Popads.net - Pop-Under Ad Network

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

janototh írta:
CashDouble írta:Több látpgatós weboldalból miért nem jön pénz? Adblock-os kódot tettem be pedig.
Kattintásra jelenik meg a hirdetés, ergó ha csak látogatják az oldalt, az még nem jelent semmit ;)
Biztos hogy látogatják mivel teszik közé a bejegyzéseket meg regisztrálnak is.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz, köszi kicserélem akkor.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

skamasz írta:
CashDouble írta:
janototh írta:
Kattintásra jelenik meg a hirdetés, ergó ha csak látogatják az oldalt, az még nem jelent semmit ;)
Biztos hogy látogatják mivel teszik közé a bejegyzéseket meg regisztrálnak is.
Ad-block-os kód nekem nem működött csak a "sima".
Ez furi én nem vettem észre semmit. nálam működik lehet érdemes lenne írni supportra adblock cucli miatt :o
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Annyira pirom az ingyenes tárhelyet ha már elhelyezek reklámokat valamilyen csoda folytán az oldalnak a cpu-ja tulterhelődik és soha többet nem lesz elérhető az oldal. Tárhely neve: Hostinger Ez egy nagyon gyenge tárhely csak azért használtam mert reklámmentes volt.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

CashDouble írta:Annyira pirom az ingyenes tárhelyet ha már elhelyezek reklámokat valamilyen csoda folytán az oldalnak a cpu-ja tulterhelődik és soha többet nem lesz elérhető az oldal. Tárhely neve: Hostinger Ez egy nagyon gyenge tárhely csak azért használtam mert reklámmentes volt.
Ez nem miattad történt. Az ingyenes hátránya hogy csak a "felesleges" kapacitást kapja meg a kiszolgáláshoz, és azt is limitálva.
Szerintem nem egy összeg egy évre 5-6000 forint egy tárhelyért, érdemes elgondolkodni rajta.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Amúgy ennek a cucca, amit hozzá kell adni domain nevet, ha hozzáadtam 1-et, de más domain-re is raknák ki kódot, viszont kevés tartalom miatt elutasítják, akkor használhatom a másik oldalam kódját ahhoz?
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

raptor666 írta:Amúgy ennek a cucca, amit hozzá kell adni domain nevet, ha hozzáadtam 1-et, de más domain-re is raknák ki kódot, viszont kevés tartalom miatt elutasítják, akkor használhatom a másik oldalam kódját ahhoz?
Használni használhatod, csak nem lesz semmi haszna. Azért kérnek domain nevet, mert minden domainhez tartozik egy ID, amit megtalálhatsz a kódban elrejtve ha ügyes vagy. Az ID mindig azonosítja a domaint amiről a popup érkezik, ergó ha a kettő nem egyezik akkor:
1) Nem kapsz semmit (jobb eset)
2) Kapsz valamit, de pár napon belül kitiltanak.

Tehát megpróbálhatod, csak nincs értelme.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

<!-- PopAds.net Popunder Code for www.weboldalad.network.hu --> <------- HA ARRA GONDOLSZ az csak neked segít beazonosítani. ID-t vágom, de az nem domaint azonosít...
<script type="text/javascript" data-cfasync="false">
/*<![CDATA[/* */
var _pop = _pop || [];
_pop.push(['siteId', 1671827]);
_pop.push(['minBid', 0]);
_pop.push(['popundersPerIP', 0]);
_pop.push(['delayBetween', 0]);
_pop.push(['default', false]);
_pop.push(['defaultPerDay', 0]);
_pop.push(['topmostLayer', false]);
(function() {
var pa = document.createElement('script'); pa.type = 'text/javascript'; pa.async = true;
var s = document.getElementsByTagName('script')[0];
pa.src = '//c1.popads.net/pop.js';
pa.onerror = function() {
var sa = document.createElement('script'); sa.type = 'text/javascript'; sa.async = true;
sa.src = '//c2.popads.net/pop.js';
s.parentNode.insertBefore(sa, s);
};
s.parentNode.insertBefore(pa, s);
})();
/*]]>/* */
</script>
<!-- PopAds.net Popunder Code End -->
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

raptor666 írta:<!-- PopAds.net Popunder Code for http://www.weboldalad.network.hu --> <------- HA ARRA GONDOLSZ az csak neked segít beazonosítani. ID-t vágom, de az nem domaint azonosít...
<script type="text/javascript" data-cfasync="false">
/*<![CDATA[/* */
var _pop = _pop || [];
_pop.push(['siteId', 1671827]);
_pop.push(['minBid', 0]);
_pop.push(['popundersPerIP', 0]);
_pop.push(['delayBetween', 0]);
_pop.push(['default', false]);
_pop.push(['defaultPerDay', 0]);
_pop.push(['topmostLayer', false]);
(function() {
var pa = document.createElement('script'); pa.type = 'text/javascript'; pa.async = true;
var s = document.getElementsByTagName('script')[0];
pa.src = '//c1.popads.net/pop.js';
pa.onerror = function() {
var sa = document.createElement('script'); sa.type = 'text/javascript'; sa.async = true;
sa.src = '//c2.popads.net/pop.js';
s.parentNode.insertBefore(sa, s);
};
s.parentNode.insertBefore(pa, s);
})();
/*]]>/* */
</script>
<!-- PopAds.net Popunder Code End -->
_pop.push(['siteId', 1671827]);
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Törölt kép

Add blokkos kódra vissza térve, az csak pár napig érvényes utána lejár és nem úgy számolja mint kéne. gyakrabban kell cserélni mint a "simát"
Troubleshooter> kiválasztód az oldalad majd Check, valószínűleg itt azt fogja kiírni "Your Adblock code is expired" vagy valami ilyesmit,ilyenkor új kódot kell generálni s minden megy tovább. Én 3 naponta szoktam megcsinálni ezt a folyamatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:08-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

_pop.push(['siteId', 1671827]); - az az oldalnak az ID-je... ami azt jelenti, ha ezt a kódot beteszed az oldaladra, akkor TE és nem más reklámjaira fog menni a pont...:)
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

raptor666 írta:_pop.push(['siteId', 1671827]); - az az oldalnak az ID-je... ami azt jelenti, ha ezt a kódot beteszed az oldaladra, akkor TE és nem más reklámjaira fog menni a pont...:)
Én ezt értem, de az oldal ID valahogy felvitelre és utána ellenőrzésre kerül. Értelemszerűen nem arra gondoltam hogy front-end-en teszik mindezt, hanem arra hogy ha már van az oldalnak egy ID-ja amin megjelenik, akkor a domain is ellenőrzésre kerül ahonnan a popup forrása érkezik.

De akkor hátha valaki tudja decryptelni, és megmondja a választ:
http://c1.popads.net/pop.js
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Csatlakozok a nagyok beszélgetéséhez. habár én komolytalan vagyok MÉG :PP

Mi van akkor ha iframe-el csinálom ezt? Pl oldalamneve.com és a tartalom más oldalon van aminek a neve xy.oldalamneve.com a látogató az oldalamneve.com on keresztül kattint a xy.oldalamneve.com -ra amin a popads van.. sőt ez beagyazható mindenki számára így a teoldalad.com ről ugyan úgy az xy.oldalamneve.com -ra kattintanak ahol a popads van

Ennél zavarosabban nem lehetett volna megfogalmazni :XD:

Szerk: viewtopic.php?f=39&t=8773
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

De nem a rendszer utasítsa el... hanem az admin megnézi a webed nincs elég tartalom utasítsa elfele...
Amúgy meg annak a kódnak azért kell ott lennie, hogy a felugró ablak működjön...:)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Nem értem az egészet, vissza esett a forgalmam, de nem olyan drasztikusan hogy ez így meglátszódjon. Napról napra kevesebb a bevétel.. :cry:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Törölt kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:08-kor.
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

AdSense bekaphatja a nemlétező... engem kitiltottak minden ők nélkül. webdesign-nal foglalkozok az a fő oldalam témaköre, kifizetés előtt belém kötött pedig nem reklámozom sehol az oldalamat se ptc se surf. Nagy hatalma van, túl nagy. Igazából azt csinálnak amit akarnak.. Azért olyankor fel megy bennem a pumpa mikor torrent oldalakon látom az istenített AdSensét :XD:

Szóval azokban miért fizeti ki? Amikor ők a könnyebb utat választották.. én meg minden látogatómért megdolgozok.. De nem is bánom hogy így történt mert ez kényszerített olyan helyzetbe hogy megismerjek ilyen oldalakat mint pl a popads ahol akkor kérem ki a pénzt amikor ÉN akarom. (persze ha megvan a minimum) ami azért elérhető összeg, nem úgy mint az AdSense-nél ami 20.000FT.

Hirdetni jó rajta, de pénzkeresésre :rofl:
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

AdSense-nél 2000Ft-nál ki lehet kérni a pénzt ha minden igaz.
Amúgy ez rossz?: Your Anti-Adblock adcode is over 7 days old. Regenerate it manually or via our API.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Hááát nálam 20.000FT a minimum, ennél csak nagyobb összeget állíthatok be de lényegtelen mert úgy se kérhetem ki amikor én szeretném..
Törölt kép
Youtube videókból cseperedik az egyenlegem lasssssan de bizZzZZzzZzosan végül is mondhatni "ingyen" tudok hirdetni Adsencén..

PopAds-nál cserélgetni kell a kódot, főleg Adblock használata esetén erre figyelni kell
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:09-kor.
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: janototh »

Youtube engedi AdSense párosításnál a 2000-es kifizut is (fél éve még engedte).
A contentet meg robot ellenőrzi, szóval arról én nem tudok mit mondani :)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

janototh írta:Youtube engedi AdSense párosításnál a 2000-es kifizut is (fél éve még engedte).
A contentet meg robot ellenőrzi, szóval arról én nem tudok mit mondani :)
Lehet igazatok van, nálam még sincs ilyen lehetőség. Esetleg aki csinálja megnézné hogy akkor most velem kivételezik csak?
A robot meg biztos nézi a meta tageket, keyword-ot.. már ott ki kéne derülni alkalmas e vagy sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:09-kor.
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

1000 megjelenésenként mennyit fizet MO-ra?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Ez sok mindentől függ, fontos milyen besorolást kap a weboldal minél jobb az értékelés annál "színvonalasabb" hirdetés jelenik meg.. Itt felméri a rendszer a hirdetők oldalát is. és annak megfelelően osztja el. Pontos CPM értéket nem találtam sehol.. de egy biztos itt a legmagasabb..
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

2 és fél csillagra pontozta a weboldalam. Nem lehetne azt beállítani hogy ne felugró ablak legyen hanem sima banner?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Ez nem banner ad network :)

Időnként újraértékelik, azt hiszem hetente? legalábbis egy hónapban egyszer mindenképp. Ez forgalom függő ahogy a bevétel is.
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

any írta:Ez nem banner ad network :)

Időnként újraértékelik, azt hiszem hetente? legalábbis egy hónapban egyszer mindenképp. Ez forgalom függő ahogy a bevétel is.
Igen tudom, de a látogatók nem szeretik a felugró reklámokat.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Én ismerek olyat aki utálja a banner hirdetéseket, én lennék az .. és nem hiszem hogy egyedül lennék :lol:

Ami jól fizetne papíron vagy gondolatba az mind kattintás alapú. Igen ám dee el kell érni hogy a látogató rákattintson.. Ahogy nézem csak úgy lehet vele érvényesülni hogy a létező legzavaróbb helyekre pakoljuk, rosszabb esetben meg rá vagy kényszerítve hogy kattints rá. Ez mennyire korrekt? Óóóó és számtalan helyen felhívják a kedves látogatok figyelmét arra "léccci kattintsatok mááár ráá naa má kell belőletek a pénz" :XD: Csak finomabban fogalmazva.. Persze lehet választani a megjelenítésért fizető dolgokat vagy te magad is kiadhatód, bejöhet.. csak oda több százezer látogató kéne hogy én valakinek napi több dollárt fizessek hogy kint legyen a csillivilli bannerem.

Vagy vannak a lelketlen férgek akik minden áron pénzt akarnak, akik más kárából akarnak megélni.. és igen szép pénz fizetnek az olyanoknak akik tudnak így aludni esténként.. prope***ads, re**en***ts -re célzók (én csillagoztam ki) Ahol a direkt megtévesztő minden, itt mindent elfogadnak, nem szűrik a hirdetéseket..

Nos én inkább a popads-ot választom. Igen tud zavaró lenni de akkor ez csak is miattad van. Miért nem korlátozod le? Engedélyezd csak a háttérben a hirdetéseket.. azon mi zavaró? böngésző a háttérben nyit új lapot :XD: Mst komolyan.. itt 1 centet nem vonnak le a pénzedből, akkor veszed ki amikor te akarod. És könyörgöm még te szabályzód mennyit akarsz szerezni..
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

any írta:Én ismerek olyat aki utálja a banner hirdetéseket, én lennék az .. és nem hiszem hogy egyedül lennék :lol:

Ami jól fizetne papíron vagy gondolatba az mind kattintás alapú. Igen ám dee el kell érni hogy a látogató rákattintson.. Ahogy nézem csak úgy lehet vele érvényesülni hogy a létező legzavaróbb helyekre pakoljuk, rosszabb esetben meg rá vagy kényszerítve hogy kattints rá. Ez mennyire korrekt? Óóóó és számtalan helyen felhívják a kedves látogatok figyelmét arra "léccci kattintsatok mááár ráá naa má kell belőletek a pénz" :XD: Csak finomabban fogalmazva.. Persze lehet választani a megjelenítésért fizető dolgokat vagy te magad is kiadhatód, bejöhet.. csak oda több százezer látogató kéne hogy én valakinek napi több dollárt fizessek hogy kint legyen a csillivilli bannerem.

Vagy vannak a lelketlen férgek akik minden áron pénzt akarnak, akik más kárából akarnak megélni.. és igen szép pénz fizetnek az olyanoknak akik tudnak így aludni esténként.. prope***ads, re**en***ts -re célzók (én csillagoztam ki) Ahol a direkt megtévesztő minden, itt mindent elfogadnak, nem szűrik a hirdetéseket..

Nos én inkább a popads-ot választom. Igen tud zavaró lenni de akkor ez csak is miattad van. Miért nem korlátozod le? Engedélyezd csak a háttérben a hirdetéseket.. azon mi zavaró? böngésző a háttérben nyit új lapot :XD: Mst komolyan.. itt 1 centet nem vonnak le a pénzedből, akkor veszed ki amikor te akarod. És könyörgöm még te szabályzód mennyit akarsz szerezni..
Igen de az oldalam szlogenje hogy "reklámmentes" vagyis nem egészen reklámmentes hanem felugró ablak reklámmentes.
Szóval ha én elhelyeznék rajta egy ilyen felugró reklámot a látogatók csalódnának és nem jönnének többet az oldalra.
Nem tudom mit kéne elhelyezni rajta hogy jó legyen.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

én maradok a biztosnál :good:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:10-kor.
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Popads.net - Pop-Under Ad Network

Hozzászólás Szerző: any »

Elég sok képem elveszett köszönhetően a .tk végződésű képhostnak, ha már így alakult a leírást is megváltoztattam. Esetleg Modi törölhetné az utóbbi pár hozzászólásomat ne legyen spamm szerű

szerk: köszönöm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.08. 16:42-kor.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég