Ötlet?

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Üdv. Szerintetek mi lehet olyan internetes üzlet, amibe érdemes befektetni, tehát nem mint felhasználó, hanem mint tulajdonos. Saját cég, hozzá tartozó szolgáltatással?
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Esetleg a dropshipping? Azt tán könnyen el lehet kezdeni, és ha jól csinálod akkor gyorsan fel lehet futtatni.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Mi az a dropshipping? O.o
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

raptor666 írta:Mi az a dropshipping? O.o
https://kiszamolo.hu/dropshipping-akar- ... zdheteted/
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Szemét leszek: https://bit.ly/2rOdi7C

Röviden a lényege annyi, hogy webáruházat üzemeltetsz, úgy, hogy nincs raktárad, terméked, hanem pl Aliexpressen keresztül árulsz, úgy hogy a konkrét eladó fogja a vevődnek postázni a cuccot. Köztesember leszel, aki egyfajta garancia is a vevőnek, és persze egy bizonyos %-ot zsebre teszel. Röviden ennyi a lényeg, remélem érthető. :D
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Ezzel annyi baj van cak, hogy 7,5 m millió találat van rá, boldog-boldogtalan ezt csinálja.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ja, ez nem a legjobb megoldás szerintem.
De ti tudjátok, én meghagyom nektek :)
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Én nem foglalkozok vele (csak a crypto), de régebben olvasgattam róla.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Olyasmire gondoltam, hogy csinálok / csináltatok egy komolyabb honlapot, (esetleg veszek programot) valmi nagy forgalmú dolgot csinálni. Mit tudom én apróhirdetés, vagy társkereső, vagy bármi.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Fenya írta:Én nem foglalkozok vele (csak a crypto), de régebben olvasgattam róla.
A crypto jó dolog, csak nem tudok olyan szolgáltatást hozzá, ami ne lenne veszélyes. Kirabolnak mint a sz@rt. Jópár éve foglalkozom crypto-val.
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Viper írta:
Fenya írta:Én nem foglalkozok vele (csak a crypto), de régebben olvasgattam róla.
A crypto jó dolog, csak nem tudok olyan szolgáltatást hozzá, ami ne lenne veszélyes. Kirabolnak mint a sz@rt. Jópár éve foglalkozom crypto-val.
És téged már átb*szott valaki? :/
Én még viszonylag új vagyok, kb fél éve foglalkozok vele.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Fenya írta:
Viper írta:
Fenya írta:Én nem foglalkozok vele (csak a crypto), de régebben olvasgattam róla.
A crypto jó dolog, csak nem tudok olyan szolgáltatást hozzá, ami ne lenne veszélyes. Kirabolnak mint a sz@rt. Jópár éve foglalkozom crypto-val.
És téged már átb*szott valaki? :/
Én még viszonylag új vagyok, kb fél éve foglalkozok vele.
Volt igen, de nem jelentős összeggel lépett le a tag. Nem is az a lényeg, hanem ha mint cég/honlap csinálok valami crypto-dolgot, ahhoz kell azért némi tudás. Ha csinálok egy váltót, pl, 10 perc múlva tuti kirabol valami orosz, vagy kínai hacker.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Aki hagyja magát, azt ki is fogják :), de aki nem ért a webekhez, az ne fogjon bele olyanba. Mert egy webet mindig fejleszteni kell, különben rátalálnak azok a hackerek akik folyamatosan elemzik az oldalakat. Aztán könnyen magukévá teszi a pénzed.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

raptor666 írta:Aki hagyja magát, azt ki is fogják :), de aki nem ért a webekhez, az ne fogjon bele olyanba. Mert egy webet mindig fejleszteni kell, különben rátalálnak azok a hackerek akik folyamatosan elemzik az oldalakat. Aztán könnyen magukévá teszi a pénzed.
Azért ez igy kicsit erős. Vezető BTC váltókat pakoltak már ki, ott azért nem kisiskolás fejlesztők építettek védemet, mégis kirabolták. Úgyhogy ezzel a megállapítással lassabban egy kicsit. :)
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

Az még nem sokat jelent, hogy boldog-boldogtalan ezt csinálja vagy, hogy 7,5 m millió találat van rá. Hány dropshipping webáruházat tudsz most hirtelen, utánaolvasás nélkül felsorolni? A dropshipping lényege pont az, hogy akik az infrastruktúrával rendelkeznek (termék, raktározás, szállítás) nem akarnak marketinggel bajlódni, hiszen sokkal jobban megéri azt kiszervezni, hisz mint látod egy nagyker akár 7.5 millió marketingest is kaphat, akiknek csak a sikeres eladások után kell fizetni. Mivel a dropshipping ma trendi és olcsón be lehet indítani (domain név, tárhely bérlés, webshop sablon ) mindenki azzal akar pénzt keresni, sokat bukni nem lehet, de sokat nyerni igen, viszont az ilyen áruházak is olyanok mint a ptc oldalak, jönnek-mennek, így még bőven van hely a piacon. Persze nem mondom, hogy azt indíts, de van benne fantázia, ha értesz a marketinghez.

Ami a btc váltókat illeti, úgy mondanám, hogy állításuk szerint kirabolták őket.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Megnéztem egy pár ilyen céget, elég komoly havi díjakat kell fizetni, nem tudom van-e olyan, amelyik ingyenes? Attól még lehet jó, de ez nem az én világom.

A PTC oldalakat nem használtam sosem, nem tudom mekkora lehetőség lenne.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Viper írta:Megnéztem egy pár ilyen céget, elég komoly havi díjakat kell fizetni, nem tudom van-e olyan, amelyik ingyenes? Attól még lehet jó, de ez nem az én világom.

A PTC oldalakat nem használtam sosem, nem tudom mekkora lehetőség lenne.
Milyen cégeket néztél meg? Mert sok open source webshop cucc van én elég sokfajtához értek. De egyébként olcsón vállalok weblap elkészítést (kisebbeket) illetve van lehetőség open source weblapokkal dolgozni. Szóval ha valamilyen weboldal érdekel, írj privátban és megbeszélünk szinte bármit akár :)
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Olyan cégeket, akik a terméket adják, amit eladok a webshopban. Honlapot tudok csinálni. (ilyet)
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Nem fogsz olyan könnyen olcsó termékeket találni.
Igazából egyszerűbb egy eBay/Amazonnal elkezdeni összedobni az oldalt, majd miután a webshoppod elég nagy látogatottsággal és vásárlási aránnyal rendelkezik több nagy üzlethez be lehet dobni, hogy dobjanak ajánlatot.
Szerintem nyíltan sosem találsz jó jutalékarányt, hisz boldog-boldogtalan azt futtatná, ami a termék cégének hírnévromlásával járna.

Ennél jobb/pontosabb tippet valószínűleg nem fogsz kapni, hisz a jó üzletek esetén pont addig jó, amíg kevesen ismerik, tehát nem fogják megosztani azok, akik tudják mi fán terem a pénz.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Ez a webshop dolog amúgy sem jön be nekem, előbb írtam, de mindenkinek köszi az infót.
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Ötlet?

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Kétféleképpen lehet pénzt keresni online céggel:
Szolgáltatás eladás,
Hirdetési felületek.

Hirdetési felületekkel kicsit talán nehezebb, hisz ugyanúgy fel kell futtatni az oldalt, viszont kisebb a haszon.
Persze, ha olyan oldalról van szó, ahol nincs eladható szolgáltatás, akkor okés.
Szolgáltatás eladás jelenleg nem sok van, amivel nem telített a piac.
Oktatóanyagok/képzések általában jól mennek, ha jó a marketing.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég