JW Player + Adsense | Gondolatok #2

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

JW Player + Adsense | Gondolatok #2

Hozzászólás Szerző: any »

Valaki esetleg.. hogy is van ez pontosan?

Rengeteg HTML5 videó player van talán a legismertebb a JW Player, külföldi oldalakon látni inkább mivel a liszenc elég drága viszont van sok alternatíva, ami teljesen ingyenes például a video.js..

"Saját" lejátszóm van, ami erős túlzás.. egy módosított lejátszóm van amibe jelenleg youtube videókat rakok, Amire bannereket tudok rakni, A kérdés hogy tudom hozzá kötni az Adsense fiókomat? Mindenképp JwPlayer? De az egy évre 500.000FT! :o

---Törölt kép---

Ez elképzelésemre a példa amit a Neobux-on láttam meg. Igazából ő sem csinál "semmit" rengeteg youtube videót fog amit berak JwPlayer-be a videó megtekintése előtt bead egy hirdetést a lejátszó Ami biztos hogy Adsense?!

---Törölt kép---
Amit találtam még az a Exoclick. Valaki tudna egy részletes leírást készíteni hozzá? Ahogy láttam ott külön lejátszót adnak hozzá..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára any 2017.09.06. 19:25-kor.
Kép
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: JW Player + Adsense | Gondolatok #2

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Egyébként ezek kb annyit csinálnak, hogy egy adatbázisból kiolvassák a yt. videó linkjét azt szevasz :)
Nem feltétlenül kell adsense-ből rögtön olvastatni a dolgokat, vagyis nem hiszem hogy rögtön olvastatják, hanem beolvastatják majd cachelik... Aztán onnan töltik be. Szerintem legalábbis.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: JW Player + Adsense | Gondolatok #2

Hozzászólás Szerző: any »

Ahaa szóval akkor kis trükkel oldják meg hogy ne legyen tiltás az Adsence-től.. nem is értem miért lep meg :XD:
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 3 vendég