Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

A Testbirds oldalon szoftverek és weboldalak tesztelésével lehet pénzt csinálni. Ezt a tevékenységet, mármint a tesztelést, szép angol szóval crowdtestingnek (magyarul tömegtesztelésnek) nevezik. A Testbirds magyar oldalát 2013-ban indították el. A Testbird egy müncheni cégé, név szerint a Testbirds GmbH-é. A Testbirds GmbH magyarországi leányvállalata a Testbirds Kft.

A Testbirdsről röviden annyit, hogy a regisztráció után természetesen ki kell tölteni a profilunkat. :) Meg kell adni, hogy miféle eszközről, operációs rendszerről, böngészőből (stb.) tudunk tesztelni. No meg vannak egyéb adatok is, amiket meg lehet adni, például nyelvtudás, munkahely, lakhely, stb...

Mielőtt elkezdhetnénk pénzért tesztelni előtte "beugrónak" meg kell csinálni egy próbatesztet. A próbateszten a Receptneked és a Nosalty receptes weboldalakat kell tesztelni. A GYIK-ban szépen le vannak írva a lényeges dolgok, például hogy miként kell tesztriport írni, így ezt nem részletezném. :)

A kifizetési minimum 10 euró. A pénzt Paypal-ra és bankszámlára lehet kikérni. (A GYIK-ban azt írják, hogy jellemzően 10-20 eurót fizetnek az olyan tesztekért, ahol a felhasználók véleményét kérik ki, ezek jellemzően 3-5 órás munkák. Szóval a kifizetési minimu hamar összejöhet, ha valakinek sikerült tesztben részt vennie.)

A Testbirdsen van regisztrációs (toborzó) link, amivel közösségi pontokat lehet szerezni. Ezek a közösségi pontok azt mutatják, hogy ki mennyire segítette a tesztelői közösséget. :) Anyagi vonzata nincs, ha valaki beregisztrál valaki alá. (Van egy Top 10 madár toborzó toplista, kb ennyi a regisztrációs link "értelme", no meg a közösségi pontok.)

Regisztrációs link: https://nest.testbirds.com/?t=7839d5f7- ... c19#tester
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Szia Verda! :) Működik még az oldal?
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Működni működik, csak szinte alig kapok tesztet és azok is olyanok, hogy nem tudnám megcsinálni vagy különösebben nem érint.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Azóta kaptál már tőlük kifizetést Verda? Mert azt nem írtad.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Még nem jutottam el odáig, hogy kifizetést kérjek, mert még nem tudtam egyetlen tesztet sem megcsinálni. (Ha jól emlékszem volt olyan teszt, ahol videochatelni is kellett volna, amihez nekem nincs megfelelő eszközöm.) Amúgy szerintem nagy eséllyel fizet, mivel Magyarországon bejegyzett vállalkozásról van szó (Testbirds Kft., cégjegyzékszám: 01-09-176043, adószám: 24662459-2-43), ami franchise-modellben viszi ezt az egészet Magyarországon. (Ha jól emlékszem a Tuti Turi PTC hátteréről még ilyen elemi szintű adatokat sem sikerült kiderítenem sima Google kereséssel.)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Köszi Verda, holnap aládregizek, aztán majd meglátjuk. Veszíteni nem fogok semmit! :) Hasonló oldalakkal "izgat"hatod a fantasymat! :) Már nem tudom mit keressek, ami hozhat némi lóvét.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Sziasztok, én is annyit tennék hozzá, hogy kevés teszt érkezik, egyet tudtam eddig megcsinálni (webshopok ellenőrzése, van-e GYIK?, szállítási költség látszik-e már vásárlás előtt, stb stb)

De ez meg pont nem fix kifizetéses volt, hanem nyereményjátékos, ahol nem voltam a nyertesek között. Most valami napelemes témakörben lehetne tesztelgetni 16 euróért, csak épp semmi tapasztalatom a témában.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nah én múltkor regisztráltam, de nem tudtam hogyha nincs kitöltve profil nem ad semmit...
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Én is kaptam egy tesztanyagot, de fogalmam sincs a témával kapcsolatban, így nem is jelentkeztem rá!
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: procky »

Rendesen fizetnek, de túl kevés teszt van ahhoz, hogy számottevőbb pénz összejöjjön belőle. Angol tesztelős oldalakon érdemes próbálkozni, ha tudsz angolul.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Testbirds – Magyar nyelvű crowdtesting oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nekem küldenek halom kitölteni valót de több baj van ezzel az egész oldallal:

Először is... legtöbbet el kell utasítanom, mert nem vonatkozik rám egyáltalán. Másodszor, ami érvényes lehetne rám, azoknál mindig elutasítanak...
Pedig már mindent amit lehetett kb kitöltöttem... Harmadszor pedig, legtöbbet csak ott lehet személyes interjún kitölteni, úgyhogy az első sor érvényes rám, hogy nem vonatkozik rám, mert 20 euróért sem éri meg felmennem bp-re... Meg még kb a duplájáért sem., úgyhogy én nagyon gondolkodok azon, hogy törlöm a profilomat... Nektek mi a véleményetek?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 3 vendég