el? hány kattintás kellett hozzá? Vagy itt mennyibe számol 1 kattintást?
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

raptor666 írta:5,31$-t hogyan érted el? hány kattintás kellett hozzá? Vagy itt mennyibe számol 1 kattintást?
Azt a kattintást értsd úgy böngészik weboldalam.. inkább forgalomfüggő :)
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem kattintás után fizet, hanem mert megjelenik az oldalon?:OO
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

skamasz írta:
raptor666 írta:Nem kattintás után fizet, hanem mert megjelenik az oldalon?:OO
Persze hogy kattintás után, minél több a látogató annál több a kattintás ennyire egyszerű. Ne bonyolítsd túl az életed :)
Azt a kattintást értsd úgy böngészik weboldalam.. inkább forgalomfüggő :)

Ebből én arra következtetnék, hogy nem csak kattintásért ad pénzt...
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

Már én sem értem :XD: Felugró hirdetésekkel foglalkozó reklámcég.. megjelenítés után fizet! De ahhoz hogy megnyitáson egy reklámot új ablakban háttérben ahhoz a látogatónak valahova kattintani kell az oldaladon belül.. a hirdetők Amazon.. BMW és hatalmas cégek ha valaki "általam" vesz új autót én nem kapok belőle sajnos részesedést :lol:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

na így már más :D
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

Törölt kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:06-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

kb 100 kattintásból mennyi cash jön? Arra még nem válaszoltál! :D Vagy neked mennyi kb a látogatód? Illetve nem írtál az ügyben ami miatt felvettem veled a kapcsolatot. Sikerült megcsinálni vagy mi?
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

Továbbiakban is számítok rád szükségem lenne arra amire, tudod.. mivel az lenne az alap a jövőben arra szeretném építkezni az új oldalamat. Nem volt netem emiatt nem tudtam írni, most próbálom bepótolni mindenhol a lemaradást :cry:
Jelenleg 2 oldalammal használom körülbelül 5-6ezer oldalmegtekintés lehet naponta, hétvégenként több.. de biztos vagyok benne többet kereshetnék vele, mivel sok hirdetést nem engedélyezek : Adult Content, Autoplay Sound/Video, Software promotion, Tabup pont ezekért fizetne a legtöbbet :lol: de így is korrektnek érzem látogatóimat meg szeretem, nem szeretnék nekik pénisznagyobbítót ajánlgatni
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: janototh »

any írta:Továbbiakban is számítok rád szükségem lenne arra amire, tudod.. mivel az lenne az alap a jövőben arra szeretném építkezni az új oldalamat. Nem volt netem emiatt nem tudtam írni, most próbálom bepótolni mindenhol a lemaradást :cry:
Jelenleg 2 oldalammal használom körülbelül 5-6ezer oldalmegtekintés lehet naponta, hétvégenként több.. de biztos vagyok benne többet kereshetnék vele, mivel sok hirdetést nem engedélyezek : Adult Content, Autoplay Sound/Video, Software promotion, Tabup pont ezekért fizetne a legtöbbet :lol: de így is korrektnek érzem látogatóimat meg szeretem, nem szeretnék nekik pénisznagyobbítót ajánlgatni
Érdekelne, hogy milyen témában indította az oldalt?
"Komoly" oldalaknál ez igazán a megtekintés számba kerülne, valamint felhasználók elvesztésében.
Hacsak nem videómegosztó "filmnézős" vagy "képnézegetős" oldal, abban az esetben nem nagyon éri meg szerintem :)
Mi a véleményed erről?
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: Érdekelne, hogy milyen témában indította az oldalt?
"Komoly" oldalaknál ez igazán a megtekintés számba kerülne, valamint felhasználók elvesztésében.
Hacsak nem videómegosztó "filmnézős" vagy "képnézegetős" oldal, abban az esetben nem nagyon éri meg szerintem :)
Mi a véleményed erről?
Azért tudnom kéne mit jelent nálad a "komolyabb" oldal..

Elsődleges oldalam videómegosztó szerűség, de nem filmnézős.. Minden saját készítésű jelenleg mondhatni széles témakörben mozog, későbbiekben le szeretném ezt szűkíteni.. css, html, photoshop, sony vegas, after effects, időközönként mobilos alkalmazásokról is készítek bemutatót. Van sok ingyen letölthető template egy része saját a többi forrásmegjelölésél.. Google találatból jön a jó nép szóval volt vele munka rendesen mire ezt el tudtam érni!

A másik oldalamra nem vagyok büszke ez már inkább videómegosztó a másikhoz képest Clickbait címekkel.. azt rakom ki amire igény van itt szerencsémre megosztják a tartalmat ezzel különösebben nincs gond.. néha meglepő mint egy vírus úgy terjed a hülyeség facebook-on. Videókat nem én hosztolom csak Jwplayer lejátszóba rakom..

Éés igen most gondolkozok valami egészen máson :?
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

any írta:
janototh írta: Érdekelne, hogy milyen témában indította az oldalt?
"Komoly" oldalaknál ez igazán a megtekintés számba kerülne, valamint felhasználók elvesztésében.
Hacsak nem videómegosztó "filmnézős" vagy "képnézegetős" oldal, abban az esetben nem nagyon éri meg szerintem :)
Mi a véleményed erről?
Azért tudnom kéne mit jelent nálad a "komolyabb" oldal..

Elsődleges oldalam videómegosztó szerűség, de nem filmnézős.. Minden saját készítésű jelenleg mondhatni széles témakörben mozog, későbbiekben le szeretném ezt szűkíteni.. css, html, photoshop, sony vegas, after effects, időközönként mobilos alkalmazásokról is készítek bemutatót. Van sok ingyen letölthető template egy része saját a többi forrásmegjelölésél.. Google találatból jön a jó nép szóval volt vele munka rendesen mire ezt el tudtam érni!

A másik oldalamra nem vagyok büszke ez már inkább videómegosztó a másikhoz képest Clickbait címekkel.. azt rakom ki amire igény van itt szerencsémre megosztják a tartalmat ezzel különösebben nincs gond.. néha meglepő mint egy vírus úgy terjed a hülyeség facebook-on. Videókat nem én hosztolom csak Jwplayer lejátszóba rakom..

Éés igen most gondolkozok valami egészen máson :?
Komolyabb oldal alatt egy olyan oldalra gondolok ami nem a fenti témakörökből épül fel.
Tehát a felhasználók, eddigi tapasztalataim szerint nem igazán tűrnek el popunder és popup hirdetéseket egy oldalon, hacsak nem filmet/képet/videót néznek meg az adott oldalon.
Amennyiben tényleges használat alatt áll az oldal - legyen az akár egy hír oldal, vagy akár egy PTC, GPT oldal - akkor bizony ez jelentős veszteséggel jár.
Ezért írtam hogy "komolyabb" oldal :)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: Komolyabb oldal alatt egy olyan oldalra gondolok ami nem a fenti témakörökből épül fel.
Tehát a felhasználók, eddigi tapasztalataim szerint nem igazán tűrnek el popunder és popup hirdetéseket egy oldalon, hacsak nem filmet/képet/videót néznek meg az adott oldalon.
Amennyiben tényleges használat alatt áll az oldal - legyen az akár egy hír oldal, vagy akár egy PTC, GPT oldal - akkor bizony ez jelentős veszteséggel jár.
Ezért írtam hogy "komolyabb" oldal :)
Ömhh.. Hát akkor úgy néz ki "Komolytalan" vagyok félig meddig :wacko:

Aki ért hozzá hogyan kell felépíteni és működtetni egy PTC oldalt az bizonyára nem a PopAds-tól várja a csodát.. nagyon rossz példa volt!
De igen értem mire célzol és igen egyetértek veled, valami olyan tartalom kell ami megfogja a látogatót.. maradjunk ennyiben!
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

any írta:
janototh írta: Komolyabb oldal alatt egy olyan oldalra gondolok ami nem a fenti témakörökből épül fel.
Tehát a felhasználók, eddigi tapasztalataim szerint nem igazán tűrnek el popunder és popup hirdetéseket egy oldalon, hacsak nem filmet/képet/videót néznek meg az adott oldalon.
Amennyiben tényleges használat alatt áll az oldal - legyen az akár egy hír oldal, vagy akár egy PTC, GPT oldal - akkor bizony ez jelentős veszteséggel jár.
Ezért írtam hogy "komolyabb" oldal :)
Ömhh.. Hát akkor úgy néz ki "Komolytalan" vagyok félig meddig :wacko:

Aki ért hozzá hogyan kell felépíteni és működtetni egy PTC oldalt az bizonyára nem a PopAds-tól várja a csodát.. nagyon rossz példa volt!
De igen értem mire célzol és igen egyetértek veled, valami olyan tartalom kell ami megfogja a látogatót.. maradjunk ennyiben!
Pontosan a "látogató" megfogására gondoltam, de inkább azt mondanám hogy egy olyan témával rendelkező weboldal, ahol az az átlagos hogy ha kattintasz egyet akkor 16 popup ugrik az arcodba :D
Értelemszerűen ilyesmit blogokon és egyéb témával rendelkező oldalakon nem gyakran találni :)
Nem sértésnek szántam, csak érdeklődtem, bocsánat ha úgy tűnt!
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network $100+

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: Pontosan a "látogató" megfogására gondoltam, de inkább azt mondanám hogy egy olyan témával rendelkező weboldal, ahol az az átlagos hogy ha kattintasz egyet akkor 16 popup ugrik az arcodba :D
Értelemszerűen ilyesmit blogokon és egyéb témával rendelkező oldalakon nem gyakran találni :)
Nem sértésnek szántam, csak érdeklődtem, bocsánat ha úgy tűnt!
Hogy érted "látogató megfogássá" ? Ne haragudj nem szeretném tovább folytatni ezt a beszélgetést.. magamat idézném
any írta:sok hirdetést nem engedélyezek : Adult Content, Autoplay Sound/Video, Software promotion, Tabup pont ezekért fizetne a legtöbbet
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: Pontosan a "látogató" megfogására gondoltam, de inkább azt mondanám hogy egy olyan témával rendelkező weboldal, ahol az az átlagos hogy ha kattintasz egyet akkor 16 popup ugrik az arcodba :D
Értelemszerűen ilyesmit blogokon és egyéb témával rendelkező oldalakon nem gyakran találni :)
Nem sértésnek szántam, csak érdeklődtem, bocsánat ha úgy tűnt!
Hogy érted "látogató megfogássá" ? Ne haragudj nem szeretném tovább folytatni ezt a beszélgetést.. magamat idézném
any írta:sok hirdetést nem engedélyezek : Adult Content, Autoplay Sound/Video, Software promotion, Tabup pont ezekért fizetne a legtöbbet
Lenyugodtam.. Nos Minden kategóriának van alkategóriája rengeteg módon el lehet indulni kicsit sértésnek vettem amit írtál, ha csak pénz motiválna akkor mindenen hirdetési formát engedélyeznék,nem? illetve azt is be lehet állítani egy IP-ről mennyi kattintás után már ne jelenen meg több reklám.. Természetesen akik csak pénzt szereznének azok nem fogják lekorlátozni s minden hirdetést engedélyeznek.. Tisztában kell lenni mennyi fér bele, megtalálni az aranyközéputat :good:

Felnőtt filmekre, filmnézős, képnézegetős oldalra inkább PPD network-ot használnék.. vagy ott a ExoClick az szinte minden egyben. Képnézegetősre meg egyértelműen TrafficJunky ,de ezekhez "sajnos" nincs ref linkem :lol:

Popads-t olyanoknak ajánlóm akik "komolytalanok" mint én, kezdő - haladóknak akik kicsit tovább akarnak fejlődni, akik "komolyak" akár megélhetési szinten szeretnének neten pénzt keresni azok valószínólég nem ebből fognak megélni :XD: Habááár...
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

any írta:
janototh írta: Pontosan a "látogató" megfogására gondoltam, de inkább azt mondanám hogy egy olyan témával rendelkező weboldal, ahol az az átlagos hogy ha kattintasz egyet akkor 16 popup ugrik az arcodba :D
Értelemszerűen ilyesmit blogokon és egyéb témával rendelkező oldalakon nem gyakran találni :)
Nem sértésnek szántam, csak érdeklődtem, bocsánat ha úgy tűnt!
Hogy érted "látogató megfogássá" ? Ne haragudj nem szeretném tovább folytatni ezt a beszélgetést.. magamat idézném
any írta:Tisztában kell lenni mennyi fér bele, megtalálni az aranyközéputat :good: .
Erre gondoltam :) Köszi szépen, lehet majd megpróbálom egy olyan "al" oldalon, ahol nem zavarja többé kevésbé a felhasználót!
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

----törölt kép----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.05.18. 18:56-kor.
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta: lehet majd megpróbálom egy olyan "al" oldalon, ahol nem zavarja többé kevésbé a felhasználót!
Ömh szóval visszatérve ezzel is erősíteném az igazam! Ezt egy PTC oldalról másoltam.. csak nem a tiéd? :XD:
Pop-Under Policy: Every day, once every 6 hours a Pop-Under will be displayed on your browser to help us keep our website with a high volume of money in order not to delay any payment at any time! Our Pop-Under will not show you any inappropriate or adult content!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 2 vendég