RippleCoin Faucet (BTC-hez hasonló) - Coinfaucet.io

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

RippleCoin Faucet (BTC-hez hasonló) - Coinfaucet.io

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Bizonyára sokan ismeritek a Bitcoin egyik legalapvetőbb fucet oldalát, a freebitco.in oldalt.
Egy új, feltörekő coin a RippleCoin (XRP) amely jelenleg 2 dollárt ér, de mint láthattuk, a bitcoin is 16000 dollárra tornázt fel magát.
Nos, ez az újonnal indult oldal nagyon hasonlít a Freebitco.in oldalra, abban különbözik, hogy itt nem Bitcoint, hanem RippleCoint gyűjthetünk.
Szinte minden funkciója ugyanúgy működik, de ha kérdésetek van szívesen válszolok bármire.

Megköszönöm, ha alám regisztráltok:
https://coinfaucet.io/Account?r=qWxNBy8SETd

Szeretné megosztani veletek egy rövid történetet. 2013-2014-ben körülbelül másfél évig gyűjtögettem különböző faucet oldalakon a Bitcoint. Össze is gyűlt összesen 0,5 BTC. Másfél év gyűjtögetés után valamiért meguntam, és úgy döntöttem, keresek egy oldalt, ahol átváltják nekem dollárra agy forintra. Sikerült is eladni a 0,5 BTC-met az akkori árfolyamon (kb 200$/1BTC), és kaptam érte 100 dollárnyit érő forintot (kb 23.000 Ft).
A RippleCoin-ban ugyanezt a reményt látom. Ami most 2 dollár, az lehet, hogy 2-3 éven belül 2000$ lesz. Hiszen mint tudjuk, a bitcoin is 5 dollárról 19.000 dollárig is feljutott.
Most még, mivel alacsony a ripple értéke, sokat kapsz egy-egy kattintásért. De ha majd valamikor ez esetleg feljebb megy, a most összegyűjtött ripple rengeteget fog érni.
Mint az utólag kiszámoltam, ha most adnám el a 0,5 Bitcoinomat, jelenleg kb 8000 dollárt érni (2.000.000 Ft!!!!!!!)
Remélem, a Ripple is szép karriert fut néhány éven belül, és ugyanígy meg tudnánk belőle szedni magunkat :)

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára clickandgo13 2018.01.13. 15:30-kor.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Coinfaucet.io

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Köszönöm, keresek egy pénztárcát ami már használja..
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: RippleCoin Faucet (BTC-hez hasonló) - Coinfaucet.io

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

És már meg is érkezett az első kifizetésem! :)
Köszönöm mindenkinek aki regisztrált a linkemmel! Sokat segített :)
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: RippleCoin Faucet (BTC-hez hasonló) - Coinfaucet.io

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia clickandgo13.

Bocsánat a tudatlanságomért ,de melyik pénztárba lehet gyűjteni ?
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: RippleCoin Faucet (BTC-hez hasonló) - Coinfaucet.io

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Az XRP soha nem lesz $2000 és pont :D 100 milliárd max supply (vagy akár 39 milliárd circulating supply)*$2000, az sok nulla... Az az eladott 0.5 BTC fájhat, átérzem a helyzeted :(
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég